Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hayat bazen tatlıdır onur gerçek adı

  1 ziyaretçi

  hayat bazen tatlıdır onur gerçek adı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

  Hayat Bazen Tatlıdır - Onur - Mustafa Mert Koç Kimdir (Gerçek İsmi, Rolü, Öldü mü, Ayrıldı mı)

  Oyuncular

  Birce Akalay (Hayat):Genç yaşta kaybettiği anne ve babasından edindiklerinden ödün vermeyen, onlar gibi eğitimci olmayı seçmiş idealist bir öğretmen. Tüm enerjisini kardeşi Gözde ve öğrencilerini yetiştirmeye adamış bu uğurda kendine özel bir hayat kuramamış bir kadın. Daha önceden nikah masasında sevdiği adam tarafından terk edildiği için erkeklere tam anlamıyla güvenemeyen fakat Cerrah Beye karşı gittikçe çoğalan bir hoşlantı hisseden karakterdir .

  Kanbolat Görkem Arslan (Cerrah):Eski bir mafya babası. Koray'ın abisi. Hayat öğretmenden oldukça hoşlanıp , onun her zor anında yardımcı olan bir karakterdir .

  Ufuk Özkan (Şerif Müdür):Okulun gelirlerini kendi giderleri için kullanan, eğitimci sıfatlarından hiç birine sahip olmayan kurnaz bir okul müdürü… Okulun güzel öğretmeni Birtanem hanıma  olan aşkı ve hırsları sürekli başına bela olur.

  Simay Barlas (Gözde):Lise ikinci sınıf öğrencisi. Kolejde okurken Koray adlı zengin çocuğun tacizine maruz kalmış, ablası ile devlet okuluna gelmiştir. Koray'ın eski , Burak'ın yeni sevgilisidir .

  Deniz Can Aktaş (Ronaldo Burak):Okulun yakışıklı futbol aşığı gencidir. Ağır, efendi bir duruşu olmasına rağmen şakadan ve hareketten hoşlanır. Sevda'nın eski , Gözde'nin yeni sevgilisidir .

  Anıl Tetik (Koray):Zengin bir ailenin ikinci çocuğu. İlgisiz ve sorunlu bir ailede yetiştiğinden dolayı psikolojik sorunları vardır. Psikopat tavırları ve saplantılı aşkı onun Gözde ile olan ilişkisini sonlandırır. Bunu kaldıramayıp Gözde’ye sahip olacakken Hayat öğretmenin müdahalesiyle amacına ulaşamaz. Gözdenin peşinden Anadolu lisesine gider ve orda okulun en tip, belalı öğrencilerini kısa zamanda kendine çekerek okulun sorun çıkaran kişisi olur. Tüm bunlar meydana gelirken Gözde'den vazgeçmez ve Gözde'yi çok sevdiği için Burak ve arkadaşlarına huzur kaçırıcı birçok kötü oyun oynar .

  Sevda Erginci (Kara Sevda):Ronaldo ile sevgilidir. Ronaldoyu Gözde'den kıskanmaktadır ve bu yüzden Gözde'yi sevmemektedir. Koray ile iş birliğinde bulunup Gözde ve Burak'ı ayırmak için türlü oyun oynarlar .

  Mustafa Mert Koç (Onur):Yaşadığı ailevi sıkıntılar yüzünden okulu bırakmak zorunda kalan Onur, bir barda şarkı söylemektedir. Ancak Hayat Öğretmen sıkıntıları çözer ve Onur okula geri döner . Zaman ilerledikçe okulun masum kızı Zeynep ile sevgili olurlar

  Melis Sezen (Asya):Koray'ın yakın arkadaşı ve Koray'ı sevmektedir.

  Zeynep Alkan (Emoji Emel):Mimikleri kuvvetli, neredeyse yüzü ile konuşan bir kız. Konuşmayı çok seven hareketli bir tip. Sevda'nın yakın arkadaşıdır .

  İlayda Çengel (Bariyer):Bir kıza oranla iri, agresif ve kaba biridir. Hayattaki en büyük hobisi dövüş sporlarıdır.

  Elif Doğan (Zeynep):Ailesi tarafından şiddete uğrayan bir kız. Kanunlar tarafından Hayat öğretmene verilmiştir ve Onur ile sevgilidir .

  Alihan Aracı (loçko Nedim):Okulun en haylaz ve sevimli öğrencisi. Tüm arkadaş ve öğretmenlerinin zayıf yönlerini bulup onlarla uğraşan bundan keyif alan biri… Ronaldo’nun hem en yakın arkadaşı hem de dert ortağıdır.

  Nedim Suri (Aragaz):Hayatını iddialar üzerine kurmuş, iddiayı kazanmak için yapmayacağı şey olmayan biridir. İri yarı cüssesine rağmen çocuk gibi saf bir hali vardır.

  Temmuz Uğur Yıldız (Tarhan):Koray'ın zengin ve yakın iki arkadaşından biridir . Gizliden gizliye Gözde'den hoşlanmaktadır .

  Gamze Topuz (Birtanem):Şerif’in aşkını kullanan, diğer öğretmenlere nazaran maddi açıdan daha iyi durumda olan güzel ve alımlı bir öğretmendir. Okuldaki hali vakti yerinde öğrencilere özel ders verir ve aynı öğrencilere hem derslerde hem sınavlarda iltimas gösterir.

  Lale Başar (Nazan):Simetri hastalığını kullanan öğrenciler yüzünden sürekli dersi kaynayan öğretmendir.


  Yazı kaynağı : www.wattpad.com

  Tüh!

  Hayat Bazen Tatlıdır Dizi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

  Hayat Bazen Tatlıdır Dizi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

  Başrollerinde son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli dizisinde Esra karakterine hayat veren Birce Akalay ile yine Atv ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Aile İşi dizisinde Hakan karakterine can veren Ufuk Özkan'ın yer aldığı yeni dizi kasım 2016'da Star Tv ekranlarında başladı. Süreç Filmin Yapımcılığını üstlendiği dizinin adı Hayat Bazen Tatlıdır olarak açıklandı. Dizinin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturuyor, senaryosunu ise Gani Müjde yazıyor.

  Hayat Bazen Tatlıdır Konusu;

  Öğretmenlik yaptığı süre boyunca doğru gördüklerini savunduğundan dolayı başına gelmeyen kalmamış Hayat öğretmen ile kardeşi Gözde'nin başından geçen olaylar anlatılacak.Özel bir okulda öğretmenlik yaparken oradan ayrılıp bir Anadolu Lisesinde göreve başlayan Hayat Öğretmenin peşini sorunlar bırakmıyor ve yeni okulunda da başı dertten kurtulmuyor. Yeni geldikleri okulda heyecan ve adrenalin hiç eksik olmayacak Hayat öğretmen ile kardeşi Gözde okuldaki dengeleri alt üst edecek. Okulun Müdürü'nü ise Ufuk Özkan canlandıracak.

  Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölüm fragmanı

  Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları

  Teoman Kumbaracıbaşı (Savcı Tamer)

  hayat bazen tatlıdır savcı tamer kimdir

  Birce Akalay (Hayat);
  Hayatta Kal Birce Akalay

  Simay Barlas (Gözde)

  18 yaşındaki genç ve güzel oyuncu 1.66 boyunda 47 kilodadır. Paramparça dizisinde rol almıştır. Rocco, Uludağ Frutti, Vekta Isıtıcı reklam filmlerinde boy göstermiştir.


  Hayat Bazen Tatlıdır Gözde Kimdir? simay barlas Kim

  Aslı Mavitan 

  Asıl mesleği haber spikerliği olan Aslı Mavitan 22 Kasım 1980 İstanbul doğumludur.

  aslı mavitan hayat bazen tatlıdır.

  Sevda Erginci: (Kara Sevda)

  Güzel oyuncu 3 Ekim 1993 yılında İStanbul'da doğmuştur. Geçtiğimiz sezon Fox ekranlarında izlenme rekorları kıran Karagül isimli dizide Ayşe karakteri ile ön plana geçmiştir.

  hayat bazen tatlıdır kara sevda kimdir

  Ufuk Özkan (Şerif Müdür);

  Anıl Tetik (Koray)

  1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu Kadir Has Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer almıştır.
  hayat bazen tatlıdır anıl tetik

  Mustafa Mert Koç

  Sosyal medyada paylaşımlarıyla bir fenomen haline gelen Mustafa Mert Koç Kıvanç Tatlıtuğ'a benzerliğiylede tahtına göz koyan yeni bir oyuncu adayıdır. 1994 doğumlu oyuncu genç kızların yeni gözdesi durumunda.
  hayat bazen tatlıdır mustafa mert koç

  Lale Başar (Nazan Öğretmen)

  27 Ocak 1974 Ordu doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur.Dudaktan Kalbe, Deniz Yıldız, Göl Zamanı ve Aşk Yeniden gibi dizilerde rol almıştır.

  hayat bazen tatlıdır lale başar kimdir

  Kanbolat Görkem Arslan (Cerrah Bey)

  4 Kasım 1980 Düzce doğumlu yetenekli oyuncu Hatırla Sevgili, Asi, Ayrılık, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol almıştır.

  hayat bazen tatlıdır kanbolat görkem arslan kimdir?

  Gamze Topuz (Birtanem Öğretmen)

  8 Ekim 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Ümit Kantarcılar ile evlidir. Bilgi Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. 1.70 boyunda 62 kilodadır. En İyi Arkadaşım, Doktorlar, Türk Malı ve Güzel Çirkin dizilerinde rol almıştır.

  hayat bazen tatlıdır gamze topuz kimdir

  Zeynep

  hayat bazen tatlıdır zeynep kimdir

  Loçko

  hayat bazen tatlıdır loçko kimdir

  Zeynep Alkan Emel (Emoji)

  hayat bazen tatlıdır emel emoji kimdir

  Tarhan

  hayat bazen tatlıdır tarhan kimdir

  Şamil Kafkas

  hayat bazen tatlıdır şamil kafkas kimdir

  Burak (Ronaldo)

  hayat bazen tatlıdır burak ronaldo kimdir

  Nedim Suri (Aragaz)

  1991 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Dinle Sevgili'de canlandırdığı karakterle tanınmaktadır. Hatırla Gönül dizisinde Rıdvan karakterine hayat vermiştir.Bu Kalp Seni Unuturmu, Benim Hala Umudum Var oynadığı diğer dizilerden bazılarıdır.

  hayat bazen tatlıdır nedim suri kimdir

  Erol Öğretmen

  hayat bazen tatlıdır erol öğretmen kimdir

  Zeynep Öğretmen

  hayat bazen tatlıdır zeynep öğretmen kimdir

  Hamdi Kahraman

  1975 Hakkari doğumlu yetenekli oyuncu Bkm Mutfak ekibindendir. Aslan Kral dizisinde Beşir karakterine hayat vermiştir.

  hayat bazen tatlıdır hamdi kahraman kimdir

  Yazı kaynağı : haber.fragman-tv.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap