Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  il içi tayinler ne zaman açıklanacak

  1 ziyaretçi

  il içi tayinler ne zaman açıklanacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Öğretmen İl içi tayin (atama) sonuçları ne zaman açıklanacak?

  Öğretmen İl içi tayin (atama) sonuçları ne zaman açıklanacak?

  İl içi yer değişikliğine başvuracak öğretmenlerin hizmet puanları, başvuruların son günü olan 8 Temmuz 2022 tarihi dikkate alınarak belirlenecek.

  Sonuçlar 19 Temmuz'da açıklanacak, görevden ayrılma işlemleri 20 Temmuz 2022 itibarıyla gerçekleşecek.

  İl içi yer değiştirmeler, öğretmenlerin tercihleri dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacaktır.

  Hizmet puanının eşitliği hâlinde sırasıyla; öğretmenlikteki hizmet süresi daha fazla olana, öğretmenliğe daha önce başlayana öncelik verilecek; eşitliğin devamı hâlinde ise atanacak öğretmen bilgisayar kurası ile belirlenecektir.

  Yazı kaynağı : www.trthaber.com

  Öğretmen İl içi tayin (atama) sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte o tarih...

  Öğretmen İl içi tayin (atama) sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte o tarih...

  İl içi tayin sonuçları için heyecanlı bekleyiş söz konusu... 8 Temmuz'da sona eren başvurular sonrası sabırsızlık gitgide artarken tarihi merak edenler "Öğretmen İl içi tayin (atama) sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.

  İL İÇİ TAYİN SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  İl içi yer değişikliğine başvuracak öğretmenlerin hizmet puanları, başvuruların son günü olan 8 Temmuz 2022 tarihi dikkate alınarak belirlenecek. Sonuçlar 19 Temmuz'da açıklanacak, görevden ayrılma işlemleri 20 Temmuz 2022 itibarıyla gerçekleşecek.

  İl içi yer değiştirmeler, öğretmenlerin tercihleri dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacaktır. Hizmet puanının eşitliği hâlinde sırasıyla; öğretmenlikteki hizmet süresi daha fazla olana, öğretmenliğe daha önce başlayana öncelik verilecek; eşitliğin devamı hâlinde ise atanacak öğretmen bilgisayar kurası ile belirlenecektir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Öğretmen il içi yer değiştirme başvuruları ne zaman 2022? MEB iller arası ve il içi öğretmen atama (yer değiştirme) takvimi açıklandı - Son Dakika Haberleri İnternet

  MEB il içi ve il dışı atama başvuru takvimi 2022: MEB il içi atama (yer değiştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak?

  MEB il içi ve il dışı atama başvuru takvimi 2022: MEB il içi atama (yer değiştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak?

  MEB il içi ve il dışı atama başvuru takvimi 2022: MEB il içi atama (yer değiştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak?

  Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler, 2022 yılına ilişkin isteğe bağlı il içi yer değiştirme başvuru ve sonuç açıklama tarihi öğretmenlerin gündeminde. Peki, MEB il içi atama (yer değiştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB il içi ve il dışı atama başvuru takvimi 2022…

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, 2022 yılı öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları başladı. İhtiyaç listesine göre başvuru yapan öğretmenler, şimdi ise sonuçların açıklanacağı zaman dilimine odaklandı. İşte, il içi ve il dışı atama başvuru takvimi...

  MEB ATAMA VE BAŞVURU TAKVİMİ

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), tarafından kadrolu öğretmenlerin iller arası yer değiştirme başvuruları, 25-29 Temmuz'da alınacak ve atamalar 1 Ağustos'ta ilan edilecek.

  İl içi isteğe bağlı yer değiştirmeler için başvurular 4-8 Temmuz'da alınacak ve atamaların valiliklerce gerçekleştirilmesiyle sonuçların ilanı, 19 Temmuz'da olacak.

  ATAMALAR 1 AĞUSTOS’TA İLAN EDİLECEK

  İller arası isteğe ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirmelerde başvurular, 25-29 Temmuz'da alınacak ve atamalar 1 Ağustos'ta ilan edilecek.

  Aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirmeler için ise başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci 5-11 Ağustos'ta, tercihlerin yapılması ve onay süreci ise 15-19 Ağustos'ta yapılacak. Atamaların ilanı da 23 Ağustos'ta gerçekleştirilecek.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap