Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  halkbank ticari müşteri hizmetleri

  1 ziyaretçi

  halkbank ticari müşteri hizmetleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bize Ulaşın

  Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemli olup, kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir. 

  Teşekkür ederiz. 

  Türkiye Halk Bankası A.Ş.

  Yazı kaynağı : www.halkbank.com.tr

  Hizmetler

  Halkbank Kurumsal Dialog Hattı’nın Sunduğu Hizmetler

  Halkbank Kurumsal Dialog Hattı'nda tek bir numaradan konusunda uzman Müşteri Temsilcini'ze bağlanarak 300'ü aşkın bankacılık işlemini 24 saat ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

  Kobi Kredileri

  Bankamız ile çalışan veya çalışmak isteyen KOBİ'lere yönelik müşteri ihtiyaçlarına ve yapmak istedikleri işe uygun, bulundukları sektöre özel veya proje bazlı bankamızın, yurt içi ve yurt dışı kaynaklı kredileri hakkında genel bilgiler verilmekte ve müşterilerimiz detaylı bilgi almak için segmentine uygun şubelerimize yönlendirilmektedir.

  Kobi Destek Hizmetleri

  Halkbank Kurumsal Dialog Hattı’nı 365 gün 24 saat 0 850 222 0 401  numaralı telefondan arayarak bir çok konuda destek ve yardım hizmeti alabilirsiniz! 

  Halkbank Kurumsal Dialog Hattı'nı aradığınızda, karşınıza çıkacak konusunda uzman kişilerden alabileceğiniz hizmetler aşağıdadır:

  Yazı kaynağı : www.halkbank.com.tr

  Halkbank Kurumsal Müşteri Hizmetleri

  Halkbank Kurumsal Müşteri Şikayetleri - Şikayetvar

  Bize Ulaşın | Bize Ulaşın | Paraf

  Bize Ulaşın | Bize Ulaşın | Paraf

  © Copyright 1998, 2022 Türkiye Halk Bankası A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

  Yazı kaynağı : www.paraf.com.tr

  Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Siz de bankacılık işlemleriyle alakalı Halkbank müşteri hizmetleri numarasını 7 gün 24 saat arayabilir ve kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, eft-havale gibi para transfer işlemleri, kayıp çalıntı bildirimi, bilgi güncelleme, bilgi alma ve tüm bankacılıkla ilgili bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan numaranın üzerine tıklayarak direk arayabilirsiniz.

  Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası
  0850 222 0 400

  Yukarıda bulunan Halkbank müşteri temsilcisini 7/24 arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca Halkbank'ın çağrı merkezinde oluşabilecek yoğunluk durumlarında sıra beklemek yerine sizlere önerimiz olacak. Siz de Halkbank internet şubesini (https://www.halkbank.com.tr) kullanarak yukarıda bulunan eft ve havale gibi para transferlerinin yanı sıra kredi yada kredi kartı başvurusu, kredi kartı borç ödeme, fatura ödeme işlemleri, Tl yükleme, şans oyunlarına tl aktarımı, bilgi güncelleme, e-vadeli hesap açma-kapama, döviz alım-satımı, gram altın alım-satımı gibi farklı bankacılık işlemlerini tek kalemde yapabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek ve müşteri temsilcisini arayarak sıra beklemek istemiyorsanız siz de Halk Bankası'nın internet yada mobil şubesini kullanabilirsiniz. Halkbank internet şubesine giriş yapabilmek için öncelikle internet şubesi şifresi almanız gerekmektedir. Ayrıca Halkbank internet şubesi şifresi alabilmek için de, Halkbank'ta vadesiz TL hesabınızın bulunması da gerekiyor.  Bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanarak Halkbank müşteri hizmetleri araması yapabilir ve çağrı merkezinden tüm bankacılık işlemlerine anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet şifresi almak için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca kurumsal müşteriler için çağrı merkezi numarası 0850 222 0 401'i arayabilirsiniz. Pos destek ile ilgili çağrı merkezini aramak istiyorsanız aşağıdaki sayfaya göz atabilirsiniz. Çağrı merkezi 7/24 hizmete devam ettiğinden dolayı istediğiniz bir saatte Halkbank müşteri hizmetleri merkezini arayabilirsiniz.

  Halkbank kredi başvurusu

  Halkbank internet şifresi alma

  Halkbank kredi kartı iptali

  Halkbank kredi kartı başvurusu

  Halkbank EFT Saatleri

  Halkbank borsa hesabı açma

  Halkbank sim bloke kaldırma

  Yazı kaynağı : www.kredibankalar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap