Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram hikayeler görünmüyor

  1 ziyaretçi

  instagram hikayeler görünmüyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Çözümü ✔️ 2023

  Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Çözümü ✔️ 2023

  İlgili kişi Instagram hikayesini 2 farklı şekilde gizleyebilir. Eğer profili herkese açık değilse kendisini takip etmeyenler bu kişinin Instagram hikayesini göremez.

  Ayrıca Yakın Arkadaşlar listesinde yoksanız ve bu kişi hikayelerini yakın arkadaşlar listesine paylaşıyorsa hikaye yine görünmeyecektir.

  İlgili kişinin yakın arkadaş listesinde olduğunu düşündüğünüz biri varsa onun hesabı ile hikayesini görüp görmediğini bir şekilde sorarak öğrenebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : webdeyazilim.com

  Instagram hikayeler gözükmüyor sorunu çözümü 2022

  Instagram hikayeler gözükmüyor sorunu çözümü 2022

  Uygulama üzerinden ya da hesap üzerinden meydana gelen birtakım problemler neticesinde Instagram'da hikaye görünümü sorunu yaşanıyor. Özellikle bu durum Instagram üzerinden yaşanabilecek en kötü problemlerden biridir. Çünkü artık Instagram doğrusunda daha çok paylaşım açısından hikayeler kullanılır ve izlenir.

   Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Çözümü 2022

   2022 yılı itibariyle Instagram üzerinden hikayeler gözükmüyor sonunu karşısında ele alınacak olan çözümler bulunuyor. Tabii bu konuda problem birçok değişik durumdan söz konusu olabileceği için, farklı çözüm yöntemlerini ele almak ve uygulamak önemlidir.

   - Telefonu açıp kapatmak işe yarayabilir.

   - Mutlaka kişi kendi Instagram hesabından çıkıp yeniden giriş yapmalıdır.

   -Telefonun tarih ve saati kontrol edilmeli.

   - Güncelleme kaynaklı bir problem olabilir. Bu yüzden eski sürüm üzerinden deneme yapılabilir.

   - Önbellek ve veri temizleme işlemi ile beraber sistem sıfırlanabilir.

   Genel çerçevede yukarıdaki yöntemleri uygulamak suretiyle Instagram üzerinden hikaye problemini çözmek mümkün. Fakat sorun hala devam ediyorsa o vakit bir uzmandan destek almak gerekir.

   Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu Neden Olur?

   Aslına bakılırsa bu durum birçok farklı sebepten dolayı kaynaklanabilir. Özellikle uygulama problemi ile beraber cihaz üzerinden sorunlar yaşanıyor olabilir. Aynı zamanda tarih ve saat hatası yüzünden de bu durum söz konusu olmaktadır. Diğer taraftan yapılan güncelleme ile beraber yeni sürümün problem yarattığı söz konusu olabiliyor. Böyle durumlarda ise eski sürüm kullanılmak suretiyle problem giderilir. Internet sunucusu üzerinden de yine bu tür problemler yaşanabilir. Görüldüğü üzere aslına bakılırsa birçok değişik problem söz konusu olabilmektedir.

   Instagram Hikayeler Gözükmüyor Sorunu

   Instagram üzerinde en çok kullanılan yöntemler içerisinde şüphesiz hikayeler öne çıkıyor. Ancak bu tür bir problem söz konusu olduğu zaman, kişi kendi Instagram hesabı üzerinden hikayeleri göremez. Daha doğrusu hikayeleri bastığın zaman ilerleme gerçekleşmez. Bu hataya karşı ise yukarıda verilen çözüm yöntemleri üzerinde herhangi birini değerlendirmek mümkün. Hatta problemi karşı hepsini tek tek uygulamak sorunu çözme konusunda işe yarayabilir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  İnstagram'da hikaye görünmüyor! İnstagram hikaye gözükmüyor SON DAKİKA! "İnstagram hikayeleri göremiyorum" sorunu yaşanıyor!

  İnstagram'da hikaye görünmüyor! İnstagram hikaye gözükmüyor SON DAKİKA!

  INSTAGRAM HİKAYELER NEREDE GÖRÜNÜR?


  Hikayenizde paylaştığınız fotoğraf ve videolar şuralarda görünür:

  Profilinizde: Profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür ve insanlar buna dokunarak hikayenizi görebilir. Hikayenizdeki fotoğraflar ve videolar, profilinizdeki fotoğrafların ve videoların arasında görünmez.

  Akışın üst tarafında: Profil resminiz takipçilerinizin Akışlarının üst tarafında sıra halinde görünür ve takipçileriniz buna dokunarak hikayenizi görebilir.

  Akışta, paylaştığınız gönderilerin yanında: Bir gönderi paylaştığınızda, Akıştaki profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür. İnsanlar buraya dokunarak hikayenizi görebilir.

  Direct gelen kutusunda: Direct gelen kutusunda ve yazışmalarda, profil resminizin etrafında renkli bir halka görünür ve insanlar buna dokunarak hikayenizi görebilir.

  Yazı kaynağı : www.ulusal.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap