Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  idle office tycoon android oyun club

  1 ziyaretçi

  idle office tycoon android oyun club bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Idle Oyunlar arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  Idle Miner Tycoon v4.6.0 MOD APK – PARA HİLELİ

  Idle Miner Tycoon v4.6.0 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kolibri Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız madencilerle kazılar yapmak, altınları toplamak ve para kazanmaya çalışmaktır. Idle Miner Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeni istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Çalışanlarınız, zor görevler, farklı bölgelerde madenler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Miner Tycoon v4.6.0 sürümünde yeni bölge eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Miner Tycoon Play Store’da 4.400.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaya dikkat ediniz.

  Idle Miner Tycoon v4.6.0 MOD APK İNDİR – 153MB

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Our Empire Pro v0.3b3 FULL APK – TAM SÜRÜM

  Our Empire Pro v0.3b3 FULL APK, yönetim, strateji ve savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SK Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız devletle dünya haritası üstünde düşmanlarınızla savaşmak ve sınırlarınızı koruyup – genişlemektir. Our Empire içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani PRO sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun tamamını deneyimleyebilirsiniz. Farklı senaryolar, onlarca ülke, bitmek bilmeyen savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Our Empire Pro v0.3b3 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Our Empire Pro Play Store’da 3.49TL’dir.

  Our Empire Pro v0.3b3 FULL APK İNDİR – 35MB

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Idle Office Tycoon APK

  Idle Office Tycoon APK

  Idle Office Tycoon APK, eğlenceli bir gayrimenkul oyunudur. Kendi şirketinizi büyütebileceğiniz oyunda zengin olabilirsiniz.

  Bir şeyler alıp satmak yani bir ticaret yapmak birçok insanın sevdiği bir aktiviteler arasında yer almaktadır. Idle Office Tycoon APK, bu oyunlar arasında yer alıyor ve kendi şirketini geliştirmek için elinden gelini yapmanı istiyor. 

  Idle Office Tycoon APK İndir

  Idle Office Tycoon APK, binlerce kişi tarafından sevilen ve oynanan bir oyundur. Kendi şirketini kuracağın ve aynı zamanda alım satım gerçekleştireceğin ve hiç şüphesiz en iyi olan şeylerden biri olan para kazanabileceğin oyun, aynı zamanda çevredeki binaları da kendinize katmaya yaramaktadır. 

  Idle Office Tycoon APK oyun içinde birçok bug ile karşımıza gelmiş olsa da güncellemeler ile bu sorunun ortadan kalkacağı gözüküyor.  Tek oyunculu olan bu oyun aynı zamanda tek oyunculu bir şekilde oynanabilmektedir. 

  Sen de zengin bir patron olmak ve şehirde şirketini geliştirerek globale yayılmak istiyorsan Idle Office Tycoon APK indirebilirsin.

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap