Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hediyelik bilezik fiyatları

  1 ziyaretçi

  hediyelik bilezik fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  8 Ayar Hediyelik Bilezik Fiyatları

  8 Ayar Hediyelik Bilezik Fiyatları

  8 Ayar Hediyelik Bilezik

  Hediyelik ürünler geçmiş zamanlardan bu yana popülerliğini kaybetmeyen ve gün geçtikçe çeşitlenen ürünlerdir. Özel günlerde, davetlerde ve düğünlerde hediye etme amacı ile satın alınan bu ürünler, şık ve hoş görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. Hediyelik ürünler farklı amaçlara hizmet etmekle birlikte, farklı malzemelerden üretilirler. Özellikle altın, gümüş gibi değerli madenlerden üretilen hediyelik eşyalar oldukça popüler durumdadır. Bu eşyalar arasında yer alan altın takılar, özellikle düğün merasimlerine anlam katan ürünlerdir. Altın takı denilince akla genellikle yüzük, kolye, küpe gibi günlük olarak kullanılan ürünler gelir. Bunların yanı sıra bilezik adı verilen takılar da sıklıkla tercih edilir. Altın bilezikler, içeriğindeki altın oranına göre farklı ayarlara sahip olur. 8 ayar hediyelik bilezik, 24’te 8’i altın olan bilezikler arasında yerini alır. Parlak ve hoş bir görünüme sahip olan 8 ayar bilezikler, en çok tercih edilen altın takılar arasında yerini almayı başarır. Farklı gramajları ve tasarımları ile dikkat çeken 8 ayar hediyelik bilezik modellerine göz atmak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  8 Ayar Hediyelik Bilezik Modelleri

  İçeriğindeki altın oranı sebebi ile 8 ayar olarak nitelendirilen hediyelik bilezikler, parlak ve şık bir görünüme sahiptir. Özellikle kadın kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilen bu ürünler, farklı tasarımlara ve desenlere sahip olabilir. Aynı zamanda 8 ayar altın bilezik modelleri gramaj olarak da farklılık gösterir. Cimri.com’da yer alan 8 ayar hediyelik bilezik modelleri, kullanıcıların farklı kişisel zevklerine ve bütçelerine hitap eder niteliktedir. Cimri.com’da yer alan 8 ayar hediyelik bilezikler, Bilezikhane, Yaldız, Birlik Kuyumculuk gibi markalar tarafından satışa sunulur. Genel olarak incelendiğinde 8 ayar hediyelik bileziklerin farklı tasarımlara sahip olduğu görülür. Genellikle ince ve zarif bir yapıya sahip olan 8 ayar altın bilezikler düz, desenli, taşlı ve kelepçe şeklinde olabilir. İçi boş olarak nitelendirilen klasik bilezik modelleri de Cimri.com’da yer alır. Bu bilezikler çoğunlukla kendinden desenli olarak satışa sunulur. Kendinden desenli 8 ayar hediyelik bileziklerin yanı sıra düz ve sade bir görünüme sahip olan ürün çeşitleri de mevcuttur. Bu bilezik modelleri çoğunlukla daha parlak bir yapıya sahiptir. Daha farklı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan 8 ayar hediyelik bilezik modelleri de mevcuttur. Bu bilezik modelleri çoğu zaman taşlarla bezenmiş bir haldedir. Örneğin Cimri.com’da yer alan Bilezikhane 8 ayar hediyelik bilezik modelinin kelepçe şeklinde ve bir kısmı taşlarla bezendiği görülür. Aynı zamanda ürün iki adet dorika topu ayrıntısı ile çok daha şık bir hale getirilir. Cimri.com’da yer alan 8 ayar hediyelik bilezik modelleri her ne kadar ayar olarak aynı olsa genişlik olarak olarak farklılık gösterebilir. Cimri.com’da 7, 15, 20, 25, 30 ve 40 mm genişliğinde birçok farklı 8 ayar hediyelik bilezik modeli bulabilirsiniz. Örneğin Cimri.com’da yer alan Birlik Kuyumculuk hediyelik 8 ayar takı bileziğinin 7 mm genişliğe sahip olduğu görülür. Yapı itibari ile de bu ürünler geniş ve dar bir yapıya sahip olabilir. 8 ayar bileziklerin yapıları, ürünlerin gramaj olarak farklılık göstermesine sebebiyet verebilir. 

  8 Ayar Hediyelik Bilezik Fiyatları

  Altın bilezikler kararmayan ve alerji yapmayan bir yapıya sahip olması ile asırlar boyunca en çok tercih edilen takılar arasında yerini almayı başarır. Son derece kıymetli ve değerli bir maden olan altından üretilen altın bilezikler, diğer bilezik modellerine göre daha çok popülerdir. 8 ayar altın bilezikler, altın madeninden imal edilmesi sebebi ile gümüş, bijuteri gibi takı ürünlerine oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir. 8 ayar hediyelik bilezik fiyatları belirlenirken ele alınan birkaç farklı unsur bulunur. Bu unsurlardan en önemlisi 8 ayar hediyelik bileziğin gramı örnek gösterilebilir. 8 ayar bileziğin gramı ne kadar yüksekse fiyatı da aynı oranda yükselir. Aynı durum daha geniş bir yapıya sahip olan 8 ayar hediyelik bilezikler için de geçerlidir. Bunun yanı sıra 8 ayar hediyelik bileziklerin özel bir tasarıma sahip olması da fiyat üzerinde etkili olan unsurlar arasında yerini alır. Belirli bir kısmı değerli taşlarla bezenmiş olan 8 ayar altın bileziklerin daha yüksek fiyatlı olduğu görülür. Aynı durum kelepçe şeklinde üretilmiş bilezikler gibi özel bir mekanizmaya sahip olan hediyelik bilezikler için de geçerlidir. 8 ayar hediyelik bileziklerin fiyatlarının altın kuruna bağlı olarak değişebildiği unutulmamalıdır. 

  8 Ayar Hediyelik Bilezik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  8 ayar hediyelik bilezik modelleri arasından seçim yapmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden birisi; bileziği satın alım amacınızdır. 8 ayar altın bilezikler genellikle yatırım ya da hediye etme amacı ile satın alınır. Eğer yatırım amacı ile 8 ayar bilezik satın alacaksanız işçilik oranı az yani düz bir bilezik modeli satın almanız tavsiye edilir. Hediye etme, takı olarak kullanma amacı ile satın alacaksanız bu hususu göz önünde bulundurmanıza gerek yoktur. 8 ayar hediyelik bilezik modelleri arasından seçim yapmadan önce bileziklerin ağırlığını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Hediyelik 8 ayar altın bilezik 4 gr ürün çeşidi en çok tercih edilen modellerden birisi olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Bunun yanı sıra bileziğin bilek ölçünüz ile uyumlu olması son derece önemlidir. Seçim yapmadan önce bu hususu göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Bileğiniz ile uyum gösteren bir bilezik son derece şık bir görünüm kazanır. 8 ayar hediyelik altın bilezik 4,00 gr ürün çeşidi gibi farklı bütçelere hitap eden bilezik modellerini incelemek için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.cimri.com

  Hediyelik Bilezik, Modelleri ve Fiyatları

  Hediyelik Bilezik, Modelleri ve Fiyatları

  Altın Bilezik

  Tüketiciler tarafından hem yatırımlık hem de takımlık olarak tercih edilmektedir. Kuyumcu vitrinlerinin en gözde yerinde bulunan altın kolluklar özellikle 22 ayar olarak tercih edilmektedir. Takı olarak ise daha çok 14 ve 8 ayar kolluklar tercih edilmektedir.

  Burma Altın Bilezik

  Yatırımlık altın deyince ilk akla gelen takı burmalardır. 22 ayar altından yapılmakta olan burma kolluklar, altın tellerin burulmasıyla farklı modellerde yapılabilmektedir. Adana burması, mersin burması, Erzurum burması, Trabzon burması, Ankara burması gibi her ilin kendi ismiyle bilinmektedir.

  Altın Bilezik Modelleri

  Altın burma modelleri, düz, Hint tarzı, çivili ve fantezi seçenekleriyle renkli modellerinin en iyi örneklerini içeren koleksiyon her tarza hitap eden ürünlere yer veriyor. Taşlı ve taşsız modelleri, modern tasarım kültürünün en güzel örneklerinden oluşuyor. Taşsız modelleri geleneksel bilezik modeli akımının bir yansıması olurken, taşlı modelleri, modern tarzı yansıtıyor. Taşlı modelleri için tercih edilebilecek taş tasarımları ise zirkon ve topazdan oluşuyor. Modellerinin en farklı ürün gamına sahip koleksiyonda tuğralı altın kolluk modelleri, değişik altın kolluk modeli arayanlar tarafından tercih ediliyor. Tuğralı modellerinin ortaya çıkardığı estetik, altının dikkat çekiciliğiyle birleşiyor. Dorika top altınlı, çivili ve kaburgalı altın aksesuarlar da farklı modeller olarak sizlere sunuluyor.

   Altın Bilezik Fiyatları

  2 gramdan başlayıp 100 grama kadar çıkmaktadır. 2 gramlıklar hediyelik olup, düğünde çeyrek altın yerine takılırken tercih edilmektedir.100 gramlık ise mega veya Erzurum burma olarak daha çok tercih edilmektedir. 8 ayar en uygun fiyatlı altın takılardır. Renk olarak genellikle sarı altın olarak tercih edilmekte, bununla birlikte özellik 8 ayar ve 14 ayar altınlarda beyaz altın ve rose altın da tercih edilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.bilezikci.com

  Hediyelik Bilezikler

  Hediyelik Bilezikler

  Hediyelik Bilezikler

  Düğün ve nişan merasimlerinin yıldızı hediyelik bilezikler. Bir çok alternatifi bulunan hediyelik bilezikler genelde 22 ayar bilezik olarak imal edilir. 8 Ayar Bilezik ve14 Ayar Bilezik olarakta üretilir. Fakat günlük kullanım için alınan ve çok rağbet gören burma bileziklerolmuştur. 

  22 ayar bilezik fiyatları yüksek olduğundan, bilezik modelleri bir çok alternatife sahiptir. Düğün ve Nişan Takıları arasında kelepçe bilezikler, hediye amaçlıda rağbet görür. Kelepçe Bilezikler ise genel olarak 14 ayar altından imal edilir. Bu sebeple fiyatları daha düşük seviyededir.

  En zengin altın bilezikler AltınPlazada size bir tık kadar yakın. Bilezik fiyatları online http://www.tcmb.gov.tr/ bağlı güncellenir. 

  2018 Bilezik Modelleri AltınPlaza'da!

  Yazı kaynağı : www.altinplaza.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap