Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hayat bildiği gibi gelsin fragman

  1 ziyaretçi

  hayat bildiği gibi gelsin fragman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi | Show TV

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. Bölüm 1. Fragman |

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm Fragmanı - Dailymotion Video

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10.bölüm fragmanı yayınlandı! Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu ne?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10.bölüm fragmanı yayınlandı! Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu ne?

  Show TV ekranlarında yayınlanan, yeni sezonun popüler dizilerinden olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Sadi, bilmediği öz oğlu Mert'e tavsiyede bulunuyor.

  Show TV ekranlarında her hafta Perşembe günü evlere konuk olan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi, yayınlandığı ilk bölümden beri izleyiciden tam puan almaya devam ediyor. Heyecanla beklenen 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 10. bölümüyle 22 Eylül Perşembe günü saat 20.00'de Show TV'de...

  GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ DİZİSİNİN 9. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

  Songül’ün mektubuyla dağılan Sadi onu bulmaya çalışır. Son anda trenden inen Songül ise Sadi ile birlikte eve döner. Mahallenin sünnet olamayan çocukları için gizli kahraman Sadi tarafından düzenlenen sünnet düğünü herkes için güzel geçerken Kırdarların adamının Songül’ü bulmaya çok yakın olduğunun kimse farkında değildir.

  Depo baskını sonucu Mert, Zülfikar ve Can’ın hapse gireceğini düşünen Araz, üçlünün depodan kaçtığını öğrendiğinde deliye döner. Üstelik Ozan’ın yardım ettiğini öğrenince tamirhanede ortalık karışır. Ozan artık tamirhanede güvende değildir.

  Aylin’e karşı olan duygularını daha fazla içinde tutamayan Can, Aylin’le konuşmak için randevulaşır ama bu buluşma hiç beklenmeyen birinin aşk itirafıyla sarsılacaktır.

  Melek’in mahkeme günü yaklaştıkça Celal’in sakatlık durumunun davayı zora sokacağını bir kez daha avukatından duyan Melek, Celal’in teklif ettiği yeni bir ateşkesi kabul ettiğini söyleyip ona oyun oynamaya karar verir. Melek ve Celal arasındaki bu ateşkes mahkemede hiç beklenmeyen bir şekilde sonlanır.

  Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin konusu nedir

  İLİŞKİLİ HABERGani Müjde ve BKM işbirliğiyle şaşırtan proje! Bu kez drama...

  'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

  Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var

  'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

  Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde'ye ait olan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk'in yer alıyor. Genç ve dinamik kadroya sahip olan yapımda Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler var.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

  Kanser tedavisi olan Gamze Erçel'in kızı Mavi'den yeni görüntü!​

  Yazı kaynağı : www.yasemin.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap