Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hicran dizisi saat kaçta başlıyor

  1 ziyaretçi

  hicran dizisi saat kaçta başlıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hicran dizisi oyuncuları(karakterleri) ve konusu: Hicran dizisi saat kaçta başlıyor?

  Hicran dizisi oyuncuları(karakterleri) ve konusu: Hicran dizisi saat kaçta başlıyor?

  Hicran dizisi oyuncuları(karakterleri) ve konusu: Hicran dizisi saat kaçta başlıyor?

  Kanal D’nin günlük dizisi olarak ekranlara gelen Hicran dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Hicran Kanal D’nin Aşk ve Umut dizisinden sonra ikinci günlük dizisi olarak yayınlanacak. Peki, Hicran dizisi saat kaçta başlıyor? İşte Hicran dizisi oyuncuları ve konusu…

  Kanal D'nin yeni günlük dizisi Hicran Kanal D ekranlarında başladı. Yapımını Filmevi Yapım’ın Inter Yapım ortaklığıyla üstlendiği, yapımcılığını Dilek Yorulmaz ve Erol Demir’in yaptığı Kanal D'nin günlük dizisi Hicran'ın yayın saati merak ediliyor. Senaryosu Gayb Senaryo Ekibi tarafından kaleme alınan Hicran’ın 100. bölüm çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlandı. 2. sezon çekimleri çok yakında başlayacak olan Hicran Dizisi’nin Inter Medya ve Telemundo dağıtımcılığında ABD, Meksika ve Porto Riko’da aynı anda yayınlanması için görüşmeler devam ediyor.

  HİCRAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

  Hicran dizisinde Hicran isimli güzeller güzeli bir kızın acı veren hikayesini ve aşkını anlatacak. Dizi kızına kavuşmak uğruna zorlu engelleri aşmaya çalışan bir annenin hikayesine konu olacak.

  HİCRAN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

  Hicran dizisinin başrolünde; Yedinci Koğuştaki Mucize filminin minik yıldızı Nisa Sofiya Aksongur yer alıyor. Dizinin Elçin Zehra İrem, Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç’in yanı sıra, Aydan Burhan, Melda Arat ve Yaşar Üzer gibi usta oyuncuların bulunuyor.

  HİCRAN DİZİSİ SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

  Hicran 7 Kasım Pazartesi'den itibaren yeni bölümleriyle hafta içi her gün 17.00'de Kanal D'de ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Hicran dizisi hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor? Hicran hangi gün, saat kaçta başlıyor?

  Hicran dizisi hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor? Hicran hangi gün, saat kaçta başlıyor?

  Hicran NE ZAMAN, HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

  Gündüz kuşağında Kanal D'de yayınlanan Hicran, 7 Kasım 2022 Pazartesi saat 17.00’da yayınlanan ilk bölümü itibariyle hafta içi her gün aynı saatte yayınlanmaya devam edecek.

  Hicran DİZİSİ KONUSU NEDİR?

  Aşkı hiç tatmamış bir adam olan Emre’yle, kaybettiğini sandığı bebeğini bulma umuduyla nefes alan Hicran’ın aşkı..

  Hicran, kendi kızı olduğunu bilmeden bakıcılık yapmak için geldiği konakta hem yıllar önce kaybettiği kızını bulacak. Hem de aşkı tadacaktır. Üvey annesi Keriman ve Emre’nin kayınvalidesi Aliye’nin oynadığı oyunlar sonucu ayrı düşen anne-kız,  Hicran ve Melek kaderin cilvesiyle tekrar bir araya gelirler.

  Bugüne kadar aşkı hiç tatmamış, halası Nurten’in baskılarıyla Maral’la evlenmiş olan Emre’yi hayata bağlayan tek şey kızı sandığı Melek’tir. Annesi bildiği Maral’ın ölümüne şahit olan Melek, yaşadığı travma sonucu sessizliğe gömülmüştür. Emre’nin tek isteği Melek’in baba deyişini tekrar duyabilmektir. Hicran’ın konağa gelişiyle herkesin hayatı değişir. Melek gömüldüğü sessizlikten çıkarken,  Emre de  yüreğinin derinlerinden gelen sese kulak verecek, Hicran’a aşık olacaktır.

  Kader, Emre ve Hicran ikilisini bir araya getirirken kötüler de boş durmayacaktır elbet. Melek’in anneannesi Aliye ve Emre’ye saplantılı aşık olan, nişanlısı Yeliz, Emre ve Hicran aşkının en büyük düşmanı olacaktır. Aliye, sırlarının açığa çıkmasına engel olmak için Hicran’dan kurtulmanın yollarını ararken, Emre’yi kaybetmemek için her şeyi göze alan  Yeliz de  Hicran’dan kurtulmak için kötücül planlar yapmaya başlayacaktır. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Emre ve Hicran’ın bir araya gelmelerine engel olamayacaklardır.. Bu savaşın tek kazananı aşk olacaktır…

  Hicran OYUNCU KADROSU

  Yapım: Filmevi Yapım
  Yapımcı: Dilek Yorulmaz - Erol Demir
  Yönetmen: Gürsel Ateş - Nuh Şen
  Senaryo: Uğur Kandemir Arpacı, Fırat Efe Akyüz, Zeynep Kaya
  Oyuncular:

  Elçin Zehra İrem - Hicran Kayalar

  Berk Bakioğlu - Emre Aksoy

  Nisa Sofiya Aksongur - Melek Aksoy

  Yağmur Çokgenç - Yeliz Altınsoy

  Melda Arat - Aliye Sarıca

  Özlem Sürek - Nurten Aksoy

  Yaşar Üzer - Süleyman Akdemir

  Hilal Tüfek - Zehra Alacalı

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Hicran oyuncuları ve konusu: Kanal D Hicran dizisi saat kaçta başlıyor, hangi günler var?

  Hicran oyuncuları ve konusu: Kanal D Hicran dizisi saat kaçta başlıyor, hangi günler var?

  HİCRAN KONUSU

  Aşkı hiç tatmamış bir adam olan Emre'yle, kaybettiğini sandığı bebeğini bulma umuduyla nefes alan Hicran'ın aşkı…

  Hicran, kendi kızı olduğunu bilmeden bakıcılık yapmak için geldiği konakta hem yıllar önce kaybettiği kızını bulacak. Hem de aşkı tadacaktır. Üvey annesi Keriman ve Emre'nin kayınvalidesi Aliye'nin oynadığı oyunlar sonucu ayrı düşen anne-kız, Hicran ve Melek kaderin cilvesiyle tekrar bir araya gelirler.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap