Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagramda hikaye süresi uzatma

  1 ziyaretçi

  instagramda hikaye süresi uzatma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram hikaye süresi nasıl uzatılır

  Instagram hikaye süresi nasıl uzatılır

  Instagram story video süresi 15 saniyedir. Bu sürenin üzerinde video paylaşmanız maalesef mümkün değil. Bunun yerine Instagram'ın geçtiğimiz haftalarda yayınladığı IGTV'yi kullanabilirsiniz. Kullanıcılar IGTV uygulaması sayesinde 60 dakikaya kadar varan uzunlukta video çekip paylaşabiliyor ve videolar 24 saat sonra da kaybolmuyor. 

  IGTV NEDİR

  IGTV, tamamen Instagram hikayelerindeki dikey formatlı videolardan oluşuyor. IGTV’nin kendi özel uygulaması olmasına rağmen ana uygulama üzerinden de tüm özellikleri kullanılabilecek. Instagram’a gelecek ikon ile IGTV’nin dikey video deneyimini tamamen görebileceksiniz ya da IGTV uygulamasını indirerek takip ettiğiniz içerik oluşturucularının videolarını telefonunuza kaydedebileceksiniz.

  Instagram kullanıcıları yeni program deneyimine zorlamaktansa onlara seçme imkanı sunacağını belirtti. Uygulamaya girdiğinizde ana uygulamada takip ettiğiniz kullanıcıların paylaştığı videoları görebilecek ve kaydırarak yeni videolar keşfedebileceksiniz. Ayrıca uygulamada “Sizin için”, “Takip Edilenler” ve “Popülerler” gibi başlıklar ile sekmeler bulunacak. İzlediğiniz videolara yorum yapıp beğenebilecek ya da “direk mesaj” yoluyla arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz.

  IGTV, milyonlara ulaşan takipçiye sahip içerik üreticileri için yetersiz kalan Instagram videolarının yerine çözüm olacağa benziyor. Öte yandan Instagram IGTV’deki zaman sınırının şimdilik geçerli olduğunu yakında zaman sınırlamasının kaldırılacağını ifade etti.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Instagram’da 60 Saniyelik Hikaye Dönemi Başladı

  Instagram’da 60 Saniyelik Hikaye Dönemi Başladı

  Instagram Hikayeler özelliği, çok başarılı bulundu ve tuttu. Bu bölüm artık uygulamanın en çok kullanılan bölümü. Ama hala eleştirilen noktaları da var. Mesela Hikayeler paylaşımlarında yer alan 15 saniye süre sınırı. Birçok kullanıcı bu sürenin artmasını istiyordu.

  Kullanıcıların istedikleri oldu ve Instagram, Türkiye için de 60 saniyelik Hikaye dönemini başlattı. Fakat ufak bir detay var. Birazdan bundan da söz edeceğiz.

  Instagram’da 60 Saniyelik Hikaye Paylaşılabilecek

  Yeni güncellemeler sonrasında Instagram’da 60 saniyelik hikayeleri paylaşabileceğiz. Hiçbir bölünme olmadan tek bir hikaye için 60 saniye süre kullanılabiliyor olacak.

  Fakat şu an için özellik herkese açık olarak gelmedi. Seçilen test kullanıcıları yeni güncellemeyi aldı ve sistem açıkçası test ediliyor gibi gözüküyor. Güncellemeyi alan kullanıcılar bu konuda bildirimler de almış olacak.

  Kaçırmayın: Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

  Nasıl bir bildirim geldiği konusunda da görsel ekliyor olacağız. Özelliğin kısa süre içerisinde tüm kullanıcılar için de geçerli olması bekleniyor. Yılbaşından önce tüm kullanıcılar için yeni hikaye süresi geçerli olacak mı bunu bekleyip göreceğiz.

  Instagram

  Açıkçası Instagram’ın böyle bir adım atması zaten bekleniyordu. Birkaç ülkede daha süre konusunda benzer kararlar verilmişti. Hikayeler bölümü için ekstra neler düşünülüyor bunları şimdilik bilemiyoruz. Ama şunu biliyoruz ki artık sosyal medya bir yarış haline geldi.

  Platformlar daha çok öne çıkmak, daha fazla kullanılmak adına sürekli yenilik peşinde. Haliyle bu güncellemeler bitecek gibi durmuyor. Sürekli bir yenilik haberi gelmeye devam edecektir.

  Yazı kaynağı : pchocasi.com.tr

  Instagram, 'Hikayeler'in süresini uzatıyor! - ShiftDelete.Net

  Instagram, 'Hikayeler'in süresini uzatıyor! - ShiftDelete.Net


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap