Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  haziran dönemi iller arası tayin 2022

  1 ziyaretçi

  haziran dönemi iller arası tayin 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İl Sağlık Müdürlüğü 2022 Yılı Haziran- Temmuz Dönemi Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Harici Personelin İller Arası Atama ve Yer Değişikliği

  Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Harici Personelin Atama ve Yer Değiştirme Usul ve Esaslarına İlişkin Yönerge'nin kurum içi yer değişikliği başlıklı 7.maddesi" hükümlerine istinaden standardı uygun olan ve doldurulmasına ihtiyaç duyulan kadrolara atanmak isteyen; İl Sağlık Müdürlükleri ve Bağlı Birimlerinde görev yapan Genel İdari Hizmetler, Teknik Hizmetler ve Yardımcı Hizmetler Sınıfındaki 657 Sayılı Kanunun 4 üncü maddesinin (A) bendine göre istihdam edilen personelin 2022 Yılı Haziran-Temmuz dönemi iller arası yer değişikliği ilanına ait Atama nakil talep formu, Münhal kadrolar ve İlan metni aşağıda sunulmuştur.

  Genel İdari Hizmetler Münhal Kadrolar listesi için tıklayınız.
  Teknik Hizmetler Münhal Kadrolar listesi için tıklayınız.
  İlan metni için tıklayınız.
  Teknik Hizmetler Sınıfı Münhal Kadrolar listesi için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : adanaism.saglik.gov.tr

  Sağlık Bakanlığı atama kura başvurusu 2022 ne zaman, başladı mı? Sağlık Bakanlığı PBS başvuru ekranı!

  Sağlık Bakanlığı atama kura başvurusu 2022 ne zaman, başladı mı? Sağlık Bakanlığı PBS başvuru ekranı!

  Sağlık Bakanlığı atama kura başvurusu 2022 ne zaman, başladı mı? Sağlık Bakanlığı PBS başvuru ekranı!

  Sağlık Bakanlığı 2022 yılı 2. dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası İlanını yayımladı. Başvuruda bulunacak adaylar ilanın ardından detaylara odaklandı. Başvurularının PBS üzerinden alınacağı Sağlık Bakanlığı atama kurasıyla ilgili detaylar merak ediliyor.

  Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için, uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama başvuruları için tarihi verildi.  Sağlık Bakanlığı atama kura başvurusu ne zaman, başladı mı? Sorgulamaları paylaşılan ilanın ardından hız kazandı.

  SAĞLIK BAKANLIĞI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

  Sağlık Bakanlığı 2022 Yılı 2. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Takvimi'ne göre, PBS üzerinden başvurular, 25 Mayıs itibariyle başlıyor; 30 Mayıs Pazartesi günü saat 18.00'e kadar yapılacak. Başvuru değerlendirme sonuçları 9 Haziran Perşembe günü PBS üzerinden ilan edilecek. İnceleme sonrası başvuruları reddedilenlerin itirazları, 10 Haziran Cuma saat 18.00'e kadar yine bu sistem üzerinden alınacak. İtiraz sonuçları 15 Haziran Çarşamba günü PBS üzerinden açıklanacak.

  Kura çekimi 16 Haziran Perşembe günü yapılacak, yeri ve saati "https://yhgm.saglik.gov.tr" internet adresinden ilan edilecek. Atamaya esas evraklar 1 Temmuz Cuma günü saat 18.00'e kadar alınacak. Kamu kurum ile kuruluşlarında sözleşmeli olanlar ve özel sağlık tesislerinde çalışanlar, kurumlarıyla ilişiklerinin kesildiğine dair belgeyi, atamaları yapıldıktan sonra göreve başlayacakları sağlık tesisine teslim edecek.

  SAĞLIK BAKANLIĞI PBS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

  Bu kura eczacı unvanlı adaylar için 1. yerleştirme ve 2. yerleştirme olarak iki ayrı yerleştirme şeklinde yapılacak olup diğer unvan ve branşlar için sadece 2. yerleştirme işlemi uygulanacaktır.

  • 1. Yerleştirmede ‘Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu için yabancı dil yeterliliğine sahip ve yüksek lisans veya doktora programlarından mezun olmuş eczacı unvanlı personel alımı’ yapılacaktır

  • 2. Yerleştirmede ‘Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar ile diğer kamu kurum ve kuruluşları için eczacı, uzman diş tabibi, diş tabibi, tabip ve uzman tabip unvanında personel alımı’ yapılacaktır.

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURASI DUYURUSU İÇİN TIKLAYIN!

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap