Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  instagram beğendiğin gönderiler 2023

  1 ziyaretçi

  instagram beğendiğin gönderiler 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Instagram Beğendiğin Gönderiler (Nerede 2023)

  Instagram Beğendiğin Gönderiler (Nerede 2023)

  Instagram Beğendiğim Gönderiler (2023) - Webhakim.com

  Instagram Beğendiğim Gönderiler (2023) - Webhakim.com

  Son günlerde instagram yeni bir güncelleme yaptı. Instagram beğendiğim gönderileri görme kısmı değişti. Şimdi, eskisi gibi beğendiğimiz gönderileri nasıl görebiliriz bakalım.

  Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2023 (Çözüm Çok Basit 👍)

  Instagram beğendiğin gönderiler nerede ve göremiyorum diyenler için aşağıda anlatım sağlanmıştır.

  İlk olarak Ayarlar’a gidiyoruz.

  Ayarlar’a girdiğimiz zaman üstteki arama kısmına “Beğen” yazıyoruz.

  “Beğenmeleri Yönet” alanı çıkıyor ve o kısma tıklıyoruz.

  O alana tıkladığımızda beğendiğimiz bütün gönderiler orada görünüyor. Ayrıca beğendiğiniz gönderileri artık toplu olarak iptal edebiliyorsunuz. Yeni güncelleme ile instagram toplu olarak beğenmeleri iptal etme özelliğini aktif etmiş.

  Ayrıca yeni özellik ile sıralayıp artık filtreleme de yapılabiliyor. Instagram beğendiğim gönderiler 2023 sorunu çözümü de bu şekilde çözülmüş oldu. Sizin sormak istediklerini yorumlara bekliyoruz.

  Yazı kaynağı : webhakim.com

  Instagram 'Beğendiğim gönderiler' nerede? Instagram beğenilen gönderileri görme (2022)

  Instagram 'Beğendiğim gönderiler' nerede? Instagram beğenilen gönderileri görme (2022)

  Instagram dünyanın en popüler sosyal paylaşım platformlarından. Dolayısıyla kısa sürede önünüze pek çok paylaşım gelebilir. Bir paylaşımı beğendikten sonra akışınızda kaybolabilir ya da beğendiğiniz paylaşımları unutabilirsiniz. Bazen de yanlışlıkla bir paylaşımı beğenmiş olabilirsiniz. Peki, Instagramda beğendiğin gönderiler nerede? Eğer beğendiğiniz fotoğraf ve videoları incelemek istiyorsanız bunun bir yolu var. En son beğendiğiniz 300 gönderiyi kolayca görebilirsiniz.

  Instagram'da beğendiğiniz gönderileri nasıl görebilirsiniz?

  Instagram.com'da beğendiğiniz gönderileri görüntülemenin bir yolu yoktur. Beğenilen gönderileri görme uygulamadan yapılır. Adım adım işlemler şöyle:

  1. Adım: iPhone veya Android cihazınızda Instagram uygulamasını başlatın.

  2. Adım: Hesap sayfanızda değilseniz, sağ alttaki hesap simgenize dokunun.

  3. Adım: Sağ üstteki üç satırlı menüye dokunun.

  4. Adım: Açılır menüde Hareketlerin'e dokunun .

  5. Adım: Etkileşimler öğesine dokunun .

  6. Adım: Beğenmeler'e dokunun .

  Bu sayfada beğendiğiniz son 300 gönderinin bir listesini görmelisiniz. Gerçek gönderiyi görüntülemek için herhangi bir küçük resme dokunun veya beğenilerinizi birkaç farklı kritere göre sıralamak için sağ üstteki Sırala ve filtrele seçeneğini kullanın.

  INSTAGRAM BEĞENMELERİMİ TEK SEFERDE NASIL SİLERİM?

  Bu özellik yalnızca Android ve iPhone için Instagram uygulamasında kullanılabilir.

  1. Adım: iPhone veya Android cihazınızda Instagram uygulamasını başlatın.

  2. Adım: Hesap sayfanızda değilseniz, sağ alttaki hesap simgenize dokunun.

  3. Adım: Sağ üstteki üç satırlı menüye dokunun.

  4. Adım: Açılır menüde Hareketlerin'e dokunun .

  5. Adım: Etkileşimler öğesine dokunun .

  6. Adım: Beğenmeler'e dokunun .

  7. Adım: Sağ üstteki Seç'e, sonra beğenmekten vazgeçmek istediğiniz gönderideki yuvarlak simgesine dokunun. (Seçmeden önce beğenmelerinizi filtrelemek için sağ üstte Sırala ve Filtrele'ye dokunun ve sıralama tercihlerinizi veya tarih aralığını seçip Uygula'ya dokunun)

  8. Adım: Beğenmelerinizi kaldırmak için en alttaki Beğenmekten Vazgeç'e dokunun.

  9. Adım: Sıralamayı kapatmak için Sırala ve Filtrele'ye dokunun. Sıfırla'ya ve sonra Uygula'ya dokunun.

  BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  Yazı kaynağı : www.chip.com.tr

  Instagram beğendiğin gönderileri görme yolu | DonanımHaber

  Instagram Beğendiğim Gönderileri Görme 2023

  Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2023?

  Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2023?

  Yeni güncelleme ile menülerin de yeri değişti. Peki, Instagram beğendiğin gönderiler 2023 nerede?Buradaki rehber sayesinde öğrenin.

  Güncellemeden sonra beğendiğim gönderiler yok oldu nereden bakabilirim sorusu sık sorulur oldu. Nedeni ise gelen güncelleme ile beğenilen gönderiler farklı bir menüye taşındı. İnsanlar fotoğraf, video ve bazı kişilerin gönderilerini beğenerek daha sonrasında tekrar ziyaret edip kontrol etmek isteyebiliyorlar. Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram’da zaman zaman güncellemeler yapılıyor. Yapılan bu güncellemeler ile yenilikler ve yeni güvenlik önlemleri getirilse de bazen menüler değiştirilebiliyor.

  Değiştirilen menülerden biri de Instagram beğendiğim gönderiler menüsü oldu. Bu menü artık eski yerinde değil. Instagram beğenileri görmek için;

  Instagram’da Beğendiğin Gönderiler Nerede?

  Instagram’da beğendiğiniz fotoğraflar, videolar ve reels içerikleri nerede merak ediyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde şuana kadar beğendiğiniz bütün gönderileri görüntüleyin.

  Instagram’da beğendiğim gönderiler nerede:

  Yukarıdaki adımlar takip edilerek şimdiye kadar beğenilmiş bütün Instagram gönderilerine ulaşılabilir. Eğer gönderi kaldırıldıysa bu gönderi son beğenilenler içerisinde yer almayacaktır.

  Instagram Beğendiğim Gönderiler Yok

  Instagram beğendiğim gönderiler yok, Android ve iPhone telefonumdan Instagram’da daha önce beğenmiş olduğum fotoğrafları ve videoları görüntüleyemiyorum problemi ile karşılaşanlar yukarıdaki anlatımdaki adımları tek tek uygulayarak bakabilirler.

  Beğenilerimi Yönet menüsüne giriş yaptığınızda en üstte bulunan Fotoğraf ya da Video son beğendiğiniz gönderidir. Beğeni sıralamasına göre aşağıya doğru inerek diğer fotoğraf ve videolara da bakabilirsiniz. Çoğu kişi butik sayfalarında ya da çeşitli gönderiler paylaşan mizah sayfalarında hoşlarına giden gönderileri işaretlemek için o gönderiyi beğeniyorlar. Daha sonrasında beğenilerim kısmına girerek bunu tekrar görüntülemek mümkün hale geliyor.

  Fakat Instagram‘ın getirdiği son güncelleme ile beğendiklerim yok sorusu sorulmaya başladı. Bunun nedeni ise beğenilen gönderilerin yeri değiştiğinden dolayı.

  Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede?

  Instagram beğendiğin gönderiler nerede sorusunun yanıtı: Instagram’a giriş yapın > Ayarlar bölümüne gelin > arama kısmına Beğenilerimi Yönet yazın > ardından bu menüye girin ve son beğendiğiniz gönderileri görün.

  Instagram uygulamasında bu adımları izleyerek hesabınızdan ilk ve son beğendiğiniz gönderileri görebilirsiniz. Lakin, sizi arkadaş listesinden çıkaran gizli hesapların gönderilerini buradan görüntülemek mümkün değil. Çünkü gizli hesapların fotoğraf ve diğer gönderileri sadece arkadaş listesinde olan kişilerce görüntülenebilir.

  Instagramda Beğendiklerimi Göremiyorum iPhone

  Instagram’da beğendiklerimi göremiyorum şikayeti yapılan son güncelleme ile sık karşılaşılan durumlar arasındadır. Şikayet var ve çeşitli forum sayfalarına dahi instagram beğendiğin gönderileri görme konusunda sorun yaşıyorum şeklinde başlıklar açılmıştır. Çoğu kişi beğenilerini görüntüleyemeyince artık bu özelliğin tamamen kaldırıldığını düşündü. Fakat özellik halen daha var. Bu sayede beğendiğimiz her şeyi daha sonrasında tekrar görebiliyoruz.

  iPhone ve Android telefonlardan yukarıdaki anlatımlara uyarak beğendiğiniz bütün içeriklere bakabilirsiniz. Sevgilimin beğendiklerini görme nasıl yapılır merak ediyorsanız yine yukarıdaki adımlar işinize yarayacaktır.

  Yazı kaynağı : www.eniyisor.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap