Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hastanelere kadrolu temizlik eleman alımı

  1 ziyaretçi

  hastanelere kadrolu temizlik eleman alımı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Türkiye Geneli Hastanelere Temizlik Personeli Alımı! 10 Bin Kadro - Şartlar

  Türkiye Geneli Hastanelere Temizlik Personeli Alımı! 10 Bin Kadro - Şartlar

  Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan tüm kamu hastaneleri için 10 bin kadroya çeşitli branşlarda işçi alımı yapılacak. Mart ayı için beklenen ilanlarda geri sayım başladı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda 10 bin kadroda yer alan temizlik personeli alımına değineceğiz. İşte tüm detaylar.

  temizlik-personeli-alimi.jpg

  Kamu hastaneleri temizlik personeli alımı mezuniyet şartları nelerdir?

  Sağlık Bakanlığı kamu hastaneleri temizlik işçisi alımları için en az ilköğretim mezunu olmak gerekiyor. Temizlik personeli alımında KPSS şartı da aranmamaktadır.

  Hastane personeli alımı genel şartları

  Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartlara haiz olması, 18 yaşını tamamlamış olması, 35 yaşını doldurmamış olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olması, görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmaması gerekmektedir.

  10 Bin işçi alımı nasıl olacak?

  Sağlık Bakanlığında istihdam edilmek üzere 10 bin işçi alımı Mart ayında başlayacağı Bakan Koca tarafından açıklanmasının üzerinden gözler duyuruya çevrildi. Bu hafta için adayların beklentisi yüksek. En fazla kontenjan temizlik hizmetleri için olacak. Ayrıca tüm kadrolar için alımlar sınavsız olmak üzere noter kurası ile yapılacak.

  İŞ İLANLARI KARİYER olarak tüm süreci ve detayları takip etmeyiz. Hemen sizler de bu GÜNDEM çalışmamamıza destek vererek YORUM ve GÖRÜŞLERİNİZİ yazabilirsiniz.

  İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

  INSTAGRAM Hesabımız.

  FACEBOOK Hesabımız.

  TWITTER Hesabımız.

  IPHONE Uygulamamız.

  ANDROID Uygulamamız.

  Yazı kaynağı : isilanlarikariyer.com

  Hastanelere Ne Zaman Temizlik Elemanı Alınacak? 10 Bin 998 İşçi Başvuru Şartları

  Hastanelere Ne Zaman Temizlik Elemanı Alınacak? 10 Bin 998 İşçi Başvuru Şartları

  Sağlık Bakanlığı bünyesinde hastanelere yeni temizlik elemanı için adayları yeni başvuru kadrolarının açıklanmasını bekliyor. Geçen yıl 14 bin sağlık işçisi alımında temizlik personeli alımları için 10998 kadro verilmişti. Yeni başvurular için en az benzer şekilde en az 10 bin yeni kadro taleplerini gündeme getiriyoruz. Peki hastanelere temizlik elemanı ne zaman alınacak? Başvuru şartları nelerdir? İşte tüm detaylar:

  hastane-temizlik-iscisi-alimi.jpg

  14 Bin Kamu İşçisi Alımı

  Geçtiğimiz yıl kamu hastanelerine yeni sağlık işçisi alımları kapsamında 14 bin kadro açıklanmıştı. Bu kadrolardan en fazla sayı 10 bin 998 ile TEMİZLİK ELEMANI ALIMLARI için olmuştu.

  Diğer kadrolar ise güvenlik, klinik destek ve aşçı alımları için olmuştu. Bu yıl da adaylar aynı kontenjanlara 2021 yılı içerisinde başvuruların alınmasını bekliyor. Geçtiğimiz yıl Mart ayında olan 14 bin sağlık işçisi alımı için

  saglik-iscisi-alimi.jpg

  Temizlik görevlisi hizmet alanları nelerdir?

  temizlik-elemani-alimi.jpg​​​​​​​

  Hastanelere temizlik elemanı alımları şartları nelerdir?

  Yeni açıklanacak en az 10 bin kadroya temizlik elemanı alımı için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan genel şartlara haiz olmak gerekmektedir. Diğer başvuru şartlarına dair detaylar ise şu şekildedir:

  Kamu hastanelerine yeni sağlık işçisi alımları için adayların 2020 yılı kontenjanlarına benzer yeni başvuruların açılmasını bekliyor. Sağlık Bakanlığı yeni işçi alımı için sürecin başlatılmasını ve yeni kadroların açıklanmasını adaylar adına talep ediyor ve konuyu gündeme alıyoruz.

  Yazı kaynağı : isilanlarikariyer.com

  Hastane temizlik personeli alımı, işkur üzerinden 52 kişi

  Hastane temizlik personeli alımı, işkur üzerinden 52 kişi

  Hastane temizlik personeli alımı yayınlandı. Türkiye iş kurumu üzerinden yayına alınan ilanlara göre toplamda 52 kişi temizlik personel statüsünde görev yapılacağı duyuruldu. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanların aktif olduğu gözlemlenirken, son başvuru tarihleri ise değişiklik göstermekte.  Korona virüs salgını sonrası işsizliğin yoğun şekilde gözlenmekte ve birçok vatandaşın çeşitli sebepler ile işlerinden olmasından dolayı işkur işsizlerin umudu olmaya devam ediyor. Çeşitli özel hastaneler ise eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile işkur üzeninden ilan duyurdu.

  Hastane temizlik personeli il dağılımı

  Hastane temizlik personeli olarak başvuru yapacak olan adaylar Muğla, İstanbul, İzmir, Ankara illerinde istihdam sağlanacak. Belirtilen illerin toplamında 52 Hastane temizlik personeli alımı yapılacak.

  Hastane personel alımı başvuru detayları

  Hastane personel alımı için başvuru yapacak olan adaylarda aşağıdaki şartlar aranmaktadır.

  Türk Vatandaşı olmak.

  18 yaşını tamamlamış olmak.

  Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

  Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

  En az ilköğretim mezunu olmak,

  Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

  Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

  Vardiyalı çalışabilecek

  Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması

  İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

  bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.ozelguvenlik.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap