Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ingilizce dilinden message çevirisi

  1 ziyaretçi

  ingilizce dilinden message çevirisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  message - Türkçe çeviri - örnekler İngilizce | Reverso Context

  Sözcük dizini: 1-300, 301-600, 601-900

  İfade dizini: 1-400, 401-800, 801-1200

  Sözcük öbeği dizini: 1-400, 401-800, 801-1200

  Yazı kaynağı : context.reverso.net

  Skype Çeviri Aracı

  Skype Çeviri Aracı

  İngilizce’den İspanyolca’ya veya Fransızca’ya çeviri yapmanız ya da onlarca dilde sesli veya yazılı olarak iletişim kurmanız gerekmesi fark etmeksizin Skype tüm bunları gerçek zamanlı olarak yapmanıza ve böylece arkadaşlarınız, aileniz, müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla aranızdaki dil bariyerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir.

  Sesli çeviri aracımız şu anda İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince (Mandarin), İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Arapça ve Rusça dahil olmak üzere 60 dildeki konuşmaları 11 dile çevirebilir.

  Yazılı çeviri aracımız ise 60’tan fazla dilde net ve sorunsuz anlık mesajlaşma için kullanılabilir. Elbette zamanla yeni diller de eklenecek. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz bir dili veya lehçeyi desteklenen diller listesinde göremiyorsanız daha sonra tekrar kontrol edin.

  Yazı kaynağı : www.skype.com

  İngilizce › Türkçe çeviri: message

  Outlook için Çeviri

  Outlook için Çeviri, e-posta iletisinin metnini anında çeviren bir eklentidir. Çeviri anında gerçekleşir ve posta kutunuzda okuma bölmesinin yanında görüntülenir.

  Eklentiyi yükleyseniz, e-posta adresiniz ve Microsoft 365Outlook.com istenmektedir. Eklenti, bu işlemin sonrasında, eklentiyi her seferinde eklemenize gerek kalmadan Outlook istemcilerinizin herhangi birinde kullanabilmeniz için e-posta hesabınızla ilişkilendirilir. Örneğin, eklentiyi Outlook 2016‘ta yükleyin; eklentiyi Mac için Outlook 2016, Web üzerinde Outlook, Outlook.com ve telefonunuzdaki Outlook uygulamasında da bulursunuz.

  Office Store'dan eklenti yükleme

  Yazı kaynağı : support.microsoft.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap