Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  haladan yeğene doğum günü mesajı

  1 ziyaretçi

  haladan yeğene doğum günü mesajı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları

  Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları

  Haladan yeğene doğum günü mesajları, teyzeden yeğene islami ve  1 ve 2 yaş doğum günü mesajları uzun, amcadan yeğene doğum günü mesajları yer almaktadır.

  Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları

  Doğduğun gün bugündür. Mutlu olacağın gün bugünlük değil ömürlük olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Sevgili yeğenim iyi ki doğdun iyi ki varsın. Geleceğin neşeli, huzurlu, sağlıklı geçirmen dileğiyle.

  Sevgi ve mutluluk seninle olsun canım yeğenim. Seni sevmek her şeye bedeldir. Gönlünden ne geçmişse hayal ettiğin her şeyin, hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle birtanecik yeğenim. Doğum  günün kutlu olsun.

  Gecen yılların hatrı bile olmaz. Önemli olan senin sağlığının var olması ve mutlu bir yaşamının devam etmesidir. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Yarının bugününden daha mutlu olsun yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Samimiyetin bizleri defalarca gururlandırdı yeğenim. Yüzündeki gülücüklerin solmasın. Doğum günün kutlu olsun.

  Hayatta yaşanan kötü günlerin bir daha geri dönmemesi dileğiyle, dünün bugününden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim iyi ki doğdun. İyi ki varsın.

  Hayal ettiğin her şey, düşündüğün her şeyin tez vakitte gerçekleşmesi dileğiyle yeğenim doğum günün kutlu olsun.

  Halasının kuzusu yeni yaşında önce sağlık sonrası mutluluğun ebediyen olsun, melekler seni korusun doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Mutluluk seninle olsun, gözlerinden akan yaşlar mutluluk sevincin olsun hüzünlü döktüğün yaşların ise sana  mutluluk olarak geri dönsün sevgili yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Umutların bitmesin, gülüşlerin solmasın, hayat seninle birlikte olsun biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Yılların su gibi aktığı bu günlerde rabbimden dileğim hayat kaynağı sana aksın. Gözlerindeki masumluğun, Sağlığın ömür boyu daim olsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

  Hayat acımasız hayat, kalbinden geçen her şeyin kabul olması dileğiyle biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Canım yeğenim her şeyin en güzeli senin üzerine olsun, hayatına neşe ailene mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

  Gülmek senin mesleğin olsun, sağlığın kaderin olsun, hayatın güzellikleri seninle olsun biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Yıllar geçse de seni hiçbir şeyden alıkoymayan sağlığın ve gülüşlerin olsun. Doğum günün kutlu olsun halasının tatlı yeğeni.

  Her geçen yaş da ölüme doğru yol aldığımız bu günlerde rabbimden dileğim sağlığın, huzurun hayatın ve ilerde mutlu bir yuva kurman olsun canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Halasının birtanesi yeni yaşında hayal ettiğin her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Yeğenim, yeni yaş günün de hayırlı uğurlu yeni yaşlar dilerim. Ömrün neşeli, hayatın sağlıklı kalması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

  Mutlu Yıllar. Sen dünyaya bir armağansın. İyi doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Mutlu Yıllar. Hayatımda senin gibi harika bir yeğenim olduğu için çok şanslıyım. Seni seviyorum yeğenim.

  Doğum günün kutlu olsun halasının birtanesi. Umarım tüm dileklerin gerçek olur, bugün yaptıkların ve gelecekte yaptıkların sana şans ve mutluluk getirsin. Rabbim herşeyini gönlünce nasip eylesin inşallah.

  Yaşlandıkça, küçükken ne kadar sevimli olduğunu özleyebilirim, yeni yaşında kalbinden gecen güzel şeylerin nasip olması dileklerimle yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Rabbim seni hayatın boyunca cennetinde müjdelesin. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Ömrün senin herşeyindir. Kalbin allah için carpsın. Yalnızca allah için dünya hayatında ibadet eyle. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

  Kalbinin ömrün boyunca sıcacık kalması dileğimle yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Çiçek gibi ol ama hiç solmayan çiçeklerden ol canım yeğenim. Allah sana sağlık, huzur, ve hayatında başarının en güzelini nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun. yeğenim.

  Haladan Yeğene Doğum Günü Sözleri

  Bugün bir yaşını daha doldurdun yeğenim. Rabbim seni tüm kötülüklerden kazalardan belalardan korusun. Mutluluk adın olsun. Hayat da ismin olsun biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Sabahın huzuru, sabahın sakinliği, sabahın güzelliği sabahın güneş doğması gibi hayatın da güneş gibi parlak, sabah gibi huzur, sabah gibi sakin olsun canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Her şeyi yüreğinle yaşa, döktüğün göz yaşları yalnızca sevinçten olsun. Kalpin mis gibi gül koksun sevgili yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Nice mutlu yıllara yeğenim. Doğum gününde yanın da olamasam da bil ki daima kalbimizdesin. Sen her şeyinle sevilmeyi hak eden bir yeğensin. 1 yeğenim olsun senin gibi olsun yaşamış olduğun tüm hüzünlü günleri kenara atıp yeni yaşında tüm mutluluklar üstüne çöksün canım yeğenim.

  Gördüğün güzel rüyalar gerçek olsun hayal ettiğin her şey senin olsun. Rabbimden dileğim kötü günleri kenara atıp mutluluk veren, keyif veren günlere  kavuşursun yeğenim. Allah her şeyi kalbine gönlüne göre versin. Doğum günün kutlu olsun halasının biricik yeğeni.

  En masum benim yeğenim, en tatlı benim gülümseyen sebebim, en huzur dolu yeğen benim yeğenim, sevgimizle seni daima büyüten değerli halan. Doğum günün kutlu olsun

  Öyle bir dilek tut ki tüm tuttuğun dilekler, Dua ettiğin dilekler vakit geçmeden kapını çalsın biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Yeni yaşında melekler seni korusun yeğenim. Melekler iyi gününde kötü gününde seninle birlikte olsunlar. Melekler mutluluk sihrini üstünde saçsın. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Gözlerinden sevinç eksik olmasın, Hayatındaki tüm başarısızlıklar son bulsun en kötü günlerin de  yeni yaşında  başarı ve mutluluğa dönüşsün canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Halasının yüreklisi canım yeğenim kalbimizin masumu gönlümüzün sevdalısı yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Hayat ışığı, varlığımızın tek nedeni, hayatın ömür boyu doğru olsun hiçbir zaman doğruluktan şaşma. Hayatın getirdiği mutlulukla tüm kötülükleri sana unuttursun yaşatmasın yeğenim. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Yeni bir yıla yeni bir yaşına girerken bugünün mutluluğunu bize bir kez daha yaşattın halasının yeğeni. Her şey  kalbince olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Yeni yaşında dilek tutarken dileğinde bizleri de duana almayı unutma. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Canım yeğenim, yeni yaşın kutlu olsun. Her şey kalbince gönlünce olsun inşallah.

  Güzel yürekli yeğenim, bilmelisin ki doğum gününü unutmadık. Rabbim sana sağlıklı, uzun ömürlü bir hayat nasip etsin. Hayatta güzel olan her şey seninle birlikte olsun. Mutluluk adın, huzur ise senin kaderin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

  Sevgili yeğenim, artık yetişkinliğe adım adım ilerliyorsun. Geleceğin mutlu, hayallerinin gerçek olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun halasının biriciği.

  Senin kadar özel bir gün geçirmeni dilerim yeğenim. Sağlıklı bir hayat, neşe dolu yılların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  Canım yeğenim, dünya hayatında tek dileğim sağlıklı olmandır. Hayatın boyunca cennet gibi koksun yüreğin. Huzurla dolsun kalbin. 2. yaş günün kutlu olsun.

  Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları

  Aşk yuvası kurarken, Rabbim sana her şeyin hayırlısını versin. Mutlu bir gelecek kuracak olduğun günde rabbim seni mutlulukla müjdelesin. Her şeyin en güzeli seninle olsun canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Gönlün Neşeli kalplerle dolsun. yüzündeki gülücükler eksik olmasın, dilediğin ve üflediğin pastada tuttuğun dilek senin ömrünün geleceğine işaret olsun halasının yeğeni. Doğum günün kutlu olsun.

  Yeni yaşında gönlünden geçen tüm güzellikler seninle olsun yeğenim. Halasının birtanesi hiç bir zaman ümitsiz olma, her batan güneşin yeniden doğduğu gibi elbet bir gün güneş sana doğacaktır. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

  Hayatın su gibi berrak olsun, hayatın güzellikleri seninle olsun biricik yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  En kötü günün bile en güzel günlerinden daha güzel olsun, Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

  Tüm güzel olan her şey kalbine yüklensin. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

  Keyifli günlerin sadece yeni yaşında olmasın. Her günde, Ömürlü bir günde mutluluk saçan keyifli günlerin peşini bırakmasın sevgili yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

  Hayat acımasız olsada sen hiçbirine boyun eğme. Güçlü ol kötü günleri çöpe, iyi günlerini mutlulukla yaşa. Hayat daima sana gülsün. Kötü olan hiçbir şey senden güçlü değildir. Her şeyi yenebilen huzurdolusozler.com bir tek seni görüyorum halasının biriciği. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın mutlu olsun.

  Özlenen günler mazide kalsa da. Bizim kalbimizde asla yaşlanmayan genç kalan yeğenim. Hayatın sevinçleriyle dolsun yüreğin. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

  Tüm kötülüklerden uzak kal. Bir kişi ile yaşayacağına ömür boyu yaşayacağın insanlarla birlikte ol. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Mutlu yaşında mutlu dolu yeni yılda doğum gününü kutlarım yeğenim. Allah daima seninle olsun. Yeni yaşın mutlu olsun yeğenim.

  Yağmurun toprağa değdiği gibi kalbinin de mutluluğa değdiği bu güzel yaşında, yeni yaşında kalpine mutluluk yağsın. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Yeni yaşında tüm mutluluk beraberliğini getirirken dilerim ki sağlıklı günlerin senin üzerine ömürlük olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

  Tatlı yeğenim benim, yaşayacağın hayatta, dünya güzellikleri peşinden koşsun. Varlığın tüm çekemezlere intikam olsun yeni yaşın kutlu olsun canım yeğenim.

  Bir önceki yazımız olan Erkek Evlada Uzun Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Yazı kaynağı : www.huzurdolusozler.com

  Yeğene Doğum Günü Mesajı 2022: Erkek ve Kız Yeğene Teyzeden, Haladan, Amcadan ve Dayıdan Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

  Haladan Yeğene Güzel Sözler

  Pin on Doğum Günü Mesajları

  Yatırım Bülteni

  İşte Burak’ın bizlere ışık tutacak inanılmaz başarı hikayesi:

  1984 yılında İstanbul'un fakir bölgelerinden birinde doğan Burak, müreffeh bir aileden geliyor. Annesi uzun zamandır işsizdi ve babası küçük bir restorana sahipti. Burak her zaman geçim kaynağında zorluk çekmiş ve bu sorunlarla mücadele etmiş, para biriktirmeye çalışmış ve ailesini desteklemeye çalışmıştır.

  Yıllarca çocukluğundaki hayallerini gerçekleştirmenin çok uzak olduğu hissiyatını taşıdığını söylüyor, "Kendime temiz kıyafetler almayı, dışarı çıkmayı, sinemaya gitmeyi ve mümkün olduğunca sık arkadaşlarımla buluşmayı hayal ettim" diye anlatıyor. Bazı zamanlar biriktirdikleri paralarla,ailece memleketlerinde akrabalarını ziyaret edip en azından nefes almanın huzurunu hissediyormuş.

  Başarılı bir ilkokul eğitimini tamamladıktan sonra Burak önce liseyi bitirdi. Okulunda başarılı oldu, hayali istediği üniversiteye girmek ve istediği bölümü okumaktı. Ailesine ve kendisine daha iyi bir yaşam için daha iyi seçenekler sunmak için para kazanmak ve koşullarını iyileştirmek zorundaydı.

  Marmara Üniversitesi'nde okumak için başvurduğu bursunu aldı. Çalışkanlığı sayesinde hayalini kurduğu üniversiteye girebildi ve ailesine para göndermek için de çalışacaktı. Kısa bir süre sonra çalışmalarına başladı ve dönem başında üniversitede tanıştığı oda arkadaşıyla iyi arkadaş oldu.

  Burak bir yandan üniversitede okuyor bir yandan da ailesine az da olsa para yollayabilmek ve harçlık çıkarabilmek için geceleri ve haftasonları benzincide çalışıyordu.

  Ancak saatine aldığı 9 dolar, çıktığı yolculukta koyduğu zengin olma hedefini gerçekleştirmesini engelliyordu. İstediği hayat standardına ulaşabilmek için, mezun olduktan sonra önünde çok uzun yıllar olduğunu biliyordu.

  Ancak onun bir hedefi vardı: Zengin olmak!

  Burak kendisinin çok zor şartlarda geçinebilmesine rağmen oda arkadaşının lüks içinde yaşadığını ve istediği her şeyi alabildiğinin farkına vardı. Arkaşının anlattığına göre o da varlıklı bir aileden gelmiyordu. Aynı şartlarda iken yaşam tarzlarındaki bu farklılık Burak’da bir merak uyandırmıştı.

  Bir gün yine odasında çalışırken oda arkadaşının açık kalan bilgisayarında bitcoin üzerine bazı parasal işlemlerin yapıldığını gördü. Bu işlemler bitcoinin değer artışı ve düşüşü üzerineydi fakat arkadaşı fiziksel olarak bitcoin satın almak yerine, bitcoin’in artış ve azalışına işlemler açıyordu.

  Başka bir deyişle, bir bitcoin için 9000 dolar ödeyip fiyatının artmasını beklemektense, 250 dolar gibi cüzzi bir yatırım ile bitcoin fiyatları hem düşerken hem de yükselirken kazanç elde ediyordu.

  Sistem çok akıllıcaydı ve Burak bilgisayardaki sistemin ismini not aldı.

  Geceleri işten sonra okuldan kendisine verdikleri dizüstü bilgisayarında bu konu ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı.

  Araştırmalarında, başka insanların da bitcoin üzerine kurulu bir sistemle internet üzerinden binlerce dolar kazandıklarını keşfetti. “İlk başta anlam veremedim ama sistemi detaylı anlatan siteyi bulduktan sonra tüm fikrim değişti” diye anlatıyor.

  "Okuduklarım sonucunda, hedefe odaklandığımda zengin olacağımı anladım"

  Burak bu noktada inanılmaz heyecanlandığını ve bunun kendisi için bulunmaz bir fırsat olabileceğini anladığını söylüyor

  “Hayatımda ilk kez hayallerimi gerçekleştirmeye bu kadar yakındım!”

  Akşam sistemin beni yönlerdiği gibi bir hesap açarak gerçek para ile işlem yapmaya başladıktan sadece bir saat sonra hesabımda ekstradan 50$ bulunuyordu!!! Bu inanılmazdı! Kalbim küt küt atıyordu ve ben heyecandan zar zor nefes alabiliyordum! Herşey yolunda gidiyordu!!!

  ‘Değeri düşmekte olan’ Bitcoin üzerine işlem açıyordum ve kazanıyordum!

  Bütün gece boyunca gözlerimi kırpmadım ve işlem yapmayı sürdürüm, gözümü para bürümüştü, farkındaydım ama kendimi tutamıyordum. Sabaha kadar işlem açmaya devam ettim. Tamam, hepsini kazandım demiyorum, irili ufaklı kaybettiklerim oldu, ama sonuç itibariyle kazanan işlem adedim kaybettiklerime nazaran ezici üstünlük ile daha fazlaydı. Sabahın ilk ışıklarıyla hesabımda artık 1000 $ bulunuyordu!

  1000 ABD doları!!! Sadece ve sadece akşam hesabıma yatırdığım 250 dolar sayesinde! Gözlerime inanamadım! Sonsuza dek devam etmek istedim, ancak uyku beni yendi ve ben zorlukla yatağa ulaşarak uyuyakaldım...

  Gün ortasında gözlerimi zar zor açarak tekrar hesabıma baktım, ve hesabımdaki 1000$ hala duruyordu. Demek ki bu bir rüya değildi! Bu para için benzincide aşağı yukarı 110 saat çalışmam gerekiyordu!

  Ertesi gün tüm dersleri ektim ve bilgisayarı hiç terk etmedim, gece yarısında hesabımda artık 2000$ bulunuyordu!!! Başarımın ilk rakamlarını ezberlemiştim!

  2000 dolar eksi 250 dolar, net 1750 dolar kazanca denk geliyor. O zamanki kurla bu miktar 6500 liraya denk geliyor! İki günde 6500TL!!! Bu kadar miktarı hayatımda daha önce hiç kazanmamıştım! Sonradan daha büyük yatırımlarla günde 5.000 dolara kadar para kazanabileceğimi keşfettim ama ilk kazanç için bu para bana çok uçuk bir rakam olarak gelmişti.

  Uyumadan önce 6500 lirayı çekme talebi gönderdim. Hala başardığıma inanamıyordum, daha sonra uykuya daldım.

  "Sabah telefonumun mesaj sesiyle uyandım. Hesabıma 6500 lira yatırılmıştı!!! 6500 lira az önce benim hesabıma havale edilmişti. Yöntem işe yarıyordu!"

  Kısa bir süre sonra Burak hayatında hiç bir arada görmediği kadar parayı elinde tutuyordu.

  Hayallerinden önce ailesi aklındaydı. Güzel haberleri ailesi ile paylaştı ve yakın zamanda onlara kendi evlerini almanın sözlerini verdi.

  Günler geçtikçe sistem sayesinde daha fazla kazanmaya ve aylık gelirlerini katlamaya başladı.Türkiye’de bulunan ailesine içinde rahatça yaşayacakları bir ev satın aldı, hayallerini tam anlamıyla gerçekleştiriyordu.

  Okuyucularımıza tavsiyelerin nedir diye sorduğumda ise:

  “Herşeyi mutlaka başarabileceğinize inanmak gerekir! Bu çok önemlidir, bu inanç olmadan hayatta hiç bir şey olmayacaktır! “

  Her şeyde böyle bir şansı görmeye çalışın: Çevrenizdeki herhangi bir olayda, insanlarda, herhangi bir şekilde yaşam yolunuzda gözünüze çarpmış olan ve okuduğunuz hikayelerde, her şeyde! Bu şansları daima kullanın, çünkü bunlar sizindir! Ve mutlaka başaracaksınız!” diyor.

  Sizde Burak’ın kullandığı b2go Türkçe olarak görmek ve başlamak için aşağıdaki 3 kolay adımı uygulayabilirsiniz:

  Yazı kaynağı : tr.homely-concept.fr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap