Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ibrahim tatlıses mert ramazan demir

  1 ziyaretçi

  ibrahim tatlıses mert ramazan demir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kaşları günlerce konuşulmuştu! Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir, İbrahim Tatlıses ile resmen akraba çıktı! Yok böyle bir benzerlik

  Kaşları günlerce konuşulmuştu! Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir, İbrahim Tatlıses ile resmen akraba çıktı! Yok böyle bir benzerlik

  MERT RAMAZAN DEMİR, İDO TATLISES’E BENZETİLDİ

  Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğlu olan şarkıcı İdo Tatlıses, kameralar önünde büyüdü. Hatırlanacağı üzerine İdo Tatlıses’in de imajını değiştirmeden önce, kaşları kalındı. İkilinin fotoğraflarını yan yana koyan bir sosyal medya kullanıcısı, aradaki benzerliğe dikkat çekti.

  Mert Ramazan Demir ile İdo Tatlıses’in geçmiş yıllara ait olan fotoğraflarının yan yana geldiği sosyal medya platformlarında pek çok Yalı Çapkını izleyicisi şaşkına döndü. Sosyal medya kullanıcılarının ‘Bu benzerlik halis mi?’ diye sorguladığı Mert Ramazan Demir ile İdo Tatlıses’in en çok kaşlarının benzediği ise dikkatlerden kaçmadı.

  Foto Haber ve Resimleri Görmek İçin Diğer Sayfaya Geçiniz...

  Yazı kaynağı : www.olaymedya.com

  Mert Ramazan Demir kimin oğlu? İbrahim Tatlıses ile bağı varmı

  Mert Ramazan Demir kimin oğlu? İbrahim Tatlıses ile bağı varmı

  Sezonun en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yalı Çapkını’ndaki Ferit rolüyle tanınan Mert Ramazan Demir, sosyal medyanın gündeminde yer almaya devam ediyor. Başarılı oyuncunun ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğluna benzerliği ile gündem oldu. Arama motorlarında Mert Ramazan Demir'in İbrahim Tatlıses ile arasında bağı araştıran vatandaşlar tarafından, Mert Ramazan Demir ile İbrahim Tatlıses arasında bağ varmı? Mert Ramazan Demir kimin oğlu? Mert Ramazan Demir'in babası kimdir? sorgulamaları yapılıyor. Mert Ramazan Demir'in biyografisini haberimizde derledik.

  Mert Ramazan Demir kimdir?

  Mert Ramazan Demir, 1998 İstanbul doğumludur. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir, FOX'ta yayınlanan “Öğretmen” dizisinde oynadı ve bu diziyle dikkatleri üzerine çekti. Netflix’te yayınlanan Ufo filminde boy gösterdi.

  Mert Ramazan Demir’in boyu 178 cm’dir. Kilosu ise 73 kg’dır. Burcu ise Yay

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Mert Ramazan Demir İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’ya benzerliğiyle sosyal medyada gündem oldu

  Mert Ramazan Demir İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’ya benzerliğiyle sosyal medyada gündem oldu

  Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’e benzetilen Mert Ramazan Demir, sosyal medyanın gündemine yerleşti. Hem dizideki performansı hem de özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Demir, Netflix’in çok konuşulan yeni dizisi Şahmaran’ın kadrosunda da yer alıyor. Bu kez İdo Tatlıses’e olan benzerliğiyle sosyal medyanın gündeminde yer alan Demir ile ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

  İBRAHİM TATLISES’İN OĞLU İDO TATLISES’E BENZETİLDİ

  Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncularından Mert Ramazan Demir, Şahmaran’ın da kadrosunda yer alıyor. Yeni sezonun en iyi çıkış yapan genç oyuncularından biri olan Demir, başarılı performansıyla sık sık adından bahsettiriyor. Son olarak usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’e benzetilen ve bu benzerlikle sosyal medyada gündem olan genç oyuncu ile ilgili çok sayıda yorum geldi.

  mert-ramazan-demir-ibrahim-tatlises-in-oglu-ido-ya-benzerligiyle-sosyal-medyada-gundem-oldu.jpg

  mert-ramazan-demir-ibrahim-tatlises-in-oglu-ido-ya-benzerligiyle-sosyal-medyada-gundem-oldu-001.jpg

  KAŞLARI ÇOK KONUŞULDU

  Yalı Çapkını dizisinin ilk bölümünden bu yana magazin gündeminden düşmeyen Mert Ramazan Demir’in canlandırdığı Ferit karakteri herkesin dilinde. Dizinin ilk bölümünden bu yana performansı kadar kaşlarıyla da konuşulan Demir’in son olarak İdo Tatlıses’e benzetilmesi sosyal medyanın gündemine oturdu. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’e benzetilen ve ‘Offf Mert Ramazan Demir çok yakışıklı yaa dimi kızlar’ yorumu yapılan ünlü oyuncu ile ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.


  Yazı kaynağı : www.tum-haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap