Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  halk tv canlı izle kesintisiz

  1 ziyaretçi

  halk tv canlı izle kesintisiz bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Canlı Yayın - Halk TV

  Canlı Yayın - Halk TV

  “Halkın Yanında Halk Haber” sloganı ile yola çıkan hem Türkiye’de hem de dünya gündeminde meydana gelen en güncel ve en merak edilen olayları sansürsüz olarak izleyicileri ile paylaşan

  Halk TV canlı yayın izle. Gündemi takip etmek istiyorsan Halk TV canlı yayını kesintisiz izle.

  Cesur ve dik duruşu ile diğer medya kuruluşlarına yayın ve medyacılık dersi veren Halk TV bu nedenle halk tarafından sevilen ve büyük izlenme oranına sahip haber kanallarının başında geliyor.

  Çeşitli platformlardan kesintisiz canlı izleyebileceğiniz Halk TV’yi Türksat 4A, Digiturk ve D-Smart’tan takip edebilir;

  Halk TV canlı yayın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca halktv.com.tr/canli-yayin üzerinden hiçbir sıkıntı yaşamadan HD yayın kalitesinde Halk TV canlı izle. Cep telefonu, bilgisayar veya tabletten

  yayın akışındaki programları Halk TV canlı yayın kanalından izleyebilirsiniz.

  Yalnızca siyaset değil; spor, ekonomi, sanat, magazin haberlerini de okuyucuları ile en doğru ve en hızlı şekilde paylaşan Halk TV güvenilirliğini yıllardır sürdürdüğü yayın politikası ile devam ettiriyor.

  Ünlü siyasetçileri ağırlayarak gerçekleştirdiği siyasi programlar ile ülke genelinde büyük izlenme oranı yakalayan Halk TV, benzeri pek çok program ve içeriği ile izleyicilerine ilkeli şekilde en doğru haberleri verebilmeyi amaçlıyor.Yüklendiği misyon ve sorumlulukların bilincinde olan Halk TV, bu amaçtan hiç sapma göstermeden yayın hayatına devam ediyor ve etmeye de devam edecek.

  Yazı kaynağı : halktv.com.tr

  Halk Tv

  Halk Tv

  Halk Tv Halkın Özgür Kanalı  Halk Tv. 2005 yılında yayın hayatına başlayan ve ulusal yayın yapan bir kanaldır. Genel ağırlık merkezi ve yayın akışını oluşturan ana ögesi haberlerdir. Bu nedenle haber kanalı olarak bilinmekte ve nitelenmektedir. Genel merkezi Ankara'da bulunan Halk Tv'nin kurucuları arasında çeşitli iş adamları bulunmaktadır. Bununla birlikte kurucu üyeleri arasında Deniz Baykal ismine de rastlanmaktadır. Genel olarak güncel siyasetin ve sıcak gelişmelerin seyirciye aktarıldığı programlar söz konusudur. Bununla birlikte aynı isimle radyo yayını yapan bir radyo kanalları da mevcuttur. Saat başı haberlerin verildiği bu radyo yayını da tıpkı televizyon kanalının kendisi gibi işlemektedir.   Halk Tv Programları ve Yayın Akışı   Halk Tv programlarının başında Halk Arenası yer almaktadır. Hazırlayan ve sunan kişi Uğur Dündar'dır. Program canlı olarak ve büyük bir seyirci topluluğun yer aldığı stüdyoda yapılmaktadır. İnteraktif bir program akışı mevcuttur. Mikrofonu eline alan izleyiciler programın ana konusunu meşgul eden hususlar hakkında Uğur Dündar'a ve o haftanın konuklarına ilgili sorular sormaktadır. Bu programda her hafta bir ya da birden çok yazar, gazeteci ve oyuncu konuk alınarak mevcut siyasetin nabzı tutulmaktadır.

  Programın konukları arasında Yılmaz Özdil, Müjdat Gezen ve Soner Yalçın gibi isimler yer almaktadır. Halk Tv genel olarak bir haber kanalıdır. Sabah saatlerinde canlı olarak yayınlanan ilk programın adı da Güne Başlarken'dir. Bu programda günün manşetlerine göz atılır. Gazeteler direkt olarak ana başlıklarından okunarak seyirci bilgilendirilir. Yurt içi ve yurt dışında cereyan eden ve gündeme bomba gibi düşen haberlerin kritiği yapılmaktadır. Hafta içi her gün sabah 08.00 saatlerinde başlamaktadır. Gün ortası haberleri de sabah haberleri gibi hafta içi her gün kendi saatinde yayınlanmaktadır.

  Güncel siyaset, toplumsal havadisler, spor gündemi gibi konular kısa haber jenerikleri ve sunucu yorumları ile birlikte izleyicilerle buluşturulur. Bunun dışında Zamanın Ruhu adlı bir başka program da her hafta Halk Tv. izleyicileri ile buluşturulan bir diğer yayındır. Halk Tv. tüm uydu kanallarında çeken ve kendine yer bulan bir haber kanalıdır. 13 yıldır yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. 

  Halk TV Programları (2022-2023)

  Ankara’dan

  ankaradan halk tv canlı izleSunuculuğunu Özlem Akarsu Çelik’in yaptığı “Ankara’dan”, siyaset dünyasının önemli başlıklarını ekranlara getiriyor. Başkent Ankara’nın nabzı bu programda tutuluyor. Kulislerde konuşulanlar, sıcak gelişmeler, gündemin öne çıkan konuları… Ekonomistler, siyasetçiler, akademisyenler, diplomatlar ve alanında uzman pek çok isim konuk ediliyor. Özlem Akarsu Çelik ile Ankara’dan programı hafta içi her gün saat 16.00’da Halk TV izleyicileriyle buluşuyor.

  Kayda Geçsin

  kayda geçsin halk tv canlı izleŞule Aydın’ın sunuculuğunu yaptığı “Kayda Geçsin” özel haberlerle ekranlara geliyor. Siyasetten ekonomiye, gündemin başlıklarından satır aralarına, hayata dair ne varsa konuşuluyor. Timur Soykan, İbrahim Kahveci ve Murat Ağırel değerli görüşleriyle programa katkı sağlıyor. Farklı bakış açıları ve uzman görüşleriyle konuşulmayan hiçbir şey kalmıyor. Şule Aydın ile Kayda geçsin, her hafta Salı günleri saat 20.00’de yayınlanıyor.

  Konuşmasak Olmaz

  konuşmasak olmaz halk tv canlı izleHalk TV ekranlarının en ciddi programı “Konuşmasak Olmaz”, gündeme dair ne varsa tartışıyor. İki usta gazeteci İsmail Saymaz ve Kadri Gürsel’in sunuculuğunu yaptığı programda konuşulmayan hiçbir şey kalmıyor. Ülke gündeminin perde arkasına dair merak ettiğiniz ne varsa bu programda cevabını bulabilirsiniz. İsmail Saymaz ve Kadri Gürsel ile Konuşmasak Olmaz programı her Çarşamba ve Pazartesi 20.00’de yayınlanıyor.

  İki Yorum

  iki yorum halk tv canlı izleGerçeklerin gözler önüne serildiği program “İki Yorum”, gündemin çarpıcı gelişmelerini tartışmaya açıyor. Göz ardı edilmek, unutturulmak istenen konuları ekranlara getiriyor.  İki usta isim Levent Gültekin ve Murat Sabuncu’nun moderatörlüğünü yaptığı programda saklanmak istenenler ortaya dökülüyor. Levent Gültekin ve Murat Sabuncu ile İki Yorum her Salı ve Cuma akşamı 20.00’de yayınlanıyor.

  Medya Mahallesi

  halk tv medya mahallesiKanalın en uzun soluklu programlarından biri olarak tanınmış gazeteci Ayşenur Arslan tarafından hazırlığı gerçekleştirilen ve ekranlara getirilen Medya Mahallesi, hafta içi her gün farklı bir konuda önemli görüşler sağlıyor. Sağlık, ekonomi, siyaset ve televizyonculuk gibi birçok farklı konuda uzman bir konuk ile sunum gerçekleştiren Ayşenur Arslan, bu konuda önemli paylaşımlar ve değerlendirmeler sunuyor. Medya Mahallesi, hafta içi her gün 11.00 itibarıyla Halk TV'de!

  Halk TV Yayından Kalkan Programlar

  Enver Aysever İle Ayrıntılar

  halk tv enver aysever ile ayrıntılarTürkiye'nin tanınmış gazeteci yazarlarından biri olan Enver Aysever tarafından hazırlanan Ayrıntılar, yine haftanın önemli konuları hakkında değerlendirmeler gerçekleştiriyor. Kimi zaman edebiyat kimi zaman sağlık kimi zaman siyaset açısından analizler sağlıyor. Ünlü kişiler ile gerçekleştirilen telefon bağlantıları ve bazen stüdyo konuklarının alınması sayesinde program daha hareketli bir hale geliyor. Enver Aysever ile Ayrıntılar, hafta içi her gün 23.00 itibariyle Halk TV ekranlarında takip edilebilir.

  Ombudsman

  halk tv ombudsmanTürk siyaseti ve dünya siyasetinde farklı konular ile ilgili önemli sorulara cevap veren İdris Akyüz, Ombudsman programı ile birlikte gayet yoğun bir şekilde takip ediliyor. Program temel olarak danışmanlar, eğitmenler, siyaset uzmanları ve önemli gazetecileri konuk olarak alırken, kişilerin sahip olduğu bilgiler ile daha kapsamlı değerlendirmeler ortaya çıkarıyor. Ombudsman programı her hafta Pazar akşamları 18.00 itibarı ile Halk TV'de!

  Piyasalar Kapanırken

  halk tv piyasalar kapanırkenCüneyt Akman tarafından hazırlanan Piyasalar Kapanırken programı, her gün saat 17.00 itibariyle Türkiye'de yatırım piyasalarının kapanması sonucunda önemli yorumların sizlere ulaştırılmasını sağlıyor. Gün içerisinde yapılan alım satımlar, siyasi değerlendirmeler ya da gelişmeler sonucunda piyasalarda yaşanan hareketlilik, bir sonraki gün nasıl bir çerçeve ortaya çıkabileceği ve yatırımın nasıl şekillendirilmesi gerektiği gibi konularda önemli cevaplar bu programda bulunabilir. Piyasalar Kapanırken, hafta içi her gün 17.40 itibarıyla Halk TV ekranlarında takip edilebilir.

  Halk TV Hangi Platformlardan İzleyebilirim?

  Türksat 4A Uydusu

  D-Smart 272.Kanal 

  Digitürk 53.Kanal

  Turkcell TV+ 41.Kanal 

  Vodafone TV 62.Kanal

  Halk TV Frekans Bilgisi

  Frekans: 12423

  Sembol Oranı: 27500

  Polarizasyon: Dikey (V)

  FEC: 3/4

  Yazı kaynağı : tr.canlitv.team

  Halk Tv

  Halk Tv

  Halk TV Hakkında

  Hem Türkiye’den hem de dünya da her türlü haberi ve en hızlı bir şekilde izlenmek isteniyor ise o zaman da kuşkusuz tek adres halk tv yayın akışı takip etmektir. Özellikle de siyaset konusun en doğru bilgileri son derece bir şeklide sunan bu büyük ve kaliteli kanal sayesinde ülke içinde olan biten her türlü haber izlenebilmektedir. Üstelik arktı son zamanlarda birçok kişi ya da kişiler bu tür ciddi ve gerçekçi haber yapan büyük ve kaliteli tv programlarını tv yerine internetten buldukları son derece kaliteli site içerisinde takip etmektedir.

  İşte bu gibi büyük bir haber kanalını da izlemek için tek yapılması gereken bu büyük ve kaliteli internet sitesinden canlı yayın akışı bölümünde açarak takip etmektir. Bununla birlikte bu büyük ve kaliteli haber kanalı içerisinde özellikle de akşam verilen son derece kaliteli siyaset programları ile ülkenin gündemi masaya yatırılır ve ne gibi gelişmeler olmuş ve bu gelişmelerden sonra ne yapılmalı tüm bunlar alanında uzman kişi ya da kişiler ile tartışılmaktadır. Her ne kadar son zamanlarda doğru haber bulmak için çok çabalansa da bu büyük ve kaliteli haber kanalını bu site içerisinden hd kalitesi ile halk tv canlı izle amacı altında canlı yayın için basarak izlenebilir.

  Ve bununla birlikte ülkede aslında gerçekte neler olup bitiyor tüm çıplaklığı ile en doğru haber kaynakları sayesinde her türlü gündem takip edilebilir. Bununla birlikte üstelik artık birçok farklı kişi ya da aslına bakılırsa sayısız insan bu tür kanalları internetten ve son derece kaliteli bir siteden takip edebiliyor. Bunun için de tek yapılması gereken bu site içerisinden bu büyük ve kaliteli haber kanalını izlemektir. Üstelik sadece hem Türkiye’nin hem de tüm dünyadaki siyasi gelişmeleri değil, aynı zamanda birçok farklı alanda her türlü haber son derece kaliteli bir şekilde verilmektedir.

  İşte her türlü spor alanında olsun iste magazin dünyası istese de bilim ya da sanat gibi ve hatta hayatla ilgili her türlü haber ve gelişme bu kaliteli program içerisinde izlenebilir. Zaten her gün ülkedeki birçok kişi ya da kişileri sürekli olarak ekran başına kilitleyen bu büyük ve gerçekçi kanal yaptığı her kaliteli program ile halk tv izle amacı altında birçok kişiyi ekrana bağlarken doğru haberleri de vermektedir. Bu yüzden site içerisinde bu haberler için halk tv kesintisiz izle.

  Halk TV Programları (2022)

  Halk TV Ana Haber

  Tecrübeli gazeteci İrfan Değirmenci'nin sunuculuğunu üstlendiği Halk TV Ana Haber programı hafta içi her gün 18.00'da Halk TV'de. Ülke hakkındaki son güncellemeleri, her türlü haberi, halkın dertlerini, siyasal problemleri dinleyerek öğrenebileceğiniz bir haber programıdır. Zaman zaman yanına konuk alarak da programı güzelleştiren İrfan Değirmenci, bu işin ustalarındandır.

  Sadece Soruyorum

  Her Cumartesi saat 20.00’de Halk TV ekranlarında izleyici ile buluşan Sadece Soruyorum isimli programın sunuculuğunu İpek Özbey yapıyor. Alanında tanınmış isimleri programında konuk olarak ağırlayan Özbey, kişisel hayatlarından dünyaya bakış açılarına kadar merak ettiği pek çok şeyi soru olarak yöneltiyor.

  Kadraj

  Hafta içi her gün saat 16.00 ile 18.00 arasında yayınlanan Kadraj isimli programın sunuculuğunu İpek Özbey yapıyor. Alanında uzman siyasetçilerin ve akademisyenlerin ağırlandığı programda ülke gündemine dair “kadraja” takılanlar masaya yatırılıyor.

  Neden Sonuç

  Hafta içi her gün saat 09.00’da Halk TV ekranlarında izleyici ile buluşan Neden Sonuç programının sunuculuğunu Seda Selek yapıyor. Ekonomi alanında uzman isimler olan Mehmet Tezcan ve İbrahim Kahveci, güne başlarken Selek’in sorularını yanıtlıyor.

  Parantez

  Her hafta sonu saat 17.00’de Halk TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Parantez isimli programın sunuculuğunu Naz Değirmenci yapıyor. Hafta sonunun gelişiyle birlikte kapanan piyasalar, Değirmenci’nin sunumuyla yeniden değerlendiriliyor.

  Konuşmasak Olmaz

  Her Salı ve Perşembe günleri saat 20.00’de Halk TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan programda usta gazeteciler İsmail Saymaz ve Kadri Gürsel, ülke gündemine dair öne çıkan başlıkları değerlendiriyor.

  Panorama

  Her Cumartesi saat 21.00’de Halk TV ekranlarında izleyici ile buluşan programın sunuculuğunu Can Coşkun yapıyor.  Programda ağırladığı konuklara gündemin önemli meselelerini soran Coşkun, haftanın panoramasını çıkarmaya çalışıyor.

  Dünya Varmış

  Her cumartesi saat 16.00’da Halk TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Dünya Varmış isimli programın sunuculuğunu Burak Tatari yapıyor. Haftanın öne çıkan olaylarını, siyasi gelişmeleri ve insan hikâyelerini ekranlara taşıyor.

  Medya Mahallesi

  Hafta içi her gün saat 11.00’de Halk TV ekranlarında izleyici ile buluşan programın sunuculuğunu Ayşenur Arslan yapıyor. 10 yıldır devam eden programda Arslan, gündemin en sıcak gelişmelerini yorumlarken, yarının neler getireceğine dair bir bakış atıyor.

  Görkemli Hatıralar

  Her hafta sonu 10.00 ile 13.00 arasında Halk TV ekranlarında yayınlanan Görkemli Hatıralar programının sunuculuğunu Serhan Asker yapıyor. Asker her hafta farklı bir konuk belirleyerek; sanat, felsefe, kültür ve edebiyat dünyasının öne çıkan isimlerini ağırlıyor.

  Parametre

  Her Çarşamba saat 15.00 ile 16.00 arasında Halk TV ekranlarında yayınlanan programının sunuculuğunu Mustafa Sönmez yapıyor. Gündemdeki ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği programda, sanayileşme, istihdam, tarım sorunları, küreselleşme, turizm, kriz gibi çok farklı konu başlıkları masaya yatırılıyor.

  Dünyanın 1001 Hali

  Her Çarşamba saat 20.00 ile 21.00 arasında yayınlanan programın sunuculuğunu Emin Çapa yapıyor. Programda insana, bilime, ekonomiye, evrene, teknolojiye ve keşiflere dair değerlendirmeler yapılırken, insani bir pencereden yaklaşılıyor.

  Kayda Geçsin

  Her Salı saat 20.00 ile 21.00 arasında yayınlanan programın sunuculuğunu Özlem Gürses yapıyor. Güncel siyaset, ekonomi, özel haberler, iç ve dış politikaların satır aralarının konuşulduğu programa, Murat Ağırel, Timur Soykan ve Ozan Gündoğdu yorumlarıyla eşlik ediyor.

  Sözüm Var

  Her Pazartesi ve Çarşamba saat 21.00’de Halk TV ekranlarında yayınlanan, Şirin Payzın moderatörlüğünde gerçekleşen programda Emin Çapa ve Barış Terkoğlu kişisel yorumlarıyla güncel konuları değerlendiriyor.

  Açıkça

  Her Perşembe saat 21.00 ile 01.00 arasında izleyici karşısına çıkan programın sunuculuğunu Gökmen Karadağ yapıyor. Programda siyaset, eğitim, sağlık gibi kamu yararına olan konular işleniyor.

  İki Yorum

  Pazartesi ve Perşembe günler saat 20.00 ile 21.00 arası yayınlanan programda Levent Gültekin ve Murat Sabuncu, gündemin perde arkasını masaya yatırıyor.

  Halk TV Biten Programlar

  Enver Aysever ile Ayrıntılar

  Hafta içi her gün 23.00'da yayınlanan ve ekonomi, dünya, spor, yaşam ve gündem konularını ele alarak izleyicileri bilgilendiren haber programıdır. Eğer ülkemiz hakkındaki son dakika haberlerini, dünyanın gidişatını, askeri ve ekonomik olarak durumlarımızı öğrenmek istiyorsanız kesinlikle bu programı izleyebilirsiniz. Enser Aysever'in sunumuyla daha da keyifli bir hale gelen Enser Aysever ile Ayrıntılar programını izleyerek bilgilenebilirsiniz.

  Medya Mahallesi

  Öğleye doğru saat 11.00'da yayınlanan ve ülkeden son dakika haberleri sunan Medya Mahallesi haber programı, izleyicileriyle Halk TV üzerinde buluşuyor. Ayşenur Arslan'ın hem hazırlayıp hem de sunduğu bu programda ülkenin ekonomik, tarihi, askeri, sosyal alanlarda her türlü problemlerini dinleyebilirsiniz. Son dakika haberleri, spor analizleri, halktan haberleri öğrenebileceğiniz gibi genel kültür seviyenizi de arttırabilirsiniz.

  Türkiye Nereye?

  Fatih Ertürk'ün sunduğu Türkiye Nereye programı her cumartesi günü saat 21.00'de Halk TV ekranlarında izleyicileriyle bir araya geliyor. Sağdan soldan duyma bilgileri değil; gerçekleri, hakikatları, doğruları paylaşan bir program olan Türkiye Nereye programını izlemenizi tavsiye ediyoruz. Türkiye'nin iç ve dış politikada aşması gereken problemleri, sıkıntılarının anlatılmasının yanı sıra uzman konuklar da programa dahil edilerek her konuyu farklı kafalardan dinleme imkanı sunuluyor.

  Yazı kaynağı : tr.canlitv.link

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap