Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hay day ücretsiz elmas seviye altın

  1 ziyaretçi

  hay day ücretsiz elmas seviye altın bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hay Day Hileleri | Sınırsız Altın, Seviye, Elmas Hilesi

  Hay Day Hileleri | Sınırsız Altın, Seviye, Elmas Hilesi

  Hay Day, Supercell tarafından geliştirilmiş oynaması ücretsiz olan bir çiftlik kurma oyunudur. Hay Day oyunu hem Android hem de iOS platformlardan oynanabilmektedir. Hay Day'da çiftliğinizi kurduktan sonra onu işletmeniz gerekir. 122 farklı ülkede oynanan başarılı oyun Hay Day, çevrimiçi oynanabilir. Bu yüzden de oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekir.

  Hay Day oyununun piyasaya ilk sürülme tarihi 21 Haziran 2012'dir. 2012 yılında çıkmış olmasına rağmen günümüzde hala daha birçok kişi oynamaya devam etmektedir. Simülasyon ve strateji video oyunu türlerinde oldukça iyi başarı yakalayan oyunda seviye atlamak, elmas ve altın bulmak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Biz sizlere Hay Day oyununda yapabileceğiniz hileleri anlatacağız. Bu hileler sayesinde oyunda daha kolay bir şekilde ilerleyebileceksiniz.

  Hay Day Hilesi Nasıl Yapılır?

  Son sürüm Hay Day hilesini yapmak için bir hile sitesi bulmalısınız. Tarayıcınızın arama kısmına "Hay Day Ücretsiz Elmas, Seviye, Altın" yazın. Daha sonrasında hileyi veren siteye giriş yapın. Burada oyun adınızı girin. Hangi platformdan oyuna bağlanıyorsanız onu seçin.

  Bağlandıktan sonra üretmek için ihtiyacınız olan Elmas, altın ve seviye miktarını girin ve Sonraki butonuna tıklayın. Burada ganimetlerin hesabınıza geçmesi için bir müddet bekleyin. Geçiş başarıyla tamamlandıysa siteyi kapatın, oyuna giriş yapın ve hileli oyunun keyfini çıkartın.

  Son derece basit olan bir başka Hay Day yöntemi daha vardır. Bu yöntemde ise tekrar tarayıcınızı açın. Arama kısmına "Hay Day APK" yazın ve karşınıza çıkan sitelerden güncel sürümü bularak indirmeyi başlatın.

  Daha sonrasında indirmiş olduğunuz bu hileli sürümü telefonunuza kurun. Kurulum başarıyla gerçekleştiyse oyuna giriş yapın. Eğer tüm adımları başarıyla geçtiyseniz oyuna girdiğinizde sınırsız para, elmas ve seviyeye sahip olacaksınız. Bu sayede artık oyunun en iyilerinden birisi olabilirsiniz.

  Eğer hileleri yaparken sorun yaşıyorsanız yorum kısmında bize yaşadığınız sorunu belirtebilirsiniz. Ayrıca indirmeleri yapabilmek için telefonunuzun ayarlar kısmından "Bilinmeyen kaynaklardan gelen indirmelere izin ver" seçeneğini aktif etmeniz gerekir.

  Hay Day Hileleri

  Hay Day oyununda yapabileceğiniz birçok hile vardır. Çiftliğinizi geliştirmek için yapacağınız bu hileler sayesinde oyundaki en iyi çiftliğe sahip olabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki adımları doğru bir şekilde izlemelisiniz. Daha sonrasında aşağıda bulunan hileleri kullanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.neoldu.com

  Hay Day Para ve Elmas Hilesi

  Hay Day Para ve Elmas Hilesi

  Hay Day para ve elmas hilesi; Hay Day çiftliğinizi daha profesyonel, daha kolay ve daha deneyimli bir çiftçi olarak yönetmek ister misin? Hay Day hilelerini kullanarak daha kolay sulayın ve bitki yetiştirin, yeni ve daha pahalı ürünler ekin ve oyun keyfini artırın! Hay Day para ve elmas hilesi ile her şey artık daha kolay!

  Hay Day Hileleri

  2012 yılında mobil oyun sektöründe yerini almaya başlayan ve kısa zaman içerisinde binlerce kullanıcı sayısına ulaşan Hay Day oyunu, şu anda dünyanın en çok sevilen ve halen milyonlarda kullanıcı tarafından oynanan çiftlik oyunlarının başında yer alıyor. Hem iOS hem de Android platformlarını destekleyen bu oyunda kendini daha hızlı geliştirmek isteyen ve bunun yollarını araştıran kişiler de Hay Day hilelerine bakıyor.

  Bir çiftlik oyunu olan Hay Day’de çiftçinin günlük işlerini yaparak adeta gerçek bir çiftçiye dönüşebilir ve çok para kazanabilirsin. Hay Day oyununda, temel seviyeden başlayarak bazı evler, çiftlikler, engebeli tarlaları sürerek ve kendini de sürekli geliştirerek ileride oldukça büyük bir çiftliğin sahibi olabilirsin. Ancak bu geçeceğin yolların ve aşman gereken engellerin hiç de kolay olmadığını söylemeliyiz. Tam bu aşamada da Hay Day para ve elmas hilesi yardımına yetişiyor.

  Hay Day Oyun Hileleri

  Hay Day oyununun başlangıç aşamasında sana verilen bazı mevcut tohumlarla çiftçiliğe başlıyorsun. Tohumlara, bitkiniz büyüne kadar su püskürtmeye devam edin ve bitkiniz büyüdükçe de mağazada satın alabileceğin çiftlik ürünlerini alarak kendini geliştirmeye devam etmelisin. Çiftlik yaparken de bitki yetiştirirken deneyim puanı kazanarak gelişimini sürdürüyorsun. Belirli sınırlar çizilerek, yeterli deneyim puanını topladıkça daha fazla ögenin, bitkinin, çeşitli ekipmanların ve daha birçok ek özelliğin kilidini açarak gelişimini hızlandırmalısın.

  Hay Day oyunundan sayısız bitki tohumu olmakla birlikte seçmen gereken evcil hayvan türleri de bulunuyor. Ancak bitki yetiştirme konusunda ekstra dikkat etmen gereken ve oyunun kilit noktalarından birisi de bitkilerin yaşam döngüsü oluyor. Hay Day oyununda, bitkilerin yaşam döngüsü olarak özel bir nokta belirlenerek, bazı bitkiler için sadece üç kez hasat etme şansı veriliyor. 3. hasattan sonra da maalesef bitkiler soluyor. 3. kez hasat yaptıktan sonra solan bitkiler geri döndürülemiyor ve ve yeni bitki dikmek için de eski solan bitkiyi parçalaman gerekiyor.

  Hay Day Para ve Elmas Hilesi

  Hem ülkemizde hem de dünya çapında severek oynanan mobil oyunlardan birisi olan Hay Day oyununda Elmas Hilesi yapmak artık oldukça kolay bir hale geldi. İnternet üzerinde çalışan pek kişi tarafından, Hay Day oyun hileleri araştırılarak ve oyunun yazılımsal açıkları tespit edilerek, Hay Day para ve elmas hilesi yayınlanmaya başlandı.

  Sen de eğer Hay Day elmas hilesini merak ediyor, kullanmak istiyor ve ücretsiz bir şekilde bu hileden yararlanmak istiyorsan, yapman gereken tüm işlemlere yazımızın içeriğinde ulaşacaksın. Hay Day para ve elmas hilesi sayesinde sen de hesabını güçlendirebilir ve hızlı bir şekilde geliştirme şansına sahip olabilirsin.

  Metin2 bedava hesaplar

  Hay Day Elmas Hilesi Nedir?

  Hay Day para ve elmas hilesi, oyun açıkları araştırarak bu açıklar üzerinden Hay Day hileleri yapma şansı bulan yazılımcı ekibi tarafından uzun süredir uygulanıyor. Sonunda çalışan bir yöntem bulunarak hepimizin kullanabileceği Hay Day para ve elmas hilesi yayınlandı.

  Bu hile sayesinde, Hay Day oyun hesabına istediğin kadar para ve elmas gönderebilirsin. Unutmayın! Bütün oyuncular, Hay Day elmas hilesinden ücretsiz bir şekilde bu yararlanabilir! Sende bu fırsatı kaçırma!

  Hay Day Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

  Hay Day para ve elmas hilesi yapmadan önce, çalışan ve güvenilir bir Hay Day elmas hilesi sitesi bulmak önem taşıyor. Yoksa, sizden hesap şifrenizi isteyen ve aksi takdirde çalışmayan sitelere güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü hesap şifrenizi aldıktan sonra art niyetli olarak hesabınızı çalmaya yönelik hareket eden siteler de mevcut. Buradaki hatırlatmayı yaptıktan sonra da Hay Day elmas hilesini nasıl kullanabileceğini anlatalım.

  Siteye girdikten sonra, ilk önce hesabına kaç tane elmas göndermek istediğini yazman veya hazır seçenekler arasından seçmen gerekiyor. Kimi hile programı, aşırı kullanımların önüne geçmek için, Hay Day elmas hilesi yapman için sana bir alt ve üst sınır belirlemiş de olabilir.

  İstediğin Hay Day bedava elmas miktarını yazdıktan sonra hileyi çalıştırın. Hileyi çalıştırdıktan sonra, buradaki bedava Hay Day elmasların gönderileceği Hay Day hesabına ait bilgileri isteyecek. Sen de açılacak olan sayfada, senden istenen Hay Day oyundaki hesap adını buraya yazmalısın.

  Hesap adını da girdikten sonra, Hay Day bedava elmas kazanmak için karşına gelen doğrulama adımını tamamlaman gerekiyor. Hay Day bedava elmas hilesinin çalışması için doğrulama adımlarını eksiksiz olarak tamamla ve ardından, hediye edilen elmasların hesabına tanımlanmasını bekle. Hay Day ücretsiz elmaslar hesabına yüklendikten sonra oyun keyfini istediğin gibi çıkarabilirsin!

  Elmas Hilesi Yapmak Yasak mı?

  Bildiğin gibi oyunlar içerisinde hile yaparak gelişmek ve diğer oyunculara göre avantaj elde etmek her oyunda olduğu gibi Hay Day oyununda da yasaktır. Ancak burada yapacağın Hay Day ücretsiz elmas hilesi güvenli bir yazılım olmakla birlikte herhangi bir ban yemene sebep olma ihtimali oldukça düşük oluyor. Yukarıda senden istenen doğrulama adımlarını takip edebilir ve tüm bu adımları tamamladıktan sonra da Hay Day bedava elmaslarını kullanmaya başlayabilirsin.

  Oyun tutkunlarının yakından aşina olduğu ping kelimesi; en genel tanımıyla bilgisayardan alınan veri paketinin sunucuya aktarılması esnasında geçen zaman dilimini yani süreyi ifade ediyor. Sizler de Ping Düşürme Yolları ve Taktikleri isimli makalemizi ziyaret ederek konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : mobildiyari.com

  Hay Day Püf Noktaları: ÜCRETSİZ ELMASLAR Alın | Hileler İndirmeler

  Hay Day'in birçok hilesi var çiftliğimizin evriminde ilerleyebilmek için. Hay Day'in, çiftliğimizi daha fazla üretmesini sağlamak ve Supercell'in sunucularında bulunan yüzbinlerce kişiden en güzeli ve düzenlisi olmak için temel nedeni budur.

  Bunu yapmak için ve zaten yaşında olan bir oyunla gidelim en önemli hileleri toplamak için Hay Day tarafından. Tipik çiftlik gıdalarından daha ayrıntılı olanlara kadar her türlü ürünü üretmek için sıfırdan başlayacağınız bir oyun.

  En İyi Hay Day Püf Noktaları - 2018

  Para almak için ayrıntılara gireceğiz ve böylece elmasları almak için Google Play Store'dan banka kartının geçişini kurtaracağız, ancak Bu dört ipucunu almanız çok önemlidir. Hay Day oyunlarıyla yüzleşmek için üs olarak.

  Eğer onları takip etmezsen, er ya da geç oyunu ve arkadaşlarınızın çiftliklerini geçeceksiniz sana bin tur verecekler. Bu arada oyun oynayacak arkadaşlarınız varsa her şey daha kolay olacaktır çünkü Hay Day'in hilelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

  Bunlar dört ipucu:

  Hay Day'de bedava elmas nasıl alınır

  Sandıklar

  Kilidi açılmış araçları bulmanın ana yollarından biri onları bir arkadaşının çiftliğinde aramak veya takipçi. Onları arazinizin etrafına dağılmış olarak bulacaksınız, bu yüzden tüm kuytu ve çatlaklara iyi bakın.

  Elmas alabilmenin dışında araç kutularındaAyrıca çiftliğimizin ilerlemesi için kullanışlı olacak masalar gibi başka malzeme türleri de bulacağız.

  Başka bir yol hazineler çiftliğimizin köylerinde bulabiliriz. Onlara ulaşmak için tren istasyonundan gitmemiz gerekiyor. O zaman, çoğunlukla denizde bulunan bu hazineleri bulmak için araziyi keşfetmek meselesi olacak.

  sana şunu söyle komşunun denizindeki sandıklar daha hızlı yenileniyor, böylece düzenli olarak nereyi keşfedeceğinizi zaten biliyorsunuz.

  Film gecesi

  Elmasları ve diğer kaynakları elde etmenin başka bir yolu reklam görmektir Film Gecesi aracılığıyla. Çiftliğinizin girişinde, postanenin yanında, elmas elde etmek için farklı biletler ve reklam görme karşılığında daha fazla kaynak bulacaksınız.

  Balık tutma

  Elmas almanın bir yolu sahip olacağımız ağı kullanın iskeleden. Daha fazla imkana sahip olmak ve her X saatte bir iskeleye dönmek için bunları tekrar değiştirmeyi unutmayın.

  Facebook Etkinlikleri

  Şehir Supercell'in Facebook etkinliklerine dikkat Hay Day'de. En son gönderileri okumak için Facebook sayfasını takip etmeniz yeterli. Sayfalarından genellikle Hay Day'de elmas almanızı sağlayacak oyun içi etkinlikleri duyururlar.

  Aynısı olacak yeni bir güncellemeden önceki günlerde ya da başlattıklarında bile, genellikle çiftlik simülasyon oyunlarına sadık olan oyuncuları her gün milyonlarca oyuncuyla ödüllendirdikleri için.

  levha

  Maden, değerli elmaslar gibi özel kaynaklara erişmemizi sağlayacak yapılardan bir diğeri. için elmasları ve bu kaynakları al dinamit çubuklarına, TNT'ye, küreklere ve kazmalara ihtiyacımız olacak.

  Onlarla bize hizmet edecek çok miktarda malzeme alacağız. altın külçeleri eritmek için, çelik ve dahası. Ama elmas aldığımız için de şanslı olacağız, yani biliyorsun.

  Önemli: onlar daha iyi bir dizine sahip olanları zirveye çıkarır küreklere kıyasla elmas almak için.

  Dikenler

  Şimdi maden için o kazmaları almanın bir yolunu bulacaksın. Çok basit, tom'la konuşacağız, bizim için nesneler bulmaya giden çocuk. Zirveleri belirtiyoruz ve onları birkaç saat içinde elde edeceğiz.

  Hediyeler

  Pırlanta almak için bir diğer seçenek de Hay Day'in evimizde bize bıraktığı tüm hediyelere özen göstermek. genellikle çok sayıda elmas ver oyunu güncellemek ve günlük olarak mevcut olmaya devam etmek için. Daha önce de söylemiştik, çok oynamak önemli.

  Daha fazla şekil

  Bu diziyi de görmezden gelemeyiz. küçük numaralar Bu inşaat oyununda elmas elde etmek için:

  Hay Day'de nasıl seviye atlanır

  mağaza ki çiftliğimizin girişinde var Para kazanmanın harika bir yolu ve diğer oyunculara satabileceğimiz bir yer. Günün belirli saatlerinde diğer ürünlerden daha fazla yararlanabileceğimizi göreceğimiz bir oyunun arz ve talebine doğrudan gireceğiz.

  Lo aynısı geceleri olur diğer yarım küreden oyuncular satın alırken. Bir diğer önemli ipucu ise kamyon ve tekne siparişlerinden iki kat daha fazla deneyim elde etmeye çalışmaktır.

  Kamyonlar, çok fazla ürün gerektirmediği için deneyim puanı kazanmanın en kolay yollarından biridir.

  Ayrıca arazilerinizin manuel olarak toplanması da tecrübe puanı kazandırır. tüm ürünleri toplamak için Çiftliğinizin ürettiği. Yani oyunun tüm süreçlerinde ne kadar aktif olursanız, o kadar çok deneyim kazanırsınız.

  en iyi bir rutin öğreniyor para, deneyim ve elmas almak için. Her şeyden önce, çünkü çok hızlı bir şekilde seviye atlarsanız, paranız olmadığı için kendinizi üretecek makineler satın alma imkanınız olmadan bulacaksınız.

  İdeal olan, para, deneyim ve elmas kazanmanın birleşimidir. Mağaza çok önemli madeni paralar yüzünden, bu yüzden satın alınabilmeleri için her zaman sarf malzemeleriyle birlikte saklayın.

  Hay Day'de nasıl para kazanılır?

  Hay Day'in en önemli numaralarından bir diğeri satışa sunduğumuz ürünleri duyurmak mağazamızda. İşte burada pırlantalar büyük önem kazanıyor, çünkü sadece 1 pırlanta bize ücretsiz bir reklam vermemizi sağlıyor, ancak yeterince sabrımız varsa, yaklaşık 4 dakikamız varsa, tekrar başka bir reklam koyabiliriz.

  ilan ver mağazada demek, eğer iyi bir fiyata koyarsak hemen satarız, çünkü gazetenin haber bölümünde yer alacaktır; tapuları ve diğer ilginç ürünleri bulmak için günlük olarak erişmemiz gereken bir yer.

  Aslında Hay Day'de para kazanmak için büyük miktarlarda ürün üretmek çiftliğinde ve her 4 dakikada bir sat. Bunun için iyi bir makine repertuarına sahip olmamız ve elimizdeki tüm kaynaklarla iyi çalışmamız gerekecek.

  Demek istediğim domuzlar, tavuklar ve inekler üretiyor, ve ürünleri peynir ve diğer serilerini elde etmek için hızla işlemeye geçirilir. Diğerlerinden daha hızlı satan ürünler olduğunu bulacağız, bu yüzden onları elde etmek için çiftliğimizi optimize edeceğiz.

  Eğer biz kendimizi süt ürünleri satışına adadıkElbette birkaç gün içinde başka bir çiftçi de kendi üretimi için bu ürünlere ihtiyaç duymaya devam edecek.

  Ayrıca tavsiye edilir hadi sipariş vermekten devam edelim ve seviye atlamamızı ve elmas ve madeni para almamızı sağlayacağı için üretime odaklanalım.

  Son olarak şunu söyle her zaman ürün başına en çok kiralanan ürünleri bırakın gece için, böylece sabah onları dükkâna götürüp satmaya hazır hale getirebilirsiniz. Bu şekilde her şeyi üreteceksiniz ve zor ve hızlı para elinize ulaşacak.

  ile biraz sabır Sahip olduğunuz tüm makineleri alacaksınız, ne kadar yüksek seviyeniz varsa, o kadar pahalıya mal olacaklar, bu yüzden hepsine sahip olmak için para kazanmaya odaklanmak ve böylece daha fazla üretmek daha iyidir.

  Hay Day'de nadir eşyalar nasıl elde edilir

  Elbette her zaman yolu ararsın tırnaklara veya o sivri uçlara sahip olmak malzeme elde etmek ve böylece daha sonra mücevher nesneleri satmak için. Çiviler, depoyu genişletmemizi sağlayacak, böylece günde daha fazla ürün satmak için daha fazla alanımız olacak.

  Bu nadir eşyaları almanın en iyi yolu komşularınızın çiftliklerini gözetliyor, arkadaşlar ve sizi takip edenler. Mağazalarında, diğer oyuncular için gölgede kalabilecek o nadir nesneleri mutlaka bulacaksınız.

  Başka bir yol da bu nadir eşyaları Hay Day'de elde etmektir. gazeteye göz atmak ve yeniden başlamasını bekleyin. O zaman kullanıcıların nadir eşyalara sahip satışları ortaya çıkacaktır, bu yüzden acele edin.

  Bu nadir eşyaları elde etmenin en iyi yollarından biridir. elmas masrafına girmeden. Alıştığınız anda, genişletilmiş depolama alanı elde ederek ürün satışlarını artırmaya başlayacaksınız, o yüzden devam edin.

  Ayrıca alabilirsiniz tohum toplarken nadir nesneler. Toplanacak daha fazla arazi, bu nesnelerin bu harika çiftlik simülasyon oyununun büyük topluluğu tarafından çok arzulanan görünmesi için daha fazla fırsat.

  Evcil hayvanları da görmezden gelemeyiz. yapacağımız en iyi iyi bir çeşitliliğe sahip olmalarını sağlamak onlardan. Ona en sevdiği yemeği vererek uyandırdığınız üçüncü veya dördüncü evcil hayvan, nadir bir eşya aldığınızı göreceksiniz.

  Ve sonunda: at yarışı. Aradığımız nadir eşyalara odaklanmamıza izin veriyorlar, bu yüzden o çivileri veya sivri uçları elde etmenin en kolay yollarından biri olduğu için hiçbirini kaçırmayın.

  The Neighborhood - Hay Day'de aktif oyuncuları olan birini bulun

  Hay Day'deki mahalle, nesne elde etmek için en iyi alternatiflerden biri. Fikir şu ki Elinizde kalan herhangi bir ürün Onları ilginizi çeken ürünlerle değiştirin. Bunun dışında at yarışlarında koşma gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

  Bir mahallenin olması önemlidir. günlük aktif oyuncular var Sohbet başlatmak, ürünleri paylaşmak ve oyun güncellemeleriyle ilgili en son haberleri almak için. Her gün oynayanlar onlar olacağından, para, elmas ve nadir nesneler elde etmek için bu yeni numaralara katkıda bulunabilecek olanlar.

  Supercell, diğer oyunların diğer stüdyoları gibi, genellikle yüzde oranını değiştirirler Hay Day'de bir oyuncunun günlük olarak karşılaştığı farklı mekanizmalarda elde etme. Bu, her şeyi harekete geçirir ve her zaman haberlere dikkat etmeliyiz.

  Oyunun bu bölümünü kaçırmayın, çünkü bir oyunda arkadaşlık ve iletişim kurabilirsiniz başkalarıyla, Hay Day'in kendi araçlarıyla, bu durumda mahalle ile yapmak, daha hızlı seviye atlamanızı ve daha kolay bir şekilde para kazanmanızı sağlayacaktır.

  Hay Day'i her gün oynamak en iyi numaradır

  Söyledik, her şeyi söylemenin en iyi yolu her gün Hay Day oynamaktır. Mantıksal olarak hayatlarımız var ve çalışmaların veya çalışmanın zorlaştırdığı zamanlar var. Her zaman yapabilsek de kendimizi hızlı eylemlerle sınırlamak satışa sunmak için nesneler üretmek. Bununla satabileceğiz ve çiftliğimizin üretimi durmaz.

  Zaten daha fazla zamanımız olduğunda diğer küçük meselelerle ilgilenebiliriz uzun vadede bize önemli ödüller veriyor.

  Hay Day, düzenli olarak güncellenen bir oyundur.bu yüzden para, elmas almanın ve diğer oyuncularla etkileşim kurmanın yeni yollarını içerdiğinden tüm haberler için bizi izlemeye devam edin. Çiftliğinizi inşa etmek, ineklerinizi sağmak ve toprağınızı ekmek için bütün gününü harcadığınız suçlu video oyun stüdyosu Supercell'in en büyük erdemlerinden biridir.

  Yazı kaynağı : trucosdescargas.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap