Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  huawei müşteri hizmetleri numarası

  1 ziyaretçi

  huawei müşteri hizmetleri numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  HUAWEI Destek - Müşteri Hizmetleri | HUAWEI Türkiye Resmi Sitesi

  Onarım Servisleri

  Onarım için başvurun, garantinizi kontrol edin veya yedek parçalar için fiyat alın.

  Yazı kaynağı : consumer.huawei.com

  HUAWEİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ - İSTANBUL - ÜMRANİYE - 444 79 ...

  Huawei Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Huawei Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Huawei çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Huawei müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Huawei şikayet hattına erişebilirsiniz. Huawei müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Huawei Çağrı Merkezi Numarası

  Huawei tam adıyla Huawei Technologies Co. Ltd, Çin’de kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Huawei, dünyanın 170 ülkesinde satış ve pazarlama yapmakta ve iddalarına göre dünyada her 3 kişiden bir kişi Huawei’nin üretmiş olduğu bir ürünü kullanmaktadır. Huawei dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihaz üretici niteliğini taşımaktadır.

  Huawei çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  Şirketin 170 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Huawei’nin AR-GE merkezlerinin bulunduğu ülkeler şu şekildedir; Çin Halk Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye. Huawei; Akıllı Telefon, Tablet, Modem, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Telekomünikasyon alanlarında ürünler üretmekte ve teknik destek sağlamaktadır.

  Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası

  Huawei dünyada telefon üretimi ve satışı noktasında ikinci sırada yer alıyor. Haliyle böyle olunca huawei telefon kullanan kullanıcılar sorun yaşadıklarında en kısa ve kalıcı çözümler üretebilecek servis ağı istiyor. Bu durumda huawei müşteri hizmetlerine önem vermesi gerekiyor ve bunu da başardığı söylenebilir. Geniş servis ağı kurarak satış sonrası destek vermeye çalışmakta ve müşteri hizmetleri ağını genişletmeye devam etmektedir.

  Öneri, istek ve şikayetlerinizi Huawei müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

  Huawei dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir. Bu kadar büyük çapta tutulmasının birkaç önemli nedeni var. Bu nedenlerden biri her kesimden müşteriye hitap etmesidir. Fiyat performans açısından gayet iyi telefonlar piyasaya sürerken oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

  Huawei Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Uygun fiyata alınabilecek telefon modelleri mevcutken oldukça yüksek fiyatlarda da ürünler piyasaya sürmektedir. Bu açıdan ele alındığında oldukça fazla kişinin kullanması gayet normal görünmektedir. Bu kadar geniş kitleye hitap eden huawei bunu ayakta tutabilmesi için müşteri memnuniyetine de gereken önemi vermesi ve haliyle bir çok noktası servis açarak olası sorunları en kısa sürede çözmesi beklenmektedir. Huawei bu noktada da gereken önemi vererek müşteri memnuniyetini ve haliyle desteğini kazanmaktadır.

  Müşteri kitlesi büyüdüğü için Huawei müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

  Huawei’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Huawei marka herhangi bir cihazınızda çıkan arıza ve sorunları bildirebilir, size en yakın Huawei ürün satış merkezini öğrenebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, size en yakın teknik servisi öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Huawei’ye iletebilirsiniz.

  Huawei Şikayet Hattı

  Huawei ülkemizde çok fazla talep görememektedir. Bunun sebepleri arasında fiyat farklılıklarını gösterebiliriz. Yani distrübütör garantili olarak satış yapılan fiyatlarla normal garantili satış yapılan fiyat arasında oldukça fazla fark vardır. Bu durum haliyle acaba bu fiyat farkını yansıtan firma müşterilerine nasıl bir izlenim veriyor bilinmez ama sonuç olarak Türkiye de istenilen satış rakamlarına ulaşamamaktadır.

  Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Huawei müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Huawei şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

  Ülkemizde huawei kullanımı oldukça var ancak bu durum servis ağı ve müşteri memnuniyeti ile arttırılması amaçlanmaktadır. Gerek huawei müşteri hizmetleri numarası gerekse de iletişim formları ile bilgi alış verişinde bulunabilir ve destek alabilirsiniz. Huawei müşteri hizmetleri iletişim numarası olarak 444 79 88 kullanılmaktadır. Bu numara üzerinden bilgi alabilir ve destek talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca her türlü öneri, istek ve taleplerinizi iletebilir servis ağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Huawei çağrı merkezi numarasına 444 79 88 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

  Arama Terimleri: Huawei iletişim bilgileri, Huawei telefon no, Huawei irtibat tel, Huawei canlı destek, Huawei müşteri temsilcisi, Huawei şikayet hattı, Huawei müşteri hizmetleri numarası, Huawei çağrı merkezi numarası, Huawei iletişim numarası, Huawei çağrı merkezi, Huawei müşteri hizmetleri direk bağlanma

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Bu makalemizde Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019, Huawei telefon numarası, Huawei iletişim, Huawei müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

  Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası 2019​

  Uluslararası teknoloji pazarında adını son yıllarda daha yoğun şekilde duyurmayı başaran Huawei markası, aslında 1987 yılından bu yana Çin Halk Cumhuriyeti’ nde faaliyet gösteriyor. Uluslararası teknoloji devlerinin arasından sıyrılarak, ABD’ ye bile açılmayı başaran Huawei şirketi, teknolojinin pek çok farklı alanında faaliyet göstermektedir. Genellikle akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarıyla biliniyor olsa da Huwaei teknolojinin farklı alanlarına ilişkinde uluslararası pazarın en büyük paydaşlarından birisidir. Özellikle 2012 yılında teknolojinin gelişiminden bu yana liderliği elinde bulunduran Ericcson’ un ağ ve telekomünikasyon cihazı üretiminde ilk sıradaki yerini almayı başardı. Teknolojinin farklı alanlarında kendisine yer bulan Huawei şirketi, Türkiye pazarına da başta akıllı cep telefonu, ağ ve telekomünikasyon çözümleri ile giriş yaptı. Bu durumda Türkiye’ de tüketicilerine yönelik olarak Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019 ile teknik destek sunmasını zorunlu hale getirdi. Akıllı telefon, bilgisayar çevre birimleri, bilgisayar, modem, tablet bilgisayar ve telekomünikasyon teknolojileri alanında Ar-Ge, üretim ve satış gerçekleştirmektedir.

  Kurumsal hizmet anlayışı dahilinde Türkiye’ deki teknoloji pazarında yer alan tüm ürünlerine yönelik olarak müşteri destek hizmetleri sunan Huawei, özellikle çağrı merkeziyle bu konuda müşterilerine yardımcı oluyor. Resmi olarak Türkiye’ye giriş yapmış ve ofisleriyle faaliyet göstermeye başlamış olan Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019 ile müşterilerinin resmi teknik destek çözümlerinden kolay bir şekilde yararlanabilmelerine yardımcı oluyor. Huawei markalı ürünlerin kullanımı sırasında yaşanan arızalar, sorunlar ve beraberinde de şikayet ve öneriler ile ilgili olarak tüm tüketiciler, kolayca çağrı merkezi numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

  Dünya genelinde 180 farklı ülkedeki teknoloji pazarında kendisine yer bulan Huawei, her geçen gün Pazar payını büyütmeye devam ediyor. Çin hükümeti destekli bir teknoloji devi olarak, hem bölgedeki rakiplerini hem de batıdaki rakiplerini hızla geride bırakmaya ve dünyanın en büyük üçüncü akıllı cep telefonu üreticisi ve yüksek satış rakamlarını yakalıyor. Türkiye’ de de resmi olarak faaliyet göstermeye başlayan ve kendisine özel teknik servis ağını oluşturan Huawei müşteri hizmetleri numarası 2019 güncel bilgisi üzerinden kolayca müşteri hizmetlerinden her türlü sorun ve arızaya ilişkin olarak yardım alabiliyor.

  Huawei Çağrı Merkezi Numarası 2019

  Sürekli büyüyen bir teknoloji şirketi olarak Pazar payını hızla arttıran Huawei şirketi, dünya genelindeki Ar-Ge merkezleri ile teknolojinin farklı alanlarına yön vermeye ve tüketicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Bu çerçevede de uluslararası kapsamda faaliyet gösteren Huawei şirketi, 24 farklı ülkede Ar-Ge merkezine sahiptir. Huawei şirketinin Ar-Ge merkezleri bulunan ülkeler arasında ABD, Almanya, Belçika, Fransa, İrlanda, Kolombiya, Birleşik Krallık, Hindistan İsveç ve Rusya gibi ülkeler bulunuyor. Şirket son olarak Türkiye’ de de büyük kapsamlı bir Ar-Ge merkezi açtı. Türkiye’ de teknoloji pazarında resmi olarak yer almasıyla satışlarına başlayan şirketin bir de Ar-Ger ve üretim merkezine sahip olmasıyla birlikte Huawei çağrı merkezi numarası 2019 yılında hizmet vermeye başladı. Huawei markalı akıllı telefon, tablet bilgisayar ve telekomünikasyon cihazlarını kullanan tüketicilerin yaşadıkları her türlü sorunda çağrı merkezine başvuru gerçekleştirebiliyor.

  Teknolojik cihazlar söz konusu olduğunda Huawei gibi kaliteli malzeme ve yüksek teknoloji ile üretim gerçekleştirilse de tamamen arıza risklerinin sıfıra indirilebilmesi mümkün değildir. Bu durumda kullanım sırasında tüketicilerin cihazlarda çeşitli sorunlar ve arızalar yaşayabilmesine neden oluyor. Ancak bu aşamadaki hizmet kalitesini ürünlerin teknolojisi ve dayanıklılığı kadar satış sonrası destek hizmetleri de oluşturmaktadır. Huawei çağrı merkezi numarası 2019 güncel bilgileri ile tüketicilerinin ürünlerinde yaşadıkları sorunlara ve arızalara ilişkin olarak hızlı çözümler sağlıyor. Teknik problemlere ilişkin olarak Huawei şirketinin Türkiye’ deki resmi ve yetkili birimleri ile görüşme gerçekleştirerek, oluşturduğu geniş kapsamlı teknik servis ağından faydalanabilmek için hemen çağrı merkezini arayabilmek mümkündür.

  Türkiye’ de resmi olarak faaliyet gösteren ve vergilendirilmiş bir teknoloji şirketi olarak Huawei, kullanıcılarının teknik destek, şikayet ve önerileri ile ilgili konularda kolayca yetkili birimlerle görüşebilmesi amacı ile “444” sisteminde çağrı merkeziyle hizmet veriyor. Huawei çağrı merkezi numarası 2019 hizmetleri, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu çerçevede de Huawei şirketinin Türkiye’ de tüketicilere hizmet veren iki farklı çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan ilki müşteri hizmetleri çağrı merkezi “444 79 88” şeklindedir. Huawei şirketi ayrıca Türkiye’ de faaliyet göstermekte olan bayilerine yönelik olarak “444 79 88” numaralı çağrı merkezi üzerinden faaliyet gösteriyor. Bu şekilde bayi ve tüketicilerin işlemlerini daha basit şekilde gerçekleştirebilmeleri ve daha kısa sürelerde yetkili birimler ile iletişime geçebilmeleri sağlanıyor.

  Huawei Telefon Numarası

  Türkiye’ de resmi olarak üretim ve satış gerçekleştirmeye başlayarak, pazara hızlı bir giriş yapan Huawei şirketinin genel merkezi ise Ankara’da bulunuyor. Huwaei telefon numarası ise “0 312 454 88 00” şeklindedir. Bu numara ile Türkiye’ de bireysel ve kurumsal müşteriler ürün arızası vb. sorunlar dışında daha yetkili birimler ile görüşme gerçekleştirmek, bilgi alabilmek amacı ile hafta içi çalışma saatleri içerisinde arayarak, destek alabilmektedir.

  Huawei şirketinin çağrı merkezi numaraları hafta içi her gün saat 09.00 ile saat 18.00 aralığında canlı destek hizmeti veriyor. Bu saat dilimleri içerisinde yapılan aramalarda, tüketicilere yetkili personeller tarafından direkt olarak teknik destek hizmeti sunuluyor. Kullanıcıların yaşadıkları sorunlara ilişkin olarak deneyimli ve eğitimli müşteri temsilcileriyle kolayca görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu sayede işlemlerini daha hızlı ve daha kolay şekilde gerçekleştirebiliyor. Bununla birlikte Huawei şirketinin müşteri hizmetleri servisi 7/24 kesintisiz olarak aranabiliyor. Ancak çalışma saatleri dışında yapılan aramalarda otomatik yanıtlama sistemi tarafından sorunların çözümüne ilişkin yönlendirmeler gerçekleştiriliyor. Ancak bu yönlendirmelerle yanıt alınamaması durumunda ise bir sonraki çalışma saati başladığında, yetkili müşteri temsilcisi tarafından geri dönüş yapılacağına ilişkin randevu oluşturuluyor. Bu tip kaliteli ve kullanıcı dostu müşteri hizmetleri yapısına sahip olan Huawei telefon numarası servisleri ile tüm tüketicilerine etkin bir hizmet sunuyor.

  Huawei İletişim

  Türkiye’ de Huawei ürünlerini kullanan tüketicilere yönelik satış sonrası destek hizmetlerinin yanı sıra hizmetleri ve ürünleri ile ilgili olarak bireysel ve kurumsal olarak destek alınabiliyor. Bunun için tüm Huawei iletişim numaraları ve servisleri kolayca kullanılabiliyor. Buna göre Huawei çağrı merkezi numaraları 444 79 88 ve 444 96 88 numaraları aranabiliyor. Bunun dışında Huawei Türkiye genel müdürlüğü 0 312 454 88 00 numarasından kolayca işlemler ve başvurular gerçekleştirilebiliyor. Telefon servis çözümlerinin yanı sıra teknoloji şirketi olarak Huawei tarafından iletişim kanalları arasında e-posta servisi de bulunuyor. Huawei mail adresi olan “[email protected]” adresi üzerinden istenen her zaman elektronik posta gönderilebiliyor. Bu şekilde yapılan başvurularda da en kısa zaman dilimleri içerisinde yetkili Huawei şirketi departmanlarından yanıtlar tüketicilere sağlanıyor. Bireysel ve kurumsal işlemlere yönelik olarak oluşturduğu dinamik yapısıyla etkin çözümler sunan Huawei, satış sonrası destek hizmetleri ile en az ürünlerindeki yüksek kalite etkisiyle olduğu kadar tüketici cephesinde popülaritesini Türkiye nezdinde de arttırmaya devam ediyor ve pazarın önemli bir kısmını oluşturuyor.

  Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
  444 79 88

  Huawei müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

  Arama Terimleri: Huawei çağrı merkezi, Huawei iletişim bilgileri, Huawei telefon numarası, Huawei müşteri temsilcisi, Huawei şikayet hattı, Huawei müşteri hizmetleri 2019

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Huawei Müşteri Hizmetleri ve Yetkili Servis Şikayetleri - Şikayetvar

  Huawei Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Şikayetleri - Şikayetvar

  HUAWEI müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

  HUAWEI müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

  29 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

  Huawei Technologies Co. Ltd., Çin’de kurulmuş büyük bir teknoloji şirketidir. Huawei dünyanın 170 ülkesinde satış ve pazarlama yapmaktadır. İddialara göre dünyada her 3 kişiden birinin Huawei tarafından üretilmiş bir ürün kullandığı söylenmektedir. Dünya çapında en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi niteliği taşıyan markanın 170 bini aşkın çalışanı yer almaktadır.

  Ar-Ge merkezlerinin yer aldığı ülkeler arasında Çin Halk Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye bulunmaktadır.

  Huawei ürünleri arasında akıllı telefon, tablet, modem, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar çevre birimleri, bilgisayar sistemleri, telekomünikasyon ürünleri vardır. Bu ürünler ile ilgili teknik destek de marka tarafından verilmektedir.

  Dünyada telefon üretimi ve satışı noktasında 2. sırada yer alan Huawei, ürünlerini kullanan kişilere hızlı bir şekilde teknik destek sunmaktadır. Kullanıcıların yaşadıkları sorunlarla ilgili en kısa ve en kalıcı çözümleri üretebilecek servis ağını sunan Huawei, müşteri hizmetlerine büyük bir özen gösteriyor. Geniş servis ağı kurarak satış sonrası destek vermeye çalışan Huawei, müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir.

  Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veren ve büyük çapta olan bir marka olmayı başaran Huawei, her kesimden müşteriye hitap etmektedir. Fiyat performans açısından üst düzey telefonlar üreten ünlü marka geniş bir kitleye hitap etmektedir. Uygun fiyata alınabilecek telefon seçenekleri de sunan markanın modern dizaynları da dikkat çekmektedir.

  Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim

  Türkiye’de de servis noktaları olan Huawei, müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Bu sayede marka prestijini yükselten ve daha iyi hizmet sunmaya başlayan Huawei çağrı merkezi numarası üzerinden farklı sorunlarınızı çözebilmenize imkan sağlar.

  Huawei markalı ürünlerin donanım, yazılım ve kozmetik alanlarında yaşadığı problemler ile ilgili profesyonel destek alabileceğiniz çağrı merkezi alanında uzman olan kişiler tarafından sunulmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan çağrı merkezi aynı zamanda teknik destek de alabileceğiniz çağrı merkezidir.

  Huawei Çağrı Merkezi Numarası

  Huawei müşteri hizmetleri direk bağlanma için 444 79 88 numarasını tuşladıktan sonra 3 tuşuna basmanız yeterlidir. Bu adımlardan sonra doğrudan operatöre bağlanabilirsiniz.

  Operatörlere bağlanarak Huawei üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili de yardım alabilirsiniz.

  Sipariş teslimat bilgileri, teknik destek hizmetleri ve daha pek çok farklı konuda yardım alabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde sorunlarınızın pratik bir biçimde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde yanıtlarınıza cevap alabilmeniz mümkündür. Operatörler Huawei markalı ürünlerin tamamıyla ilgili sizlere geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

  Huawei iletişim ve çağrı merkezi: 444 79 88

  Huawei Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  Huawei çağrı merkezi 444 79 88 numarası üzerinden sizlere hizmet sunar. Ayrıca Huawei sosyal medya iletişim kanalları üzerinden de aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Sosyal medya üzerinden kullanıcıları ile samimi bir iletişim kuran Huawei, gelen yorumları ve geri dönüşleri hızlı bir şekilde cevaplamaktadır.

  Firmanın resmi internet sitesi ve e-posta adresi üzerinden de yetkili kişilere erişebilmeniz mümkündür. Marka ile ilgili aklınıza takılan istek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için Huawei müşteri hizmetlerini arayabilir veya sosyal medya kanallarını kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlerden gelen sorunları en hızlı ve pratik şekilde çözüme ulaştırabilecektir. Sizler de yaşadığınız sorunlar için Huawei çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

  Huawei İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

  HUAWEI Facebook

  HUAWEI Twitter

  HUAWEI Instagram

  Huawei e-posta adresi: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.direkbaglanma.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap