Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  halk tv yeni genel yayın yönetmeni

  1 ziyaretçi

  halk tv yeni genel yayın yönetmeni bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, kanaldan ayrıldığını duyurdu

  Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, kanaldan ayrıldığını duyurdu

  Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş ayrılığını Twitter hesabından duyurdu.

  Toktaş, ayrılık mesajında "Halk TV ile buraya kadar.  Halk TV’nin ekran arkasındaki/önündeki fedakar emekçileriyle birlikte sayıca bizi üçe, dörde katlayan kanalları geçerek bayrağı 2,5 yılda zirveye diktik. Yolun açık olsun Halk TV,  yolunuz açık olsun can arkadaşlarım. Teşekkürler @cafermahiroglu..." dedi. 

  CNNTürk'te haber müdürlüğü, HaberTürk'te genel yayın yönetmenliği, Haber Global'de kurucu genel yayın yönetmenliği yapan Suat Toktaş, ayrılığının nedeniyle ilgili izahatte bulunmadı. 

  Suat Toktaş'ın ayrılığının, kanalın sahibi Cafer Mahiroğlu'nun "Halkın kanalı Halk TV'de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek" sözleriyle duyurduğu, Fox TV'nin 9 yıl boyunca sabah kuşağını yapan İsmail Küçükkaya'nın Halk TV'ye gelişinden sonra olması dikkati çekti. 

  Suat Toktaş, ayrılık mesajında Halk TV izleyicilerine de teşekkür ederek "Meslek hayatımda gördüğüm en zinde, en sahiplenen, en denetleyen bir izleyici kitlesine hitap etmek hem zorlayıcı, hem öğreticiydi" ifadelerini kullandı. 

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş görevinden ayrıldı

  Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş görevinden ayrıldı

  Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, görevinden ayrıldığını açıkladı.

  Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Toktaş, kanalın sahibi Cafer Mahiroğlu’na ve izleyicilere de teşekkür etti.

  Paylaşımına “Halk TV ile buraya kadar” ifadesiyle başlayan Toktaş şunları kaydetti:

  Toktaş ayrıca kanalın sahibi Teşekkürler Mahiroğlu’na da teşekkür etti.

  Toktaş şöyle devam etti:

  Suat Toktaş kimdir?

  1988 yılında Ankara’da Günaydın Gazetesi’nde muhabir olarak mesleğe başlayan Toktaş, 3,5 yıllık yazılı basın deneyiminin ardından televizyon alanına geçti.

  Toktaş HBB, Star, Kanal D, ATV ve BRT gibi kanallarda çalıştı. 1999 yılında CNN Türk’e geçen Toktaş, kanalda önce Ankara, ardından İstanbul’da editörlük ve haber müdürlüğü görevlerinde bulundu.

  10 yıllık CNN Türk deneyiminin ardından Habertürk TV'ye geçen Toktaş, burada 5 yıl boyunca haber merkezinin başındaydı. Deneyimli gazeteci, Habertürk’ten ayrıldıktan sonra kuruluş aşamasında içinde yer aldığı Haber Global’den de, kanal yayına geçtikten sonra ayrıldı.

  Toktaş, Nisan 2020’de Halk TV Genel Yayın Yönetmeni olmadan önce, Youtube’da yayın yapan Babıali TV’de günlük, TV 5 Televizyonu’nda ise haftalık siyasi tartışma programı yapıyordu.

  Independent Türkçe

  Yazı kaynağı : www.indyturk.com

  Genel yayın yönetmeni Suat Toktaş da Halk TV’den ayrıldı

  Genel yayın yönetmeni Suat Toktaş da Halk TV’den ayrıldı

  Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş kanaldan ayrıldığını duyurdu.

  Toktaş ayrılık haberini Twitter hesabından duyurdu: “Halk TV ile buraya kadar.  Halk TV’nin ekran arkasındaki/önündeki fedakar emekçileriyle birlikte sayıca bizi üçe, dörde katlayan kanalları geçerek bayrağı 2,5 yılda zirveye diktik. Yolun açık olsun Halk TV,  yolunuz açık olsun can arkadaşlarım. Teşekkürler @cafermahiroglu…”

  Gazeteci, ayrılığın nedenine değinmedi.

  Halk TV’nin deneyimli program sunucusu Gökmen Karadağ da önceki günlerde istifa etmişti.

  Her iki ayrılığın da Fox TV’den İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’ye geçişinden sonra gelmesi dikkati çekti. 

  Yazı kaynağı : www.diken.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap