Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hakan tasiyanin saglik durumu

  1 ziyaretçi

  hakan tasiyanin saglik durumu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Karaciğer ve böbrek nakli olan Hakan Taşıyan, aylar sonra sağlık durumunu anlattı

  Karaciğer ve böbrek nakli olan Hakan Taşıyan, aylar sonra sağlık durumunu anlattı

  Ünlü sanatçı Hakan Taşıyan'a, geçen yıl tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde karaciğer ve böbrek nakli yapılmıştı. Taşıyan, aylar sonra Yıldız Tilbe şarkısına klip çekmek için kamera karşısına geçti.

  2. Sayfa'nın haberine göre, Beşiktaş'ta bulunan bir otelde muhabirlerin sorularını yanıtlayan sanatçı, "Güzel slow bir şarkı. Sevgili Yıldız'ın şarkısı, kısmet olursa iki haftaya şarkımızı çıkartmış oluruz" ifadelerini kullandı.

  "SAĞLIĞIM YERİNE GELDİ"

  Gazetecilerin, "Hastalık dönemi geçirdiniz. Bu zorlu süreç nasıldı? Sanat camiasından sizi hiç aramayan dostlarınız oldu mu? ya da destek veren oldu mu?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Çok şükür sağlığıma kavuştum, sağlığım iyi. Her şey yolunda, kontrollerim devam ediyor. Yavaş yavaş sağlığım yerine geliyor" yanıtını verdi.

  "BABAM GURUR KAYNAĞIM"

  Hakan Taşıyan'ın oğlu Ramazan Haktan Taşıyan da babasını klip çekimin yalnız bırakmadı. 

  İlk kez babası ile görüntü veren Ramazan Haktan, "Çok güzel bir şarkı geliyor. Babamla gurur duyuyorum. Hastaneden çıktı ve sağlığına kavuştu. Hakan Taşıyan artık geri dönüyor" diyerek, babasına destek verdi.

  "HAYATA YENİDEN BAĞLANDIM"

  Ünlü şarkıcı, organ naklinin kendisine umut ışı olduğunu ve yeniden hayata döndüğünü belirterek, "Bana umut ışığı oldular. Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım. Gönülden sevindirelim. İnsanları tekrar hayata bağlayalım" şeklinde konuşmuştu.

  NE OLMUŞTU?

  Geçen yılın ekim ayında karaciğer sirozu ve böbrek yetmezliği tanısıyla Ankara Şehir Hastanesi'ne başvuran Hakan Taşıyan'ın, 23 Ekim 2020'de tedavisine başlanmıştı. Taşıyan'a, 4 Mart'ta bir kadavradan karaciğer nakli, 9 Mart'ta ise kardeşi Sinem Saraçoğlu'ndan böbrek nakli yapılmıştı.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu nasıl? - Magazin Haberleri - Milliyet

  Hakan Yaşıyan'ın sağlık durumu nedir? İşte, son durumu... - Magazin Haberleri - Milliyet

  Hakan Taşıyan’ın son sağlık durumu açıklandı

  Hakan Taşıyan’ın son sağlık durumu açıklandı

  Hakan Taşıyan’ın son sağlık durumu açıklandı

  4 aydır hastanede tedavi gören ve karaciğer naklinin ardından dün böbrek nakli ameliyatına giren sanatçı Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu açıklandı. Yapılan duyuruda "Böbrek nakli ameliyatımız da sağlık ekibimizin yoğun gayretleriyle başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Şu an kendisinin ve kız kardeşinin durumu iyidir" denildi.

  4 aydır Ankara'daki bir hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan'a birkaç önce karaciğer nakli yapıldı. Taşıyan'a dün de kız kardeşinin böbreği nakli için ameliyat yapıldı.

  “KENDİSİNİ VE KIZ KARDEŞİNİN DURUMU İYİ”

  Sanatçı Taşıyan’ın son sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Açıklamada şöyle denildi:

  * Dün gerçekleştirilen böbrek nakli ameliyatımız da sağlık ekibimizin yoğun gayretleriyle başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

  * Şu an kendisinin ve kız kardeşinin durumu iyidir. Tedavi sürecimiz devam etmektedir. Aralıklarla gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

  * Miraç Kandilinizi kutlar, bu süreçte can-ı gönülden dualarıyla yanımızda olan tüm sevenlerimize, dostlarımıza ve yoğun gayretleriyle yanımızda olan tüm sağlık ekibimize, ayrıca Sağlık Bakanlığımızın değerli yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz.

  * Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu günlerde buluşmak dileğiyle.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Hakan Taşıyan

  Hakan Taşıyan'ın kameralardan uzak tuttuğu oğlu ortaya çıktı Aylar sonra sağlık durumu hakkında konuştu - Son Dakika

  Hakan Taşıyan'ın kameralardan uzak tuttuğu oğlu ortaya çıktı Aylar sonra sağlık durumu hakkında konuştu - Son Dakika

  Hakan Taşıyan, Yıldız Tilbe, Beşiktaş, Şarkı, Magazin, Son Dakika

  Kaynak: Snob Magazin

  Son Dakika Magazin Hakan Taşıyan'ın kameralardan uzak tuttuğu oğlu ortaya çıktı! Aylar sonra sağlık durumu hakkında konuştu - Son Dakika

  Yazı kaynağı : www.sondakika.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap