Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ibrahim çelikkol, uraz kaygılaroğlu, erkan kolçak köstendil ve burak deniz

  1 ziyaretçi

  ibrahim çelikkol, uraz kaygılaroğlu, erkan kolçak köstendil ve burak deniz bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Camdaki Kız Hayri kim, gerçek adı ne? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor?

  Camdaki Kız Hayri kim, gerçek adı ne? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor?

  Hayri karakteriyle diziye gelecek isim merakla beklenirken Camdaki Kız sezon finaliyle yayına ara veriyor. Ancak 9. bölümde Hayri karakteriyle diziye dahil olacak isim gündem oldu. İbrahim Çelikkol, Uraz Kaygılaroğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Burak Deniz, Camdaki Kız Hayri karakteri için adı geçen sanatçılar arasındaydı. Peki, Nalan evlilik hazırlığı içerisindeyken karşısına çıkacak Camdaki Kız Hayri kim, gerçek adı ne? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor? Konu hakkında bilgiler yazımızda olacak...

  Camdaki Kız Hayri kim, gerçek adı ne? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor?

  Psikitrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı romanından uyarlama olan dizide Hayri karakteri yeni sezona damga vuracak. 

  Hayri, Nalan'ın (Burcu Biricik) koruması ve şoförü olarak diziye dahil oluyor. Nalan'ın Sedat'tan (Feyyaz Şerifoğlu) ilgi görmediği aşikardır. Nalan hamile kalır ve bebeğini kaybeder. Hayri Nalan'a yakınlaşır ve ikili arasında duygusal bağ oluşur.  Nalan evliyken böyle bir beraberlik yaşamayacak bir yapıya sahip olduğu için kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir beraberliğe başlar.

  Kitapta Hayri evli ve üç çocuğu olan kaba saba bir adam olarak anlatılmaktadır.

  Hayri karakteriyle dizi dahil olacak isim ise heyecanla beklenmektedir.

  Dizinin esas karakteri olması beklenen Hayri karakteri için Uraz Kaygılaroğlu, İbrahim Çelikkol, Erkan Kolçak Köstendil ve Burak Deniz muhtemel isimler arasında bulunuyor.

  Yazı kaynağı : www.dirilispostasi.com

  Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak? Hayri kimdir? - Finans Ajans

  Camdaki Kız Hayri'yi kim oynayacak? Hayri kimdir? - Finans Ajans

  Finansajans.com – Camdaki Kız 10 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan sezon finali bölümünde Nalan, gözyaşları içinde ağlarken omzuna dokunan kişi kim? Feride, Nalan’a hayal kırıklığı yaşatırken Nalan, gözyaşlarına boğularak yere yığılır. Nalan’ın omzuna dokunan Hayri kim?

  Camdaki Kız Hayri’yi kim oynayacak, Hayri karakterini canlandıracak oyuncu kim olacak, belli oldu mu soruları dizinin gerçek hikayesini bilen seyirci tarafından merakla soruluyor. Çünkü Hayri, gerçek hikayenin baş kahramanlarından biridir. Peki, son bölümde sadece ismiyle ortaya çıkan Hayri kim?

  Camdaki Kız Hayri’yi kim oynayacak

  Camdaki Kız Hayri karakteri için Erkan Kolçak Köstendil, Uraz Kaygılaroğlu ve Burak Deniz’in ismi geçiyor. Camdaki Kız Hayri kimdir? Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız romanından uyarlama olan dizide Hayri karakteri yeni sezona damga vuracak. Hayri, Nalan’ın koruması ve şoförü olarak diziye dahil oldu.

  Camdaki Kız Hayri’yi kim oynayacak veya Hayri karakterini kim canlandıracak soruları dizinin esinlendiği romanı okuyanlar ve gerçek hikayeyi bilenler tarafından merakla soruluyor. Çünkü, dizide geçen hikayenin asıl kahramanları Nalan ile Hayri’dir. Bu nedenle gerçek hikayeyi bilen seyirciler, Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini yani şoför Hayri’yi kimin oynayacağını merak ediyor. Dizinin son bölümünde Nalan, gerdek gecesinden kaçarak annesinin kapısına dayanıyor. Burada Hayri imdadına yetişiyor.

  Camdaki Kız’ın 9. Bölümünde düğün eğlenceleri var

  Camdaki Kız Dizisinin uyarlandığı aynı ismi taşıyan Camdaki Kız kitabında Hayri karakteri, Nalan’ın geçirdiği ağır bir depresyondan sonra ortaya çıkıyor. Hamile kalan ve oldukça zor bir hamilelik geçirirken bebeğini kaybeden Nalan, bu dönemde bile eşi Sedat’tan ilgi göremiyor. Çocukluğundan bu yana hep ilgi ve sevgi görmek isteyen Nalan, geçirdiği zor günlerin üzerine kocası Sedat’ın da ilgi göstermemesi üzerine çok ağır bir depresyona giren Nalan, yavaş yavaş iyileşmeye başladığında yeniden işine dönmek istiyor. Bu isteği kabul eden Rafet bey ise, Nalan’ın dışarıda tek başına kalmaması için ona bir araba ve şoför tahsis ediyor.

  Rafet beyin Nalan’a şoför olarak tahsis ettiği kişi ise Hayri. Hayri, köyden İstanbul’a çalışmak için gelmiş, iri yarı, kara kaşlı kara gözlü, yağız bir Anadolu delikanlısı olarak betimleniyor. Nalan’ın güzelliği karşısında büyülenen Hayri, sürekli bir şekilde Nalan’ın etrafında olmaya çalışıyor. Arabada yolculuk ederken sürekli aynadan Nalan ile göz göze gelemeye çalışırken, iş yerinde ise Nalan’ın ofisinin penceresinin önünden ayrılmıyor.

  Hayri’nin kendisine gösterdiği ilgiyi ilgiyi fark eden Nalan da bu ilgiden etkileniyor. Baştan beri sürekli vurgulanan Nalan’ın sevgiye ve ilgiye olan açlığını Hayri dolduruyor. Ancak Nalan her ne kadar Hayri’nin bu tavırlarından etkilense de o kadar namuslu bir kadın ki evli olduğu için asla Hayri’ye ilgi göstermiyor. Daha sonra zaten mutlu bir evliliği olmayan ve eşi Sedat’ın başkası ile olan ilişkisinden dolayı ilgisizliğinden bıkan Nalan, Sedat’tan boşanmak istediğini söylüyor. Sedat ise o kadar donuk ve ilgisiz bir tip ki, Nalan’ın boşanma isteğine bile herhangi bir tepki göstermiyor.

  Sedat’tan boşanan Nalan, Hayri ile ilişki yaşamaya başlıyor. Hayri, kaba saba Nalan’a bakıldığında çirkin ve yanına yakışmayan bir tip ve bilindiği gibi Nalan ise tam tersine görenleri güzelliği ile büyüleyen, prenses gibi bir kadın olmasına karşın Hayri’nin kendine gösterdiği sevgi ve ilgi ile Hayri’ye aşık oluyor.

  Hayri, köyde büyümüş, annesi ve abisi başta olmak üzere sevdiği herkesi küçük yaşta kaybetmiş ezik denilebilecek bir karakter. Egosunu tatmin etmenin yolunu ise kendinden statü olarak yüksekte olan kadınları etkilemekte bulmuş. Her ne kadar Hayri kendini aşk adamı olarak nitelendirse de aslında çocukluktan gelen travmalarının sonucu olarak egosunu bu şekilde tatmin ediyor.

  Nalan’ı da sevgi ve ilgiyle etkilemeyi başaran Hayri, aslında evli. Köyde bir eşi ve 3 kızı bulunan Hayri’nin evli olduğunu öğrenen Nalan, Hayri’yi o kadar çok seviyor ki bu durumu dahi kabulleniyor. İlerleyen zamanlarda Hayri’nin eşi de köyden geliyor ve Nalan’ın evine yakın bir yerde ev tutuyorlar. Hatta Nalan ve Hayri’nin kızları arkadaş dahi oluyor. Ancak ipler Hayri’nin Nalan’dan ayrılmak istemesiyle kopuyor. Nalan bu isteğin karşısında intihara bile kalkışıyor.

  Nalan’ın psikolojik sorunlarıyla baş edemeyen Hayri son çare olarak onu doktor hanıma getiriyor. Doktor hanım dahi bu çifti birbirine yakıştıramıyor. Prenses gibi bir kadının yanında Hayri gibi kaba ve çirkin bir adamı gören doktor hanım durumu yadırgıyor. Hayri’nin ayrılık isteğine karşı intiharın eşiğine gelen bu güzel kadının durumu doktor hanıma bile ilginç geliyor. Hayri ile konuşan doktor hanım durumun sonradan farkına varıyor.

  Hayri hem karısı hem de Nalan ile birlikteyken başka bir kadınla daha birlikte olmaya başlıyor. Laz kızı olarak adlandırılan bu kadın da yine Hayri’den statü olarak üstün, sevgilisi sayesinde zengin ve pahalı zevkleri olan bir kadın. Laz kızı aynı zamanda astığım astık, kestiğim kestik bir kadın. Laz kızının Hayri’nin evli olduğundan haberi var ancak Nalan’dan haberi yok. Hayri’nin karısından boşanarak kendisiyle evleneceğini sanan Laz kızı, bu yönde sürekli Hayri’ye baskı uyguluyor ve onu öldürmekle tehdit ediyor. Hayri’de aslında Nalan’a zarar gelmemesi için ondan ayrılmak istiyor.

  Hem kitabın hem de dizinin ana karakterleri aslında Nalan ve Hayri, yani dizinin asıl hikayesi Hayri’nin dahil olmasıyla başlayacak. Hayri karakteri ilerleyen bölümlerde dahil olacak.

  Camdaki Kız dizisinin gerçek hikayeye bağlı kalması halinde Hayri karakteri ilerleyen bölümlerde diziye dahil olacak. Ancak dizinin gerçek hikayeye bağlı kalmaması ve Nalan ile Sedat üzerinden devam etmesi ve farklı bir senaryo üzerinden devam etmesi halinde ise Hayri dizide olmayacak. Ancak gerçek hikayeye uygun şekilde deevam edecekse ilerleyen bölümlerde Nalan’ın işe başlaması sonrasında Hayri isimli bir şoför diziye dahil olacak. Bu nedenle şu anda Hayri karakterini kimin canlandıracağı henüz belli değildir.

  İpucu: Hayri’nin kim olacağı ya da nasıl biri olacağıyla ilgili olarak kitapta geçen şu ifade bize bir fikir verebilir. Kitapta Hayri tarif edilirken, “İbrahim Tatlıses’e benziyordu” ifadesi kullanılıyor.

  Hayri karakteri için şu ana kadar adı geçen isimler şöyle:

  İbrahim Çelikkol

  Camdaki Kız Hayri karakteri için adı geçen ve tipleme olarak da en uygun isimlerden biri de İbrahim Çelikkol

  Burak Deniz

  Burak Deniz, kitapta tarif edilen karaktere uyan bir isimdir

  İlk bölümünden itibaren popülerliğini yitirmeyen Camdaki Kız, bugün 10. bölüm sezon finali ile son kez izleyicileri karşısına çıkacak. Güçlü hikaye yapısı ile seyircileri etkilemeyi ve ekran başına kilitlemeyi başaran Camdaki Kız’ın uyarlandığı kitaba göre Hayri karakteri bugün sezon finali bölümü ile ekranlarda boy gösterecek. Peki kimdir bu Hayri karakteri? Seyircinin günlerdir merak ettiği Hayri için yapımcıların aklında üç isim var. Camdaki Kız Hayri karakterini kim oynayacak? İşte, ayrıntılar…

  Camdaki Kız Hayri’yi Kim Oynuyor?

  Gerçek bir aşk hikayesinden esinlenerek ekranlara gelen Camdaki Kız dizisi her yeni bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Dizide bir çok sahne tartışma konusu olurken diziye bugün katılacak Hayri karakterini dizi severler merak ediyor. Camdaki Kız Hayri’yi kim oynayacak sorusuna ise 3 ünlü ismin ön planda olduğu konuşuluyor. Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’nun Hayri karakterini canlandıracağı iddiaları kol geziyordu, ama ünlü isim Cem Yılmaz dizisiyle anılmasından sonra bu sadece bir iddia olarak kalmıştı.

  Burak Deniz ve Camdaki Kız Hayri

  Burak Deniz, son dönemdeki diziler için popüler bir isim haline gelmiş ekranların aranan yüzü olmayı başarmıştır. Maraşlı dizisinin final yapacağı duyurulduktan sonra Burak Deniz, Camdaki Kız Hayri karakteriyle anılmaya başlandı. Fakat tüm bu iddialar hakkında henüz yapımcı ekipten ve Burak Deniz’den bu iddialara resmi bir açıklama yapılmadı.

  Camdaki Kız Hayri’yi Erkan Kolçak Köstendil Mi Oynayacak?

  Çukur’un Vartolu Saadettin’i Erkan Kolçak Köstendil, Çukur dizisinin final yapmasından dolayı adı Camdaki Kız dizisi Hayri karakteri ile anılıyor peki bu iddialar doğru mu? Erkan Kolçak Köstendil Camdaki Kız’ın Hayri karakteri mi olacak? bu iddiaların doğru olma ihtimali dizinin hayranlarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı bile.

  Yazı kaynağı : www.finansajans.com

  Camdaki kız yeni oyuncu kim, Camdaki kız Hayri'yi kim oynayacak? Camdaki Kız Hayri karakteri tahminleri!

  Camdaki Kız Hayri kimdir? Camdaki Kız Dizisinde Hayri'yi Kim Oynayacak? İşte İlk Tahminler!

  Camdaki Kız Hayri kimdir? Camdaki Kız Dizisinde Hayri'yi Kim Oynayacak? İşte İlk Tahminler!

  Gülseren Budayıcıoğlu’nun dizi ile aynı adlı romanında Hayri karakteri Nalan'ın şofördür. Kitaba göre Nalan şoför Hayri ile büyük bir aşk yaşar. Hayri ise kitapta evli ve 3 çocuk babasıdır.  Türkan ile evli iken Nalan ile sevgili olan kişidir. Kitaptaki Hayri karakteri eğitimsiz, kaba, iri yarı, köyden İstanbul'a çalışmak için gelen biridir. Nalan, çalıştığı yerin oğlu Sedat ile evlenir. Fakat kocasından hiçbir zaman sevgi ve şefkat görmeyen Nalan’a karşı Sedat tamamen ilgisizdir. Onun için her şey kumar ve lüks hayattan ibarettir. Nalan, hamilelik döneminde bebeğini kaybettikten sonra depresyona girer. Korumalığını ve şoförlüğünü yapmak üzere şirkette çalışan Hayri de Nalan’a göz koyar ve ruh halinden istifade eder. Sevgiye muhtaç olan Nalan da ona karşı ilgisiz kalmaz. 

  Camdaki Kız Hayri'yi oynayacak ismin Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol olacağı iddia edilmişti. 

  Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Son yayınlanan fragmanda Nalan’a elini uzatan Hayri karakterini kimin canlandıracağı henüz netleşmedi. Rol için Uraz Kaygılaroğlu, Erkan Kolçak Köstendil ve Burak Deniz’in adı geçiyor.

  Altuntaş twitter hesabından şu bilgileri paylaştı: 

  "Yeni sezonda ekibe dahil olacak oyuncu için başta Uraz Kaygılaroğlu'nun adı geçmişti. Rol için aralarında Erkan Kolçak Köstendil ve Burak Deniz gibi başarılı oyuncuların da olduğu isimlere teklif götürülmesi düşünülüyor. Son bölüm fragmanında görünen Hayri'nin kim olacağı merak konusu oldu. Dizinin en son  sahnesinde yüzü görünmeyecek olan Hayri karakterini kimin oynayacağı henüz netleşmedi."

  Yazı kaynağı : onedio.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap