Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  imtek ileri malzemeler ve teknolojiler anonim şirketi

  1 ziyaretçi

  imtek ileri malzemeler ve teknolojiler anonim şirketi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İMTEK AŞ - Anasayfa

  İMTEK AŞ - Anasayfa

  Ürünler

  Edmund Bühler

  Micro Sense

  PVA - Tepla

  MALZEME

  Yazı kaynağı : www.imtekas.com

  İMTEK AŞ - Ürünler

  İmtek İleri Malzemeler ve Teknolojiler Anonim Şirketi

  İMTEK İLERİ MALZEMELER VE TEKNOLOJİLER ANONİM ŞİRKETİ Tasarım Mühendisi İş İlanı

  İMTEK İLERİ MALZEMELER VE TEKNOLOJİLER ANONİM ŞİRKETİ Tasarım Mühendisi İş İlanı

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  IMTEK, dünya pazarında hızla büyüyen bir yüksek teknoloji alanı olan kriyojenik ürünlerin Ar-Ge ve üretiminde uzmanlaşmıştır. IMTEK çalışanlarına, kişisel olarak en iyisini başarmak için ilham alabilecekleri dinamik ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratılmaktadır. Bireysel fikirler ve yaratıcılık, işbirliği ve rekabetle ortak başarıya yol açacak şekilde teşvik edilerek; IMTEK çalışanlarının, kariyerlerinde hızla yükselebilmeleri için ihtiyaç duydukları bilgi birikimine hızla erişebilmeleri sağlanmaktadır.

  Bizimle büyümek ve ilerlemek istermisin? Cevabın Evet ise senin için kariyer olanaklarımız mevcut. Üretken bir ortamda öğrenmenin tadını çıkarırken her gün üretilen teknolojik çözümlerin bir parçası olmak istermisin? Düzenli bir mesai içerisinde güne erken başlayıp (7:30) erken  bitirerek (17:30) ve cumartesi/pazar günü özel yaşantının keyfini çıkarmak istemezmisin? Öyleyse İMTEK ekibine katılmaya ve tarihimizdeki bir sonraki bölümün oluşturulmasında pay sahibi olmaya hazırmısın? Imtek Saray Yerleşkemizde görevlendirmek amacı ile kriyojenik mekanik sistemlerin tasarım süreçlerinde görevlendirilmek üzere ''Tasarım Mühendisi" aramaktayız.

  Mesleki Özellikler

  Sorumluluklar

  Genel Nitelikler

  Yazı kaynağı : www.kariyer.net

  İmtek İleri Malzemeler ve Teknolojiler A.Ş. | Yenibiris.com

  İmtek İleri Malzemeler ve Teknolojiler A.Ş. | Yenibiris.com

  IMTEK A.Ş., Ülkemizde ihtiyaç duyulan ileri teknoloji gereksinimlerini karsilamak ve sahip oldugu mühendislik tecrübesi ile ileri teknolojik uygulamalari ülkemiz insaninin is gücü ile gerçeklestirmek amaciyla 2001 yilinda Ankara’da faaliyetine baslamistir.

  Firmamiz, kurulusundan bugüne kadar basta üniversite arastirma laboratuvarlari olmak üzere ulusal arastirma ve gelistirme ortamlarina, endüstrinin teknolojik ihtiyaçlarina destek saglamakta, ve birçok kurulusa mühendislik ve danismanlik hizmeti vermektedir.

  IMTEK A.Ş. çalisanlarinin sahip oldugu mühendislik bilgi birikimi, satis öncesi kullanicinin ihtiyacina en uygun tasarim çözümlerinin sunularak, her projenin kisa sürede ve yüksek verimle tamamlanmasini saglamaktadir. Montaj ve isletmeye alma süresinde olusturulan titiz mühendislik çalismalari ve isletmeye alma sonrasi sunulan hizli teknik destek ile hizmet kalitesinin yüksek seviyede tutulmasina özen gösterilmektedir.

  Firmamiz, kurulus tarihinden itibaren basladigi AR-GE çalismalarini yurtdisi bagimliliginin azaltilmasi noktasindan çikisla her proje için uygulamaya çalismakta ve Ülkemizin ihtiyaci olan yüksek teknolojik ürün ihtiyacinin kendi payina düsen kismina katkida bulunmayi amaçlamaktadir. Bu dogrultuda çogu deneysel sistemin ihtiyaç duydugu su sogutma sistemleri ile baslayan üretim süreci, kapali devre He sogutma sistemleri, miknatislanma ölçüm sistemleri gibi deneysel sistemler üzerinde yapilan gelistirme çalismalari ile devam etmektedir.
   

  Yazı kaynağı : www.yenibiris.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap