Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  haziran ayı kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak

  1 ziyaretçi

  haziran ayı kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak?

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak?

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşı konusunda açıklama yaptı. Çok sayıda vatandaş kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak, sorusuna yanıt ararken, Bakan Bilgin açıklamasında bu ödemelerin yapılacağı tarihi açıkladı.

  Bakan Vedat Bilgin kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşı ödemelerinin 4 Haziran 2021 Cuma tarihinde hesaplara yatacağını açıkladı.

  Kısa çalışma ödemeleri ile işsizlik maaşı ödemelerinde sistemde IBAN bilgisi bulunan vatandaşlar, yapılan ödemeleri hesaplarından çekebiliyor. Diğer yandan sistemde IBAN bilgisi bulunmayanların ödemeleri ise PTT üzerinden T.C. Kimlik Numarasına yapılıyor.

  Ödemelerinin hesaplarına yapılmasını isteyenler İŞKUR'un internet sitesinden bilgilerinin güncelleyerek bu ödemelerin hesaplarına yatmasını sağlayabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.dunya.com

  KÇÖ Kısa çalışma ödeneği yattı mı, ne zaman yatacak? Haziran ayında Kısa çalışma ödeneği uzatılacak mı, ne zaman ödenecek? Bakan Bilgin "Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatacak?" sorusunu yanıtladı! - Son Dakika Haberler

  KÇÖ Kısa çalışma ödeneği yattı mı, ne zaman yatacak? Haziran ayında Kısa çalışma ödeneği uzatılacak mı, ne zaman ödenecek? Bakan Bilgin

  ÖDEME TARİHLERİ BELLİ OLDU!

  Kısa çalışma ve işsizlik maaşı ödemelerinin bu ayki tarihi belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, kısa çalışma ödenekleri için net tarih verdi. Mayıs ayına ilişkin Kısa Çalışma ve İşsizlik Ödeneği ödemelerinin 4 Haziran'da hesaplara yatırılacağını duyurdu.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Kısa çalışma ödeneği Haziran'da ne zaman yatacak? Kısa çalışma ödeneği (KÇÖ) ne zaman son? (2021)

  Kısa Çalışma Ödeneği (KÇÖ) ne zaman yatacak? Kısa Çalışma Ödeneğinin hesaplara yatacağı tarih açıklandı

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak? Mayıs ayı kısa çalışma ödeneği (KÇÖ) için tarih verildi

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitiyor?

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitiyor?

  Maaşın bir kısmını patron yerine İşsizlik Fonu’nun yatırdığı kısa çalışma ödeneği geçtiğimiz haftalarda yeniden uzatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kısa Çalışma Ödeneği nisan, mayıs ve haziranı kapsayacak şekilde sürecek” açıklamasında bulunmuştu.

  MARTTA 1 MİLYON 139 BİN KİŞİ KÇÖ ÖDEMESİ ALMIŞTI

  2021 yılı Mart ayında, önceki dönemde ödemesi devam edenlerle birlikte toplamda 1 milyon 139 bin 743 kişi için İşsizlik Sigortası Fonu'ndan toplam 1 milyar 750 milyon TL'lik kısa çalışma ödemesi yapılmıştı.

  Aynı dönemde, önceki dönemde ödemesi devam edenlerle birlikte 723 bin kişiye toplamda 959 milyon TL'lik nakdi ücret desteği ödemesi yapıldı.

  İBAN NUMARASI İŞKUR KAYIT VE GÜNCELLEME

  IBAN bilgileri bulunmayan vatandaşlara da PTT üzerinden ödemelerini alıyor.
  İBAN numarası ödeneğin hesaplara yatması için büyük önem taşıyor. Açıklamaya göre; İşsizlik maaşı veya kısa çalışma ödeneğinin hesabına yatırılması için ilk önce https://esube.iskur.gov.tr adresine giriş yapın. Sayfaya girdikten sonra IBAN bilgilerinizi girmek veya güncellemek için tıklayınız.” Sekmesine giriş yapın. Açılan sayfanın en altında IBAN kutusu yazan yere paranızın yatmak istediği hesabınızın İBAN numarasını yazın. Bilgilendirme metnini okuyup kabul ettikten sonra kaydetme tuşuna basınız. Bu işlemler sonrasında ödeneğiniz hesabınıza yatacaktır.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap