Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  haziran ayı kısa çalışma ödeneği ne zaman ödenecek

  1 ziyaretçi

  haziran ayı kısa çalışma ödeneği ne zaman ödenecek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak?

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak?

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşı konusunda açıklama yaptı. Çok sayıda vatandaş kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak, sorusuna yanıt ararken, Bakan Bilgin açıklamasında bu ödemelerin yapılacağı tarihi açıkladı.

  Bakan Vedat Bilgin kısa çalışma ödeneği ve işsizlik maaşı ödemelerinin 4 Haziran 2021 Cuma tarihinde hesaplara yatacağını açıkladı.

  Kısa çalışma ödemeleri ile işsizlik maaşı ödemelerinde sistemde IBAN bilgisi bulunan vatandaşlar, yapılan ödemeleri hesaplarından çekebiliyor. Diğer yandan sistemde IBAN bilgisi bulunmayanların ödemeleri ise PTT üzerinden T.C. Kimlik Numarasına yapılıyor.

  Ödemelerinin hesaplarına yapılmasını isteyenler İŞKUR'un internet sitesinden bilgilerinin güncelleyerek bu ödemelerin hesaplarına yatmasını sağlayabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.dunya.com

  KÇÖ Kısa çalışma ödeneği yattı mı, ne zaman yatacak? Haziran ayında Kısa çalışma ödeneği uzatılacak mı, ne zaman ödenecek? Bakan Bilgin "Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatacak?" sorusunu yanıtladı! - Son Dakika Haberler

  KÇÖ Kısa çalışma ödeneği yattı mı, ne zaman yatacak? Haziran ayında Kısa çalışma ödeneği uzatılacak mı, ne zaman ödenecek? Bakan Bilgin

  ÖDEME TARİHLERİ BELLİ OLDU!

  Kısa çalışma ve işsizlik maaşı ödemelerinin bu ayki tarihi belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, kısa çalışma ödenekleri için net tarih verdi. Mayıs ayına ilişkin Kısa Çalışma ve İşsizlik Ödeneği ödemelerinin 4 Haziran'da hesaplara yatırılacağını duyurdu.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Kısa çalışma ödeneği Haziran'da ne zaman yatacak? Kısa çalışma ödeneği (KÇÖ) ne zaman son? (2021)

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak? Mayıs ayı kısa çalışma ödeneği (KÇÖ) için tarih verildi

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak? Mayıs ayı kısa çalışma ödeneği hangi gün yatar?

  Kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak? Mayıs ayı kısa çalışma ödeneği hangi gün yatar?

  BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

  SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:

  "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

  Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

  Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

  Yazı kaynağı : finans.mynet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap