Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iş bankası otomatik ödeme talimatı iptali

  1 ziyaretçi

  iş bankası otomatik ödeme talimatı iptali bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fatura Ödeme İşlemleri - Otomatik Ödeme Talimatı | Türkiye İş Bankası

  İş Bankası Talimat ve İptal Şikayetleri - Şikayetvar

  Otomatik Ödeme Talimatını İptal Etmek!

  Otomatik Ödeme Talimatını İptal Etmek!

  Otomatik Ödeme Talimatı Vermek: https://www.teknokroki.com/pratik-bilgiler/ototmatik-odeme-talimati-vermek-2017-7-mayis/

  Türkiye İş Bankası A.Ş. üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı nasıl verilir? Hakkında bir yazımız vardı. Bu yazımızda ise, otomatik ödeme talimatı nasıl iptal edilir, ücret alınır mı? Gibi sorulara cevap vererek işlem yapacağız.

  Bu işlemi yapabilmek için öncelikli olarak otomatik ödeme talimatı vermiş olmanız gereklidir.

  İşlem için; Ödemeler/Fatura/Talimat Verme menüsünden hangi kuruma talimat vermek istiyorsanız ilgili kurumu seçip, abone bilgilerinizi girip 0.00₺’ye talimat verebilirsiniz 🙂 Fatura son ödeme gününde hesabınızdan ilgili faturanız kaç ₺ ise, o tutar çekilecektir.

  İptal işlemi için; Ödemeler/Fatura/Talimat Değişiklikleri sayfasına gelince talimatınız varsa, aşağıdaki gibi bir görsel karşınıza gelecektir. Gördüğünüz gibi Turkcell, Avea ve Digiturk kurumlarına ait talimatlarım yer alıyorlar. Bu talimatlardan birini ve/veya hepsini iptal edebilmek için tek tek işlem yapmalısınız. Örneğin Digiturk seçili. “TALİMAT İPTALİ” derseniz ait talimat iptal edilecektir. Faturanızın tutarı son günü olan ayın 16’sında hesabınızdan çekilmeyecektir.

  Fatura talimatı ile ilgili verme/iptal gibi işlemlerde sorun yaşamanız halinde 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası Müşteri  Hizmet’lerini arayabilirsiniz.

  Bankacılığa internetten giriş yapmak için: https://isbank.com.tr/Internet sekmesinden girişinizi yapabilirsiniz. Bizim anlattıklarımız Bireysel İnternet Bankacılığı içindir. Ticari İş Bankası Müşterisi iseniz, sistem aynı mı bilmiyorum. Detay için Bankanız ile görüşünüz.

  Başka bir haberimizde görüşmek üzere. İletişim adresim: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.teknokroki.com

  İş Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Verme ve İptal Etme

  Otomatik Fatura Talimatı | Maximum

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap