Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  honda civic ötv siz fiyat listesi 2022

  1 ziyaretçi

  honda civic ötv siz fiyat listesi 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Honda Civic 2022 ÖTV’siz Engelli Araç Fiyatları | Yeni Araba Modelleri

  Honda Civic 2022 ÖTV’siz Engelli Araç Fiyatları | Yeni Araba Modelleri

  Engelli aracı konusunda 2022’nin en çok merak edilen araç modellerinin başında Türkiye’nin en sevilen ve tutulan sedan araçlarından birisi olan Honda Civic geliyor. 2022 yılına yeni kasası ile giren, sportif görünümünün yanına şıklığı da ekleyen Yeni Civic acaba engelli aracı kapsamına girecek mi? Giriyorsa eğer Honda Civic 2022 ÖTV muafiyetli fiyatları ne olacak?

  Bu ve buna benzer pek çok soru engelli raporu ile sıfır araç almak isteyen vatandaşlarımızın zihinlerini meşgul etmeye devam ediyor. Bu konuda maalesef sizlere sevindirici bir haber veremeyeceğiz. 2022 yılı için belirlenen 494.000 TL’lik baz fiyatı ile Honda Civic modellerinin başlangıç paketleri bile engelli araç indirimi kapsamında satışa sunulmamaktadır.

  Daha önceki yıllarda Audi, Mercedes v.b Premium araçlara bile rahatlıkla ÖTV muafiyeti sayesinde ulaşabilen engelli vatandaşlarımız maalesef artık orta sınıf sedan bir araç olan Honda Civic modelinin üst donanımlarına sahip olamayacaktır.

  Bu durum ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durumu gözler önüne seren birçok örnekten yalnızca birisi. Eğer bir fiyat limiti konmasaydı (Bu arada 2022 yılı için belirlenen engelli araç üst limiti 450.600 TL) sıfır bir Honda Civic ÖTV’siz bir şekilde sizlere ne kadara mal olacaktı? Bunu görmeniz için aşağıdaki listeyi hazırladık:

  Honda Civic 2022 ÖTV Muafiyetli Engelli Araç Fiyatları

  Sıfır engelli araç indirimi kapsamında satışa sunulan modellere engellilik durumunuzu belirten raporla herhangi bir Honda bayisine uğrayarak kolayca sahip olabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : yeniarabamodelleri.com

  Honda Engelli Araç Fiyatları 2022 ÖTV Muafiyetli

  Honda Engelli Araç Fiyatları 2022 ÖTV Muafiyetli

  Honda engelli araç fiyatları, 2022 Kasım son yılların gözde markalarından biriside Honda ve özellikle Honda Civic modelleridir. Honda Civic engelli araç fiyatları hakkında en çok aranan modellerden bir tanesi olmuştur.

  Peki, Honda Civic engelli araç fiyatları ne kadar oldu, Honda hangi model engelli indirimi, Honda Civic 2022 ÖTV ne kadar, 2022 engelli ÖTV indirimi ne kadar olur? Engelli araç fiyatları 2022 hangi araçlar? gibi en sık sorulan sorulara cevap verdik.

  Sizler için Honda markasının hangi model araçlarında ÖTV muafiyetli indirimler ve güncel fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  Honda fiyat listesi, 2022 Kasım ayı güncel kampanyalı fiyat listesini merak ediyorsanız inceleyebilirsiniz.

  Honda Engelli Araç Fiyatları 2022 Kasım

  2022 Honda Civic Engelli Araç Fiyatları

  Honda Civic, 1.5L VTEC Turbo ECO Benzin ve üç paket olarak satışa sunulmuştur. Premium paket, Elegance paket ve Executice+ olarak inceleyebilirsiniz.

  Honda Civic engelli araç fiyatları, 2022 Kasım olarak aşağıdaki güncel fiyat listesi %80 ÖTV muafiyetli ve KDV eklenmiş fiyatlardır.

  2022 Honda Engelli Araç Fiyatları

  Honda Jazz e:HEV Engelli Araç Fiyatları 2022 Kasım

  Honda Jazz e:HEV, 1.5L i-MMD Hybrid otomatik vites ve iki paket olarak satışa sunulmuştur.

  Honda Jazz e:HEV engelli araç fiyatları, 2022 Kasım olarak aşağıdaki güncel fiyat listesi %80 ÖTV muafiyetli ve KDV eklenmiş fiyatlardır.

  Honda Engelli Araç Fiyatları 2022 Kasım

  2022 Honda City Engelli Araç Fiyatları

  Honda City, 1.5L VTEC Benzin otomatik vites ve iki paket olarak satışa sunulmuştur.

  Honda City engelli araç fiyatları, 2022 Kasım olarak aşağıdaki güncel fiyat listesi %80 ÖTV muafiyetli ve KDV eklenmiş fiyatlardır.

  2022 Honda Engelli Araç Fiyatları

  Honda Yeni HR-V e:HEV Engelli Araç Fiyatları 2022 Kasım

  Honda Yeni HR-V e:HEV, 1.5L e:HEV Hybrid otomatik vites ve iki paket olarak satışa sunulmuştur.

  Honda Yeni HR-V e:HEV engelli araç fiyatları, 2022 Kasım olarak aşağıdaki güncel fiyat listesi %80 ÖTV muafiyetli ve KDV eklenmiş fiyatlardır.

  Engelliler İçin Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) Muafiyeti Nedir?

  Otomobillerden; motor hacmi, kullanım amacı, motor tipi ve satış bedeli gibi çeşitli kriterlere göre değişen oranlarda Özel Tüketim Vergisi alınır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti, engelliler için ÖTV muafiyeti uygulayıp araçlara kolayca erişebilmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Bu kapsamda da “Özel Tüketim Vergisi (II) Sayılı Liste Uygulama Tebliği” dikkate alınıyor. Tebliğe göre 2022 yılında engelliler, 450.500 TL’ye kadar olan araçları ÖTV muafiyeti ile satın alabilir.

  Engelliler ÖTV Muafiyeti ile Nasıl Araç Alır?

  ÖTV muafiyeti ile araç alınabilmesi için engelli bireylerin, engelli sağlık kurulu raporuna sahip olması gerekir. Ancak bu raporlarda aranan bazı şartlar bulunur. Ayrıca engelli birey aracı kendisi kullanacaksa farklı, başkaları kullanacaksa farklı şartlar aranır.

  Engelli raporunun açıklama kısmında kişinin araç kullanmasına engel olan durumlar bulunduğu belirtilmelidir. Genellikle raporda, kişinin araç kullanabilmesi için otomatik vitese veya tertibata ihtiyaç duyduğu belirtilir. Bu tip bir rapora sahip olan engelli bireyler, araç kullanabileceğini belirten sürücü belgesine de sahip olması durumunda ÖTV muafiyetinden yararlanabilir. Genellikle alt veya üst ekstremite engeli bulunan kişiler bu gruba dahildir.

  Aracı kendisi kullanamayacak olan, %90 ve üzeri engel durumuna sahip engelliler için de ÖTV muafiyeti söz konusudur. Ancak bu gruba dahil olan engelliler için süreç, aracı kendisi kullanacak olan engellilere göre biraz daha farklıdır. Genellikle görme engelliler, zihinsel engelliler ve süreğen rahatsızlıklara sahip olan kişiler bu gruba dahildir.

  Yazı kaynağı : www.renaultun.com

  2022 Yılı Honda ÖTV Muafiyetli Engelli Araç Fiyatları | SIFIR ARAÇ FİYATLARI

  2022 Yılı Honda ÖTV Muafiyetli Engelli Araç Fiyatları | SIFIR ARAÇ FİYATLARI

  2022 YILI HONDA ÖTV MUAFIYETLI ENGELLI ARAÇ FIYATLARI

  24 aylık ödeme planı ve vade oranları

  aracını 24 ay taksitle satın alabilirsiniz. Şu anda 24 aylık ödeme planını görüntülüyorsunuz?

  Aylık vade oranı 0.90 üzerinden hesaplanmıştır. Ayrıntılı bilgi için ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda arabasını senet ile veya banka kredisi ile satın alabileceğiniz diğer taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

  İlan sahibi ile iletişime geçmek istiyor musunuz?

  İlan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık payı ve ilan hakkındaki tüm soruları ilan sahibine sorabilirsiniz.

  arabası / ilçesinde mahallesinde satılmaktadır. Araç sahibi ile iletişime geçebilir, ilan detaylarını ve satış koşullarını konuşabilirsiniz. satılık model ve KM'de.

  Bu ilana benzer arama terimleri:

  Yazı kaynağı : sifiraracfiyatlari.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap