Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ihtiyar kurtlar nerede çekildi

  1 ziyaretçi

  ihtiyar kurtlar nerede çekildi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İhtiyar Kurtlar Film Konusu Ve Oyuncuları - MaksatBilgi

  İhtiyar Kurtlar filminin konusu nedir? İhtiyar Kurtlar oyuncu kadrosu! İhtiyar Kurtlar kaç yılında, nerede çekildi?

  Yazı kaynağı : www.sinematurk.com

  "İhtiyar Kurtlar" Filmi Çanakkale Zaferi'nin Yıl Dönümüne Özel

  TRT destekli "İhtiyar Kurtlar" sinema filmi 19 Mart Cumartesi günü saat 16.15'te televizyonda ilk kez TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

  Oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Selahattin Taşdöğen, Serhat Özcan, Necmettin Çobanoğlu, Yusuf Aytekin, Hülya Böceklioğlu, Musab Ekici, Deniz Evin ve Gaye Turgut Evin'in yer aldığı "İhtiyar Kurtlar" sinema filminin yönetmenliğini Selahattin Sancaklı yaptı.

  "İhtiyar Kurtlar" filminin konusu ise şöyle:

  Nazım çavuş; 1877-1878 Osmanlı-Rus savaşında Plevne'de savaşmış bir Gazidir. Rus tabyalarına yapılan bir baskında komutanları ağır yaralanır ve Yusuf komutanı orada bırakmak zorunda kalırlar. Yıllar sonra komutanın yeğeni Yusuf'ta Çanakkale'de esir düşer. Bu haberi alan Nazım çavuş ve Plevne'de omuz omuza savaştığı dört askeri Çanakkale savaşında esir düşen Yusuf teğmeni kurtarmak için Çanakkale cephesine kendilerince bir operasyon düzenlerler.

  "İhtiyar Kurtlar" 19 Mart Cumartesi saat 16.15'te televizyonda ilk kez TRT 1'de.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  İhtiyar Kurtlar

  TRT 1 - Türk Sineması 'İhtiyar Kurtlar'

  İhtiyar Kurtlar Film (2019) | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

  İhtiyar Kurtlar Film (2019) | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

  İhtiyar Kurtlar, film, konusu, oyuncuları, fragman, TRT 2, filmi Çanakkale, filmi izle, imdb, ekşi, yorum, yorumları, izle, 2019 gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

  Film hakkında

  ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ dizisi, ‘Direniş Karatay’ gibi filmlerin de yönetmeni olarak bilinen Selahattin Sancaklı‘nın yönetmen koltuğunda oturduğu 2019 yılı yapımı Çanakkale filmidir. Ahmet Tarık Güven ve Ahmet Okur‘un yapımcısı olduğu filmin başrolünde Ege Aydan, Selahattin Taşdöğen, Necmettin Çobanoğlu ve Serhat Özcan gibi isimler yer alıyor.

  Senaryosunu Fatih Özcan, Eda Tezcan ve Feraye Şahin’in kaleme aldığı, 1877 Plevne Savaşı’yla başlamaktadır. Çekimleri 13 günde tamamlanan filmin görüntü yönetmenliğini Bülent Özer üstlendi.

  Filmin imdb puanı bulunmuyor.

  İhtiyar Kurtlar konusu

  İhtiyar Kurtlar Filmi konusu itibari ile bir dönem filmi olacak ve filmde savaş dönemi anlatılacak. Gaye Turgut Evin ve eşi Deniz Evin İhtiyar Kurtlar Filminde abi kardeşe hayat veriyor.

  İhtiyar Kurtlar Oyuncuları

  Filmde usta oyunculardan Ege Aydan, Selahattin Taşdöğen, Necmettin Çobanoğlu ve Serhat Özcan başlıca rolleri paylaştı.

  Film fragmanı

  İhtiyar Kurtlar Film Yorumları

  “kurtlar vadisi pusu dizisi, direniş karatay filmi yönetmeni selahattin sancaklı’nın 2019 yapımı dönem filmi

  okur film ve ahmet tarık güven’in yapımcılığını üstlendiği projenin çekimleri çanakkale’de 18 günde tamamlanmış. senaryosunu fatih özcan, eda tezcan ve feraye şahin’in kaleme aldığı, 1877 plevne savaşı’yla başlayan filmde ege aydan, selahattin taşdöğen, necmettin çobanoğlu ve serhat özcan başlıca rolleri paylaşıyor.

  konusu:1877-1878 osmanlı rus savaşında plevne cephesinde birlikte savaşmış dört gazi, bir baskın sırasında komutanlarını plevne de şehit verirler. yıllar sonra 1915 çanakkale savaşında komutanlarının yeğeni olan ve aynı adı taşıyan (yusuf) teğmen’in esir düştüğünü haber alırlar. dört ihtiyar ve bir de özürlü genç esir kurtarma opresyonuna girişirler.”

  Yazı kaynağı : yorumguncel.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap