Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hangi harry potter karakterisin testi

  1 ziyaretçi

  hangi harry potter karakterisin testi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hangi Harry Potter Karakterisin?

  Harry Potter Karakter Testi

  Harry Potter Karakter Testi

  IDRlabs Harry Potter Karakter Testinin (IDR-HPCT©) mülkiyeti IDRlabs International’a aittir. IDR-HPCT, Harry Potter serisinden karakterleri kullanmaktadır, ancak J.K. Rowling, Pottermore, Wizarding World veya Harry Potter serisi ile hiçbir şekilde ilişkili değildir. Diğer “Pottermore” veya “Wizarding World” testlerinin bir muadili değildir. HARRY POTTER bir Warner Bros. Entertainment Inc. Tescilli markasıdır. Bu testimizin, Warner Bros., Pottermore, Wizarding World veya diğer ilişkili markalarla hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Mevcut test ile hiçbir ihlal olmaması amaçlanmıştır.

  Harry Potter Karakter Testi, kişilik tipolojisi ve psikoloji değerlendirmelerinde deneyimli profesyonel araştırmacılar tarafından geliştirilmiştir. Bu testte ele alınan karakterler hayal ürünü olsa da, bu test, katılımcının yedi karakter eşleşmesine olası benzerliğini belirlemek için gerçek psikometri öğeleri ve analizler kullanmaktadır.

  Profesyonel, eğitsel veya mevcut test gibi ücretsiz online test olması fark etmeksizin, Harry Potter serisi ile ilgili testler kişiliğinizin bazı yönlerine yalnızca bir ilk bakış sağlar. Bu testte, alacağınız skor size yedi olası karakterden (Harry Potter, Ron Weasley, Hermione Granger, Ginny Weasley, Neville Longbottom ve Luna Lovegood) biriyle kişiliğinizin eşleşmesine dair bir ipucu verecektir. Genel olarak, söz konusu kişilik değerlendirmeleri olduğunda, şimdiye kadar tasarlanmış hiçbir test kişiliğinizi tam doğruluk veya güvenilirlikle eşleştiremez ve hiçbir test, kişilik teorileri ve modellerini kendinizin öğrenmesinin yerini alamaz. Özellikle yukarıdaki karakterlerle ilgili daha fazla bilgi için, resmi Harry Potter serisi içeriklerine bakınız.

  Bu ücretsiz online Harry Potter Karakter Testinin yazarları birçok farklı kişilik testini uygulamakta yetkililerdir ve psikoloji ve kişilik tipolojisinde profesyonel olarak çalışmışlardır. Online testimizi kullanmadan önce, lütfen sonuçların "olduğu gibi" sağlandığını ve profesyonel değerlendirme veya herhangi tavsiye yerine geçtiğinin düşünülmemesi gerektiğini unutmayın. Ücretsiz online Harry Potter Karakter Testimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bkz. Hizmet Koşulları.

  Yazı kaynağı : www.idrlabs.com

  Hangi Harry Potter karakterisin?

  Hangi Harry Potter Karakterisin?

  Hangi Harry Potter karakterisin? (Altın Üçlü Hariç)

  Hangi Harry Potter karakterisin? (Altın Üçlü Hariç)

  Sonuçları Görüntüle

  Yazı kaynağı : yeppuu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap