Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  how ı met your father hangi platformda

  1 ziyaretçi

  how ı met your father hangi platformda bilgi90'dan bulabilirsiniz

  How I Met Your Father

  How I Met Your Father nereden izlenir? HIMYF konusu ve oyuncuları

  How I Met Your Father nereden izlenir? HIMYF konusu ve oyuncuları

  Dijital yayın platformu Hulu, en sevilen komedi dizileri arasında gösterilen How I Met Your Mother'ın spin-off'u How I Met Your Father'ı duyurmuştu. Yapım aşamasında olan How I Met Your Father dizisi hangi tarihte yayınlanacağı belli oldu. İşte tüm dünyanın merakla beklediği How I Met Your Father dizisi hakkında bilmeniz gerekenler. 

  HOW I MET YOUR FATHER NE ZAMAN ÇIKACAK? 

  How I Met Your Father oyuncuları sosyal medyada paylaştıkları bir video ile dizinin yayın tarihini duyurdu. How I Met Your Father dizisi 19 Eylül 2005'te yayınlanan olan How I Met Your Mother dizisi formatından ilerleyecek. 9 sezon 208 bölüm süren How I Met Your Mother dizisi 31 Mart 2014'te yayınlanan 40 dakikalık özel bölümüyle sona ermişti.

  How I Met Your Father dizisi, Hulu’da 18 Ocak 2022’de ilk iki bölümüyle izleyicisiyle buluştu. 

  HOW I MET YOUR FATHER HANGİ PLATFORMDA, NEREDEN İZLENİR? 

  How I Met Your Father dizisi 18 Ocak Salı ilk iki bölümüyle izleyici karşısına çıktı. How I Met Your Mother dizisinin spin-off olan HIMYF dizisi hangi platformda yayınlandığı merak konusu oldu. How ı Met Your Father Hulu TV’de yayınlanıyor. Hulu TV yalnızca ABD’de yaşayanlara hizmet veren platform olduğundan Türkiye’den erişim izni bulunmuyor.

  HOW I MET YOUR FATHER OYUNCULARI 

  Komedi dizisi severlerin merakla beklediği How I Met Your Father dizisi ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Dizinin yayın tarihinin ardından How I Met Your Father dizisi oyuncuları merak konusu oldu.  İşte How I Met Your Father dizisi oyuncuları: 

  HOW I MET YOUR FATHER KONUSU NE? 

  How I Met Your Father dizinde Hilary Duff’ın canlandırdığı Sophie karakteri eşiyle nasıl tanıştığı ve arkadaş grubuyla 2021 yılında yaşadığı maceralarını oğluna anlatması etrafında şekillenecek.
  Yaklaşık 6 -  7 yıl önce How I Met Your Father fikri ortaya atıldı. Hatta Greta Gerwig ve Drew Tarver gibi başarılı isimlerin yer aldığı bir pilot bölüm çekildi. Ancak dizinin yayınlanacağı kanal olan CBS’in yetkilileri pilot bölümü beğenmeyerek iptal etti. 

  Hilary Duff How I Met Your Father dizisi hakkında açıklama yaptı. Çok heyecanlı olduğunu belirten Duff şu sözlere yer verdi:

  ''Kariyerim boyunca gerçekten de harika karakterleri oynama şansına eriştim ve şimdi de Sophie’yi canlandırmayı dört gözle bekliyorum. Büyük bir HIMYM fanı olarak hem gururlu, hem de Carter ve Craig’in devam dizisi için bana duyduları güvenden dolayı gerginim. Isaac ve Elizabeth gerçekten muhteşemler ve onların ileri düzey yetenekleriyle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.''

  Milyonların severek takip ettiği, günümüzde dahi milyonlarca izlenen How I Met Your Father dizisinde Neil Patrick Harris , Cobie Smulders , Josh Radnor , Alyson Hannigan ve Jason Segel yer alıyordu. 

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  How I Met Your Father 2. sezon ne zaman? How I Met Your Father hangi platformda?

  How I Met Your Father

  How I Met Your Father

  Efsane dizi How I Met Your Mother, yayınlandığı döneme damga vurmuş, gelmiş geçmiş en iyi komedi dizileri arasında gösterilmekteydi.

  Bir babanın çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatmasını konu alan dizide, olayların geliştiği yıllar boyunca karakterlerin arkadaşlıklarının, birlikte yaşadığı maceraların ve en sonunda nasıl birilerine dönüştüklerini anlatan tüm hikaye dünyada bir çok kişi tarafından beğenilerek izlenmişti.

  Dizi, dokuz sezon boyunca ekranlara damga vurdu ve finalinin yayınlanmasının üzerinden yıllar geçse de hala popülerliğini korumayı başaran dizilerden biri.

  Şimdilerde ise How I Met Your Mother'dan esinlenilerek yepyeni bir dizi hazırlanıyor: How I Met Your Father.

  How I Met Your Father Dizisinin Fikri Nasıl Ortaya Çıktı?

  How I Met Your Mother dizisi 2014 yılında final yaptıktan hemen sonra, seyircilerin dizinin bitişi üzerine olan üzüntüsünü belirtmesi üzerine yapımcılarda How I Met Your Father adında aynı formatla başka bir dizi yapma fikri oluştu.

  Bu fikir üzerine, yine aynı yıl How I Met Your Dad isminde bir dizi çekildi. Fakat dizi hiç yayınlanmadı. Çünkü dizinin çekilen pilot bölümü izleyici tarafından beğenilmedi ve dizi henüz başlamadan iptal edilmiş oldu.

  İptal edilen How I Met Your Dad dizinin başrolünde Frances Ha filmiyle de tanınan Greta Gerwig yer alıyordu. Bununla birlikte Gerwig, dizinin iptal edilmesinden bir süre sonra yaptığı açıklamada, dizinin iptal olma sebeplerinin başında kendisinin olduğunu söyledi.

  How I Met Your Dad Fragmanı

  Aradan yıllar geçtikten sonra, 2021 yılında How I Met Your Father adında bir dizi çekileceği iddiası tekrardan ortaya çıktı ve bu konuyla ilgili çok geçmeden resmi bir açıklama yapıldı. Böylelikle dizinin yayınlanacağı kesinleşmiş oldu. How I Met Your Father dizisinin açıklanan ilk oyuncusu, baş karakter Sophie'ye hayat verecek olan Hilary Duff oldu.

  How I Met Your Father, How I Met Your Mother'ın Devamı Mı Olacak?

  Dizinin çekileceği açıklandıktan sonra seyircinin aklında pek çok soru oluştu. Bunlar arasında en çok merak edilenlerden biri; How I Met Your Father, How I Met Your Mother'ın devamı niteliğinde mi olacağı yoksa bambaşka bir hikayenin mi anlatılacağı konusuydu.

  Şu an diziyle ilgili edinilen bilgilere göre How I Met Your Father dizisi, How I Met Your Mother'ın devamı niteliğinde olmayacak. Yani dizide, How I Met Your Mother'da gördüğümüz karakterleri tekrar görmeyeceğiz ya da bu karakterlerin hikayesi işlenmeyecek.

  Bambaşka karakterler, bambaşka hikayeler anlatılıyor olacak. Fakat dizinin başrol oyuncusu Hilary Duff'ın yaptığı açıklamada "Umarım orijinal dizinin oyuncu kadrosundan bazı konuk oyuncular yer alır". ifadesini kullanması How I Met Your Mother dizisinin sevenlerini heyecanlandırmaya yetti.

  Bununla birlikte iki dizinin çıkış noktası ve konusu aynı: Bu kez bir annenin oğluna babasıyla nasıl tanıştıklarını anlatmasıyla olaylar başlayacak. Bu noktada tıpkı How I Met Your Mother'da olduğu gibi başrolün oğlu annesi, babası ve onların arkadaşları hakkında bilmediği pek çok şeyi öğrenecek. Adeta anne ve babasının hayat yolculuğunu tekrar yaşayarak onlara eşlik etmiş olacak.

  Dizinin yapımcılığını üstlenen isimler arasında How I Met Your Mother’ın yönetmenliğini yapan Carter Bays ve Craig Thomas'ın yer alıyor olması da iki dizinin ortak yönlerinden bir tanesi.

  How I Met Your Father Dizisinin Oyuncuları Kimler?

  Dizinin çekileceği kesinleştikten sonra belli olan ilk isim Hilary Duff'tan sonra diğer karakterleri kimin canlandıracağı merak konusu idi. Dizinin belli olan oyuncu kadrosu ve karakterler ise şöyle:

  Sophie: Gossip Girl,A Cinderella Story ve Lizzie Mcguire gibi film ve dizilerle tanınan Hilary Duff.

  Valentina (Sophie'nin ev arkadaşı): The Plan B, Grown-ish ve Beyond Paradise'la tanınan oyuncu Francia Raisa. 

  Charlie: Tom Ainsley

  Jesse: The Help, Up in the Air, GLOW gibi film ve dizilerle izleyici karşısına çıkan Chris Lowell.

  Ellen (Jesse'nin üvey kardeşi): Tien Tran

  Sid (Jesse'nin ev arkadaşı): Suraj Sharma

  Dizinin oyuncu kadrosu belli olduktan sonra Hilary Duff tüm oyuncuların yer aldığı fotoğrafı Instagram hesabından "Kimler bizim için hazır? Birinin dairesinin önünde oturuyor olabiliriz ya da olmayabiliriz." cümlelerini kullanarak paylaştı.

  How I Met Your Father Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak?

  Çekimleri devam eden dizinin yayın tarihi kesin olarak belli olmasa da yapımcılar 2021 yılının son aylarında yayına girebileceğini açıkladı. 

  İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan How I Met Your Father dizisinin her bölümü çoğu sit-com dizisinde de olduğu gibi ortalama 20 dakika uzunluğunda olacak ve dizi Hulu Tv'de yayınlanacak.

  How I Met Your Father Dizisinin İlk Görseli

  Dünya çapında fenomen olan How I Met Your Mother dizisinin bir tür yan dizisi olan How I Met Your Father dizisinin oyuncu kadrosunun yan yana olduğu ilk görsel paylaşıldı. 

  Fotoğrafta Brooklyn Köprüsü'nde poz veren Tien Tran, Hilary Duff, Tom Ainsley, Suraj Sharma ve Chris Lowell'den oluşan oyuncu kadrosu bulunuyor. 

  Özetle;

  Kesinleştiği andan beri gelişmelerin ilgiyle takip edildiği dizi How I Met Your Father, yakında yayına başlayacak. Dizinin izleyici tarafından sevilip sevilmeyeceği belli olmasa da, How I Met Your Mother dizisiyle arasında kıyas yapılacağı kesin.

  Şimdiden hikayesi ve oyuncularıyla merak uyandıran diziyi başta How I Met Your Mother severler olmak üzere tüm diziseverler merakla bekliyor.

  Kaynak;

  https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/how-i-met-your-father-dizisinden-ilk-gorsel-yayimlandi-oyuncu-kadrosu-ilk-kez-birlikte-1861998

  https://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-99560/

  Yazı kaynağı : iyikigormusum.com

  How I Met Your Father nereden izlenir? HIMYF konusu ve oyuncuları

  How I Met Your Father nereden izlenir? HIMYF konusu ve oyuncuları

  Dijital yayın platformu Hulu, en sevilen komedi dizileri arasında gösterilen How I Met Your Mother'ın spin-off'u How I Met Your Father'ı duyurmuştu. Yapım aşamasında olan How I Met Your Father dizisi hangi tarihte yayınlanacağı belli oldu. İşte tüm dünyanın merakla beklediği How I Met Your Father dizisi hakkında bilmeniz gerekenler. 

  HOW I MET YOUR FATHER NE ZAMAN ÇIKACAK? 

  How I Met Your Father oyuncuları sosyal medyada paylaştıkları bir video ile dizinin yayın tarihini duyurdu. How I Met Your Father dizisi 19 Eylül 2005'te yayınlanan olan How I Met Your Mother dizisi formatından ilerleyecek. 9 sezon 208 bölüm süren How I Met Your Mother dizisi 31 Mart 2014'te yayınlanan 40 dakikalık özel bölümüyle sona ermişti.

  How I Met Your Father dizisi, Hulu’da 18 Ocak 2022’de ilk iki bölümüyle izleyicisiyle buluştu. 

  HOW I MET YOUR FATHER HANGİ PLATFORMDA, NEREDEN İZLENİR? 

  How I Met Your Father dizisi 18 Ocak Salı ilk iki bölümüyle izleyici karşısına çıktı. How I Met Your Mother dizisinin spin-off olan HIMYF dizisi hangi platformda yayınlandığı merak konusu oldu. How ı Met Your Father Hulu TV’de yayınlanıyor. Hulu TV yalnızca ABD’de yaşayanlara hizmet veren platform olduğundan Türkiye’den erişim izni bulunmuyor.

  HOW I MET YOUR FATHER OYUNCULARI 

  Komedi dizisi severlerin merakla beklediği How I Met Your Father dizisi ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Dizinin yayın tarihinin ardından How I Met Your Father dizisi oyuncuları merak konusu oldu.  İşte How I Met Your Father dizisi oyuncuları: 

  HOW I MET YOUR FATHER KONUSU NE? 

  How I Met Your Father dizinde Hilary Duff’ın canlandırdığı Sophie karakteri eşiyle nasıl tanıştığı ve arkadaş grubuyla 2021 yılında yaşadığı maceralarını oğluna anlatması etrafında şekillenecek.
  Yaklaşık 6 -  7 yıl önce How I Met Your Father fikri ortaya atıldı. Hatta Greta Gerwig ve Drew Tarver gibi başarılı isimlerin yer aldığı bir pilot bölüm çekildi. Ancak dizinin yayınlanacağı kanal olan CBS’in yetkilileri pilot bölümü beğenmeyerek iptal etti. 

  Hilary Duff How I Met Your Father dizisi hakkında açıklama yaptı. Çok heyecanlı olduğunu belirten Duff şu sözlere yer verdi:

  ''Kariyerim boyunca gerçekten de harika karakterleri oynama şansına eriştim ve şimdi de Sophie’yi canlandırmayı dört gözle bekliyorum. Büyük bir HIMYM fanı olarak hem gururlu, hem de Carter ve Craig’in devam dizisi için bana duyduları güvenden dolayı gerginim. Isaac ve Elizabeth gerçekten muhteşemler ve onların ileri düzey yetenekleriyle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.''

  Milyonların severek takip ettiği, günümüzde dahi milyonlarca izlenen How I Met Your Father dizisinde Neil Patrick Harris , Cobie Smulders , Josh Radnor , Alyson Hannigan ve Jason Segel yer alıyordu. 

  Yazı kaynağı : www.olayrize.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap