Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  içimdeki ateş oyuncuları

  1 ziyaretçi

  içimdeki ateş oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İçimizdeki Ateş Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

  İçimizdeki Ateş oyuncuları Atakan Hoşgören, İpek Filiz Yazıcı, Burak Sevinç ve Ceren Benderlioğlu olacak. İçimizdeki Ateş Oyuncu kadrosunda Gizem Arıkan da yer alacak. Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği İçimizdeki Ateş dizisinin kanalı ATV olacak. İçimizdeki Ateş dizisinin yönetmeni Murat Onbul olurken senaristi ise Nimet Erdem ile Veli Kaya olacak.

  İçimizdeki Ateş Oyuncuları

  Atakan Hoşgören (Ege)

  Atakan Hoşgören 1999 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan Atakan Hoşgören  Doğuş Üniversitesinde İngilizce İşletme eğitimini tamamlamıştır. Beşiktaş’ta profesyonel basketbol oynarken oyuncu olmaya karar veren ve oyunculuk eğitimleri alan Atakan Hoşgören oyunculuk eğitimlerinin ardından modellik yapmış ve Yıldızlar Şahidim dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 4N1K dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan Atakan Hoşgören son olarak Akıncı dizisinde yer almıştır. 184 cm boyunda ve 79 kilo ağırlığında olan Atakan Hoşgören’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Ege daha 22 yaşında hukuk fakültesi eğitimini yeni tamamlamış avukatlıkta toy ama hayatta profesyonelleşmiş yakışıklı ve karizmatik bir avukattır. Ege’nin ailesi çok zengin değildir fakat Ege hep bir şekilde para kazanmayı bilmiştir. Ticari zekası çok iyidir. İnsanları çok kolay ikna eder. Her türlü hileyi bilir. Hukuki çıkarlarını çok iyi savunur ve hukuk bilgisini hep kendi lehine kullanır. Annesi babası İzmir’de yaşamaktadır. Ege kadınlar tarafından hep beğenilen biri olmasına rağmen ilk kez kez avukat arkadaşı Hale’ye aşık olacaktır.  İşçi bir ailenin tek evladı olan Ege oldukça zeki bir avukattır. Karşısına geçen herkesi ikna edebilecek kadar ağzı laf yapan Ege aynı zamanda çokta naziktir. 

  Atakan Hoşgören içimizdeki Ateş oyuncusu oldu ilerleyen haftalarda diziye yeni oyuncular da dahil edilecek

  İpek Filiz Yazıcı (Hale)

  İpek Filiz Yazıcı İçimizdeki Ateş dizisi kadın başrol oyuncusu oldu.  İçimizdeki Ateş dizisinde Hale karakteri ile Atakan Hoşgören’e partner olacak olan İpek Filiz Yazıcı 2001 İstanbul doğumludur ve 21 yaşındadır.  İpek Filiz Yazıcı son dönemde Son Nefesime Kadar, Aşk 101 ve Yeni Hayat dizilerinde yer alan İpek Filiz Yazıcı en önemli çıkışını Elimi Bırakma dizisi ile yaşamıştır. İpek Filiz Yazıcı  şarkıcı Ufuk Beydemir ile sevgilidir ve 1.63 metre boyunda 50 kilo ağrılığındadır.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Hale Ege’ye aşık olacak 23 yaşında genç bir avukattır. Hale zeki, inatçı, mantıklı ve korkusuz bir kızdır. Tahsin isminde zengin bir üvey babası vardır; ancak hiç bir zaman üvey babasının baskılarına boyun eğmemiştir. Açık sözlü; ağzına geleni hiç tutmaz; yalnızlığı sever Hale. Hale’nin babası yıllar önce Hale ile Nuran’ı terk edip gitmiştir. Ergen ruhlu bir kızdır Hale.

  İpek Filiz Yazıcı içimizdeki ateş dizisinde hale karakteri ile yer alacaktır. hale genç ve güzel bir kızdır

  Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman)

  1999 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu Demirhan Demircioğlu 23 yaşının içindedir. 180 cm boyunda ve 72 kg ağırlığında olan Demirhan Demircioğlu ilk oyunculuk deneyimini Hekimoğlu dizisi ile yaşamıştır. Hekimoğlu dizisinde Kerem karakteri ile yer alan Demirhan Demircioğlu şimdi de İçimizdeki Ateş dizisinde Mert Karaman karakteri ile yer alacaktır.

  Mert tuttuğunu koparan yakışıklı ve akıllı genç bir avukattır. Mert daha 22 yaşında olmasına rağmen oldukça sorumluluk sahibi, güvenilir ve dürüst bir gençtir. Kaybetmeyi hiç sevmeyen ve kafasına koyduğunu yapan Mert hem zeki hem de yeteneklidir. Çok güzel gitar çalar ve harika şarkı söyler. İçimizdeki Ateş dizisinde Mert daha ilk görüşten beri Bahar’a deliler gibi aşıktır. Mert’in bir annesi bir abisi bir de kız kardeşi vardır. Kız kardeşi yeğenini annesine bırakıp gitmiştir. Abisi Ceyhun da çok sorumsuz bir tiptir. 

  blank

  Gizem Arıkan (Bahar)

  Gizem Arıkan İçimizdeki Ateş dizisinde Bahar karakteri ile yer alacaktır. Son dönemde Yaralı Kuşlar dizisinde başrolde yer alan Gizem Arıkan 27 yaşının içindedir. Güzel oyuncu Organik Aşk filminde de yer almıştır.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Bahar mesleğe yeni başlayan ve Doğan Yener ‘in bu sene staja aldığı dört stajyer avukattan biridir. Bahar iyi kalpli inatçı ve şüpheci bir kızdır. Bahar’ın Banu isminde bir kız kardeşi vardır; ona hem annelik hem de babalık yapmaktadır. Adalete güvenen ve inan Bahar’ın hayatta kardeşinden başka kimsesi yoktur. Bahar avukatlıktan önce mahallede emlakçılık yaparak para kazanmıştır. 

  gizem arıkan içimizdeki ateş oyuncusu oldu dizi de Bahar karakteri ile yer alacaktır

  Burak Sevinç (Doğan)

  Yakışıklı oyuncu Burak Sevinç 1 Nisan 1985 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. 37 yaşında olan oyunculuğun dışında ses sanatçısı olarak da şarkıları vardır ve şan eğitimi almıştır. Söz dizisi ile ünlenen Burak Sevinç daha sonra Leke dizisinde başrolde yer alsa da dizisi tutmamıştır. Burak Sevinç son olarak Kırmızı Oda dizisinde yer almıştır.  Tiyatrocu Şirin Klavuz ile evli olan Burak Sevinç 1.88 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Doğan başarılı ve idealist bir avukattır. Avukatlık konusunda bir dâhidir. Bürosunda avukatlık stajı yapacak stajyer avukatları özel sınavları ile seçmektedir. Tülin ile evliliği olan Doğan kızını bir maganda kurşunu ile kaybetmiş o günden sonra Tülin ile olan evlilikleri de çok yıpranmıştır. Doğan çabuk sinirlense de aslında yufka yürekli; çabuk durgunlaşan bir adamdır. Doğan’ın hayatta sevmediği iki şey vardır; biri yalan diğeri de hata. Adalete güvenen Doğan haksızlık karşısında dimdik durmayı bilir.  

  burak sevinç içimizdeki Ateş dizisinde doğan karakteri ile yer alacaktır doğan yakışıklı bir gençtir.

  Ceren Benderlioğlu (Tülin)

  Emir Benderlioğlu’nun eşi olan Ceren Benderlioğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi ile tanınmıştır. Ceren Benderlioğlu 1 Ekim 1983 İstanbul doğumludur ve 39 yaşındadır. Emir Benderlioğlu ile evlenmeden önce Ceren Şekerci olarak Ekmek Teknesi dizisinde yer alan Ceren Benderlioğlu Eşkıya dizisinin Ömür’ü olarak tanınmıştır.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Tülin Doğan’ın eski eşi ve avukatlık bürosunun ortağıdır. Kendisi boşanma avukatı olsa da meslek olarak aile danışmanlığı ona daha yatkındır. Aileleri ayrılmamaları için ikna etmeye çalışır. Tülin de güvenilir ve adaletli bir avukattır. Tülin insanlara çabuk güvenir fakat onların hatalarını gördüğü zamanda çabucak onlardan uzaklaşır. Zeki ve duygusal bir kadın. 

  blank

  Bilgesu Kural (Banu)

  Son olarak Hayaller ve Hayatlar dizisinde İdil karakteri ile izlediğimiz Bilgesu Kural şimdi de İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosuna seçildi. İdil Setenay’ın kız kardeşi olan Bilgesu Kural Aşk 101 dizisinde de yer almıştır.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Banu karakteri ile yer alacak olan Bilgesu Kural dizi de Bahar’ın kardeşi olarak yer alacak. Banu ablası Bahar’ı çok sever ve ona çok bağlıdır. Ailesi olmadığı için ablası ona hem anne hemde baba olmuştur. Güzel ve akıllı bir kızdır. Lise son sınıf öğrencisidir. Üniversite sınavında başarılı olarak tıp okumak ister. Şimdilerde para kazanabilmek için çocuklara bir kreşte ablalık yapmaktadır. 

  Bilgesu Kural içimizdeki ateş dizisi oyuncusu oldu dizi de genç bir kız olarak yer alacak

  Burcu Gül Kazbek (Nuran)

  Son olarak Firuze Hatun karakteri ile Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde yer alan Burcu Gül Kazbek İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosunda yer alacak.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Nuran hanım Hale’nin annesi; Tahsin’in de ikinci eşidir. Nuran’ı ilk eşi terk edince Nuran Tahsin ile evlenmiştir. Nuran Tahsin’in ne iş yaptığını bilse de hep onu savunur; hatta Tahsin’in bir metresi olduğunun bile farkındadır. 

  Burcu Gül Kazbek içimizdeki ateş dizisinde Nuran karakterine hayat verecektir Hale'nin annesidir.

  Hazım Körmükçü (Tahsin Tayman)

  Dört gencin etkileyici hikayesini anlatacak olan İçimizdeki Ateş dizisinde Hazım Körmükçü Tahsin karakteri ile yer alacak. Hazım Körmükçü  daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Afili Aşk ve Kuruluş Osman gibi dizilerde yer almıştır. Hazım Körmükçü 30 Ocak 1965 İstanbul doğumludur ve 57 yaşındadır.  Kardeşi Pelin Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü de  oyuncu olan Hazım Körmük.ü Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. İstanbul Şehir Tiyatroların çalışan usta oyuncu devlet tiyatrosu sanatçısıdır.

  Tahsin Hale’nin babasıdır. Gıda sektöründe fabrikaları vardır. Daha az maliyetle gıda üreteyim derken bir çocuğun ölümüne sebep olmuş tüm suçu da bir çalışanının üzerine atmıştır. Bu nedenle de Doğan Yener ile Tahsin bu davada karşı karşıya gelir. Eşini aldatmaktadır; bir sevgilisi vardır. 

  hazım körmükçü içimizdeki ateş oyuncusu oldu ve dizi de tahsin karakteri ile yer alacak

  Gökçe Yanardağ (Nermin)

  Gökçe Yanardağ 18 Eylül 1975 de  İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 37 yaşındadır. Güneşi Beklerken dizisi ile tanınan Gökçe Yanardağ son dönemde Kırgın Çiçekler, Elimi Bırakma ve Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinde yer almıştır. Gökçe Yanardağ İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosuna bir avukat olan Mert’in annesi olarak yer alacak.

  İçimizdeki Ateş dizisinde Nermin Mert ve Ceyhun’un annesidir. Bir de kızı vardır ama kızı sorumsuz bir tiptir. Nermin’in bir torunu olmuş kızı torunu Dilara’yı ona bırakıp gitmiştir. 

  gökçe yanardağ içimizdeki Ateş oyuncu kadrosunda yer alacak güzel oyuncu diziye renk katacak

  Erdem ŞANLI (Ceyhun)

  Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Dinçer karakteri ile yer alan Erdem Şanlı Avlu ve Vatanım Sensin dizilerinde ilk oyunculuk deneyimlerini yaşamıştır. Erdem Şanlı 1996 doğumludur ve 26 yaşındadır.

  Ceyhun Mert’in abisidir.  Başını belaya sokan sonra da kardeşi Mert’in arkasını toplamasını bekleyen bir abidir. Bitcoin oynamak için insanları kar vaadi ile kandırıp Bitcoinde batacaktır. Yaptığı her iş ile ailesini zora sokan bir evlattır. 

  erdem şanlı içimizdeki Ateş dizisinde Ceyhun karakterine hayat verecektir. Ceyhun mertin abisidir.

  Amine Yüsra Şenel (Dilara)

  İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosunda Dilara karakteri ile yer alan Amine Yüsra Şenel Son olarak Kanunsuz Topraklar ve Sihirli Annem dizilerinde yer almıştır.

  Dilara Mer’in yeğenidir. Annesi onu bırakıp gitmiştir. Yıllardır annesi ile görüşmemiştir. Annesi eskiden telefon ile arada sırada ararken şimdilerde hiç aramamıştır. Dilara annesini çok özlemiştir. 

  Amine Yüsra Şenel içimizdeki ateş dizisinde dilara karakteri ile Mert ile Ceyhun'un yeğenine hayat verecek

  Dilara Gül Demiral (Irmak)

  Dilara Gül Demiral 28 Haziran 1993 Muğla doğumludur ve 29 yaşındadır. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Jeoloji Bölümünü bitiren Dilara Gül Demiral Kalk Gidelim ve Uysallar dizilerinde önemli oyunculu deneyimleri yaşamıştır. Dilara Gül Demiral İçimizdeki Ateş oyuncuları arasında yer alacak Irmak karakterine hayat verecektir.

  Irmak Doğan’ın özel asistanıdır. Düzenli disiplinli bir sekreterdir. Doğan’ı çok sevmektedir. 

  içimizdeki ateş ırmak karakteri ile güzel oyuncu Dilara Gül Demiral yer alacak

  Ali Akkök (Berk)

  Ali Akkök Berk karakteri ile İçimizdeki Ateş dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak. Ali Akkökö’ün ilk oyunculuk deneyimi İçimizdeki Ateş dizisi ile olacaktır. Tiyatro sahnelerinde yer alan bir oyuncudur.

  Berk Doğan’ın en sevdiği avukatlardan biridir. Ansiklopedi gibi çocuktur. Her şeyi bilen bir kişilik olması ile ünlüdür. 

  blank

  Atakan Özkaya (Fırat)

  Atakan Özkaya 1998 İstanbul doğumludur ve 24 yaşındadır. Beykent Üniversitesinde eğitimi almıştır. eref Meselesi, O Hayat Benim, Vatanım Sensin, Kalp Atışı, yer aldığı önemli dizilerdendir.

  Kerem Doğan’ın avukatlık bürosunda çalışan avukatlardan biridir. Doğan’a bir çok konuda çık kızsa da avukatlık bürosunun en cevval avukatlarından biridir. Selin hanıma çalışır. 

  Atakan Özkaya içimizdeki ateş dizisinde fırat karakteri ile yer alacaktır. Tülin hanıma çalışan avukatlardan biridir.

  Ferdi Dursun

  Ferdi Dursun ilk oyunculuk deneyimini İçimizdeki Ateş dizisi ile yaşayacaktır. Carfursa reklamında oynayarak kamera önü oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

  ferdi dursun içimizdeki ateş dizisi oyuncusu olacak

  Sadra Jadid (Burak)

  Nasıl Fenomen Oldum  ve Arka Sokaklar dizisinde yer alan Sadra Jadid İçimizdeki Ateş dizisinde Burak karakterine hayat verecektir.

  Burak Hale’nin sevgilisidir. Yakında yurt dışından gelecektir. Bahar ile Burak’ın 4 yıl önce bir yakınlaşması olmuş bu nedenle de Hale Bahar’a karşı büyük bir kin beslemektedir. 

  sadra jadid içimizdeki ateş dizisinde burak karakteri ile yer alacak

  Yazı kaynağı : diziseti.tv

  İçimizdeki Ateş Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

  İçimizdeki Ateş Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

  İçimizdeki Ateş Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

  Atv ekranlarının yeni dizisi 4N1K filminin ve dizisinin yapımını üstlenen Öner Arslanel’in patronu olduğu Fabrika Yapım imzası taşıyan ‘İçimizdeki Ateş’ Haziran ayında ekranlara gelmek için hazırlanıyor. Yazlık dizinin yönetmen koltuğunda ‘Ulan İstanbul’, ‘Vuslat’, ‘Leyla İle Mecnun’ dizilerinin yönetmenliğini yapan Murat Onbul oturuyor. Senaryosunu Nimet Erdem ile Veli Kaya’nın yazdığı dizinin cast çalışmaları sürerken, kadrosu yavaş yavaş oturmaya başladı. Mayıs ayında çekimlere başlanacak gençlik dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. İçimizdeki Ateş dizisinin başrollerini 4N1K dizisinin ve filminin sevilen oyuncularından Atakan Hoşgören ile Aşk 101 dizisinden sonrasında popüler olan İpek Filiz Yazıcı paylaşıyor.  İçimizdeki Ateş dizisinin oyuncuları kimler? İçimizdeki Ateş dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte merak edilen soruların yanıtları haberimizde…

   

   İçimizdeki Ateş Dizisinin Oyuncuları Kimler?

  Yaz ayları için yayınlanacak olan Atv’nin yeni dizisi ‘İçimizdeki Ateş’ gençlik dizisi olarak ekranlara gelecek. Eğlenceli konusuyla keyifli bir yapım olacak dizinin oyuncu ve karakterleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Merak edilen İçimizdeki Ateş’in oyuncu kadrosu ise şöyle:

   

   Atakan Hoşgören (Ege)

  İçimizdeki Ateş dizisinde başrol oyuncusu Ege karakterine hayat vereckek.

  Atakan Hoşgören, 5 Ağustos 1999 yılında İstanbul’da 4 kardeşin en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir. Atakan Hoşgören’in Boyu:1.84 cm’dir. Sinema, reklam, ve dizi oyuncusu olan Atakan Hoşgören aynı zamanda modellik yapmakta ve sporcudur.

  Liseyi kolejde tamamlamış, ardından Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde devam etmektedir. 2015 yılında reklam filmleri ile oyunculuğa başlamış, ilk dizi deneyimine ise Yıldızlar Şahidim adlı dizide kısa bir süre rol alarak başlamıştır. Tiyatro sahnesine de çıkan oyuncu, 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştır.

   

  Atakan Hoşgören Dizileri ve Filmleri

  2017 - Yıldızlar Şahidim (Dizi)

  2018 - 4N1K Yeni Başlangıçlar (Ali Tekelioğlu) (Dizi)

  2018 - 4N1K 2 (Ali Tekelioğlu) (Film)

  2021 - Akıncı (Murat) (Dizi)

  2020 - 4N1K Düğün (Ali Tekelioğlu) (Film)

  2021 - Sana Söz (Umut) (Dizi)

  2022 – İçimizdeki Ateş (Ege)

   

  İpek Filiz Yazıcı (Hale)

  İçimizdeki Ateş dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak Atakan Hoşgören’in partneri olarak yer alacak. Dizide Hale karakterine hayat verecek.

  İpek Filiz Yazıcı, 6 Ekim 2001’de İstanbul’da doğdu. Aslen Trabzon, Of’ludur.  İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayımlanmış olan Babam ve Ailesi dizisinde yaşadı. LC Waikiki ve Çokokrem reklamlarında oynamıştır.

   

  İpek Filiz Yazıcı Dizileri ve Filmleri

   2016 – Babam ve Ailesi (Elif) (Dizi)

  2017 – Kayıtdışı (Tuğba Ateş) (Dizi)

  2017 – 7 Yüz (Dijital Film)

  2018 – Elimi Bırakma (Ceyda) (Dizi)

  2020 – Yeni Hayat (Gökçe Karatan) (Dizi)

  2020 – Aşk 101 (Işık) (Film)

  2021 – UFO (Deniz) (Film)

  2022 – Son Nefesime Kadar (Dizi)

  2022 – İçimizdeki Ateş (Hale) (Dizi)

   
  Burak Sevinç (Doğan)

  İçimizdeki Ateş dizisinde Doğan karakterine hayat verecek.

  Burak Sevinç, Zonguldak’ta 27 Ekim 1985 tarihinde doğdu. Oyuncu ve müzisyen olan Sevinç, ud sanatçısı Özcan Sevinç’in oğludur. Aldığı 6 aylık eğitimin ardından keman, ud, kanun ve gitar gibi müzik aletlerini çalmaya başladı. Lise’den mezun olana kadar eğitimini Zonguldak’ta tamamlamasının ardından yükseköğrenim için İstanbul’a taşınan Sevinç, Yıldız Teknik Üniversitesi Tasarım Fakültesi, Müzik ve Sahne Sanatları Bölümüne gitmiş fakat, üniversiteyi ikinci senesinde terk edip müzisyenlik mesleğine ağırlık verdi. Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik Toplulukları adlı bölümünde okudu. Marangozluk ve ahşap işleri ile uğraşan oyuncu, evindeki birçok eşya kendi elinden çıkmıştır. 5 yıl dalış eğitimi almış, profesyonel olarak dalış yapıyor. Ayrıca basketbol, voleybol ve hentbolla ilgileniyor.

   

  Burak Sevinç Dizileri ve Filmleri

  Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli (Molla Numan 2022 Dizi), Bonkis (Onur, BluTV, 2021), Kırmızı Oda (Prof. Dr. Deniz Saner, 2020 Dizi), Leke (Cem, Dizi), Söz (Üstçavuş Fethi Kulaksız, Dizi), Altınsoylar (Oğuz Katran) (2016, Dizi), Evli ve Öfkeli (Cihan) (Film), 2020 Soygun Oyunu: Büyük Vurgun (Film), 2019 Nasipse Olur (Film), 2016 Dönerse Senindir (Film), 2016 Mahalle (Film)

   

   Ceren Benderlioğlu (Tülin)

  İçimizdeki Ateş dizisinde Tülin karakterine hayat verecek.

  Ceren Şeker Benderlioğlu, 1 Ekim 1983 İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldi. Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Tümay Özokur ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Tümay Özokur’la üniversitede okurken tanıştı ve onun sayesinde oyunculuk hayatı başladı. Emir Benderlioğlu ile 2 Temmuz 2010 tarihinde evlendi. Çiftin Nur adında bir kızı 24 Nisan 2013 tarihinde dünyaya geldi.

   

  Ceren Benderlioğlu Dizileri ve Filmleri

  2002 – Aslı İle Kerem, 2002 – Ekmek Teknesi, 2002 – Gülbeyaz, 2002 – Biz Size Aşık Olduk, 2003 - Şarkılar Seni Söyler, 2004 – Gül ve Diken, 2004- Yol PalasCinayeti, 2004 – Sayın Başkanım, 2004 – Büyük Buluşma, 2005 – Savcının Karısı, 2005 – Sonbahar Ateşi, 2006 – Kırık Kanatlar, 2006- Keloğlan Kara Prense Karşı, 2007- Doktorlar, 2007- Kelebek Çıkmazı, 2008- Kollama, 2009- Parmaklıklar Ardında, 2009- Melekler Korusun, 2009- Kanal-i-zasyon, 2009- Cam Kırıkları,  2009- Geniş Aile, 2009- Ayrılık, 2010- Adanalı, 2011- Hop Dedik, 2014- Kertenkele, 2014- Yasak, 2016- Kız Kaçıran, 2017 İçimdeki Fırtına, 2017- Ateşböceği, 2018- Şahsiyet, 2018- Börü, 2018- Bir Deli Rüzgar, 2019- Aman Reis Duymasın 2019- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

   

  Gizem Arıkan (Bahar)

  İçimizdeki Ateş dizisinde Bahar karakterine hayat verecek.

  Gizem Arıkan, 10 Şubat 1994 İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukken oynadığı tiyatrolarda keşfedilerek setlere çıkmaya başlayan Arıkan’ın ilk oyunculuk deneyimi Organik Aşk adlı film ve Kahraman Deniz’in Böyle Sever adlı şarkısına çektiği klip olmuştur. İlk kez 2016 yılında TRT’nin Aşkın 5 Hali isimli bir belgesel filmde de yer almıştır. Son olarak 2020-2021 yılları arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinde ‘Didem’ karakterini canlandırmıştır.

  Yazı kaynağı : www.canlitv.day

  ATV'nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş konusu ne, ne zaman başlıyor?

  ATV'nin yeni dizisi İçimizdeki Ateş konusu ne, ne zaman başlıyor?

  Yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanan dizilerden bir tanesi de ATV'nin 'İçimizdeki Ateş' isimli yapımı. Final yapacak yapımların yerine yenileri geliyor. Çekimlerine İstanbul’da başlanan İçimizdeki Ateş’in yayınlanan tanıtımları dizi tutkunları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Başrollerinde İpek Filiz Yazıcı ve Atakan Hoşgören'in yer alacağı İçimizdeki Ateş, Fabrika Yapım imzası taşıyor. İşte detaylar...

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

  Yener hukuk bürosunda yolları kesişen 4 gencin geçmiş yaşamları, sorunları ve dostluklarının anlatan İçimizdeki Ateş dizisinde;  İş hayatına ilk adımlarını atan, hayatta kalan ve hayallerinin peşinden giden dört güçlü, zeki, hırslı ve başarılı gencin hikayesini anlatıyor. Burak Sevinç, Ateşin İçinde dizisinde kendisini adalet savaşçısı avukat Doğan Yener’e canlandırırken, 4 genç stajyer avukat Burak Sevinç’in kendilerini kanıtlaması gerekiyor.

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Çekimleri İstanbul’da başlayan ve burada devam edecek olan İçimizdeki Ateş dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanacaktır.

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

  ATV ekranlarının yeni ve iddialı dizisi İçimdeki Ateş, ilginç konusu ve iddialı oyuncuları ile yakında ATV’de başlayacak. Ancak tam tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

  İÇİMİZDEKİ ATEŞ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

  Yönetmenliği Murat Onbul’un üstlendiği projenin senaryosunu ise Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Nur Özlem Elginöz yazdığı İçimizdeki Ateş dizisinin başarılı oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

  Burak Sevinç (Doğan Yener)

  Doğan Yener kararlı, idealist avukat. Onu üzmek, kırmak, tehdit etmek neredeyse imkânsız. Çok çabuk sinirlenir ancak hemen affeder. Beklemeye, hataya, yalana tahammülü yok. Pratik çözümler üretebilen, hızlı zekaya sahip Doğan'ın adalet güdüsü çok yüksektir. Eşitlikçi ve lider ruhludur. Kimse onu satın alamaz, adaletin ve hukukun sorabileceği tüm hesapları sormaktan asla çekinmez.

  Ceren Benderlioğlu (Tülin Tan)

  Tülin Tan güvenilir, kimsenin satın alamayacağı, güvendiği insanlarla sonsuz yolculuklara çıkabilecek ama o güveni kıracak küçücük olayla arkasına bakmadan gidebilecek güçlü kadın avukat. Gitmediği, gidemediği tek kişi Doğan. Hayata onunla adım atmış, aşkı görmüş, birlikte adalet savaşlarına girmiş.

  İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural)

  23 yaşında. Hızlı düşünen, kriz yönetiminde başarılı zeki, açık sözlü, rekabetçi güçlü. Yalnızlığı sever, Kurtlarla koşan kadınlardan Hale. Gençliğinin ateşi ve isyankar yapısıyla Üvey babası Tahsin'e başkaldırabilecek cesarete sahip. Sınırlara ve baskılara direnen ve anında karşı koyabilen yapısıyla insanların dikkatini çeker.

  Atakan Hoşgören (Ege Şahin)

  23 yaşında. İşçi ailenin tek çocuğudur. Pratik zekasıyla insanları kendisine hayran bırakır. Flörtüz, nazik, İkna yeteneği güçlü, hayalperest. Kadınlarla arası iyi olmasına rağmen henüz kimseyi kendisine aşık edememiş. Alıngan ve kırılgan değil ancak içinde yalnız kalmaktan korkan küçük bir çocuk saklı.

  Gizem Arıkan (Bahar Sayın)

  22 yaşında. İnatçı, sahiplenici, şüpheci, hayatını ihtimaller dahilinde yaşayan, hakkaniyetli, sorun çözücü, kardeşi Banu'nun hem annesi hem babası. Duygusal anlamda etrafında onu destekleyen kimse olmadığı için yalnız. Bu yalnızlık onu yaşıtlarından daha olgun kılmış. Dışarıdan bakıldığında güçlü ama içerilerde kırılgan küçük bir kız çocuğu gizli.

  Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman)

  22 yaşında. Üç çocuklu ailenin en küçük oğlu olmasına rağmen sorumluluk sahibi, dürüst, adalet tek kılavuzu. Analitik zekaya sahip aynı zamanda iyi bir gözlemci sesi de güzel. Genç kızların sevgilisi, büyüklerin hayırlı evladı, çocukların eğlenceli abisi. Kafasına koyduğunu yapar. Kolay kolay geri adım atmaz.

  Erdem Şanlı

  Bilgesu Kural

  Yazı kaynağı : www.mavikadin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap