Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram mesaj yanıtlama özelliği açma

  1 ziyaretçi

  instagram mesaj yanıtlama özelliği açma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram mesaj yanıtlama yapılır? Instagram'da mesaj doğrudan nasıl yanıtlanır

  Instagram mesaj yanıtlama yapılır? Instagram'da mesaj doğrudan nasıl yanıtlanır

  Instagram hesabı bulunan kişiler, birbirlerine doğrudan mesaj gönderebilirler. Bu özelliğin kullanılması için ise cep telefonlarınıza Instagram mobil uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Bilgisayar üzerinden Instagram kullanmak isteyen kişilerin ise web tarayıcısında Instagram web sitesini açması gerekmektedir.

   Instagram Mesaj Yanıtlama Nasıl Yapılır?

   Instagram kullanıcılarının hesaplarını yeni oluşturdukları zaman ilk olarak öğrenmek istedikleri bilgiler arasında mesaj yanıtlamanın ne şekilde yapılacağı yer almaktadır. Mesajlar aynı zamanda DM olarak da bilinmektedir. Instagram uygulamasını açtığınız zaman sağ üst köşede bulunan mesaj sembolüne basılması gerekmektedir. Mesaj sembolüne bastıktan sonra ise size gönderilen mesajları görüntüleyebilir ve açarak cevaplayabilirsiniz. Aynı zamanda mesajlar kısmına girdikten sonra sağ üst köşede bulunan ''+'' işaretine basarak mesaj göndermek istediğiniz kullanıcıyı seçebilirsiniz. Böylece size mesaj göndermeyen kişilere de mesaj atabilmeniz mümkün olmaktadır.

   Yeni bir mesajınız olması durumunda ise mesaj sembolünün bulunduğu yerde size gelen mesaj sayısı görülmektedir. Bu şekilde size yeni bir mesaj geldiğini anlayabilir ve üzerine basarak mesajlar bölümüne girebilirsiniz. Açılan ekranda ise gelen mesajlardan istediğinizi açarak cevaplamanız mümkün olmaktadır.

   Instagram'da Mesaj Doğrudan Nasıl Yanıtlanır?

   Instagram hesabınıza gelen doğrudan mesajları yanıtlamak için öncelikli olarak gelen kutusuna girilmesi gerekmektedir. Mesajlar kısmına girildikten sonra size gönderilen mesajları görüntülemeniz mümkün olmaktadır. Gönderilen mesajlardan istediğiniz mesajın üzerine basarak mesajı açabilirsiniz. Mesajı açtıktan sonra ise ekranın alt kısmında mesaj yazılı kutunun içerisine mesajınızı yazarak yanıtlamanız mümkün olmaktadır.

   Instagram da mesaj kutunuza gelen mesajlar doğrudan mesaj olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda doğrudan mesaj ifadesinin kısaltması olarak kullanıcılar tarafından DM olarak da bilinmektedir. Doğrudan mesajları yanıtlamak için öncelikli olarak instragram uygulamasını yükleyerek hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise sağ üst köşede yer alan mesaj sembolüne basmanız gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Instagram mesaj yanıtlama özelliği açma – Onur ALAS

  Merhaba!

  Instagram konuşmalarınızda mesajın üzerine basılı tutunca Yanıtla çıkmıyor olabilir. Bu yazıda instagram dm’lerde mesaj yanıtlama özelliğini nasıl aktif hale getireceğinizi anlatacağım.

  Okumaya devam et instagram dm yanıtla özelliği yok

  Yazı kaynağı : www.onuralas.com

  İnstagramda Belirli Bir Mesaja Doğrudan Nasıl Cevap Verilir? - Linc Heap - Haber Ve Blog

  İnstagramda Belirli Bir Mesaja Doğrudan Nasıl Cevap Verilir? - Linc Heap - Haber Ve Blog

  İnstagramda Belirli Bir Mesaja Doğrudan Nasıl Cevap Verilir ?

  Özellikle bir grup sohbetinde Instagram gelen kutusunda (DM olarak da bilinir) bağlamı kaybetmek gerçekten çok kolay. Doğrudan belirli bir mesaja yanıt vererek netlik ekleyebilirsiniz.iPhone, Android ve web’de Instagram DM’lerindeki mesajları doğrudan nasıl yanıtlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

  İnstagramda Belirli Bir Mesaja Cevap Verme

  instagram direkt Cevap nasıl verilir ?

  Belirli bir mesaja doğrudan yanıt verme yeteneği, İnstagram’ın Platformlar arası mesajlaşma güncellemesindeki bir özelliktir. Henüz sahip değilseniz, bu özelliği uygulamanın Ayarlar menüsünden etkinleştirebilirsiniz.

  İPhone ve Android’deki İnstagram uygulamasından “profil” sekmenize gidin ve arayüzün sağ üst köşesindeki hamburger Menü düğmesine dokunun. Burada, Ayarlar > mesajlaşmayı Güncelle’ye gidin.

  Mesajlaşmada Güncelle’ye Dokunun

  Şimdi, “Güncelle” düğmesini seçin.

  Güncelle’ye Dokunun

  İnstagram ana ekranının sağ üst köşesindeki” Messenger “simgesine dokunun ve ardından akıllı telefonunuzda “Instagram” uygulamasını açın.

  İnstagramdan Messenger simgesine dokunun

  Bir konuşma seçin.

  İnstagram DM için konuşma seçin

  Burada, yanıtlamak istediğiniz bir mesaj bulun. Bir cevap düğmesi görene kadar mesajın üzerinde sağa kaydırın ve bırakın. Kendi Mesajınızı yanıtlıyorsanız, sola kaydırın.

  İnstagramda Belirli Bir Mesaja Doğrudan Nasıl Cevap Verilir?

  Hamburger menüsünden cevap düğmesini gördükten sonra gidelim

  Alternatif olarak, bir mesajı basılı tutabilir ve “Cevapla” düğmesine dokunabilirsiniz.

  Instagram dm

  Tap ve Hold menüsünden Cevapla düğmesine dokunun

  Artık orijinal mesajın metin kutusunun üstünde göründüğünü göreceksiniz. Bu, geçerli yanıtınızın belirli bir iletiye bağlanacağı anlamına gelir.

  Şimdi, cevabınızı yazın ve “gönder” düğmesine dokunun.

  Belirli bir Mesaja yanıt göndermek için Gönder’e dokunun

  Yanıtınız üstündeki orjinal mesajı ile birlikte ortaya kolay yanıt ne olduğunu herkesin görmesi için yapım.

  İnstagramdaki belirli bir mesaja cevap verdi.İnstagram belirli bir mesaja cevap verme

  Platform Mesajlaşma, Özel bir mesajı yanıtlamak için yeteneği, aynı zamanda web üzerinde İnstagram için kullanılabilir.

  Bu özelliğe erişmek için İnstagram’ın Web sitesini bilgisayarınızdaki herhangi bir web tarayıcısında açın ve mesajlar (DM) bölümüne gidin.

  İnstagram Web sitesindeki mesajlar butonuna tıklayın

  Ekranın sol tarafından bir konuşma seçin.

  Web’de İnstagram’dan bir konuşma seçin

  Konuşma görünümünde, doğrudan yanıtlamak istediğiniz iletiyi bulun ve üzerine gelin. Burada “Cevapla” düğmesine tıklayın.

  İnstagram DM mesajının yanındaki Cevapla düğmesine tıklayın

  Instagram direkt

  Ardından, metin kutusuna bir mesaj girin ve “Gönder” düğmesini tıklayın.

  Web’de İnstagramdaki belirli bir mesaja cevap göndermek için Gönder’i tıklayın.

  Orijinal mesaj şimdi cevabınızın üstüne eklenecektir.

  İnstagram mesajına orijinal mesajla cevap ver

  Birinin İnstagramda size mesaj göndermesini istemiyor musunuz? Yorum ve mesajları kullanarak iletişimi durdurmak için hesaplarını kısıtlayın.

  Özel siparişler veya müşteri desteği sorunları gibi, özel olarak yanıt vermek istediğiniz bir yorum görürseniz konuşmayı Direct’e taşıyabilirsiniz. Örneğin, yoruma “Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederiz. Yanıtımız için lütfen DM’lerinize göz atın.” şeklinde yorum yaparak yanıt verebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.lincheap.com

  Instagram’daki belirli bir mesaja doğrudan yanıt verin

  Instagram DM’lerinde, özellikle büyük bir grup metninde bağlamı kaybetmek çok kolaydır. Doğrudan belirli bir mesaja yanıt vererek biraz netlik sağlayabilirsiniz. İPhone, Android ve web’deki Instagram DM’lerindeki gönderilere anında nasıl cevap vereceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  Doğrudan belirli bir gönderiye yanıt verme yeteneği, Instagram’ın platformlar arası gönderileri güncellemesindeki bir özelliktir. Henüz sahip değilseniz, özelliği uygulamanın Ayarlar menüsünden etkinleştirebilirsiniz.

  İPhone ve Android’deki Instagram uygulamasından ‘Profil’ sekmenize gidin ve arayüzün sağ üst köşesindeki hamburger menü düğmesine dokunun. Burada Ayarlar> Mesajları Güncelle’ye gidin.

  Şimdi “Güncelle” düğmesini seçin.

  İPhone ve Android için Instagram’da bir mesaja doğrudan yanıt verin

  Başlamak için akıllı telefonunuzdaki “Instagram” uygulamasını açın ve ardından Instagram ana ekranının sağ üst köşesindeki “Messenger” simgesine dokunun.

  Bir konuşma seçin.

  Burada yanıtlamak için bir gönderi bulun. Bir yanıt düğmesi görene kadar mesaj üzerinde sağa doğru çekin ve bırakın. Kendi mesajınızı yanıtlarken sola kaydırın.

  Ayrıca bir mesajı basılı tutabilir ve “Yanıtla” düğmesine dokunabilirsiniz.

  Şimdi orijinal mesajın metin kutusunun üstünde göründüğünü göreceksiniz. Bu, mevcut yanıtınızın belirli bir gönderi ile ilişkilendirileceği anlamına gelir.

  Şimdi cevabınızı yazın ve “Gönder” düğmesine dokunun.

  Yanıtınız orijinal mesajla birlikte en üstte görünecek, böylece herkes neye yanıt verdiğinizi kolayca görebilecek.

  Web için Instagram’daki bir gönderiye doğrudan yanıt verin

  Yeni platformlar arası mesajlaşmayı güncelledikten sonra, belirli bir mesajı yanıtlama yeteneği web üzerinde Instagram için de mevcut olacaktır.

  İLİŞKİLİ: Bilgisayarınızdan İnternette Instagram Nasıl Kullanılır

  Bu özelliğe erişmek için Instagram web sitesini bilgisayarınızdaki bir web tarayıcısında açın ve Mesajlar (DM) bölümüne gidin.

  Ekranın sol tarafından bir konuşma seçin.

  Konuşma görünümünde, doğrudan yanıtlamak istediğiniz mesajı bulun ve üzerine gelin. Buradaki “Yanıtla” düğmesine tıklayın.

  Ardından metin kutusuna bir mesaj girin ve “Gönder” düğmesini tıklayın.

  Orijinal mesaj şimdi yanıtınıza ek olarak eklenecektir.

  Birinin size Instagram’da mesaj göndermesini istemiyor musunuz? Yorum ve yayınlarla iletişimi durdurmak için hesaplarını sınırlandırın.

  İLİŞKİLİ: Instagram’da Biri Nasıl Kısıtlanır

  Yazı kaynağı : technoglitz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap