Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagrama girerken bir sorun oluştu

  1 ziyaretçi

  instagrama girerken bir sorun oluştu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nasıl çözülür?

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nasıl çözülür?

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasının 2 sebebi var: Telefonun banlanması ve hesabın banlanması. Sizde ne tür bir durum var bilemiyorum öncelikle onu belirtin. Eğer hesabınıza Chrome uygulamasından veya başka bir telefondan girebiliyorsanız, hesabınız banlanmamış demektir.

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası için YouTube kanalımızda 2 çözüm paylaştık. 2 videonun da linkini aşağıya bırakıyorum. İkisini de sırasıyla 1 saniye bile ileri sarmadan izleyin ve önerdiğimiz çözümleri uygulayın.

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu ÇÖZÜM 1 - Android

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu ÇÖZÜM 2 - iPhone ve Android

  Hatayı iPhone'da yaşıyorsanız ikinci video işinize daha çok yarar.

  Bu 2 video problemi çözmedi. Ne yapmalıyım?

  Yayınladığımız çözümler isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasını çözmediyse bu durumda telefonunuzu sıfırlamanız gerekiyor. Bunu istememizin sebebi şu: Chrome uygulamasından girip uygulamadan giremiyorsanız Instagram telefonunuza ban atmış demektir. Ban attığı zaman telefonun ID'sini banlıyorlar, bu ID ise sadece telefonu sıfırlayınca yenileniyor. Bu nedenle telefonunuzu sıfırlamanız gerekiyor. Bu arada sıfırladıktan sonra telefon açılırken "yeni bir cihaz olarak kur" diye devam edin ve kesinlikle yedekten geri yüklemeyin. Probleminiz mutlaka çözülecektir.

  Hesabına Chrome uygulamasından veya başka bir telefondan özetle hiçbir yerden giremeyenler için çözüm henüz bulunamadı. Sizin hesabınız Instagram tarafından banlanmış demektir.

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Instagram Bir Hata Oluştu Şikayetleri - Şikayetvar

  Instagram'da

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nedir?

  ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ Hatası Nasıl Çözülür?

  ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ Hatası Nasıl Çözülür?

  Eski Facebook yeni Meta şirketinin sahibi olduğu Instagram dünyanın en popüler sosyal medya platformu ve bugün neredeyse herkesin bu platformda bir hesabı var. Kendisini son zamanlarda sık sık yaşadığı erişim problemleriyle andık ancak bazen kullanıcılarına ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ gibi bireysel sorunlar da yaratabiliyor. ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası, kullanıcıların en sık karşılaştıkları sorunlardan biri.

  ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası çoğu zaman kullanıcı ya da cihaz kaynaklı olarak ortaya çıkıyor ancak bazen platformun sunucularında yaşanan sorunlar da bu hataya neden olabiliyor. Yani hatanın kaynağı birden çok olabilir ve çözüm için uygulanması gereken farklı yöntemler vardır. Gelin ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası neden olur, nasıl çözülür yakından bakalım ve uygulayabileceğiniz çözüm yöntemlerini görelim.

  ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası neden olur?

  Yanlış hesap bilgileri girmiş olabilirsiniz:

  Pek çok kullanıcı hesap bilgilerini kaydettiği için aklında tutmaz. Bu nedenle farklı bir cihazda hesabına giriş yapmaya çalıştığı zaman büyük / küçük harf gibi detaylara dikkat etmeyerek hatalı bilgiler girer ve sonunda ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası ile karşılaşır. Bilgilerinizi art arda yanlış girdiğiniz zaman hesabınızın bloke olma tehlikesi olduğunu unutmayın.

  Hesabınız devre dışı bırakılmış olabilir:

  Siz farkında olmadan hesabınız Instagram tarafından devre dışı bırakılmış ya da bloke edilmiş olabilir. Topluluk kurallarına aykırı paylaşımlar yapmak, birden çok kullanıcı tarafından rapor edilmek ve uzun süre hesabı kullanmamak gibi durumlar, hesabınızın devre dışı bırakılmasına ya da bloke edilmesine neden olabilir.

  Instagram uygulamanız güncel olmayabilir:

  Öyle son birkaç basit güncellemeden bahsetmiyoruz. Artık platform tarafından desteklenmeyecek kadar eski bir Instagram mobil uygulaması versiyonu kullanıyorsanız ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası ile karşılaşabilirsiniz. Uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.

  Instagram sunucularında sorun olabilir:

  ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatasının sık karşılaşılmayan bir nedeni de Instagram sunucuları kaynaklı sorunlardır. Eğer ana sunucuda herhangi bir teknik arıza varsa hesabınıza erişmekte sorun yaşayabilirsiniz. 

  ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası nasıl çözülür?

  Yöntem #1: İnternet bağlantınızı kontrol edin:

  Eğer Instagram’a giriş yapmaya çalıştığınız cihaz doğru bir şekilde Wi-Fi ya da mobil veri üzerinden internete bağlanmamışsa ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası ile karşılaşabilirsiniz. Farklı kaynaklardan internete bağlanmaya çalışarak ya da modemi bir süre kapalı tutup yeniden açarak bu sorunu çözebilirsiniz.

  Yöntem #2: Uygulamanızı ve cihazınızı yeniden başlatın:

  Basit ama en etkili yöntemlerden biri cihazı kapatıp açmaktır. Cihazdan önce Instagram mobil uygulamasını ya da masaüstünden giriyorsanız internet sitesini kapatıp açın. Sorun çözülmüyorsa cihazı kapatıp açın. Yeniden başlatma sırasında ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatasına neden olacak ufak sorunlar ortadan kalkacaktır.

  Yöntem #3: Cihazın tarih ve saat ayarlarını kontrol edin:

  Günümüzdeki cihazlarda pek karşılaşmıyoruz ancak kurulum sırasında bazen kullanıcılar otomatik ayarlama onayı vermiyor ya da yanlış bir saat dilimi seçiyor. Cihazınızın Ayarlar sayfası üzerinden tarih ve saat ayarlarını düzenleyebilir ve daha da iyisi otomatik ayarlanması için onay verebilirsiniz.

  Yöntem #4: Android cihazlarda Instagram uygulamasının önbelleğini silin:

  Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda bulunan mobil uygulamaları tamamen silmenin yanı sıra bir de Verileri Temizle ya da Önbelleği Sil olarak adlandırılan silme yöntemleri vardır. Bu işlemler, internet tarayıcılardaki çerezleri silmek gibi sonuç verirler. Bu yöntemi cihazınızın dahili depolama alanında sorun yaşadığınız zaman da kullanabilirsiniz.

  Yöntem #5: Instagram mobil uygulamasının ve işletim sisteminizin güncel olduğundan emin olun:

  Hangi cihazı, hangi uygulamayı kullanıyor olursanız olun; en güncel versiyonu kullandığınızdan emin olun. Güncel olmayan mobil uygulamalar, yazılımlar ve işletim sistemleri ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası da dahil olmak üzere pek çok farklı soruna neden olabilirler.

  Yöntem #6: Instagram hesabınızın şifresini sıfırlayın:

  ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatasının nedeni yanlış hesap bilgileri giriyor olmanız ya da hesap şifrenizi unutmuş olmanız ise yapmanız gereken Instagram hesap şifrenizi sıfırlamaktır. Instagram giriş sayfasındaki Şifremi Unuttum butonu ile şifre sıfırlama isteği gönderebilirsiniz. Yeni şifrenizin daha akılda kalıcı ancak güvenli olduğundan emin olun.

  Instagram kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri olan ‘Instagram’a Giriş Yapamıyorum’ hatası neden olur, nasıl çözülür gibi merak edilen soruları yanıtladık ve bu sorunun çözümü için uygulayabileceğiniz çözüm yöntemlerinden bahsettik. 

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Hatası

  Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Instagram [Çözüldü]

  Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Instagram [Çözüldü]

  Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu instagram çözümü için yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır.

  Bu işlemleri tek tek size göstereceğiz. Bildiğiniz üzere dünyada en çok kullanılan popüler uygulaması Instagram, bazen hatalar verebiliyor.

  Bunun başında Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası geliyor. Peki, bu uyarı neden oluşuyor, çözüm yollar nelerdir, bunları anlatacağız.

  Haberimizde hata oluştu uyarısı ile ilgili sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Dahası üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu Instagram sorununun çözümü hepsine bakalım.

  Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Sorun Oluştu Çözümü

  üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu instagram

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu iPhone cihazlarında özellikle baş göstermektedir. Tabi biz tüm yönleri ile göstereceğiz.

  Bu arada instagram destek hattından da https://webhakim.com/instagram-yardim-destek-hatti-musteri-hizmetleri.html bakabilirsiniz.

  1- İnternet Bağlantısı

  Uyarı❗: 👉 Hata kaynağı instagram sunucuları olabilir. Bunu anlamak için bu 👉 webhakim.com/instagram-mesaj-gonderilemedi.html makalemize gidip Instagram Sunucu Durumlarını kontrol edebilirsiniz. Belki de hata sizden değil, instagram’dan kaynaklanıyordur. Bir işlem yapmadan önce ilk olarak sorunun sizden mi yoksa instagram’dan mı kaynaklı olduğunu öğrenmeniz daha faydalı olacaktır.

  İnternet bağlantısı yani VPN kullanımı kontrol edin. Evde sabit internet kullanıyorsanız çözüm için çok önemli bir rol oynamaktadır. Herkesin bildiği üzere VPN/Proxy ile sorunu çözebilirsiniz.

  2- Instagram Hesabı Geçici Olarak Kapatma

  Instagram uygulamasında hesabı geçici olarak dondurmak diğer yöntemler arasındadır. Nasıl yapıldığına bakalım.

  3- Giriş kontrolleri

  1- Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun hata oluştu uyarısı için çözüm yolları bulunmaktadır. Diğer ise Instagram uygulamasına otomatik kayıttan veya kullanıcı adı ile giriş yapmayın. Problem ortaya çıktığında şifrenizi ve e-mail adresi kullanarak giriş yapın.

  2- Facebook adresiniz, Instagram hesabınızla entegre edilmişse, birbirine bağlıysa her zamanki girişinizin aksine, Facebook ile giriş yap seçeneğini kullanabilirsiniz. Bazen bu uyarının ortaya çıkması, girişten kaynaklı olabiliyor. Bu tür sorunların nedenini az çok tespit edebilmek adına, farklı giriş yollarını denemekte fayda var. Eğer bu yollar işe yaramıyorsa, farklı çözüm yolları denenebilir.

  Politika İhlalinden Kaynaklı Olabilir!

  Yukarıdaki çözümlerden yinede hiç biri işe yaramadıysa ve hala üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun/hata oluştu uyarısı alıyorsanız, politika ihlalinden kaynaklı olabilir. Instagram uygulamanıza kaç hesabın bağlı olduğunu kontrol edin.

  Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu iPhone ve Android telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : webhakim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap