Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  icimizdeki ates oyunculari

  1 ziyaretçi

  icimizdeki ates oyunculari bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosu

  İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosu

  İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosu

  ATV’in yeni dizisi İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosu merak ediliyor. İçimizdeki Ateş dizisinin yaz dizisi olacağı planlanıyor. İçimizdeki Ateş dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama İçimizdeki Ateş oyuncuları kimdir? İşte İçimizdeki Ateş hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Yapımını Fabrika Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un oturduğu, senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz, Nur Özlem Elginöz'ün yazdığı “İçimizdeki Ateş” dizisi yakında ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama İçimizdeki Ateş dizisinin oyuncuları kim?

  İçimizdeki Ateş  Oyuncu Kadrosu

  İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  İçimizdeki Ateş Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  İçimizdeki Ateş dizisinin oyuncuları arasında; Burak Sevinç (Doğan Yener), Ceren Benderlioğlu (Tülin Tan), İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural), Atakan Hoşgören (Ege Şahin), Gizem Arıkan (Bahar Sayın), Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman), Erdem Şanlı (Ceyhun Karaman), Bilge Su Kural (Banu Sayın)  yer alıyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ OYUNCULARI KARAKTERLER İSİMLERİ - KONUSU: İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? - Magazin Haberleri - Milliyet

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ OYUNCULARI KARAKTERLER İSİMLERİ - KONUSU: İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? - Magazin Haberleri - Milliyet

  ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan İçimizdeki Ateş dizisinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken senaryosunu da birbirinden başarılı üç isim; Nimet Erdem, Birol Elginöz, Nur Özlem Elginöz kaleme alıyor. Genç oyuncu kadrosu ile ilgi gören ve her hafta perşembe akşamı ATV'de seyirci ile buluşacak olan İçimizdeki Ateş dizisi oyuncu kadrosu haberimizde...

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ KONUSU

  Hukuk fakültesinden mezun olmuş genç avukat adayları Mert, Bahar, Hale ve Ege zorlu elemelerden geçerek Ünlü Avukat Doğan Yener ve eşi Tülin Tan'ın yanında staja başlarlar. Staj süresince beladan uzak kalmaları gerekmektedir. Hayat onları bu yolculukta türlü engellerle sınarken, Doğan ve Tülin'in yol göstericiliği ile hedeflerine ulaşabilme serüvenlerini ve bu yolda neler kazanıp nelerden vazgeçeceklerini hep birlikte göreceğiz… 

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  İçimizdeki Ateş dizisinin çekim yerleri, kullanılan mekanlar izleyenler tarafından araştırılanlar arasına girdi. Dizinin çekimleri ise İstanbul'da, farklı semt ve sokaklarda yapılıyor.

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ OYUNCULARI - KARAKTERLER

  Burak Sevinç (Doğan Yener)
  Ceren Benderlioğlu (Tülin Tan)
  İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural)
  Atakan Hoşgören (Ege Şahin)
  Gizem Arıkan (Bahar Sayın)
  Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman)
  Bilgesu Kural (Banu Sayın)

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  İçimizdeki Ateş oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları ve isimleri

  İçimizdeki Ateş oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları ve isimleri

  İçimizdeki Ateş oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Yeni dizi İçimizdeki Ateş ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Murat Onbul üstlendiği dizinin senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz, Nur Özlem Elginöz kaleme alıyor.

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ OYUNCULARI

  İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları arasında Burak Sevinç (Doğan Yener), Ceren Benderlioğlu (Tülin Tan), İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural), Atakan Hoşgören (Ege Şahin), Gizem Arıkan (Bahar Sayın), Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman), Erdem Şanlı (Ceyhun Karaman), Bilge Su Kural (Banu Sayın) yer alıyor.

  Burak Sevinç - Doğan Yener

  Ceren Benderlioğlu - Tülin Tan

  İpek Filiz Yazıcı - Hale Vural

  Atakan Hoşgören - Ege Şahin

  Gizem Arıkan - Bahar Sayın

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ KONUSU

  Yener&Tan Hukuk Bürosu'nda yolları kesişen bu dört genç; insanlara kolay güvenmeyen Hale Vural (İpek Filiz Yazıcı), pratik zekasıyla her sorunun altından kalkan Ege Şahin (Atakan Hoşgören), yaşamın tüm sıkıntılarıyla tek başına mücadele etmek zorunda kalmış Bahar Sayın (Gizem Arıkan) ve güçlü bir iradeye sahip hırslı Mert Karaman (Demirhan Demircioğlu), her biri farklı ailelerden ve okullardan gelen avukat adayları olarak adaleti ve hayatın gerçeklerini deneyimleme fırsatı bulacak.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap