Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram storyler gözükmüyor

  1 ziyaretçi

  instagram storyler gözükmüyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram hikayeler gözükmüyor sorunu çözümü 2022

  Instagram hikayeler gözükmüyor sorunu çözümü 2022

  Uygulama üzerinden ya da hesap üzerinden meydana gelen birtakım problemler neticesinde Instagram'da hikaye görünümü sorunu yaşanıyor. Özellikle bu durum Instagram üzerinden yaşanabilecek en kötü problemlerden biridir. Çünkü artık Instagram doğrusunda daha çok paylaşım açısından hikayeler kullanılır ve izlenir.

   Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Çözümü 2022

   2022 yılı itibariyle Instagram üzerinden hikayeler gözükmüyor sonunu karşısında ele alınacak olan çözümler bulunuyor. Tabii bu konuda problem birçok değişik durumdan söz konusu olabileceği için, farklı çözüm yöntemlerini ele almak ve uygulamak önemlidir.

   - Telefonu açıp kapatmak işe yarayabilir.

   - Mutlaka kişi kendi Instagram hesabından çıkıp yeniden giriş yapmalıdır.

   -Telefonun tarih ve saati kontrol edilmeli.

   - Güncelleme kaynaklı bir problem olabilir. Bu yüzden eski sürüm üzerinden deneme yapılabilir.

   - Önbellek ve veri temizleme işlemi ile beraber sistem sıfırlanabilir.

   Genel çerçevede yukarıdaki yöntemleri uygulamak suretiyle Instagram üzerinden hikaye problemini çözmek mümkün. Fakat sorun hala devam ediyorsa o vakit bir uzmandan destek almak gerekir.

   Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Neden Olur?

   Aslına bakılırsa bu durum birçok farklı sebepten dolayı kaynaklanabilir. Özellikle uygulama problemi ile beraber cihaz üzerinden sorunlar yaşanıyor olabilir. Aynı zamanda tarih ve saat hatası yüzünden de bu durum söz konusu olmaktadır. Diğer taraftan yapılan güncelleme ile beraber yeni sürümün problem yarattığı söz konusu olabiliyor. Böyle durumlarda ise eski sürüm kullanılmak suretiyle problem giderilir. Internet sunucusu üzerinden de yine bu tür problemler yaşanabilir. Görüldüğü üzere aslına bakılırsa birçok değişik problem söz konusu olabilmektedir.

   Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu

   Instagram üzerinde en çok kullanılan yöntemler içerisinde şüphesiz hikayeler öne çıkıyor. Ancak bu tür bir problem söz konusu olduğu zaman, kişi kendi Instagram hesabı üzerinden hikayeleri göremez. Daha doğrusu hikayeleri bastığın zaman ilerleme gerçekleşmez. Bu hataya karşı ise yukarıda verilen çözüm yöntemleri üzerinde herhangi birini değerlendirmek mümkün. Hatta problemi karşı hepsini tek tek uygulamak sorunu çözme konusunda işe yarayabilir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Çözümü ✔️ 2023

  Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Çözümü ✔️ 2023

  İlgili kişi Instagram hikayesini 2 farklı şekilde gizleyebilir. Eğer profili herkese açık değilse kendisini takip etmeyenler bu kişinin Instagram hikayesini göremez.

  Ayrıca Yakın Arkadaşlar listesinde yoksanız ve bu kişi hikayelerini yakın arkadaşlar listesine paylaşıyorsa hikaye yine görünmeyecektir.

  İlgili kişinin yakın arkadaş listesinde olduğunu düşündüğünüz biri varsa onun hesabı ile hikayesini görüp görmediğini bir şekilde sorarak öğrenebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : webdeyazilim.com

  Instagram Hikayeler Gözükmüyor, Ne Yapmalıyım?

  Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu ve Çözümü

  Instagram Hikaye Arşivi Gözükmüyor Nasıl Düzeltilir?

  Instagram Hikaye Arşivi Gözükmüyor Nasıl Düzeltilir?

  Instagram Hikayeleri Ne Zaman Siliniyor?

  Instagram Hikayeleri aslında 24 saat sonra tamamen kaybolmaz. Instagram Hikayeleri 24 saat sonra akışınızdan kaybolurken, uygulamada arşivlenmiş durumda kalırlar. Bu nedenle, bir hikaye yayınlarsanız ancak videoyu kaydetme şansınız olmadan süresi dolarsa endişelenmeyin, yine de kurtarabilirsiniz.

  Eski Instagram Hikayelerini nasıl görüntüleyebileceğinize bir göz atalım.

  Süresi Dolan Instagram Hikayelerinize Erişme

  Instagram Hikayelerinin popülaritesi arttıkça, giderek daha fazla kullanıcı Instagram'dan hikayelerine normal 24 saatlik zaman sınırının dışında erişmenin bir yolunu sorgulamaya başladı.

  Buna yanıt olarak Instagram, 2017'de Öne Çıkanlar ve Arşiv özelliklerini ekledi. Öne Çıkanlar, hikaye öğelerini gruplandırmanıza ve bunları normal bir gönderi olarak profilinizde yayınlamanıza olanak tanır. Öne Çıkanlar olarak etiketlendiler, ancak normal bir Instagram gönderisiyle aynı şekilde davranıyorlar.

  Diğer özellik olan Arşiv, hikayelerinizi ileride kullanmak üzere kaydeder. Hikayelerinizin yalnızca sizin kullanımınız için arşivlendiğini unutmayın. Takipçileriniz için ise 24 saat sonra kaybolurlar.

  Eski Instagram Hikayelerinizi görüntülemek için profil ekranınıza gidin ve sağ üst köşedeki hamburger simgesine dokunun.

  Instagram Hikayeler Gözükmüyor sorununun Çözümü

  1. Eski Instagram Hikayelerinizi görüntülemek için profil ekranınıza gidin ve sağ üst köşedeki hamburger simgesine dokunun.

  3. Buradan, Hikayelerinizi yeniden paylaşabilir, vurgulayabilir ve başka şekillerde etkileşime geçebilirsiniz.

  Başka Birinin Eski Instagram Hikayelerini Görebilir Misiniz?

  Tasarım gereği, Hikayeler yalnızca 24 saat görüntülenebilir ve bunun gerçekten bir yolu yoktur. Ancak, Hikayeyi oluşturan kişiyi tanıyorsanız, Arşivinden kaydederek sizinle paylaşmalarını isteyebilirsiniz.

  Öne Çıkanlar Olarak Kaydedilen Instagram Hikayelerini Görüntüleme

  Hikaye, kullanıcı onu silene kadar profilinde kalacaktır ancak Instagram'daki öne çıkanlar özelliği sayesinde, arkadaşınızın profilini ziyaret ederek hesap sahibi hikayeyi Öne Çıkanlar'a kaydettiyse bu sekmeden görüntüleyebilirsiniz.

  Instagramda Bir Kişi Hikayesine Baktığımı Görür Mü?

  Instagramda daha önce paylaştığım hikayeyi tekrar nasıl paylaşabilirim?

  1. Favori bir Hikayeniz varsa, yukarıda açıklandığı gibi Arşiv klasörünüze giderek onu yeniden yayınlayabilir ve ardından yeniden göndermek istediğiniz Hikayeye dokunabilirsiniz.

  2. Alt menüye erişmek için sol alt köşedeki üç dikey noktaya dokunun.

  3. Ardından, Yeniden Gönder'e dokunun .

  4. Komutları takip edin ve Hikayeniz 24 saat daha takipçilerinizin görmesi için yayınlanacak.

  5. Başka bir kişinin Hikayesini yeniden göndermek isterseniz, bunu da yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kağıt uçak simgesine dokunup paylaşmak.

  Seçeneği görmüyorsanız, bunun nedeni büyük olasılıkla diğer kullanıcının gizli bir hesabı olmasıdır. Gizli hesap, içeriklerini başkalarının görmesi için paylaşamayacağınız anlamına gelir.

  Instagram'da Story Arşivi Gözükmüyorsa Nasıl Düzeltilir?

  Instagram hikaye arşivi modu açılmıyorsa. Ayarlar-Yardım-Sorun Bildir bölümünden ne olduğunu veya neyin çalışmadığını kısaca açıklayın. Kısa sürede hikaye arşiviniz geri gelecektir.

  instagram Arşiv Gözükmüyor?

  Arşivlenen tüm içerikler, Instagram uygulama ayarlarının Arşivler bölümünde tutulur.

  Adım 1: Instagram uygulamasını başlatın ve Profiller sayfanıza gidin.

  Adım 2: Sayfasını açmak için Profil simgesini tıklayın.

  Adım 3: Sağ üst köşedeki üç yatay çizgiye tıklayın ve arşiv seçeneğini seçin.

  Adım 4: Ardından, arşivlenen tüm içerik görünür ve bunları arşivden çıkarmayı seçebilirsiniz.

  Adım 5: Arşivlenmiş sekmenin üstündeki sekmelere tıklayın. Hikayeler, Gönderiler ve Canlı arşiv gibi arşiv listesi görüntülenir.

  Adım 6: Kayıp Instagram hikayelerini bulmak için Hikayeler Arşivi'ne tıklayın.

  Yazı kaynağı : www.alem.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap