Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hangi ülkenin yüzüne sahipsin testi

  1 ziyaretçi

  hangi ülkenin yüzüne sahipsin testi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  [Yüz Analizi] Hangi ünlüye benziyorsun? | vonvon

  Hangi Ülkeye Aitsin?

  Aslında hangi ırka mensupsunuz? İşte yanıtı!

  Aslında hangi ırka mensupsunuz? İşte yanıtı!

  Gradient: DNA Ancestry AI Test, yeni yapay zeka teknikleri ile DNA soyunuzu tahmin edebilen bir fotoğraf editörü uygulaması. Bu uygulama ile aslında hangi ırka sahip olduğunuzu analiz edebiliyorsunuz.

  App Store ve Google Play Store'da yer alan Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulaması, gelişmiş yapay zekası sayesinde fotoğraflarınızı kullanarak hangi ırka sahip olduğunuzu tahmin edebiliyor. Eğer siz de hangi ırka sahip olduğunuzu merak ediyorsanız bu uygulamayı indirerek analiz edebilirsiniz.

  Ten renginize ve diğer çeşitli şeylere bağlı olarak, her bir etnik kökene göre yüzde kaç oranında olduğunuzu hesaplar. Aşağıda bununla ilgili benzer bir paylaşım mevcut. Görebileceğiniz gibi, bu kız muhtemelen % 68 İsviçreli.

  Ancak bu gibi uygulamalarda her zaman temkinli olmakta fayda var. Hatırlarsınız ki geçtiğimiz yıl FaceApp uygulaması hakkında böyle bir iddia ortaya atılmıştı.

  FaceApp uygulamasını indiren milyonlarca kullanıcı, arkadaşları ile eğlenceli paylaşımlar yapmak isterken, aslında gönüllü olarak yüz fotoğraflarını sisteme yüklemişlerdi. Böylelikle FaceApp büyük veri tabanına, bedava ve hızlıca birçok fotoğrafı toplamıştı. Daha sonra ortaya çıkan iddialara göre FaceApp bu verileri saklıyor ve ihtiyaç duyduğu anda kolayca ulaşabiliyordu. Mantıken düşünüldüğünde, milyonların indirip kullandığı bu uygulamanın bu işten para kazanmadan babasının hayrına yapması pek mümkün değil. İşte kişisel verilerin önemi ve değeri de burada önem kazanıyor.

  Ha eğer, ''benim endişem yok, ben bu riski alırım, yine de yüklemek istiyorum'' diyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz linkleri tıklayarak IOS ya da Android telefonunuza Gradient: DNA Ancestry AI Test uygulamasını yükleyebilirsiniz.

  IOS telefonunuza yüklemek için burayı tıklayın.

  Android telefonunuza yüklemek için burayı tıklayın.

  1. Adım: Yukarıdaki linklerden birini tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirin.

  2. Adım: Uygulamayı açın,''DNA Ancestry testini deneyin''e tıklayın.

  3. Adım: Galerinizden bir resim seçin. (Yüzün fotoğrafta görünür olması gerekir)

  4. Adım: Bu resmi kullan'ı tıklayın

  5. Adım: Artık etnik köken yüzdelerinizi görebileceksiniz.

  6. Adım: Bu resmi kaydet'i tıklayın. Artık bu resmi arkadaşlarınız ile paylaşabilir veya cihazınıza kaydedebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.teknolojioku.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap