Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram sende ekle özelliği çıkmıyor

  1 ziyaretçi

  instagram sende ekle özelliği çıkmıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram

  Instagram, Yeni Özelliği 'Sen de Ekle'yi Herkesin Kullanımın

  Instagram, Yeni Özelliği 'Sen de Ekle'yi Herkesin Kullanımın

  Instagram son dönemde platforma birçok yenilik getirdi. Özellikle Reels'lara olan ilgiyi artıracak ve platformu video odaklı bir hale getirecek özelliklerin yanında bir yandan da Hikayeler'e çeşitli yenilikler geldi. Bunlardan en çok dikkat çekeni, şimdiye kadar yalnızca yüksek takipçili hesapların kullanabildiği 'bağlantı ekleme' özelliğiydi. İlk olarak 'yukarı kaydır'dan 'bağlantı etiketine' dönen özellik, ardından tüm kullanıcılar için sunulmuştu.

  Şimdi ise Instagram, Hikayeler'e kullanıcıların etkileşimini artıracak yepyeni bir özellik getirdi. Geçtiğimiz haftalarda test edilmeye başlanan özellik, bugün itibarıyla tüm kullanıcıların beğenisine sunuldu.

  Instagram'ın özüne yakışır bir özellik:

  Instagram, Hikayeler özelliğini hayatımıza soktuğundan beri uygulamanın bu kısmında da etkileşimi yüksek tutmak için elinden geleni yapıyor. Anketler, tepkiler, soru - cevaplar gibi özelliklerle kullanıcıların birbirleriyle etkileşim kurmalarını sağlayan platform 'Sen de Ekle' isimli bu yeni özelliğiyle de aynı yoldan ilerliyor.

  Hikaye sekmesinde çıkarmalar arasında yer alan 'Sen de Ekle' özelliği ile kullanıcılar kendi çektikleri fotoğrafları ya da paylaşmak istedikleri içerikleri bir konsept dahilinde paylaşıp, diğer kullanıcılardan da kendilerininkileri eklemelerini isteyebilecekler. Böylece belirlenen konsept hakkında bir nevi hikaye zinciri oluşmuş olacak. Aynı zamanda kullanıcılar, söz konusu konsept hakkında zincire eklenen tüm içerikleri tıpkı bir etikete tıklayıp o etiketteki gönderileri gördüğümüz gibi görebilecekler.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Instagram "Sen de ekle" çıkartmasını tüm kullanıcılara açtı

  Instagram

  Instagram bağlantı çıkartmasının ardından "Sen de ekle" çıkartmasını da tüm kullanıcılara açtı. Bir süredir yurt dışındaki kullanıcıların hikayelerinde dikkatimizi çeken "Sen de ekle" çıkartması, dün Instagram tarafından resmi olarak duyuruldu. Bu yeni çıkartmayı ilk olarak Endonezya ve Japonya'da test eden Instagram, kullanıcıların tıpkı Twitter'da olduğu gibi birbirlerini hiç tanımadıkları halde tek bir konu odağında etkileşime girmesini sağlıyor.

  "Sen de ekle" Nasıl kullanılıyor? 

  Hikayelere görülmenin ötesinde etkileşim kazandıran "Sen de ekle" aynı zamanda Instagram'daki hikaye paylaşımını da artırmış oluyor.  Bu yeni çıkartmaya, Hikayelerdeki Çıkartmalar kısmından erişebiliyorsunuz. Ayrıca başka bir hikayede yer alan "Sen de ekle" çıkartmasına basarak, özelliği kullanmanız da mümkün. Kullanıcıların hikayelerinde bulunan "Sen de ekle" çıkartmasına bastığınızda, çıkartmayı kullanan diğer kullanıcıların hikayelerine erişebildiğinizi de belirtelim. 

  Global olarak adeta TikTok ile yarışan Instagram, Reels'i kopyalamanın ötesinde etkileşim ve görüntülemenin yeni yollarını arıyor diyebiliriz. Instagram, TikTok'un düetleri gibi içeriklere yeni bir "meydan okuma" katmanı ekliyor. Böylece içerikler odağında her bir kullanıcının bağlılık oranını da artırmış oluyor. Yine de özellik bakımından düet ile sen de ekle çıkartmasının birbirinden ayrıştığını eklemekte fayda var. 

  Markalar "Sen de ekle" çıkartmasından nasıl faydalanabilir? 

  Sen de ekle çıkartması, markalar tarafından kullanıcı katkılı içerikler (UGC) yaratmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Geniş kullanıcı tabanına sahip markalar, kampanyalarını organik olarak duyurmak için çıkartmadan faydalanabilir. Küçük ve Orta ölçekli şirketler ise kullanıcılara sevebilecekleri görevler vererek marka bilinirliklerini çok daha kolay bir şekilde artırabilir. 

  Yazı kaynağı : webrazzi.com

  Instagram hikayene gönderi ekle özelliği çıkmıyor

  Instagram hikayene gönderi ekle özelliği çıkmıyor

  25 Ocak 2018 uzmanim.net güncellemesi

  30 Haziran 2017 uzmanim.net güncellemesi

  26 Aralık 2016 uzmanim.net güncellemesi

  Çözümler tekrar ana sayfada

  08 Eylül 2016 uzmanim.net kural ihlali yapan kullanıcılar ve yaptırımlar

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap