Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hadise reza zarrab fotoğrafları

  1 ziyaretçi

  hadise reza zarrab fotoğrafları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Beni de bitirdin kendini de! Reza Zarrab ile Hadise'nin konuşmaları dava dosyasında

  Beni de bitirdin kendini de! Reza Zarrab ile Hadise'nin konuşmaları dava dosyasında

  EBRU Gündeş’in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses Türkiye”de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği ilk kez Hürriyet’te, geçen yıl 17 Nisan 2021’de yayımlanmıştı. Haberde, Reza Zarrab’ın Gündeş’le evliyken Hadise’yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika’da tatil yaptıkları iddiası yer almıştı. Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım’la birlikte olan Hadise, sosyal medya hesaplarından Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını silmişti.

  Geçen yıl nisan ayında Hürriyet'te çıkan 'Reza Zarrab EBRU Gündeş'le evliyken Hadise'yle birlikte oldu, ikili Amerika'da tatil yaptı' haberi gündemi sarsmıştı.

  YAŞADIKLARIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM!

  Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının ardından Amerika’da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi. Dava dosyasına giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği öğrenildi. Hadise’nin “Resim de varmış” diyerek Reza Zarrab’ı uyardığı ve ikisini Amerika’da sahilde el ele yürürken gösteren fotoğraf karesinin de dava dosyasında olduğu iddia edildi.

  Hadise aşk iddialarını kabul etmemişti. 

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Hadise ve Reza Zarrab konuşmaları dava dosyasında!

  İddialar Doğrulandı! Hadise'nin ve Reza Zarrab'ın Mesajları Ortalığa Yayıldı! İşte İfşa Olan O Mesajlar

  İddialar Doğrulandı! Hadise'nin ve Reza Zarrab'ın Mesajları Ortalığa Yayıldı! İşte İfşa Olan O Mesajlar

  Ünlü şarkıcı Hadise'nin mesajları ifşa oldu. Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'la aşk yaşadığı iddia edilen Hadise sessizliğini bozdu. 

  Hadise'nin adı Reza Zarrab'la aşk dedikodularına karışması sonrası Gündeş o dönem 11 yıllık evliliğini bitirme kararı almıştı. Reza Zarrab'ın Gündeş ile birlikte evliyken Hadise'yle birlikte olduğu hatta çiftin Amerika'da tatil yaptığı iddiaları magazin gündeminde yer alıyordu. 

  İddiaları yalanlayan Hadise ise konu hakkında yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım'la birlikte olan Hadise, Ebru Gündeş'le olan tüm fotoğraflarını da Instagram hesabından silmişti. 

  Şimdi ise Hürriyet'te yer alan habere göre, Hadise’nin, Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının ardından Amerika’da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi.

  "SENİNLE YAŞADIKLARIMDAN ASLA PİŞMAN DEĞİLİM"

  Dava dosyasında yer alan mesajlara göre Reza Zarrab Hadise'ye "Beni de bitirdin kendini de" diye sitem ettiği görüldü. 

  Hadise: "Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan'ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma." dediği görüldü. 

  EL ELE RESİM VAR

  Öte yandan dava dosyasında Hadise'nin "Resim de varmış" diyerek Reza Zarrab'ı uyardığı  öğrenildi. 

  Amerika'da sahilde el ele yürürken çekilen o fotoğraf karesi dava dosyasında yer aldı.

  Yazı kaynağı : medyabaskent.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap