Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iş bankası kredi kartı borcu taksitlendirme

  1 ziyaretçi

  iş bankası kredi kartı borcu taksitlendirme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hesap Özeti Taksitlendirme | Maximum

  Hesap Özeti Taksitlendirme | Maximum

  Maximum Mobil’den Hesap Özeti Borcunuzu Taksitlendirin!

  Maximum Mobil’den hesap özetinizin asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan tutar üzerinden taksitlendirmeye uygun kısmını 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
  Kredi kartı ekstresi (Hesap Özeti) taksitlendirme özelliğine dair faiz oranlarına veKredi kartı ekstresi (Hesap Özeti) taksitlendirme özelliğine dair faiz oranlarına ve uygulama koşullarına aşağıda yer verilmektedir:

   

  * Vergi ve Fon dahil olarak belirtilmektedir.


  Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosunda verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.​

  Uygulama Koşulları:

  1. Hesap özeti borcu taksitlendirme işlemi 1 yıl içerisinde 2 defa olmak koşuluyla, taksitlendirilmek istenen kredi kartı hesap özetinin son ödeme tarihine kadar (bu tarih dâhil) yapılabilecektir. Hesap özeti taksitlendirme işlemi üst üste iki dönem yapılamayacağı gibi bir önceki dönem hesap özeti erteleme işlemi yapılmış olması durumunda da gerçekleştirilemeyecektir.
  2. Ek kartlarınıza ait hesap özeti borcu için de taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz.
  3. Hesap Özeti Taksitlendirme işlemleri yalnızca TL hesap özetiniz için gerçekleştirilebilmektedir.
  4. Hesap özeti borcunuzun asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan hesap özeti borcunuzun yasal olarak taksitlendirilebilir olan sektörlerde yapmış olduğunuz işlemleriniz üzerinden hesaplanan taksitlendirilebilir hesap özeti borcu tutarı veya bu tutarın altındaki bir tutar için hesap özeti taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir.
  5. Yasal düzenlemeler gereği, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarına ait işlem tutarları taksitlendirilebilir borç tutarına dahil edilememektedir.
  6. Hesap Özeti taksitlendirme işleminin iptali yalnızca taksitlendirme işleminin yapıldığı gün ve Şubelerimiz aracılığıyla yapılabilmektedir.
  7. Hesap özeti taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, söz konusu taksitlendirme işlemine ait tüm taksit tutarları karta borç kaydedilinceye dek veya erken kapama ile kapatılıncaya dek değiştirilemeyecektir.
  8. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler bireysel müşterilerin hesap özeti taksitlendirmesi uygulamasına dahil değildir.
  9. Hesap özeti taksitlendirme işlemlerinde faize esas dönem, taksitlendirilen hesap özetinin hesap kesim tarihi ile son taksitin yansıyacağı hesap özetinin son ödeme tarihi arasındaki dönemdir.
  10. Hesap Özeti Borcu Taksitlendirme işlemleri Şubelerimiz, Maximum Mobil, İşCep, Internet Şube ve Çağrı Merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.​
  11. Statüsü gecikme durumunda olan kredi kartlarının hesap özeti taksitlendirilemeyecektir.
  12. Taksitlendirilebilir hesap özeti borcu hesaplanırken peşin ve vade farksız taksitli alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır. Vade farklı taksitli işlemler (Maximum Fırsat) ile sonradan taksitlendirilmiş veya ertelenmiş peşin işlemler, artı taksit uygulanmış taksitli işlemler ve bütün nakit avans işlemleri taksitlendirilebilir hesap özeti borcuna dahil edilmeyecektir. Yine ertelenmiş hesap özeti borçları da hesaplama yapılırken dikkate alınmayacaktır.
  13. Taksitlendirilebilecek asgari tutar 50 TL olarak belirlenmiş olup azami işlem tutarı kısıtı bulunmamaktadır.


  Yazı kaynağı : www.maximum.com.tr

  Kredi Kartı Taksitlendirme ve Hesaplama | Maximum

  Kredi Kartı Taksitlendirme ve Hesaplama | Maximum

  Maximum Kart'ınızla yaptığınız peşin alışverişlerinizi taksitlendirerek daha uzun vadelerde rahatça ödeyebilirsiniz.

  Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

  Peşin işlemleri taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar;
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > işlemlerim adımlarını takip ederek,
  • İşCep’ten > Kartlarım > Harcamalarım adımlarını takip ederek,
  • İnternet Şubemizden > Kredi Kartlarım > Kampanyalar > Taksitlendir / Ertele menüsüne ulaşarak,
  • 0850 724 0 724 Telefon Şubemizden müşteri temsilcisine bağlanarak,
  • Şubelerimize başvurarak

  iletebilirsiniz.

  Taksitlendirme İşlemlerinde Faiz Oranları

  Peşin olarak yaptığınız 50 TL ve üzeri işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce taksitlendirmek isterseniz uygulanacak faiz oranlarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

  * KKDF ve BSMV dahil olarak belirtilmektedir.​

  Maximum.com.tr sitemizde yer alan faiz tablosunda verilen bilgiler gösterge niteliğinde olup, işlem anında gösterilen ödeme tabloları, ücret ve faiz bilgileri esastır.

  Hangi Sektörde Kaç Ay Vade ile Taksitlendirme Yapabilirim?

  Yazı kaynağı : www.maximum.com.tr

  Maximum İşyerim Erteleme/Sonradan taksitlendirme kampanyası

  Maximum İşyerim Erteleme/Sonradan taksitlendirme kampanyası

  İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile yapacağınız 50-TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi İşCep, İnternet Şube ve Maximum İşyerim'de masrafsız olarak 0,90 % faiz oranı ile 3 aya kadar erteleyebilir, 18 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

  Kampanya geçerlilik tarihi:
  3 Temmuz-31 Temmuz 2020

  Kampanyaya dahil olan kartlar:

  İş Bankası Ticari Kredi Kartları (İş Bankası Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız kartlar kampanyaya dahil değildir.)

  Kampanyaya dahil olan işlemler:
  İş Bankası Ticari Kredi Kartları ile yapılan 50-TL veya üzeri peşin alışverişlerin İşCep, İnternet Şube  ve Maximum İşyerim uygulamasında sonradan taksitlendirilmesi/ertelenmesi

  Kampanya detayları:

  Kampanya kapsamında İş Bankası Ticari Kredi Kartları ile gerçekleştirilen 50-TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi İşCep, İnternet şube  ve Maximum İşyerim uygulamasında masraf ödemeden 0,90 % faiz oranı ile sonradan 18 aya varan vadelerde taksitlendirebilir veya 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.

  Sonradan taksitlendirme/erteleme işlemi peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerinize yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecek/ertelenemeyecektir.

  Peşin alışverişlerinizi erteleme/sonradan taksitlendirme işlemlerinizi İşCep, İnternet Şube  ve Maximum İşyerim'den hemen yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında sonradan taksitlendirme/erteleme işlemlerinize ilişkin talebinizi

  Maximum İşyerim > Kartlar > İşlemler > Dönem İçi İşlemler ve

  İşcep>Kartlarım>Harcamalarım>Dönemiçi İşlemler

  İnternet Şube>Kartlarım>Taksitlendir/Ertele  adımlarını takip edebilirsiniz.

  Örnek ödeme tabloları aşağıda yer almaktadır. Söz konusu tutarlar gösterge niteliğinde olup, nihai geri ödeme planı kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.

  Yazı kaynağı : www.isbank.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap