Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ilayda ıldır filmleri ve tv dizileri

  1 ziyaretçi

  ilayda ıldır filmleri ve tv dizileri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İlayda ILDIR

  İlayda ILDIR

  Öncelikli olarak kopyalanan içeriğin bir başkası tarafından internet sitemizden çeşitli yöntemlerle kopyalanması durumunda, içeriğin de eser olarak adlandırılması halinde Fikri Haklar Mahkemesi’ne başvurarak maddi ve manevi tazminat talepli dava açılacaktır. İçeriğin delil olarak tespiti ve yok olmaması için mahkemeden tespit talep edilecek ve izinsiz kopyalama yapan siteye Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek 4 gereğince erişime engellenme talebinde bulunulacaktır.

  Yine Türk Ticaret Kanunu madde 46 gereğince haksız rekabet hükümleri gereğince haksız rekabet hükümlerine dayanarak tazminat davası açılacaktır.

  Bunun dışında Türk Ceza Kanunu’nun ilgili maddeleri uyarınca bu web sitesinden yukarıda belirtilen şekildeki yönteme uymayarak içerik kopyalayan kişilerle ilgili olarak ilgili savcılıklara suç duyurusunda bulunulacak ve gerekli ceza alınması için çalışmalar başlatılacaktır.

  Yazı kaynağı : dizisin.com

  İlayda Ildır

  İlayda Ildır Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

  İlayda Ildır

  İlayda Ildır

  Copyright © 2020 Yerlidizi All rights reserved.

  dizi izle yerli dizi

  Gönül Dağı izle Şeref Sözü izle Çocukluk izle Uyanış: Büyük Selçuklu izle

  Yazı kaynağı : www.yerlidizi.pw

  İlayda Ildır ( Söz Dizisi Nazlı ) Oynadığı Diziler

  İlayda Ildır ( Söz Dizisi Nazlı ) Oynadığı Diziler

  Ekranların yıldızı parlayan genç yetenek oyuncularından biri olan İlayda Ildır, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi'nde eğitim alan İlayda Ildır, Dialog Anlatım İletişim - Diksiyon Oyunculuk gibi alanlarda da eğitim almış ve ekran macerasına reklam filmlerinde rol alarak başlamıştır.

  Ekran önüne ilk olarak reklam filmlerindeki rolleri ile adım atan genç oyuncu İlayda Ildır, Coca Cola, Avon, D-Smart gibi ünlü firmaların reklam filmlerinde rol almıştır.

  Rol Aldığı İlk Dizi; Aşk Laftan Anlamaz

  Reklam filmlerinde rol aldıktan sonra ekran deneyimlerine dizileri de ekleyen İlayda Ildır'ın  ilk rolü Show TV ekranlarında yayınlanmış olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Bilge rolü olmuştur.

  Hande Erçel veBurak Deniz'in baş rolde yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren İlayda Ildır sonrasında da farklı bir yapımda izleyici ile buluşmuştur.

  Söz Dizisi Nazlı Korkmaz Rolü

  Star TV ekranında yayınlanan ve dikkat çeken dizilerden biri olan Söz dizisi kadrosuna dahil olan İlayda Ildır, Söz dizisinde Nazlı Korkmaz karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

  İlayda Ildır Söz dizisinde ünlü oyuncuNihat Altınkaya'nın canlandırdığı Erdem Korkmaz karakterinin kızı Nazlı rolündedir.

  Yazı kaynağı : kimdir.tv

  İlayda Ildır

  İlayda Ildır

  İlayda Ildır hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

  10 Şubat 1996 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen İlayda Ildır, Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Katıldığı bir televizyon programında baba tarafından aslen Ankara’lı olduğunu dile getirmiştir. Burcu Kova, boyu 1.66 cm, kilosu ise 53’tür.

  Televizyon dünyasına ilk olarak DwSmart reklam filminde yer alarak giriş yapmıştır.

  İlayda Ildır oynadığı diziler;

  İlk dizi oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Söz ve Savaşçı isimli dizilerde Nazlı karakterlerine can vermiştir. Dizi oyunculuğu öncesinde Yogo, coca cola, Avon ve D-Smart reklamlarının yüzü olmuştur. Bursa doğumlu güzel oyuncunun sevgilisi Alican Okumuş’tur. Kendisinden iki yaş küçük olan Arda Ildır isminde bir erkek kardeşi de olduğunu söyleyebiliriz.

  Tam bir Harry Potter fanı olduğunu belirten güzel oyuncu, ütopik şeylere bayıldığını ve bu film serisinin de bunun en iyi örneği olduğunu belirtmiştir. Filmin yanı sıra Harry Potter kitaplarını da okumaktan büyük keyif almaktadır.

  Ütopik şeylerden hoşladığını açıklayan ünlü isim ayrıca bir zaman makinesine sahip olsa 1960’lı yılların İstanbul’unda bulunmak istemektedir. En beğendiği şarkıcı ise dünyaca ünlü isim Justin Timberlake’tir.

  Son olarak bir çok kaynakta İlayda Ildır’ın sevgilisi kim sorusunun cevabına Alican Okumuş olarak cevap verilmektedir. Alican Okumuş en son Kalk Gidelim dizisinde rol almıştır. Ayrıca sevgilisi ile birlikte Söz ve Savaşçı isimli dizilerde birlikte rol almıştır.

  Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan güzel oyuncu’nun 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 879bin civarındadır.

  Yazı kaynağı : www.kimnereli.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap