Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram kapalı hesapları görme

  1 ziyaretçi

  instagram kapalı hesapları görme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram Gizli Hesap Görme 2022 Gizli Hesaba Bakma

  Instagram gizli hesap görme yöntemleri, pek çok kullanıcı tarafından aratılan sorguların başında yer alıyor. Bunun temel sebebi, bazı profillerin herkese açık olmaması. Bu gibi durumlarda maalesef Instagram mobil uygulamasından görüntüleme yapamıyorsunuz. Ancak bunun için geliştirmiş ve tamamen gizli hesaba bakma konusunda kullanılan uygulamalar mevcut. İşte bu makalemizde gizli profillere bakma uygulamalarından söz ediyoruz.

  Instagram’da birçok kullanıcı farklı sebeplerle Instagram gizli hesap görme talebinde bulunur. Bu özellikle paylaşımlar merak ediliyor ancak takip edilmek arzulanmıyorsa sıkça karşılanmaktadır. Bilindiği üzere bir dönemler sosyal medya ağının bilgisayar sürümünden görmek mümkün olmuştu.

  Bununla beraber ardından gelen güncellemeler bunu imkânsız hale getirmiştir. Artık bir kullanıcı hesabını gizliyse görüntülenmesi yapılamaz. Ancak bazı uygulamalar ve siteler konu hakkında çözüm sunduğundan bahsetmektedir. Bunları tercih ederseniz dolayısıyla çözüm bulabilirsiniz. Aralarında bazı seçenekler,

  Şeklindedir. Eğer bir kişiyi takip etmek istemiyor ancak hesabında nelerin olduğunu merak ediyorsanız, bu maddeler değerlendirilebilir. Bunlardan hepsi aynı sonucu sunmakla beraber kullanım öncesinde ayrıntılı inceleme yapılmalı ve emin olunmalıdır. Zira ilk 6 madde üçüncü parti olup kullanım ardından herhangi bir olumsuz durumda sorumluluk size aittir.

  Google Kullanma ve Fake Hesap ise dolaylı yoldan, üçüncü taraf unsurları olmadan çözüm almanıza yardım eder. Ancak en hızlı ve kesin çözümün arkadaşlık isteği atmak olduğu da unutulmamalıdır. Şimdi gelelim instagram gizli hesap görme işlemi nereden ve nasıl yapılıyor hep beraber inceleyelim.

  Instagram gizli hesap görme uygulamaları altta listelenmiştir.

  Instagram Gizli Hesap Görme: Bestwhozi.com

  Bestwhozi.com Instagram gizli hesaba bakma için yapabileceğiniz tercihlerden biridir. Eğer telefona indirmek istemiyorsanız kendi sitesi üzerinden hızlıca çözüm almanız da mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken şu maddeleri takip etmedir;

  Buna ek olarak indirmeniz de mümkündür. Ancak uygulama henüz Google Play Store için sunulmaktadır. Yüklemeye yukarıdaki linkten ulaşılabilir. Bu özellik haricinde profilinize merak edenleri merak ediyorsanız, anında bildirimler almanızı da mümkün hale getirmektedir. Ayrıca fotoğrafları ve videoları cihazınıza indirme, Instagram hikâyelerini iz bırakmaksızın izleme gibi seçenekleri de bulunmaktadır.

  Kullanımı oldukça kolay olup kısa sürede çözüm almanızı sağlayabilir.

  Gizli Profillere Bakma: Scout

  Günümüzde mobil uygulamalar Android ve IOS cihazlara ayrı yapılmaktadır. Bunun sebebi aksi durumda çalışmamasıdır. Özellikle IOS kullananlar istedikleri bir uygulamayı bulmada büyük zorluklar çekebilmektedir.

  Buna karşılık Instagram gizlilik hesap görme istiyorsanız tercihlerinizden birisi olan Scout hem Android hem de IOS için https://www.scout.org/es/node/5154 linkinden indirilebilmektedir. Kurulum hızlı bir şekilde yapılabilmekte olup, kullanıcı bilgilerinizi girmenizi gerektirir.

  Bundan sonra hangi gizli hesabı görmek istiyorsanız girmeniz gerekir. Sonrasında sadece hesabı göster diyerek sonuç alınabilir.

  Sitesi her ne başta İspanyolca gibi görülse en üstte sağ tarafta dil seçeneği vardır. Her ne kadar Türkçe olmasa da İngilizce bulunmaktadır. Cihazlarınızda yer kaplamayacak boyutta uygulamalar arıyorsanız size kısa sürede pratik sonuçlar teklif eder.

  Ghosty

  Ghosty Instagram gizli profil görme için yapılabilecek tercihler arasında bulunmaktadır. Hem Android hem de IOS işletim sistemlerinde olduğu için pratik şekilde kullanılabilmektedir. Söz konusu özelliğe ek olarak şu gibi artıları da bulunmaktadır;

  Buna ek olarak farklı özellikleri de bulunmaktadır. Kullanmak için telefona yükledikten sonra kullanıcı bilgileriniz ile oturum açmanız, sonrasında ise hangi hesaba bakmak istiyorsanız girmeniz gerekir. Sonra hemen çözüm bulunabilir.

  Postegro

  Postegro Instagram gizli hesap görme seçenekleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Telefonunda yer sorunu çekenlerin bile sorunsuzca yükleyebileceği boyutta olup, kullanıcı deneyimini en üste çıkaran tasarıma sahiptir.

  İnternet üzerinden kolayca APK dosyası bulunabilmekte olup kurulumu kısa sürede tamamlanabilmektedir. Ardından Instagram hesabınızın bilgilerini kullanarak erişim yapmanız, sonrasında ise hangi hesabı istiyorsanız açmanız gerekir.

  Bunun haricinde profil resimlerini de büyütme imkânı yakalayabilirsiniz. Günümüzde birçok Instagram kullanıcısı ilgisini çeken profil resimlerini büyütmek ister. Zira her zaman kullanılan fotoğraf hesapta yer almayabilir.

  Ancak Postegro ile bunu sorunsuz bir şekilde büyütmeniz mümkündür.

  Lili

  Özellikle son yıllarda birçok kullanıcı tarafından araştırılmakta olan Lili Instagram gizli profil görme imkânı sunan bir diğer uygulamadır. Kullanımı ücretsiz olup şu işlemler takip edilerek sonuç alınabilir;

  Böylece tüm işlemler de sonlanır. Günümüzde birçok kişi indirmek yerine internetten çözüm almayı da talep etmektedir. Zira yer sorunu yaşanıyorsa ya da anlık çözümler isteniyorsa online yardımlar istenmektedir.

  Lili her ne kadar indirilmekle birlikte, isterseniz online olarak da kullanmanız mümkündür. Burada da kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açmanız şarttır.

  Pingru

  Pingru Instagram gizli hesap görme için yapılabilecek tercihleriniz içindedir. Kendi sitesi mevcut olup buradan yüklenebilmektedir. Bunun için https://www.pingru.club/ adresine girmeniz, ardından da uygulamayı indirmeniz yeterlidir.

  Site Türkçe olduğu için zorluk çekmeden nasıl hareket edeceğiniz keşfetmeniz çok kolaydır. Uygulama kullanımı oldukça kolay olup istediğiniz profilin fotoğraf ve videolarını görmenizi sağlar. Sade tasarımıyla gözleri yormayan yapıdadır.

  Instagram Gizlilik Hesap Görme

  Instagram üzerinde fake hesaplar birçok nedenle açılmaktadır. Eğer gizli Instagram hesabı görme istiyorsanız ancak karşı tarafa arkadaşlık isteği atmayı arzulamıyorsanız size hızlı çözümler sunabilir. Bunun için sadece sosyal medya ağına tekrar kaydolmanız gerekir.

  Ancak bu fake hesaptır. Dolayısıyla karşı tarafın sizin olduğunuzu fark etmemesi için size veya anımsatacak fotoğraf koymamanız, kullanıcı adını farklı vermeniz gerekir. Ayrıca insanlar kendisini fake hesapların takip etmesini istemez. Dolayısıyla takip/takipçi arttırmanız önerilir.

  Burada da sizin olduğunuzu belli edecek listelerden kaçınılmalıdır. Böylece sizin sahte olduğunuz izlenimi minimum seviyeye indirilebilir. Ancak dikkat etmeniz gereken konu bu tür hesaplara Instagram’ın büyük bir dikkat gösterdiğidir.

  Dolayısıyla hızlı olmazsanız siz bir şey yapamadan hesabınız kapatılabilir.

  Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

  Her ne kadar internet günümüzde yoğun olarak kullanılsa da bu durum doğru kullanıldığına işaret etmez. Zira dikkat edilirse online sistemlerden nasıl araştırma yapılacağı, neye dikkat edileceğinin bilinmediği görülür.

  Bu nedenle Instagram gizli profil görme istiyorsanız, basit bir Google taraması bile sonuç sunabilir. Bunun için sadece Google Görseller ekranına girmeniz gerekir. Ardından burada görmek istediğiniz kullanıcının ismini aratmanız yeterlidir.

  Böylece gerek videoları gerekse fotoğrafları görüntülenebilir. Ancak videoların oynatılmayacağı unutulamamalıdır. Alternatif çözümdelerden bir tanesi de bu şekilde Google arama motorunun görseller kısmını kullanarak instagram gizli hesap görme işlemini başarılı şekilde elde etmiş olursunuz.

  Instagram Gizli Hesap Görme Güvenli Midir?

  Bu listemizde size sunduğumuz yöntemlerden Google Kullanma ve Fake Hesap Açma üçüncü parti uygulamalarını, sitelerini gerektirmez. Ancak bunun haricinde verdiğiniz yöntemler üçüncü taraftır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta kullanıcı bilgilerinize ihtiyaç duyduklarıdır.

  Zira karşı tarafın hesabına erişmesi için Instagram hesabı bulunmalıdır. Aksi durumda yaptığını iddia ettiği hizmet de verilemeyecektir. Her ne kadar ilk olarak erişim izni vermemenin çözüm olacağı düşünülse de bu olasılıkla servisin kullanılmamasına neden olacaktır.

  Bu tür uygulamalar Instagram tarafından desteklenmez. Dolayısıyla dikkatli olmanız, şifrenizi paylaşmamanız gerekir. Aksi durumda istenmeyen kişilerin eline geçebilir. Eğer birden fazla yerde aynı parolayı kullanıyorsanız bu büyük bir tehdit oluşturulmaktadır.

  Instagram gizli hesap görme hakkında aklınıza takılan ekstra soru işaretleri kaldıysa eğer yazımızın altına direkt olarak yorum yapabilir ve gerekli tüm bilgilere anında yanıt olarak ulaşmış olursunuz.

  Instagram Gizli Hesap Görme Youtube

  Shiftdelete ekibinin hazırlamış olduğu videoya göz atarak konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 2 -3 dakikanızı ayırıp izlemenizde fayda var.

  Instagram Gizlilik Hesap Görme Ne Anlama Gelir?

  Instagram gizli hesap görme, çeşitli yöntemler ve uygulamalar kullanılarak farklı hesapları görmenize yardımcı olur. Yani bir kişinin hesabı kapalı olsa bile, siz bahsetmiş olduğumuz uygulamaları kullanarak onların hesabını görebilirsiniz. Bunlar üçüncü taraf uygulamalar olarak kabul edilir ve üstte verdiğimiz kriterlerin tamamı geçerlidir. Instagram gizlilik hesap görme ve instagram gizli hesap görme yöntemleri bu şekilde çeşitlendirilir.

  Instagram gizli hesap görme yöntemleri ile alakalı sitemiz bir garanti sunmaz.

  Yazı kaynağı : devletkurumlari.com

  3 Adımda Instagram Gizli Hesap Görme Taktiği

  3 Adımda Instagram Gizli Hesap Görme Taktiği

  Instagram gizli hesap görme uygulama ve gizli profil görme sitesi aracılığıyla mümkündür. Normal şartlar altında takip etmediğiniz kişilerin paylaşımlarını göremezken; Instagram gizli hesap görme uygulaması ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

  Hesabı Kaybetmeden Instagram Gizli Profili Görme

  Birçok programInstagram gizli hesap görme vaadi ile ortaya çıktı. Bunları test etmenin en iyi yolu önemsiz bir fake hesaptır. Bu programlara asla gerçek hesap ile giriş yapmayın. Fake hesap ile giriş yapıp programları deneyin. Hiçbir kaybınız olmadan deneme yapabilirsiniz.

  Üstte yer alan instagram gizli hesap görme yöntemleri ile öncelikle 3. parti uygulamalardaki güvenlik sorunundan bahsettik ve güvenlik zaafı yaşamadan çözüme ulaşmanız için takdik hakkında bilgi verdik. Şimdi ise instagram gizli hesap görme için aşağıdaki yöntemler ile kesin sonuca ulaşabilirsiniz.

  Güvenli Instagram Gizli Hesap Görme Uygulama Karşılaştırması

  Güvenli Instagram gizli hesap görme uygulamaları, hesabınızın güvenliğini sağlayarak dilediğiniz kişiyi takip etme imkanı tanır. Ücretli ve Ücretsiz olarak iki farklı üyelik türü olan bu uygulamalarda ücretsiz üyeliğe sahipseniz, belirli sınırlandırmalarla kullanabilirsiniz. Ücretli üyeliklerde ise herhangi bir sınırlandırma bulunmuyor.

  Instagram gizlilik hesap görme için kullanabileceğiniz ve uygulama mağazalarından indirebileceğiniz aplikasyonlar şu şekildedir;

  Instagram Gizli Hesapları Görme: Pingru

  24 saat içerisinde 2 hesabın görüntülenmesine izin veren Pingru, Instagram gizlilik hesap gösteren uygulamalar arasındadır. Sınırlı özelliklere sahip sürümü yükselterek, sınırsız kullanıma sahip olabilirsiniz.

  Uygulama şuanda Google Play Store ve APP Store’da yayında değil. Bu nedenle APK sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat kullanmadan önce olası riskleri gözden geçirmenizi, bu riskleri göze alarak kullanmanızı öneririz.

  Instagram Gizlilik Hesap Görme: Postegro – Lili APP

  Postegro adı ile uygulama mağazalarında yer almaya başlayan uygulama, Lili APP isimli bir diğer uygulamayı da yayına alarak Instagram gizli hesap görme konusunda kullanıcılara destek veriyor.

  Google Play Store’da yalnızca Lili-App sürümü yer alırken, APK olarak Postegro versiyonu da indirilebiliyor. Bunun yanı sıra Postegro Web ve Lili Web isimli 2 farklı internet sitesinden de işlem yapılabiliyor.

  Kilitli Hesapların Hikayelerini Görme: Ghosty

  Instagram stalker uygulamalarından birisi olan Ghosty, tıpkı diğer uygulamalar gibi uygulama mağazalarında yer almıyor. APK dosyasını indirerek kullanabileceğiniz uygulama, takip edeceğiniz kişinin takipçilerinden herhangi birisinin uygulamayı kullanmasını şart koşuyor.

  Eğer takipçilerinden herhangi biri uygulamayı kullanmıyorsa, kişinin paylaşımlarını ve profilini göremiyorsunuz.

  Gizli Hesapların Takipçilerini Görme: Ghostegro

  Postegro benzeri uygulamalar arasında olan Ghostegro, sınırlı kullanımla gizli hesapların takipçilerini göstermekte ve paylaşımlarını görüntülemenize izin vermekte. Cüzi bir miktarla sınırsız kullanıma sahip olabilir ve sizin profilinizi görüntüleyenleri görebilirsiniz.

  En Güvenilir Instagram Profil Görüntüleyici Araçlar ve Siteleri

  Gizli hesap görme yöntemlerinden olan Instagram profil görüntüleyici araçlar ve siteleri sayesinde kullanıcıların hikayeleri ve paylaşımları rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Genellikle gizli hesaba giriş işlemleri, ilgili uygulama veya siteye girilmesiyle başlamaktadır. Her platformda karşınıza bir sorgulama ekranı çıkacak ve gizli hesabın kullanıcı adını girmenizi isteyecektir. İşlemin onaylanmasıyla birlikte ilgili profil adeta açık bir hesap gibi karşınıza çıkacaktır.

  En bilinen ve güvenilir gizli profil görüntüleme uygulamaları ise şu şekilde sıralanabilir:

  Igmods.com

  Igmods.com, en gelişmiş ve kolay kullanılabilir gizli Instagram hesabı görüntüleme uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu site sayesinde birkaç dakika içerisinde istediğiniz işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Instagram gizli hesabı görüntüleme taktiği ise şu şekildedir:

  Eğer zamanınızı alan ve çeşitli bilgilerinizi talep eden uygulamalarla uğraşmak istemiyorsanız IGMods tam da size göre! Hemen ücretsiz olarak gizli hesap sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

  Injectbox.com

  Injectbox.com hem iOS hem de Android işletim sistemine uyumlu bir Instagram gizli hesap görüntüleme uygulamasıdır. Bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirmeniz gerekmediğinden yer kaplamamaktadır. Bu nedenle çok sayıda kişi tarafından tercih edilmekte ve beğenilmektedir. Sitenin çalışma prensibi ise şu şekildedir;

  Yukarıdaki adımları tamamlamanızın ardından sistem size sorular soracaktır. Bu aşamada tercih edebileceğiniz bazı görüntüleme işlemleri şunlardır;

  Bu üç işlemden herhangi birini seçtiğiniz anda dilediğiniz bilgiler ekranda listelenecek ve gizli hesaba erişiminiz sağlanacaktır.

  Private Insta – Özel Instagram Hesabı Görüntüleyici

  Bazı kullanıcılar, gizli hesaplarına ulaştıkları kişilerin kendisini fark etmesini istememektedir. Private Insta, tam da bu amaca uygun olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Dolayısıyla mükemmel bir gizlilik ilkesi bulunmakta ve fotoğraflarına eriştiğiniz kişiler, asla sizin bilgilerinize ulaşamamaktadır. Ayrıca hesaplarının çalınmasından endişelenen ve kişisel Instagram profiliyle uygulamalara giriş yapmak istemeyenler için de Private Insta doğru bir tercih olacaktır. Uygulamayı kullanmak isteyenlerin şu adımları takip etmesi yeterlidir;

  Private Insta, veri güvenliğinizi garanti altına alabileceğiniz en başarılı uygulamalardandır. Üstelik web sitesi Windows, Android ve iOS işletim sistemlerinin her birinde çalışmaktadır.

  Image Rocket – Özel IG Profili Görüntüleme Aracı

  Image Rocket, kişisel bilgiler paylaşılmadan gizli Instagram profillerine ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Kısa bir işlem için giriş yaptıkları sitede, verilerinin çalınmasını istemeyenler Image Rocket gibi güvenilir siteleri tercih etmektedir. Üstelik herhangi bir uygulamanın indirilmesi gerekmediğinden cihazınızda yer kaplamasından endişelenmenize de gerek yoktur. Image Rocket ile gizli Instagram profillerini görme taktiği ise şu şekildedir;

  Listemizdeki araçlar ve siteler arasından Image Rocket’i kullanmayı tercih ettiğinizde, herhangi bir insan doğrulaması veya anket tamamlamanız istenmeyecektir.

  Bestwhozi – Gizli IG Hesabı Görüntüleme Sitesi

  Bestwhozi, Google Play Store üzerinden ulaşabileceğiniz en başarılı Android profil görüntüleme uygulamasıdır. Mobil cihazlarında yer problemi yaşayan kullanıcılar için bir web sitesi de bulunmaktadır. Her iki platform üzerinden de Instagram kullanıcı adınızla giriş yapmanızın ardından gizli profillere ulaşmanız mümkündür. Üstelik bu özelliğin yanında profilinize kimlerin baktığını görebilir, fotoğraf ve videoları telefonunuza indirebilirsiniz.

  IGLookup

  IGLookup, gizli hesapların gönderilerine ulaşabileceğiniz en başarılı sitelerdendir. Uygulamaya giriş yaptığınız anda kullanıcı adıyla arama yapmanız ve kısa bir sürenin sonunda gönderilere ulaşmanız mümkündür. Özellikle işlem hızıyla IGLookup, çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanmıştır. Diğer avantajlı özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  IGLookup, hem işlem süresinin kısa olması hem de insan doğrulaması istememesi nedeniyle en popüler uygulamalar arasında yerini almıştır. Zaman kaybetmeden merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak istediğinizde, bu siteyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  InstaRipper – IG Profil Görüntüleme Aracı

  InstaRipper, hem mobil hem de masaüstü sürümü bulunan bir uygulamadır. iOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Gizli Instagram hesaplarının görüntülenmesinin yanında hesap kurtarma işlemlerinin de yapılması mümkündür. Ayrıca InstaRipper, düzenli olarak güncellenmekte ve kullanıcılarının bilgilerini güvence altına almak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

  Scout

  Scout, iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu bir uygulamadır. Dolayısıyla kullanıcı sayıları fazladır ve özellikleri gelişmiştir. Kısa süre içerisinde gizli profillere ulaşılabilir. Cihazlarınıza indirdiğinizde ise kaplayacağı alan çok azdır. Scout uygulamasını mobil cihazlarınıza indirmek istediğinizde şu adımları takip etmelisiniz:

  Listedeki adımları tamamladığınızda kısa bir süre içerisinde merak ettiğiniz hesabın fotoğraf ve videolarına erişebileceksiniz. Üstelik ücretsiz olması nedeniyle dilediğiniz kadar sorgulama yapmanız da mümkündür.

  MyStalk – Anonim IG Stalk Uygulaması

  MyStalk, olumlu özellikleri kadar olumsuz özellikleriyle de son dönemin en dikkat çeken uygulamalarındandır. Anonim bir şekilde gizli profillerin gönderilerine, videolarına, fotoğraflarına ve hikayelerine ulaşılması çok sayıda kullanıcıyı memnun etmektedir. Üstelik sorgulama işlemi diğer seçeneklerin aksine oldukça hızlıdır ve çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz veriler listelenmektedir. Kolay kullanılabilir ve basit tasarımlı web sitesi sayesinde herhangi bir uygulama indirilmesi gerekmediğinden MyStalk, mobil cihazlarınızda yer kaplamamaktadır. Tüm bu olumlu özelliklerinin aksine site içerisinde sürekli olarak karşılaşılan reklamlar, olumsuz bir algının oluşmasına neden olabilir. Fakat MyStalk öylesine hızlı sonuç vermektedir ki reklamlar göz ardı edilebilecek bir özelliktir.

  Instagram Gizlilik Hesap Görme APK

  İnstagram gizli hesap görme APK dosyalarıyla da mümkündür. Bu konuda en yaygın olan 2 uygulama Lili APP ve Postegro’dur. Fakat bu dosyaları geliştiricinin kendi sitesinden indirmeniz daha güvenli bir yol olacaktır.

  Buna ek olarak yukarıda yer alan tabloda sıraladığımız uygulamaları da Google Play Store’dan güvenli şekilde indirebilirsiniz.

  Instagram’da Gizli Profil Görme Programları Güvenilir Mi?

  Instagram’da gizli profilleri görme programları olarak faaliyet gösteren birçok APP, kötü amaçlara sahiptir. Bu uygulamaların %90’ının amacı profil bilgilerini ele geçirmektir.

  İlk etapta takipçi uygulamaları ile hesapları ele geçiren kötü niyetli kişiler, şu sıralarda ‘’Instagram gizli hesaplara bakma’’ umudu ile birçok kişinin şifresini ele geçirmektedir. Fakat sizler için araştırma yaparak, en güvenilir Instagram gizli hesap görme uygulamalarını inceledik. Sıraladığımız uygulamaları güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

  İnstagram Gizlilik Hesap Görme

  Günümüzde insanlar birbirleri hakkındaki haberleri sosyal medya üzerinden almaktadır. Özellikle Instagram kullanım oranları bu bağlamda çok yüksektir. Ancak bazı kimseler hesaplarını herkese açık şekilde kullanmamaktadır.

  Bu da içeriklerin ancak takipçiler tarafından görülebilmesi demektir. Bireyler takip etmedikleri bir kapalı hesabın verilerini gizli hesap görme instagram yöntemlerini değerlendirerek ekranlarına getirebilmektedir.

  Gizli hesap görme siteleri ya da uygulamaları, her kullanıcıdan

  Gibi bilgileri talep etmektedir. Her ne kadar milyonlarca kullanıcıya sahip olsalar da, güvenliğiniz için yeni bir hesap açarak üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Instagram Gizlilik Hesap Görme Sitesi

  Bir uygulama olan Instagram, mobil olan cihazlardan daha kolay şekilde değerlendirilmektedir. Yine de web sitesinden kontrolü de mümkündür. Gizli hesap görme yöntemlerinden olan site üzerinden yol izlemek bu neden yüzünden sorunsuz işlemektedir.

  Piyasada bahsedilen işlem için kullanılabilecek pek çok farklı site bulunmaktadır. Arama motorundan yapılan değerlendirmelerde üstte çıkan sitelerden herhangi biri kullanılabilmektedir. Sonrasında ise ilgili bölümlere;

  Adımların atılmasından sonra kapalı olan hesapların hem hikayeleri hem de diğer paylaşımları rahatlıkla takip edilebilmektedir. Instagram gizli hesap görme için bu sitelerden en güvenli ve en popüleri üzerinden bu işlemin nasıl yapılacağını belirtelim.

  İnstagramda Gizli Profilleri Görme Yöntemi (Uygulamasız)

  İnstagram’da gizli profilleri görmek için fake hesap açma yöntemini kullanacağız. Bunu yaparken sosyal mühendis gibi hareket ederek dikkat çekmeden gizli hesapları görebileceğiz. Peki, bu konuda dikkat edilmesi gereken şey ne?

  Adım 1: Fake Hesap Adı Belirleme

  İnsanların, fake hesapları takip listesine almadığını bilirsiniz. Bu nedenle de bir fake hesap oluştururken ilk etapta isim düzenlemesi yapmak gerekir. Eğer, erkek birinin hesabına bakılacaksa kadın fake profili, kadın birinin hesabına bakılacaksa kadın Instagram sayfası adları konulabilir. Bu isimler, profile girişinizi kolaylaştıracaktır.

  Adım 2: Fake Hesabın Fotoğrafı Sorunu

  Instagram gizli profili görmek için açacağınız hesabın kısa süreli kullanacağını varsayarak alımlı fotoğraflar koymanızı öneririm. Tabi, bu fotoğraflar gerçek kişilerin olmamalı. Çünkü, gerçek kişilerin fotoğraflarını profilinizde kullanmanız suç teşkil eder. Bu yüzden vektörel fotoğraflar tercih edebilirsiniz.

  Adım 3: Fake Hesabın Bilgilerini Düzenleme

  Fake hesap adı ve fotoğrafları ile uygun olabilecek tarzda düzenleme yapmalısınız. Lokasyonunuza göre bu ayarlamaları yapabilirsiniz.

  Adım 4: Gönderi ve Hikaye Paylaşımı

  Fake hesap nasıl anlaşılır? Sorusunun cevabı 0 gönderi olabilir. Çünkü, açılan fake hesaplarda gönderi paylaşımı olmaz. Bu yüzden de kendini hemen belli eder. Burada yapmanız gereken hesabınızı gizlemeniz ve 10’dan fazla gönderi girişi yapmanız. ​​​​​​​

  Instagram Foto Büyütme Tüyoları ve İnstagram Şifre Kırmanın ve Korunmanın 3 Önemli Yolu konularını incelemenizde fayda var.

  instagram’da kapalı hesaplari görme sitesi ücretsiz, instagram’da kapalı hesaplari görme uygulaması, Ghosty web giriş, Instagram gizlilik Hesap Görme APK, Instagram Profil Görme, secretle.com instagram, instagram’da kapalı hesaplari görme uygulaması ios, Scout Instagram,

  Yazı kaynağı : haberyum.com

  Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması 2022 [Ücretsiz]

  Instagram gizli hesap görme uygulama başta olmak olmak üzere tüm yöntemlerini araştırdık. Programdan, sitesine ve ücretsiz olanlarına kadar tüm detaylarını derledik.

  Not: Burada sorumluluk size aittir. Çünkü uygulamalar sizden onay olarak instagram bilgileriniz istemektedir. O yüzden dikkatli olmanızda yarar var. Fake hesap açarak gizli hesap görme işlemini yapmanızda fayda var.

  Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

  Instagram Gizli Hesap Gorme

  Instagram gizlilik hesap görme yöntemlerinde ilk önce uygulamaları derledik. Detaylarına bakalım.

  Postegro

  Instagram gizli hesap uygulaması ile istediğiniz instagram hesabını görebilirsiniz.

  Bestwhozi

  Instagram kapalı hesapların içine bakabilirsiniz. Instagram hikayelerini anonim olarak izleyebilirsiniz.

  Bu arada android uygulamaları için görmek için buraya https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-android.html bakabilirsiniz.

  Profilinize kimlerin baktığını öğrenebilirsiniz.

  Buradan indirebilirsiniz.

  Özellikleri:

  Secretle

  gizlilik hesap gorme

  Instagram kapalı hesapları yine bu uygulama üzerinden de görebilirsiniz. Fakat bu noktada sahte hesaplar ile giriş yapmanızda fayda var.

  Bu arada buradan bakarak gizli hesap görme işlemini https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-sitesi.html gerçekleştirebilirsiniz.

  LiLi

  LİLİ üzerinden kapalı hesapları görebilirsiniz.

  Instagram Gizli Hesap Görme APK

  Instagram Gizli Hesap Gorme APK

  Google Play üzerinden uygulamaları indirmenizde yarar vardır. Yukarıda belirttiğimiz uygulamalar üzerinde indirebilirsiniz. Bu arada webhakim.com olarak en iyilerini derlemeye çalıştık.

  Son olarak buraya tıklayarak gizlilik hesap görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız VPN değiştirmeniz gerekmektedir. Buradan hızlı bir şekilde VPN https://webhakim.com/en-iyi-vpn-uygulamalari-android-iphone-pc.htmldeğiştirebilirsiniz.

  Instagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz

  Instagram gizli hesap görme programsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz, bu işlemde mümkündür. Buradan detaylarına https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-ucretsiz.html bakabilirsiniz.

  Instagram Gizli Hesap Görme iOS

  Gizlilik hesaplarını Postegro üzerinden görebilirsiniz. Özellikleri sadece kapalı hesap gösterme değil, eğer isterseniz instagram profil büyütme işlemini de yapabilirsiniz. Uygulama olarak buradan https://apps.apple.com/tr/app/gizli-profile-bakma-g%C3%B6rme/id1567190954?l=trbakabilirsiniz.

  Bu arada daha fazla detay istersenizhttps://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-ios.html bakabilirsiniz.

  Instagram Gizli Hesap Görme Android

  Kapalı hesapları Android üzerinden de görebilirsiniz. Yukarıda aslında tüm bilgileri verdik. Eğer çok daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-android.html bakabilirsiniz.

  Instagram Gizli Hikaye İzleme

  İnstagram üzerinden farklı stalk işlemler yapabilirsiniz. Gizli hikaye izleme hususunda meraklıysanız buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hikaye-izleme.htmlbakabilirsiniz.

  Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

  Instagram kapalı hesap görme sitesi üzerinden de gizli hesapları görebilirsiniz. Bunun için Bestwhozi üzerinden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-sitesi.html daha detaylı bilgilere bakabilirsiniz.

  Son olarak bir kız hesabının içini görmek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde nasıl yapılacağının detayları anlattık buradan https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-kiz-guvenilir-programsiz-ve-ucretsiz.htmlbakabilirsiniz.

  Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli Mi?

  Instagram tarafından yukarıda belirttiğimiz uygulamalar desteklenmiyor. Gizli hesap görmek için kullanıcı adı ve şifrenizi bu uygulamalara girmeniz isteniyor. Fake hesap açıp bilgileriniz girmenizde yarar vardır.

  Sonuçta internet ortamı olduğu için her zaman risk vardır. Sorumluluk burada tamamen size aittir.

  Bu arada Twitter gizli hesap görme işlemleri de bakmak isterseniz buradan https://webhakim.com/twitter-gizli-hesap-gorme.html bakabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : webhakim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap