Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hay day içerik üreticisi kodu 2023

  1 ziyaretçi

  hay day içerik üreticisi kodu 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hay Day İçerik Oluşturucu Kodları

  Hacklenecek Kodlar Hay Day

  Hay Günü Hileleri, Kodları, Ücretsiz Diamonds Ve Daha Fazlası

  Hay Günü Hileleri, Kodları, Ücretsiz Diamonds Ve Daha Fazlası

  Hay Day, küçük bir aile çiftliğinden sorumlu olan iOS ve Android için ücretsiz bir mobil oyun. Bitki yetiştirebilir, hayvan yetiştirebilir ve en iyi çiftliği inşa edebilirsiniz. Yaptığınız her şey biraz zaman alıyor, yani geliştirici, Supercell, bu tür bir bedava oyuna nasıl para kazanabiliyor.

  Bitkilerinizin büyümeyi bitirmesini veya binaların inşaatı bitirmesini beklemek istemezseniz, Supercell'in gerçek bir uygulama içi satın alma olarak sattığı Diamond denilen premium bir para birimi ile oyundaki hemen hemen her şeyin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. para.

  Elmaslar Hay Günü'nde çok kullanışlı olduğundan, önemli hilelerin, hacklerin, sömürücülerin ve ipuçlarının çoğu, uygulama içi mağazada satın almadan pırlanta elde etmek için dönüyor. Yeni binalar yapmak, yeni çiftlik hayvanları satın almak ve çiftliğinizi süslemek için gereken diğer oyun içi para birimi olan paraları elde etmek için kullanabileceğiniz çok sayıda önemli teknik de vardır.

  İster şehir dışında taze bir şehir, isterse harika bir çiftlik ile iyi niyetli bir yeşil başparmak olun, elinizde bedava elmaslar elde etmenize yardımcı olacak en iyi bilgileri bir araya getirdik. Hay Günü'nün dışında bir sürü para ödemeden.

  Hay Günü Hacking

  Hay Day gibi oyunlar oyunculara bir seçenek sunuyor: anında bir tatminkarlık için bir miktar para ödeyin ya da daha yavaş bir hızda ilerleyin. Hay Day'da Supercell, elmasların biçimini, ekinlerin büyümesini hızlandırmak, binaların üretimini hızlandırmak için kullanabileceğiniz, ham maddeye sahip olmadığınız ürünler üzerinde anında çalışmaya başlayabileceğiniz ve daha fazlasını uygular.

  Tablodaki bu seçim ile, çevrimiçi anahtar üreteçleri, kesiciler ve üçüncü taraf elmas satıcıları şeklinde sunulan üçüncü bir seçeneğe vermek cazip gelebilir. Bu ücretsiz elmas kaynaklarının hepsi ücretsiz olarak Hay Day'da reklamları izlemek, hatta bir anketi doldurmak için anında ilerleme sunuyor.

  Gerçek şu ki, Hay Day hile kodları, hackler, ucuz elmaslar, serbest elmaslar veya türden herhangi bir şeyin meşru kaynakları yoktur. Bu hizmetlerin birçoğu bir program indirmenizi, bir anketi doldurmanızı veya Hay Günü'nize bilgi vermenizi ve karşılığında bedava elmaslar vermenizi ister.

  Bu teklifler neredeyse tekdüze bir şekilde dolandırıcılığı ve hatta kimlik avı ile sonuçlanabilir veya bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştırabilir. Bu yasadışı yöntemlerden biri size ücretsiz veya ucuz elmaslar sunabilmiş olsa bile, Supercell'in bu tür şüpheli etkinlik için hesapları hızlıca yasakladığı bir geçmişi vardır.

  Ürününüzün büyümesini beklemek zor olabilir ve binalarınız üretimi bitirebilir, ancak yasadışı hackler veya gölgeli üçüncü taraf satıcılar olmadan serbest elmas elde etmenin bir ton yolu vardır. Supercell'in yolunuza çıktığı tüm serbest elmaslardan yararlanırsanız ve harcamalarınızı aksatmadan geçirirseniz, kesinlikle sonunda ödeyecektir.

  Ücretsiz Diamonds için Hay Day Başarılarını Açın

  Hay Day'de elinizde serbest elmaslar elde etmenin en kolay yolu, oyun oynarken doğal olarak kazanacağınız başarılar. Bu başarılar, mahsullerin hasat edilmesi ve kamyon teslimatı taleplerinin yerine getirilmesi gibi, yapmakta olduğunuz görevleri yapmaktan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, başarı uyarısını oynarken, oyun oynarken zaman zaman ortaya çıktığını görürseniz şaşırmayın.

  Sağdan kazmak ve başarılar için doğrudan doğruya gitmek istiyorsanız, ücretsiz elmaslarınızı mümkün olduğunca çabuk açmak için, bunu nasıl yapacağınızı ana hatlarıyla gösteren kullanışlı bir grafik hazırladık.

  Çiftlik süsleri gibi şeyleri ödüllendiren bir av günü Hay Day başarısı var, bu yüzden onları dışarıda bıraktık. Başarıların geri kalanının her biri üç katmana sahiptir, bu da her bir katmanın amacına ulaşırken toplam üç kez ücretsiz elmas alacağınız anlamına gelir.

  Örneğin, ilk 20 kamyon teslimatınızı tamamladıktan sonra bir elmas alacaksınız. Bundan sonra 500 teslimattan sonra 2 tane elmas ve 2,000'den sonra 3 tane elmas almayı bekleyebilirsiniz.

  Bu çok gibi görünebilir, ancak tüm gelişmiş ipuçlarımızdan ve püf noktalarımızdan yararlanırsanız, hiçbir zaman bulamayacaksınız.

  Oyundaki her bir başarıyı tamamlamayı başarırsanız, toplamda 465 serbest elmas elde edersiniz. Sadece onları acele eden bitkileri harcama!

  Hay Günü'nde Ücretsiz Diamonds Nasıl Gidilir?

  Başarılardan elde ettiğin serbest elmaslara ek olarak, Hay Day'de elinizde serbest elmaslara sahip olmanın başka yolları da var. İşte en iyi yollardan bazıları:

  Mayından Hay Gününde Ücretsiz Elmaslar

  Hay Day'deki maden 24 seviyesinde açılır ve ana amacı değerli metaller için bir kaynak sağlamaktır. 21.000 jetona mal oluyor ve tamamlanması 35 saat sürüyor, bu yüzden madeni paralarınızı yatırdığınızdan ve ileride plan yaptığınızdan emin olun.

  Madeni açtığınızda, cevheri çıkarmaya başlıyorsunuz. Oyundaki çoğu sürecin aksine, cevherin çıkarılmasıyla ilişkili bir zaman yatırımı yoktur. Ağaçlar ve kayalar gibi engellerin kaldırılması gibi çalışır, çünkü istediğiniz kadar hızlı bir şekilde parmağınızı kaydırabilirsiniz, ancak her bir ekstraksiyon bir aracı harcamayı gerektirir.

  Madeni her kullandığınızda, cevherin yanı sıra elmasları da çıkartabilirsiniz. İşte, kullandığınız çıkarma aracına göre elmas elde etmek için yüzde şansı hakkında kaba bir fikir:

  Madenden elmas elde etmede ana sınırlayıcı faktör, araçları kullanmanız gerektiğidir. Eğer sadece hasat ettiğinizde ya da diğer oyunculardan satın alarak şans eseri elde edebileceğinizden, madeni elmas için kullanabilme şansınız şansınız tarafından sınırlandırılacaktır.

  Hay Day Of Wheel Hay Day Ücretsiz Öğeler Nasıl Gidilir?

  Her gün sabah 8.00'da (EST) bir kamyon çiftliğinizden sokağa çıkacak. Kamyonun arkasında bir treyler var ve treylerde Wheel of Fortune adında bir karnaval oyunu var. Bu kamyona göz kulak olun, çünkü servet çarkı döndürür, serbest elmaslar gibi ödüller verir.

  İlk spin ücretsizdir, bu yüzden dezavantaj yok. Eğer ikramiyeye gelirseniz, başka bir serbest dönüş elde edersiniz. Aksi taktirde ödülü kazanırsınız ve ek dönüşler her bir pırlantaya mal olur.

  Tekerleği Döndürmezseniz, kamyon eninde sonunda ayrılacak ve bir sonraki güne kadar beklemeniz gerekecektir.

  Hay Günü'nde ücretsiz Diamonds Gizem Kutuları

  Zaman zaman, çiftliğinizin çevresinde kırmızı alet kutularının göründüğünü fark edeceksiniz. Çiftliklerinizi ağaç ve kayalarla kaplı olacağından, onları erken tespit etmek zor olabilir, bu nedenle zaman zaman etrafınıza baktığınızdan emin olun.

  Bu gizemli kutular bazen açılmakta özgürdür ve madeni paralar, inşaat malzemeleri ve hatta serbest elmaslar içerebilirler. Diğer gizemli kutular kilitlendi ve kilidini açmak için elmas ödemeniz gerekiyor. Gizemli kutuların inşaat malzemelerini veya madeni paraları elmaslardan daha fazla bulundurması nedeniyle, ne yapacağınızı bildiğinizden daha fazla elmasınız olmadıkça kilidini açmak iyi bir fikir değildir.

  Ücretsiz Diamonds için Facebook Bağlantısı

  Ücretsiz elmas almanın en kolay yollarından biri Facebook hesabınızı bağlamaktır. Hesabınızı bağladığınızda, beş elmas alacaksınız.Supercell'in Facebook sayfasının ardından başka bir bedava elmas almanıza da imkan tanıyor.

  Sadece Supercell'i oynamak tamamen mümkün olsa da, Facebook'unuzu bağladığınızda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz olasılıklar da artar. Bu, yol kenarındaki stantlardan eşya satın almanıza, çiftliklerindeki gizli gizemli kutuları bulmanıza ve daha fazlasını sağlar.

  İzlenme Reklamlarından Hay Günü'nde Ücretsiz Diamonds Nasıl Gidilir?

  Zaman zaman, film biletlerinin çiftliğinizin posta kutusunun yanında görüneceğini fark edeceksiniz. Bu sinema biletlerinden birine tıklamak, Filmlerde Gece adlı bir özellik başlattı. Bu, ödüller karşılığında genellikle diğer mobil oyunlar için kısa reklamları izlemenizi sağlar.

  Alabileceğiniz ödüllerden bazıları, çiftliğinizi, kuponlarınızı, ürünlerinizi ve hatta ücretsiz elmaslarınızı genişletmek için bina malzemeleri içerir.

  Her gün ikiye kadar bilet alabilirsiniz, bu yüzden gözlerinizi posta kutusunda saklayın.

  Hay Günü İpuçları ve Püf Noktaları

  Çiftliğinizi oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi Hay Day ipuçları ve püf noktaları:

  Yazı kaynağı : tr.go-travels.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap