Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ibb burs sonuçları sorgulama ekranı

  1 ziyaretçi

  ibb burs sonuçları sorgulama ekranı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İBB burs sonuçları sorgulama sayfası: 2022-2023 İBB burs başvuru sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak ve bugün belli olur mu?

  İBB burs sonuçları sorgulama sayfası: 2022-2023 İBB burs başvuru sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak ve bugün belli olur mu?

  İBB BURS BAŞVURUSU ŞARTLARI NELERDİR?

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

  Öğrencinin kendisinin veya ailesinin/anne-baba vefat durumunda yakınının İstanbul’da ikamet etmesi *

  Lisans veya ön lisans öğrencisi olmak

  Normal öğrenim süresinin içinde eğitimine devam ediyor olmak

  Devlet üniversitesinde okuyor olmak veya vakıf /özel üniversitede %100 burslu okuyor olmak

  Ara ve son sınıf öğrencileri için yılsonu başarı notunun en az 100 üzerinden 53 ya da 4,00 üzerinden 2,00 olması

  Gelir durumu açısından maddi desteğe ihtiyacı olmak.

  Yazı kaynağı : www.haberturk.com

  İBB Genç Üniversiteli

  Üniversiteli Genç Kardeşim,

  Türkiye’nin en özgür, en eğlenceli, en ilham verici şehrinde yeni bir başlangıç yapıyorsun. Seni tebrik ediyor, hayallerini gerçekleştirmek için en güzel fırsatların İstanbul’da olduğunu müjdelemek istiyorum.

  Üniversite yaşamın boyunca İstanbul’da Eğitim yardımı ve konaklama konusunun önceliklerin arasında olduğunun farkındayız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak biz de enerjimizi senin daha mutlu ve özgür bir yaşam sürmen için harcıyoruz. “Genç Üniversiteli” projesi kapsamında 2019 yılında başlayan eğitim desteğimiz bu yıl da devam ediyor.

  Eğitim yardımı başvurusunu 5-22 Ekim tarihleri arasında web sayfamızdan gerçekleştirebilirsin. Değerlendirmelerin şeffaf, titiz ve adil bir şekilde yapılacağından emin olabilirsin. Çünkü biz herkesin eşit ve adil koşullarda yaşadığı bir yerel yönetim anlayışıyla çalışıyoruz. Şeffaflık ve adalet bizim olmazsa olmaz koşulumuz.

  İstanbul’da seni yalnızca maddi konularda değil, kültür, sanat, müzik, bilim ve spora kolayca ulaşabileceğin platformlarla da destekliyoruz. Lütfen bizi takip et. Senin hayallerin için varız, seninle daha umutlu ve güçlüyüz.

  Başarı ve sevgi dileklerimle...

  Ekrem İMAMOĞLU
  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

  Yazı kaynağı : gencuniversiteli.ibb.istanbul

  İBB BURS SONUÇLARI açıklandı mı? İBB burs başvuru sonuçları 2022 sorgulama ekranı

  İBB BURS SONUÇ SORGULAMA EKRANI: 2022 İBB üniversite burs sonuçları ne zaman açıklanacak? - Yeni Şafak

  İBB BURS SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 2022 İBB burs sonuçları bekleniyor… İBB Genç üniversiteli eğitim yardımı sonuç sorgulama

  İBB BURS SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 2022 İBB burs sonuçları bekleniyor… İBB Genç üniversiteli eğitim yardımı sonuç sorgulama

  İBB BURS SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi burs değerlendirme işlemleri sona erdiğinde sonuçlar gencuniversiteli.ibb.istanbul/ adresinden erişime açılacak. Henüz 2022 İBB burs sonuçlarının açıklanacağı tarihe ilişkin resmi bir açıklama bulunmuyor.

  Geçtiğimiz sene sonuçlar Kasım ayında duyurulmuştu. Sonuçlar açıklandığında adaylar T.C. kimlik numarası ve doğum tarihleriyle sorgulama işlemi yapabilecekler. İBB’nin başvuru kılavuzunda yer alan bilgiye göre başvuru sahipleri gerekli görüldüğü hallerde sosyal incelemeye tabi tutulabilecek.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap