Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  halkbank bireysel emeklilik müşteri hizmetleri

  1 ziyaretçi

  halkbank bireysel emeklilik müşteri hizmetleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bize Ulaşın

  Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Görüş ve önerileriniz bizim için önemli olup, kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir. 

  Teşekkür ederiz. 

  Türkiye Halk Bankası A.Ş.

  Yazı kaynağı : www.halkbank.com.tr

  BES Nedir?

  Bireysel Emeklilik Sistemi

  Bireysel Emeklilik Sistemi, rahat bir emeklilik dönemi için bireylerin çalışma yaşamları süresince birikim yapmasını sağlayan, Sosyal Güvenlik Sisteminin tamamlayıcısı olarak emeklilik gelirine ek bir gelir sağlayan özel emeklilik sistemidir.

  Bu sayede ikinci bir emeklilik hakkı elde eder, emeklilik dönemlerinizde de aktif çalışma döneminizdeki yaşam standardınızı koruyabilirsiniz.

  Bireysel Emeklilik Sistemi, emeklilik döneminizde kullanmanıza yönelik bireysel tasarruflarınız için avantajlı ve çeşitli seçenekler sunar. Birikimleriniz risk tercihleriniz doğrultusunda sizin seçtiğiniz planlar dahilinde yine sizin seçtiğiniz fonlara yönlendirilir. Fonlar uzmanlar tarafından yönetilir.

  Sistemin İşleyişi

  Bireysel emeklilik sisteminde 1 Ocak 2013’ten itibaren başka hiçbir yatırım aracında olmayan devlet katkısı uygulaması başladı. Artık sisteme yatıracağınız her katkı payı tutarının %25’i kadar ek bir tutar sözleşmenize bağlı devlet katkısı hesabınızda biriktiriliyor.

  Kesintisiz Dönem

  Fon Toplam Gider Kesintisi İadesi

  Toplam Kesintilerin Devlet Katkısı Birikimi İle Sınırlandırılması

  Bireysel  Emeklilik Sözleşmesinin yürürlük tarihinden sonlanma tarihine kadar yapılacak toplam kesinti tutarı, sonlanma tarihindeki Devlet Katkısı Hesabında bulunan birikimin belli bir oranını aşamayacak.

  Düzenli Ödeme Esası

  1 Ocak 2016 tarihinden itibaren, vadesinde ödenmeyen katkı payının, ödeme tarihini müteakip 3 ay içinde, ödemesinin yapılmaması durumunda, ilgili sözleşme çerçevesinde düzensiz ödeme yapıldığı kabul edilir. Düzensiz ödeme durumunda olan sözleşmeleriniz için 01.01.2021 tarihinde başlanacak olan Devlet katkısı ile ilişkilendirilen kesintiye ilişkin üst sınır kontrolü kapsamında, kesinti iadelerinden faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

  Düzensiz ödeme durumunda olan bir sözleşme için, geçmişte ödemesi öngörülen ancak ödenmeyen vade/vadelere ait katkı payı tutarlarının tamamının ödenmesi halinde sözleşmenin düzenli ödeme durumuna geçtiği kabul edilir. Bu sayede 2021 yılından sonra iade haklarınızdan faydalanmış olacaksınız.

  Yazı kaynağı : www.halkbank.com.tr

  Halk Emeklilik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasına

  Halkbank Bireysel Emeklilik Telefon Numarası Bir Türlü Cevap Vermiyor

  Halk Emeklilik Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  HALK EMEKLİLİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ - İSTANBUL - ŞİŞLİ - 0850 800 44 ...

  Halk Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Son zamanlarda sık sık duymaya alışık olduğumuz bireysel emeklilik sistemi, kişilerin daha rahat bir emeklilik dönemi geçirebilmesi için çalıştığı süre boyunca birikim yapmasını sağlayan sosyal güvenlik için tamamlayıcı bir unsurdur. Bireysel emeklilik kişilerin emekliliği süresince daha rahat bir yaşam sürebilmesi mantığıyla çıkmıştır. Özel bir emeklilik sistemi olarak gelişen bireysel emeklilik sistemi emeklilik maaşına ek gelir sağlar. Son zamanlarda devlet tarafından da desteklenen hatta bir süreliğine zorunlu hale getirilen bireysel emeklilik sistemi bilinçli kullanıldığı zaman ekonomik olarak katkı sağlayabilmektedir. Özellikle ülkemizde emeklilik sonrasında düşen maaşın dengelenmesi ve yaşam standartlarını aynı seviyede devam ettirebilmek için bireysel emeklilik önemlidir.

  Bireysel emeklilik, emeklilik döneminde kullanabilmeniz için çalışma süreniz boyunca bazı tasarruflarda bulunmanızı gerektirir. Bu tasarrufları isteğiniz doğrultusunda farklı fonlarda değerlendirebilirsiniz. Bireysel Emekliliğin temel prensibi kişiden çalışma hayatının belirli bir süresinde para alınması bunun sonucunda da kişiye toplu bir ödeme yapılması ya da maaş bağlanmasıdır. Bireysel emeklilik programından emekliliğe hak kazanabilmek için 56 yaşını doldurmalı ve en az 10 yıl boyunca ödeme yapılmalıdır. Bu şartlar sağlandığı takdirde bireysel emeklilik programından emeklilik hakkı elde edilebilmektedir.

  Emeklilik hakkı elde edildiğinde istenilmesi durumunda biriken para topluca alınabilmektedir. Diğer taraftan belirli bir sistem üzerinden düzenli olarak belirli bir süre boyunca emekli maaşı da alınabilmektedir. Bireysel emeklilik programına 1 Ocak 2013 tarihi itibariyle devlet katkısı da eklenmeye başlandı. Bunun sonucu olarak da sisteme yatırılan her para için yüzde 25 oranında devlet katkısı da hesabınızda birikmektedir.

  Halk Emeklilik’in 0850’li ve 444’lü çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri numarası, kurumsal iletişim merkezi numarası, genel müdürlük telefon numarası, faks numarası ve iletişim mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinde bireysel emeklilik hakkında bilgi alabilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Halk Emeklilik hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Halk Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  Genel merkezi İstanbul olan ve halk sigortası faaliyetleri için yer alan Halk Emeklilik her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Farklı seçenekler ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan her geçen gün yeniliklerle kendini geliştiren farklı sistemler ile müşterilerine seçenek sunan şirket büyük beğeni toplamaktadır. Sayılı emeklilik sistemleri arasında kendine iyi bir yer bulan Halk Emeklilik Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri aktif olarak çalışmakta ve müşterilerine en kısa yoldan kalıcı çözümler üretmektedirler.

  Halk Emeklilik sistemine giriş yapabilmek için birçok seçenek bulunmaktadır. Detaylar ve seçenekler ile ile ilgili bilgi almak ya da aklınıza takılan konularda destek alabilmek için sizlere birbirinden farklı iletişim seçenekleri sunulmuştur. Bu seçeneklerden herhangi biri ile iletişime geçerek bilgi alabilir , dilek, istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilir ya da destek alabilirsiniz.

  444 44 00

  Halk Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

  Halk Emeklilik müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444’lü numarayı kullanabilirsiniz. İletişim numarası üzerinden en kısa sürede sizlere bilgi verilmektedir ayrıca aklınıza takılanlar ile ilgili fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren bu sebeple de oldukça büyük bir kitleye hitap ederken beğeni toplayan Halk Emeklilik sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede ve en karlı avantajlarla sunmayı amaçlamaktadır. Aşağıda verilen iletişim numaraları kullanabilirsiniz.

  444 44 00 

  0850 800 44 00

  Halk Emeklilik Mail Adresi
  [email protected]

  Halk Emeklilik Kurumsal İletişim Merkezi
  0850 800 44 01

  Halk Emeklilik Genel Müdürlük Telefon Numarası
  0 212 314 83 00

  Halk Emeklilik Genel Müdürlük Faks Numarası
  0 212 314 84 00

  Arama Terimleri: halk emeklilik çağrı merkezi, halk emeklilik telefon numarası, halk emeklilik müşteri hizmetleri, halk emeklilik irtibat tel, halk emeklilik şikayet var, halk emeklilik şikayet hattı, halk emeklilik mail adresi, halk emeklilik genel müdürlük, halk emeklilik çağrı merkezi numarası, halk emeklilik müşteri hizmetleri numarası

  Yazı kaynağı : cagrimerkezimiz.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap