Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iş bankası müşteri hizmetleri telefon numarası

  1 ziyaretçi

  iş bankası müşteri hizmetleri telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Telefon Şubesi

  İletişim

  İletişim

  Anında Kredi​

  Mevduat Hesapları

  İnternet Şubemizden veya İşCep’ten mevduat hesabı açmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Hesaplar ana menüsüne girilerek, “Yeni Hesap Aç” alt menüsüne girilir.
  • Açılmak istenen vadeli veya vadesiz hesap türü seçilir.
  • Hesabın para birimi, hesabın açılacağı şube paranın çekileceği hesap seçilir. Talep ediliyorsa hesabı diğer hesaplardan ayrıştırmak için serbest içerikli bir rumuz yazılır.
  • Hesap açılış tutarı girilir. Her hesaba ilişkin bir hesap açılış alt limiti bulunmaktadır. Anılan alt limitler, bilgilendirme olarak para biriminin yanında gösterilecektir.
  • Vadeli hesap türlerimizden birini açıyorsanız vade süresi veya vade bitiş tarihi girilir. Vadeli hesaplarımızdan Günlük Kazandıran Hesap, Vadeli Kumbara Hesabı ve Maksimum Vadeli Hesap, standart vadeli hesaplar olduğu için vade süresi 1 gündür. Bu hesaplar için ayrıca gün sayısı belirlenmesine gerek bulunmamaktadır.
  • Vadeli hesaplarınızı kaç günlük ve hangi tutar üzerinden açacağınıza karar vermek için “Faiz Oranlarını Görüntüle” linkine tıklayarak vade ve tutara göre değişen faiz oranlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Hesap açılış tutarı ve vade girildikten sonra da hesaba vade sonunda verilecek faiz oranı da ayrıca görüntülenecektir.
  • Her ürüne özel sözleşme ve formlar hesap açma işlemi öncesinde müşteriye gösterilerek onayı alınır:
      o Vadesiz hesaplarda, ürün ve hizmet ücretlerine ilişkin Temel Bankacılık Ürün Bilgilendirme Formu ve hesap cüzdanın herhangi bir Şubemizden alınabileceğine dair hesap cüzdanı bildirimi gösterilir ve onayı alınır.
      o Standart vadeli hesaplardan ücret alınmaması nedeniyle sadece hesap cüzdanın herhangi bir Şubemizden alınabileceğine dair hesap cüzdanı bildirimi gösterilir ve onayı alınır. Bu ürüne özgü düzenlemeler Bankacılık Hizmetleri Sözleşmenizde yer almaktadır.
      o Standart vadeli hesap dışındaki ürünlerde Sözleşme Öncesi Bilgilendirme Formu ve hesap cüzdanının herhangi bir Şubemizden alınabileceğine dair hesap cüzdanı bildirimi gösterilir ve onayı alınır.
  • Açılacak hesaba ait bilgiler özet olarak gösterilir. Değerlendirme aşamasına kadar olan ekranlar üzerindeki "Geri" butonuyla önceki ekranlara geçiş yapılabilir.
  • Özet ekranında onay alınır, standart dışı vadeli hesaplarda ürüne özel mesafeli sözleşme gösterilerek ayrıca onayı alınır.
  • Hesap açılışı gerçekleştirilerek sonuç ekranında işlem detayları ve dekont gösterilir.

  İşlem sırasında onaylanan belgeler hesap sahibinin sistemde kayıtlı e-posta adresine iletilir. Hesap açılışı sırasında sistemde kayıtlı eposta kullanıcıya gösterilerek, değişiklik yapma şansı da sunulmaktadır. Ayrıca “Hesaplarım” menüsünün altındaki “Sözleşme ve Formlarım” menüsünden de onaylanan sözleşme ve formlarınız gösterilmekte, dilerseniz size tekrar e-posta iletilmesi de sağlanmaktadır. 

  Hesabın kapanış tarihinden itibaren 10 yıl süreyle elektronik ortamda saklanacak ve onaylı belgelere İnternet Şubemizden veya İşCep’ten ulaşılabilecektir. Ayrıca söz konusu belgelerin güncel içeriğine www.isbank.com.tr' de  Sözleşme ve Formlar sayfasından ulaşılabilir.

  Uyuşmazlık durumunda başvurulabilecek alternatif çözüm mekanizmalarına ilişkin bilgiye sözleşme içerisinde yer verilmiştir.

  Başvuru sırasında alınan kişisel verilere ilişkin gizlilik kuralları

  İşbu doküman 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’a (Kanun) dayanılarak hazırlanan ve 26.08.2015 tarih ve 29456 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 26.11.2015 tarihinde yürürlüğe giren “Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik” kapsamında hazırlanmıştır.

  HGS

  İnternet Şubemizden veya İşCep’ten aşağıdaki adımları izleyerek HGS başvurusunda bulunabilirsiniz:

  • "Başvurular" menüsünden “HGS-OGS” ardından “HGS” seçilir ve HGS başvuru sayfasına ulaşılır.
  • Araç sınıfı seçimi ve plaka girişi yapılır.
  • Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz otomatik olarak ekranda görüntülenmektedir. Dilerseniz farklı bir cep telefonu numarası ve e-posta adresi girişi yapabilirsiniz. Ardından "Devam" butonuna basılır.
  •HGS’ye ilişkin ücretlerin tahsil edileceği ve talimatların gerçekleştirileceği hesabın ya da kredi kartının seçimi için “Ödeme Türü” alanından “Hesabım” ya da “Kredi Kartım” seçeneklerinden biri seçilir. “İlk Yükleme Tutarı” alanına açıklamada yer alan bilgiler doğrultusunda talep edilen tutar girilir. İlgili tutarın ek hesaptan tahsil edilmesi isteniyor ise “Ek Hesap” alanı aktifleştirilir.  “Otomatik Yükleme Limiti” ve “Otomatik Yükleme Tutarı” alanlarına talep edilen tutarlar girilir ve “Devam” butonuna basılarak ilerlenir.
  •“Etiketin Teslim Edileceği Kişi ve Adres Bilgileri” başvuru sahibinin bilgileri ile görüntülenir, bu alanda değişiklik yapılabilir.
  • Yukarıdaki adımlardaki tercihlerinizin gösterimi bir bütün olarak Onay ekranında yapılır.  Onay ekranında yer alan “Ön Bilgilendirme Formu” ve “HGS Etiketi/Kartı Sözleşmesi” okunur ve onaylanır.
  • Belgeleri onaylamanızın ardından HGS ürünü satışı tamamlanır ve onayladığınız belgeler başvuru sırasında girişini yaptığınız e-posta adresinize iletilir.
  • Onay butonuna basılmadan önce yukarıda yer alan adımların her birinde bir önceki ekrana “Geri” ya da  "←" butonu kullanılarak geri dönebilir, tercihlerinizi değiştirebilir ve HGS ürünü satın almaktan vazgeçebilirsiniz.
  • İşlem sırasında onaylanan belgeler 10 yıl süreyle elektronik ortamda saklanacak ve onaylı belgelere İnternet Şubemizden veya İşCep’ten ulaşılabilecektir. Ayrıca söz konusu belgelerin güncel içeriğine www.isbank.com.tr'de Sözleşme ve Formlar sayfasından ulaşılabilir.
  • Başvuru sırasında alınan kişisel verilere ilişkin gizlilik kurallarına ve uyuşmazlık durumunda başvurulabilecek alternatif çözüm mekanizmalarına ilişkin bilgiye sözleşme içerisinde yer verilmiştir.

  İşbu doküman 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’a (Kanun) dayanılarak hazırlanan ve 26.08.2015 tarih ve 29456 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 26.11.2015 tarihinde yürürlüğe giren “Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik” kapsamında hazırlanmıştır.

  OGS

  İnternet Şubemizden veya İşCep’ten aşağıdaki adımları izleyerek OGS başvurusunda bulunabilirsiniz:

  • "Başvurular" menüsünden “HGS-OGS” ardından “OGS” seçilir ve OGS başvuru sayfasına ulaşılır.
  • Araç sınıfı seçimi ve plaka girişi yapılır.
  • Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz otomatik olarak ekranda görüntülenmektedir. Dilerseniz farklı bir e-posta adresi girişi yapabilirsiniz. Ardından "Devam" butonuna basılır.
  •OGS’ye ilişkin ücretlerin tahsil edileceği ve talimatların gerçekleştirileceği hesabın ya da kredi kartının seçimi için “Ödeme Türü” alanından “Hesabım” ya da “Kredi Kartım” seçeneklerinden biri  seçilir. “İlk Yükleme Tutarı” alanına açıklamada yer alan bilgiler doğrultusunda talep edilen tutar girilir. İlgili tutarın ek hesaptan tahsil edilmesi isteniyor ise “Ek Hesap” alanı aktifleştirilir.  “Otomatik Yükleme Limiti” ve “Otomatik Yükleme Tutarı” alanlarına talep edilen tutarlar girilir ve “Devam” butonuna basılarak ilerlenir.
  •“Cihazınızın Teslim Edileceği Kişi ve Adres Bilgileri” başvuru sahibinin bilgileri ile görüntülenir, bu alanda değişiklik yapılabilir.
  • Yukarıdaki adımlardaki tercihlerinizin gösterimi bir bütün olarak Onay ekranında yapılır.  Onay ekranında yer alan “Ön Bilgilendirme Formu” ve “OGS Cihazı Sözleşmesi” okunur ve onaylanır.
  • Belgeleri onaylamanızın ardından OGS ürünü satışı tamamlanır ve onayladığınız belgeler başvuru sırasında girişini yaptığınız e-posta adresinize iletilir.
  • Onay butonuna basılmadan önce yukarıda yer alan adımların her birinde bir önceki ekrana “Geri” ya da  "←" butonu kullanılarak geri dönebilir, tercihlerinizi değiştirebilir ve OGS ürünü satın almaktan vazgeçebilirsiniz.
  • İşlem sırasında onaylanan belgeler 10 yıl süreyle elektronik ortamda saklanacak ve onaylı belgelere İnternet Şubemizden veya İşCep’ten ulaşılabilecektir. Ayrıca söz konusu belgelerin güncel içeriğine www.isbank.com.tr' de Sözleşme ve Formlar sayfasından ulaşılabilir.
  • Başvuru sırasında alınan kişisel verilere ilişkin gizlilik kurallarına ve uyuşmazlık durumunda başvurulabilecek alternatif çözüm mekanizmalarına ilişkin bilgiye sözleşme içerisinde yer verilmiştir.


  İşbu doküman 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’a (Kanun) dayanılarak hazırlanan ve 26.08.2015 tarih ve 29456 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 26.11.2015 tarihinde yürürlüğe giren “Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik” kapsamında hazırlanmıştır.

  Yazı kaynağı : www.isbank.com.tr

  İletişim Formu

  İŞ BANKASI müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

  İŞ BANKASI müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

  29 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

  1924 yılında Atatürk’ün yönergeleri ile kurulan İş Bankası, ilk ulusal banka olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1281 şubesinin yanı sıra 6 bin 568 bankamatik ile faaliyetlerine devam eden ünlü ve güvenilir banka yurt dışında da 22 şubesi ile hizmet sunmaktadır. 24 binden fazla çalışanı olan ve sektörde son derece önemli bir yer edinen banka hem bireysel hem de kobi hizmetleri ile aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

  Sürekli olarak Ar-Ge çalışmalarını devam ettiren ve gelişmiş teknolojileri başarılı bir şekilde uygulayan İş Bankası, tüm bunların yanında müşteri güvenliğini ön planda tutarken yüksek müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Her yıl milyonlarca kişiye hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunan İş Bankası, Türkiye’nin en önemli bankaları arasındadır.

  Müşterilerine sunduğu düşük faiz oranları ve avantajlı kredi fırsatları sayesinde herkesin konut ve araç sahibi olabilmesine de katkı sağlayan banka aynı zamanda iş yeri kurmak isteyenlere özel olarak da krediler sunmaktadır.

  İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim

  Türkiye’nin en önemli ve en büyük bankaları arasında olan İş Bankası ile işlem yapacağınız zaman Türkiye İş Bankası iletişim numarasını tuşlayabilirsiniz. 444’lü telefon numarası yerine Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisini arayarak görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı hizmetleri sayesinde şubelerden gerçekleştirebileceğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

  Yurt içi aramalar için 0850 numarasını tercih edebilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden banka ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için de tercih edebileceğiniz bu özel numara sayesinde hizmetler ile ilgili de sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

  Yurt dışından yapacağınız aramalarda numaranın başına +90 ekleyerek aramanızı yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası telefon numarası sayesinde kayıp ve çalıntı bildiriminde de bulunabilirsiniz.

  İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası

  Türkiye İş Bankası çağrı merkezine bağlanmak için 0850 724 0 724 numarasını kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcileriyle hızlı bir şekilde iletişime geçebilmek için sırasıyla 5-9-5-2 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

  Kısayol tuşlarını kullandıktan sonra menüler arasında uzun süre boyunca gezinmeden doğrudan operatöre bağlanabilirsiniz. Operatörler 7 gün 24 saat boyunca İş Bankası ile ilgili yaşadığınız sorunları çözebilmek için sizlere hizmet vermektedir.

  İş Bankası müşteri temsilcileri direk bağlanma için yukarıdaki adımları takip ederek şubelerde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz farklı işlemleri yapabilir, internet bankacılığı ile ilgili şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve daha pek çok farklı işlemi yapabilirsiniz.

  İş Bankası iletişim ve çağrı merkezi: 0850 724 0 724

  İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  İş Bankası müşteri hizmetleriyle sizlere destek verirken aynı zamanda sosyal medya kanalları üzerinden de hizmet vermeye devam eden İş Bankası, internet üzerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendirme altına almaktadır.

  Sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün geliştirmeye devam eden İş Bankası, sosyal medya platformları üzerinden yaptığınız yorumlara da hızlı bir şekilde değerlendirmektedir.

  Çağrı merkezi üzerinden sorunlarınızı çözemediyseniz veya alternatif kanallar arıyorsanız sosyal medya kanallarını da kullanabilirsiniz. Resmi internet sitesi, sosyal medya kanalları, e-posta adresi ve çağrı merkezi üzerinden müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi hedefleyen İş Bankası, aktif bir şekilde tüm bütün iletişim kanallarını değerlendirme altında tutmaktadır. Müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilmek için isterseniz İş Bankası iletişim formunu da kullanabilirsiniz. İletişim formu üzerinden iletişime geçebilmek için gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle müşteri hizmetlerine istediğiniz mesajı iletebilir ve sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

  İş Bankası İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

  İŞ BANKASI Facebook

  İŞ BANKASI Twitter

  İŞ BANKASI Instagram

  İş Bankası e-mail adresi: isbankasi​@hs02.kep.tr

  Yazı kaynağı : www.direkbaglanma.net

  İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  İş Bankası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İş Bankası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

  1924 yılında Atatürk’ün yönergeleri ile kurulmuştur. İlk ulusal banka olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bin 281 şubenin yanı sıra 6 bin 568 bankamatik ile günümüzde faaliyetlerini sürdüren banka aynı zamanda da yurt dışında da 22 şube ile hizmet vermektedir. 24 binden fazla çalışanı ile sektöründe oldukça önemli bir yer edinen banka hem bireysel hemde kobi hizmetleri ile aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

  Sürekli olarak Arge çalışmalarını sürdüren ve gelişmiş teknolojiyi başarılı bir şekilde uygulayan tüm bunların yanında da müşteri güvenliğini ön planda tutarken yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen banka milyonlarca kişiye en hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

  İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası

  Türkiye’nin en önemli ve en büyük bankalarından biri olma özelliğine sahiptir Türkiye İş Bankası. İşlem yapacağınızda Türkiye İş Bankası İletişim 444 lü numarası yerine Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisi numarasını arayarak yaptırabilirsiniz. Telefon bankacılığı sayesinde çağrı merkezi numarasını arayarak bir çok işlemi yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Yurt içi aramalardan 0850 ile başlayan numarayı arayabilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden de bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  Yurt dışından yapacağınız aramalarda başına +90 ekleyerek aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye İş Bankası telefon no için aşağıda yazılan çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. Türkiye İş Bankası hakkında istek ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz ayrı bir numarası bulunmaktadır.

  Türkiye İş Bankası Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
  0850 724 0 724

  Müşteri Temsilcisine hızlı bir şekilde bağlanmak için menü geçişleri için aşağıdaki numaraları sırasıyla tuşlayabilirsiniz.

  5 – 9 – 5 – 2

  Türkiye İş Bankası İstek ve Şikayet Numarası:
  0212 316 04 04

  Sanal ortamda Türkiye İş Bankası müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz için bir iletişim formu da mevcut, aşağıda verdiğimiz linkten her türlü konuda destek talebinde bulunabilirsiniz.

  Türkiye İş Bankası İletişim Formu

  Arama Terimleri: iş bankası iletişim bilgileri, iş bankası telefon no, iş bankası irtibat tel, iş bankası canlı destek, iş bankası müşteri temsilcisi, iş bankası şikayet hattı, iş bankası müşteri hizmetleri, İş Bankası çağrı merkezi numarası, İş Bankası müşteri hizmetleri numarası, İş Bankası iletişim numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap