Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iş bankası tek kullanımlık şifre

  1 ziyaretçi

  iş bankası tek kullanımlık şifre bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Güvenlik Uygulamalarımız

  Bireysel İnternet Bankacılığı | 7/24 Hızlı ve Kolay İşlem | İş Bankası

  Bireysel İnternet Bankacılığı | 7/24 Hızlı ve Kolay İşlem | İş Bankası

  İş Bankası İnternet Şubesi’nde 7 gün 24 saat geniş işlem seçeneklerinden yararlanabilir, ödemelerinizi takip edebilir, avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi dilediğiniz yerde hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

  İlginizi çekecek başlıklar:

  Bu kolaylık ve avantajlardan hemen faydalanmak için www.isbank.com.tr'de İnternet Şubesi-Bireysel butonuna tıklayın, internet şubesine giriş için sunduğumuz alternatiflerden tercihinizi yapın!

  Yazı kaynağı : www.isbank.com.tr

  İşCep

  cep anahtar

  İş Bankası Tek Kullanımlık Şifre Şikayetleri - Şikayetvar

  İş Bankası'nda 'cep anahtar' dönemi

  İş Bankası'nda 'cep anahtar' dönemi

  İş Bankası'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Java uygulamalarını destekleyen cep telefonlarına ücretsiz yüklenebilen "Cep Anahtar" uygulamasına, İş Bankası İnternet Şubesi'nde bulunan "İleri Güvenlik Araçları" menüsünden başvuru yapılabiliyor. Başvuru sonrası sisteme kayıtlı cep telefonlarına yüklenen uygulama, Cep Anahtar'ınıza özel altı haneli "Cep Anahtar Kodu"nu belirledikten sonra aktif hale geliyor" denildi.

  Uygulamanın aktivasyonunun tamamlanması sonrasında tüm internet şubesi işlemlerinin güven içinde gerçekleştirilebildiği bildirilen açıklamada, "Cep Anahtar uygulaması ile internet şubesinde müşteri bilgileri girildikten sonra cep telefonundan üretilen sekiz haneli, tek kullanımlık şifre ile bankacılık hizmetlerine başlanabiliyor" bilgisine yer verildi.


  İnteraktif bankacılık işlemlerinde de kullanılabilecek

  Cep Anahtar'ın, internet şubesi girişlerinin dışında, İşCep'e girişte ve Bankamatiklerden kartsız para çekme işlemlerinde de kullanılabileceği bildirildi. Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

  "Bankamatik'ten kartsız para çekmek için müşteri numarası ve altı haneli interaktif bankacılık şifresi tuşladıktan sonra Cep Anahtar seçeneğini seçip, çekmek istenilen tutar bilgisinin ve Cep Anahtar'la üretilen tek kullanımlık şifrenin tuşlanması ile işlem gerçekleştirilebiliyor."

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap