Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram beğeni engeli kaldırma

  1 ziyaretçi

  instagram beğeni engeli kaldırma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? instagram beğeni yorum engeli kaldırma nasıl olur?

  Instagram yorum engeli nasıl kaldırılır? instagram beğeni yorum engeli kaldırma nasıl olur?

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0128 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Instagram Beğeni Engeli Beklemeden Nasıl Kaldırılır? - [2022 | Güncel]

  Instagram Beğeni Engeli Beklemeden Nasıl Kaldırılır? - [2022 | Güncel]

  Instagram sadece gerçek hesapların aktif olmasını sağlamak, botların ya da bilgisayar programlarının yönettiği gerçek olmayan hesapları engelleyerek ortadan kaldırmak için çeşitli algoritmalar kullanır. Bu algoritmaların en başında da beğeni ve takip oranları vardır. Herhangi bir hesap (özellikle de bu durum yeni açılan hesaplar için geçerli) bir iki saat içerisinde çok fazla içeriği beğeniyor, yorum yapıyor ya da çok fazla içerik paylaşıyorsa kısa bir süre içerisinde engelleniyor. Bazı hesaplar bu tarz aktiviteleri yaptığı anda engellenebildiği gibi bazıları zaman içerisinde engellenebiliyor. 

  Yeni açılan hesaplarda engellenme olayı çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebilirken engelin kalkması da çok fazla zaman alabiliyor. Çünkü zaten fazla takipçisi olmayan ya da fazla takip ettiği hesap olmayan, henüz kendi ispatlayamamış bir hesabın bir anda aşırı aktif olması dikkat çekici oluyor. Sonrasında engellenme de kaçınılmaz. 

  Instagram beğeni engeli nasıl ve neden olur?

  Daha önceki yazılarımızda instagram limitlerinden bahsetmiştik. Her hesabın bir saat içerisinde yapabileceği etkinliğin sayısı bellidir. Bu sayı üzerinde herhangi bir hareket saptandığı taktirde önce uyarı gelip sonrasında engellenme yapılabilir. Ancak hiç bir uyarı gelmeden de hesaplar direk olarak engellenebilir.

  Ortalama bir saat içerisinde 350 ye kadar beğeni yapılabilir. Ancak bu sayı hesabın sahibinin önceki hareketlerine göre de değişebilir. Şöyle ki daha önceden bir çok kez beğeni engeli aldıysanız sizin bir saat içerisinde maksimum yapabileceğiniz beğeni daha az olur. Aynı şekilde daha öncesinde hiç bir şekilde beğeni engeli almamış birinin ise beğeni yapma limiti çok daha yüksektir. Bir kere beğeni engeli aldıktan sonra kara listeye girmiş olursunuz. Yani bu da demektir ki her hareketiniz daha yakından takip edilir. Sonrasında en küçük bir limit aşımında dahi anında engellenirsiniz.

  Bazı takipçilerimiz daha önce hiç engel almadığı halde aynı şeyi yapmasına rağmen sonradan engel aldığını belirtmekte. Bu durum yaşanabilmektedir. Bir süre izlenen hesaplar sonrasında anında engellenebilir.

  Instagram beğeni engeli nasıl kaldırılır?

  Öncelikle instagram beğeni engelinin en doğal ve kalıcı şekilde kaldırılmasının yolu 18 saat beklemektir. Çünkü instagram hesaplarında yapılan engeller genelde ilk 18 saat içerisinde kaldırılmaktadır. Ancak eğer bu engel sizin ilk engel cezanız değilse o zaman engelin kalkması daha uzun sürebilir. Bu durumda da yapabileceğiniz ilk şey hesabınızı bir süreliğini dondurmak olabilir. 

  Instagram limitleri hesaptan hesaba değişebilir mi?

  Herkesin hesabı kendine özel olduğu gibi Instagram’ın limitleri de kişiye özel yani hesaba özeldir. Hesaplar bazında instagram güncel beğeni limitleri şu şekildedir: 

  Güvenilir hesaplar

  Beğeniler: Zamanlama araçlarını kullanıyorsanız, her 28 – 36 saniyede bir şeyleri beğenebilirsiniz.  Ya da bir seferde 1000 beğeni de yapabilirsiniz. Bu yöntemi tercih ederseniz limite ulaştığınız için tekrar beğeni yapmadan önce 24 saat ara vermeniz gerekecektir.

  Takip Etme : Takip isteği gönderme konusunda da tıpkı beğeni gibi 28 – 38 saniyede bir takip isteği gönderilebilir. Ancak bir gün içerisinde 1000 e ulaşırsanız 24 saat boyunca beklemeniz gerekir. Maksimum takip gönderme isteği genel olarak günlük 1000 dir. 

  Yorumlar: Bunları saatte 12-14 arasında tutmanız ve her biri arasında 350 – 400 saniye ara vermeniz gerekir.

  DM’ler: DM’ler için genel olarak bilinen bir sınır yoktur, ancak güvenilir hesaplar günde 50 ila 100 DM gönderimi yapabilir.

  Yeni hesaplar için durum nedir?

  Yeni hesaplarda, ilk 12 ila 20 gün boyunca, herhangi bir işlem arasında 36-48 saniye beklemeniz gerekir. Buna ek olarak, en büyük Instagram günlük limiti, günde yalnızca toplam 500 işlem yapabilmenizdir. Bu, takip etmeyi, beğenmeyi ve yorumları içerir. Yani yeni hesaplar için toplam limit günde 500 işlemdir.

  Yeni hesaplar, günde 20-50 arasında DM gönderebilir.

  Instagram beğeni engeline takılmamak için ne yapılabilir?

  Birçok Instagram profesyoneli, yeni hesap açtığınızda daha yavaş başlamanızı ve ardından sayfanız daha iyi bir şekilde kuruldukça hareketlerinizi artırmanızı önerir.  Peki ya bekleyecek vaktiniz yoksa? Ya da zaten kurulmuş bir Instagram markanız varsa ne yapabilirsiniz?

  Akıllı Otomasyon Kullanımı (otomatik toollar) 

  Kendi başına, AiGrow gibi otomasyon araçları Instagram’ın günlük limitlerini geçemez. Ancak başardıkları şey, zamanı çok daha etkili kullanmaktır. Otomasyonu kullanarak, gerçekten ulaşmak istediğiniz bir sayfayı ya da potansiyel müşteriyi kaçırmakla ilgili endişelenmenize gerek kalmayacaktır. 

  Birden fazla sayfadan faydalanmamayı seçseniz bile, otomasyon kullanmak, en az çaba göstererek, Instagram hesabınızın (Beğenme, takip etme, yorum yapma, DM gönderme, vb.) İşlemlerini günlük sınırlarına kadar zorlamanıza yardımcı olabilir.

  Örneğin, bu tarz toollar ya da uygulamalar  ile yapmanız gereken tek şey, hedef kitlenizin kullandığını düşündüğünüz hashtaglari sağlamaktır. Bu parametreleri sağladıktan sonra toollar  günlük limitinize ulaşana kadar bu parametrelere uyan insanlarla Instagram’da otomatik olarak çalışmaya başlar.

  Bu yolla, Instagram’da otomatik olarak meşgul olduğunuzu ve tam olarak müşteri olarak istediğiniz türden insanlar sayfanıza çekeceğinizi bilerek diğer iş konularına katılabilirsiniz.

  Birden fazla sayfayı kullanabilir, değişik reklam yöntemlerini ya da iş birliklerini de beğeni engeline takılmamak için kullanabilirsiniz.

  Buna ek olarak, Crovu üzerinde tamamen güvenle Instagram için beğeni satın alabilirsiniz, buraya göz atarak paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

  Umarız bu yazımız sizler için faydalı olmuştur,

  Saygılarımızla

  Crovu Blog – 2019

  Yazı kaynağı : crovu.com

  Instagram Takip Ve Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır? Instagram Engeli Beklemeden Nasıl Kalkar?

  Instagram Takip Ve Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır? Instagram Engeli Beklemeden Nasıl Kalkar?

   Instagram takip ve beğeni engeli genellikle kullanıcıların spam yaratacak ölçüde yoğun kullanımından kaynaklanır. Ara vermeden sürekli birilerinin gönderilerini beğenmek ve yeni kullanıcıları çeşitler limitlerlere uyumadan takip etmek Instagram algoritmasına takılır.

  Instagram Takip ve Beğeni Engeli Nasıl Kaldırılır? 

  Instagram tarafından verilen beğeni ya da takip engeli hesaptan hesaba değişkenlik gösterir. Öncelikle yeni açılmış hesaplar için beğeni ve takip limitlerinin düşük olduğunu bilmenizde fayda vardır. Nitekim bu hesaplar henüz güven ortamı oluşturamadığı için Instagram tarafından riskli olarak nitelendirilir. Özellikle yeni açılmış hesaplar ile birkaç saat içerisinde yüzlerce beğeni, yorum ve takip gibi işlemleri yapmak spam olarak algılanacaktır.

  Güvenilir hesaplar yani uzun süreli Instagram'da var olan ve herhangi bir engele takılmamış hesaplarda beğenme ve takip etme limitleri daha yüksek olur. Buna ek olarak bu hesaplar herhangi bir engelleme ile karşılaşmadığı zaman engelleri daha kolay bir şekilde kalkar. Bu süre hesaptan hesaba değişkenlik gösteren ortalama 18 saattir. Yani Instagram tarafından verilen takip ve beğeni engelini kaldırmak için 18 saatlik bir bekleme süresi gerekir.

  Instagram Engeli Beklemeden Nasıl Kalkar?

  Instagram'ın koymuş olduğu beğeni ve takip engelini beklemeden kaldırmak mümkün değildir. Söz konusu engelin insanlar tarafından değil algoritma aracılığı ile oluşturulduğunu bilmenizde fayda vardır. Yani yanlışlıkla gerçekleşen bir engelleme durumu söz konusu olsa bile muhatap bulabilmek için beklemeniz gerekiyor.

  Instagram takip ve beğeni engellini kaldırabilmek için uygulayabileceğiniz en etkili yöntemlerden birisi hesabı geçici süreliğine dondurmaktır. Ancak yeni açılmış hesaplarda hesabı dondurma yöntemi yeterli olmayabilir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap