Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  harry potter 2 türkçe dublaj full izle

  1 ziyaretçi

  harry potter 2 türkçe dublaj full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Harry Potter 2 Sırlar Odası izle, 1080P Türkçe Dublaj izle - 720pizle.net

  Harry Potter 2 Sırlar Odası - The Hidden Secrets Of Harry Potter 2002 Full HD Film izle

  Harry Potter 2 Sırlar Odası - The Hidden Secrets Of Harry Potter 2002 Full HD Film izle

  Harry Potter 2 Sırlar Odası - The Hidden Secrets Of Harry Potter 2002 Full HD Film izle

  Harry'nin doğum gününü Dursley'ler kutlamadan geçeceklerdir. Cin Dobby onu ziyaret etmiş ve okula dönmemesi için aklını çelmeye çalışmıştır. Cin Dobby, evde hasar meydana getirdikten sonra Bayan Dursley Harry'yi odasına kilitleyecektir. Odada kilitli bulunan Harry'yi arkadaşları olan Weasley kardeşler uçan arabalarıyla gelip kurtarırlar evlerine götürürler.

  Harry arkadaşlarıyla birlikte okul kitapları için alışveriş yapmaktayken Gilderoy Lockhart adında bir profesör ile tanışacaktır. Ron ve Harry 9 ¾ peronundaki Hogwarts trenine yetişemeyecektir fakat yine okula gitmek için büyülü arabayı ödünç alacaklardır.

  Okuldaki ilk Quidditch çalışmasında Gryffindor'lular, Draco Malfoy'un Slytherin'in yeni Arayıcısı olduğunu ve babasının tüm takım için 2001 süpürgelerinden aldığını öğrenecek ve çok şaşıracaktırlar.
  Çalışma Malfoy'un Hermione'yi Bulanık (Muggle aileden gelen) şeklinde çağırmasıyla kötüye gider. Bir süre sonra Harry, Profesör Lockhart'a yardım etmek zorunda kalır ve ölümden bahseden kin dolu bir ses işitir.
  Harry, Ron ve Hermione Neredeyse Kafasız Nick'in partisine katılırlar. Partiden dönerlerken Harry yine o kin dolu sesi işitir ve hademenin kedisini kara bir büyü yüzünden taşa dönmüş şekilde bulurlar.
  Duvarlardaki mesajda Sırlar Odası uyarıları vardır. Çocuklar, Profesör Binns'den Salazar Slytherin'in Muggle'lara karşı olan önyargısını, Sırlar Odası'nı ve onun mirasçısını öğreneceklerdir. Ron bu mirasçının Draco Malfoy olduğunu düşünecektir ve Hermione de multiözlü iksiri içip Draco'nun arkadaşlarının kılığına dönüşerek bir sonraki Quidditch maçından önce onunla konuşmayı tavsiye edecektir.

  Harry maç esnasındayken koluna top çarpar ve kolu kırılır. Lockhart'ın büyüsüyle de kolu iyileşecek yere kemikleri tamamen yok olur. Harry, revirde iyileşirken cin Dobby tekrar ziyaret edip uyarır. Aynı gece Colin Creevey'e saldırdırırlar. Düello kulübü toplantısında Malfoy, yılan görüntüsü yapar. Harry, yılana Justin'i bırakması için seslendiği vakit herkes onun yılanlarla konuşabildiğini anlayacaktır. kısa bir süre sonra Justin'e de saldırırlar.
  Yeni Yıl tatili esnasında Harry, Ron ve Hermione multiözlü iksiri deneyeceklerdir.
  Harry ve Ron, Draco Malfoy'un mirasçı olmadığını öğrenecektir ancak Hermione yanlışlıkla kendini bir kediye dönüştürecektir.

  Harry, Mızmız Myrtle'ın odasında boş bir günlük bulacaktır.
  Günlük bir zamanlar, Tom Riddle'a ait olan bir günlüktür. Tom Riddle ise okulun 50 yıl önceki öğrencilerinden biridir.
  Bir zaman sonra günlük çalınır ve Hermione ile diğer kıza saldırılır. Daha kötü olan şey ise; Hagrid hapishaneye gönderilir ve Dumbledore'un müdürlük vazifesi askıya alınır.
  Harry ve Ron Yasak Ormana girerek Hagrid'e ulaşmayı ve yardım etmeyi denerler. Orman'da Aragog adlı dev bir örümcekle karşılaşacaklardır. Dev örümcek Aragog onlara Hagrid'in bir suçu olmadığını söyleyecektir.
  Harry duyduğu sesin borulardan geldiğini ve devasa bir yılanın sesi olduğunu öğrenecektir.
  Ron'un kızkardeşi Ginny, Sırlar Odası'na götürülür. Bu nedenle Harry, Ron ve Profesör Lockhart onu bulmak için derhal borulara gideceklerdir.
  Harry, Tom Riddle yani Lord Voldemort ile karşılaşacaktır. Voldemort'un Ginny'yi de esir aldığını görür. Fakat Dumbledore'nun Anka Kuşu Fawkes'in de yardımıyla Harry Voldemort'u mağlubiyete uğratır.

  Harry Potter 2 Sırlar Odası izle
  Harry Potter 2 Sırlar Odası altyazılı izle
  Harry Potter 2 Sırlar Odası türkçe dublaj izle

  Harry Potter 1

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.com

  Harry Potter ve Sırlar Odası Türkçe Dublaj izle | Bum Film izle

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

  Yapım: 2002

  IMDB Puanı: 7.7

  Yönetmen: Chris Columbus

  Oyuncular: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson

  Yazı kaynağı : www.bumfilmizle.com

  Harry Potter 2 Sırlar Odası

  Harry Potter 2 Sırlar Odası izle | Full izle, Hd izle, 720p izle, Türkçe Dublaj izle, hdfilmcehennemi2.pro

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Film Dili: Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

  Orjinal Adı: Harry Potter and the Chamber of Secrets

  Kategori: 2002 Filmleri, Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, En iyi Filmler, Fantastik Filmler, imdb 7+ Filmler, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

  Yapım: 2002

  IMDb Puanı: 7.4

  Yönetmen: Chris Columbus

  Oyuncular: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Griffiths, Fiona Shaw, Harry Melling, Toby Jones, Jim Norton, Veronica Clifford, James Phelps, Oliver Phelps, Julie Walters, Bonnie Wright, Mark Williams, Chris Rankin

  Ülke: İngiltere, Amerika, Almanya

  Etiketler: Daniel Radcliffe Filmleri, harry potter serisi

  Yazı kaynağı : www.hdfilmcehennemi2.pro

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap