Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram beğendiğin gönderileri görme

  1 ziyaretçi

  instagram beğendiğin gönderileri görme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram'da beğendiğiniz tüm gönderileri görüntüleme [Nasıl yapılır?] - LOG

  Instagram Beğendiklerimi Görme

  Instagram'da Beğendiğim Tüm Gönderileri Görme - Teloji

  Instagram' da Beğendim Tüm Gönderileri Nasıl Görebilirim? - BilisimBiLGi.Com

  Instagram' da Beğendim Tüm Gönderileri Nasıl Görebilirim? - BilisimBiLGi.Com

  Popülerliği her geçen gün artan fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram‘ da, beğenilen gönderiler kayıt altında bulunmaktadır. Beğenilen tüm gönderilere Ayarlar bölümünden ulaşabilir, beğenenilen bu gönderileri tek tek seçerek beğenmekten vazgeçebilir ve silebilirsiniz.

  Instagram’ da paylaşılan herhangi bir fotoğraf veya videoyu beğenildiği zaman bu beğeniler “Beğendiğin Gönderiler” de kayıt altına alınmaktadır. Birçok Instagram kullanıcısı da, “Instagram’ da beğenmiş olduğum fotoğraf ve video nerede bulunmakta, bu bilgilere nasıl ulaşabilirim” diye merak etmektedir. Gelin şimdi sözü fazla uzatmadan Android ve iOS‘ da beğenilen gönderiler nasıl görüntülenir? bu konuyu anlatmaya başlayalım..

  Instagram’ da Beğendiğim Gönderileri Görme

  Beğendiğin Gönderiler seçeneğine girildiği zaman beğendiğiniz tüm fotoğraf ve videolara buradan ulaşabilirsiniz. Gönderi üzerine dokunarak gönderiyi görüntüleyebilir ve beğenmekten vazgeçebilirsiniz. Bu işlem sayesinde o gönderi, beğenmiş olduğunuz gönderilerden silinecektir.

  Merak ettiğiniz tüm konulara sitemizin arama alanını kullanarak ulaşabilirsiniz. “Instagram’ da Beğendim Tüm Gönderileri Nasıl Görebilirim?” konusuna yönelik paylaşılan bilgi umarım yararlı olmuştur.

  Bu İçerikler de Size Faydalı Olabilir!

  “Instagram’ da Kullanıcı Profilini Büyük Boy Gösterme” haberini okumak için buraya tıklayın

  “Instagram’ da Karanlık Modu Etkinleştirme [iOS & Android]” haberini okumak için buraya tıklayın

  “Instagram’ da Benzer Profil Önerilenleri Nasıl Kapatılır?” haberini okumak için buraya tıklayın

  Bu yazı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : bilisimbilgi.com

  İnstagram'da Beğendiklerimi Nasıl Görürüm?

  İnstagram'da Beğendiklerimi Nasıl Görürüm?

  İnstagram platformu, sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan platform olmuştur ve gittikçe artmaktadır. İnstagram üzerinden insanlar özel anlarını paylaşabilir ve hatta yeni dönemde alışveriş yapabilir. Firmalar ve hobi amaçlı ürün satarak hizmet veren insanlarda bu platform üzerinde toplanmaktadır. İnstagram üzerinde, insanlar birbirlerinin paylaşımlarını beğenebilir.

  Beğenme özelliği ve bunun yanında yorum yapmak gibi çeşitli seçenekler mevcuttur, bu seçenekler fotoğraf ve video paylaşımların üzerine kuruludur. İnstagram da beğendiklerimi nasıl görebilirim diyen bireylere ve aynı zamanda beğendiklerini silmek isteyenler için yapmanızı gerektirecek bazı şeyler bulunmaktadır.

  İnstagram da Beğendiklerimi Nasıl Görebilirim

  İnstagram da beğendiklerimi nasıl görebilirim, konusunda platform üzerinde uygun bir yöntem bulunmaktadır. İnstagram beğenilerini görmek için izlenecek adımlar şu şekildedir,

  İnstagram üzerinden beğenilerinizi bu adımlar ile görebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm İnstagram gönderilerini, videoları ve fotoğraflarınızı görebilir. İstiyorsanız İnstagramda beğendiklerimi silme adımlarını izleyebilirsiniz.

  İnstagramda Beğendiklerimi Silme

  İnstagram platformunda beğendiklerinizi silebilirsiniz. Bunun için İnstagramda beğendiklerimi silme adımlarını izlemeniz gerekir. İnstagramda beğendiklerinizi silmek için önce beğendiğiniz gönderileri bulmanız gerekir sonrasında ise beğendiğiniz gönderilere tıklayarak kalp işaretine basmanız gereklidir. Kalp işaretine bastığınız zaman beğenilen gönderi geri alınır.

  Beğenilen gönderi ve aynı zamanda fotoğrafları videolara yaptığınız beğenileri silme işlemi yapabilirsiniz. Videolarda beğeninizi sildiğiniz zaman video görülmesi kaybolmaz. Sadece beğeniniz geri alınmaktadır. İnstagram beğendiğim gönderileri toplu silme özelliği henüz mevcut değildir. Bu işlemi gerçekleştirebileceğini iddia eden uygulamalara güvenmemenizi öneririz. İnstagram toplu beğeni silme sitesi gibi platformlara asla güvenmeyiniz.

  İnstagram Birinin Beğendiklerini Görme

  İnstagram birinin beğendiklerini görme eski zamanda bu mümkündü. Ama yeni güncellemeler sayesinde İnstagram’ın bu özelliği artık bulunmamaktadır. Ayrıca yakın zamanda İnstagramda beğenileri görme özelliği kalkma olasılığı bulunmaktadır. İnstagram da başkasının beğenileri görme gibi özellikler şu anlık İnstagrama geri gelme olasılığı bulunmamaktadır.

  İnstagram Beğendiklerim Gözükmüyor

  İnstagram üzerinde en çok yaşanılan sıkıntılardan biride İnstagram beğendiklerim gözükmüyor sorunudur. İnstagram kullanan birçok insan bu soruna çözüm bulmakta zorlanmaktadır. İnstagram beğenileriniz gözükmüyor ise pek çok sebebi olabilir. Bunlardan bazıları şu şekildedir,

  Bu sebeplerden dolayı beğenilen İnstagram gönderileri gözükmeme ihtimali bulunmaktadır.

  İnstagram Beğendiğim Gönderiler Bilgisayar Üzerinden Görmek

  İnstagram beğendiğim gönderiler bilgisayar üzerinden görülmez fakat kaydedilenler bölümü bilgisayar üzerinden rahatlıkla görülmektedir. Bunun için,

  Sağ üstte bulunan profil resminizin olduğu butona tıklamanız ve ‘’kaydedildi’’ sekmesine tıklamanız yeterlidir. Burada kayıt ettiğiniz fotoğrafları, videolara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fakat kaydedilenler gönderiler görünmüyor ise gönderiler kaldırılmış, hesap gizlenmiş veya hesap tarafından engel yeme ihtimaliniz bulunmaktadır.

  İnstagram Gönderisinde Başkasının Beğenisini Kaldırmak

  İnstagram üzerinden paylaşılan gönderide başkasının beğenisini kaldırmak mümkün. Bunun için herhangi birinin beğenisini kaldırmak istiyorsanız öncelikle o kişinin profiline girmelisiniz. Sonrasında ekranın sağ üst köşesinde üç adet üst üste bir şekilde duran butona tıklıyoruz.

  Buton çıktıktan sonra ‘’kişiyi engelle’’ butonuna bastığınız zaman, kişinin yapmış olduğu beğeni kalkmış oluyor. Sonra isteğe bağlı engeli kaldırabilirsiniz. Engeli kaldırma işlemini yaptığınız zaman yapılan beğeni geri gelmez. Engeli kaldırmak için profil kısmından ‘’engellemeyi kaldır’’ butonuna basıyorsunuz. Bu sayede engeli kaldırmış oluyorsunuz.

  Yazı kaynağı : sosyalat.com

  Instagram'da Beğendiğim Gönderileri Görme |

  Instagram'da Beğendiğim Gönderileri Görme |

  Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Görme 2018 ile son zamanların popüler uygulaması olan Instagram hakkındaki bütün bilgiler için doğru yerdesiniz.

    Sosyal medya devi Instagram toplam 1 milyar kullanıcısı ve günlük 400 milyon ziyaretçisiyle günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformu haline gelmiştir. Bu nedenlede Instagram’da milyonlarca paylaşımlar yapılmaktadır. Haliyle platform içerisinde paylaşılan fotoğraf ve videoları beğenen sayısız kullanıcı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Instagram kullanıcılarının bilmediği bir çok özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerden birisi de kullanıcıların beğenmiş olduğu paylaşımları kayıt altına tutulmasıdır. 

  Bu özelliğin yanı sıra ise kullanıcıların profillerine bakıp bakmadıklarını sıkça merak etmektedirler. Instagram’da profillerine bakıldığını merak eden okurlarımıza Instagram Profilime Bakanlar Gözükür mü? adlı makalemizi okumlarını tavsiye ederiz.

  Kullanıcılar beğenmiş olduğu gönderileri kaydetme özelliği sayesinde kolayca kaydetebilmektedirler. Kaydetme özelliğini kullanmayan kullanıcılar daha önce beğenmiş olduğu gönderileri Instagram’ın beğeni geçmişini kayıt tuttuğu sayfadan ulaşabilirler. Peki instagram beğendiğim gönderiler 2018 nasıl bakılır?

  Instagram’ın bu özelliği sayesinde hesabınızın ayarlar kısmından daha önce instagram beğendiğim gönderiler bilgisayar ile son 300 fotoğraf ve videoları bu özellik sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Instagram üzerinden daha önce beğenmiş olduğunuz fotoğrafları ve videoları bu yazımızla beraber sizlerde eskiye dönük beğenmiş olduğunuz paylaşımları görebilirsiniz. Instagram’ın bu özelliği kullanıcılarına sunmasının amacı kullanıcıların daha çok bilgiye ulaşmasını sağlamasıdır. Peki beğenmiş olduğum gönderiler nerdedir diye merak ediyorsanız bu gönderilerin nerede gözüktüğüne hep birlikte göz atalım.

  Instagram’da Beğenilen Tüm Gönderileri Görme

    Instagram’da beğendiğim tüm gönderileri görme, Instagram’da beğenmiş olduğum gönderiler, Instagram’da beğendiğim tüm videoları görme, Instagram’da beğendiğim tüm fotoğrafları görme, gibi bir çok detayı Instagram hesabınız üzerinden daha önce beğenmiş olduğunuz eski fotoğraf ve video paylaşımları görebilmeniz artık mümkündür. Bu özelliği bir çok kullanıcı beğenmiş olsa da bir çok kullanıcı bu özelliği beğenmemiş olabilmektedirler. Peki beğenilen gönderileri nereden görebilirsiniz? Sorunuzun cevabını aşağıdaki işlemlere çözüme kavuşturacağız.

  Yakınlarda beğendiğim fotoğrafları ve videoları nerede görebilirim?

  iOS cihazlarda beğendiğiniz son 300 gönderiyi görmek için:

  Android cihazlarda beğendiğiniz son 300 gönderiyi görmek için:

  Not: İnstagram beğendiğin gönderileri topluca silme işlemlerinizi yapabilmeniz için beğenmiş olduğunuz gönderileri tekrardan beğenmekten vazgeçmeniz gerekicektir.
  Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Görme hakkında yazmış olduğumuz makalenin sonuna gelmiş bulunmaktayız.Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle 🙂

  Yazı kaynağı : www.instakib.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap