Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  hadise mehmet dinçer neden ayrıldı

  1 ziyaretçi

  hadise mehmet dinçer neden ayrıldı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hadise Mehmet Dinçerler'den ayrılıyor mu, neden boşanıyor? Açıklama geldi! Hadise ve Mehmet Dinçerler'den ayrıldı mı?

  Hadise ile Mehmet Dinçerler’i boşanmaya götüren olay ne? Mehmet Dinçerler'in şoke eden fotoğrafı ortaya çıktı

  Hadise ve Mehmet Dinçerler ayrıldı mı? Hadise ve Mehmet Dinçerler neden boşanıyor, ne zaman evlendi?

  Hadise ve Mehmet Dinçerler ayrıldı mı? Hadise ve Mehmet Dinçerler neden boşanıyor, ne zaman evlendi?

  Hadise, geçtiğimiz günlerde konserinde gözyaşlarına boğulmasının ardından Mehmet Dinçerler ile evliliği bitiyor haberleri ortaya çıktı. İkilinin dün birbirlerini takipten çıkmasının ardından ayrılık iddiaları doğrulanmış oldu. Peki, Hadise Mehmet Dinçerler neden ayrıldı?

  Hadise ve Mehmet Dinçerler neden ayrıldı, ne zaman evlendi?

  Şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler 1 yıllık birlikteliğin ardından geçtiğimiz mayıs ayında Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir tören ile nikah masasına oturmuştu.

  Önce bir süredir birlikte görüntü vermeyen çiftten Hadise, 3 milyon değerindeki evlilik yüzüğünü takmamaya başladı. Çok geçmeden Mehmet Dinçerler de alyansız görüntülendi. Ünlü şarkıcı 4 aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti ve Mehmet Dinçerler'e Boşanma Davası açtı.

  Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk de boşanma haberini doğruladı.

  İkilinin çocuk meselesi yüzünden tartıştığı ve Hadise'nin evi terk ettiği iddialar arasında. Hadise eve geri döndü. Yüzükler çıktı, sosyal medya paylaşımları da kesildi. Çift uzun süredir de birlikte görülmedi. Eşi Mehmet Dinçerler'in Hadise'nin sahne performanslarına karıştığı da bir diğer iddia.

  Özetle Hadise Mehmet Dinçerler'in çocuk meselesi ve Hadise'nin sahne performansları yüzünden tartıştıkları iddia edildi. İkili ayrılıklarıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Hadise Mehmet Dinçerler boşanacak iddiası! 5 aylık evli Hadise Mehmet Dinçerler çifti ayrıldı mı? Alyans çıktı evlilik bitiyor mu? Nazar değdi...

  Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşanıyor Mu, Çift Neden Ayrıldı, Hadise Neden Ağladı?

  Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşanıyor Mu, Çift Neden Ayrıldı, Hadise Neden Ağladı?

  Başarılı şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler üzücü haber ile gündemde yer aldı ve çiftin evliliğinin üzerinde kara bulutların dolaştığı iddia edildi. Son günlerde gündemde yer alan iki ünlü isim, Hadise'nin konserde gözyaşlarına boğulması ile dikkat çekmişti. Nisan ayında nikah masasına oturan Hadise ile Mehmet Dinçerler bu sıralarda kötü haber ile isimlerinden söz ettirdi. Sevilen şarkıcı Hadise İzmir'de sahne aldığı sırada “Küçük Bir Yol” şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamadı ve bu durum da dedikoduların alevlenmesine sebep oldu.

  Ün oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişkisinin bitmesinden kısa bir süre sonra iş İnsanı Mehmet Dinçerler ile adı aşk dedikodularına karışan ve hızlı bir şekilde nikah masasına oturan ünlü şarkıcı, Mehmet Dinçerler ile dünyaevine girmişti. Daha sonra Hadise hakkında hamilelik iddiaları ortaya atılmış ve bu durum da ünlü şarkıcının hayranlarının heyecanlanmasını sağlamıştı. Mehmet Dinçerler ile Hadise'nin evliliği hakkında ortaya çıkan son iddialar ise sevenlerini üzdü ve yaşanacak olan gelişmeler merak konusu oldu.

  Hadise ile Mehmet Dinçerler ayrılıyor mu, Hadise ile Mehmet Dinçerler arasında ne oldu?

  Sahne aldığı sırada İzmir'de “Küçük Bir Yol” şarkısını söylerken gözyaşlarına boğulan ünlü şarkıcı Hadise magazin kulislerinde bazı dedikoduların yapılmasına sebep oldu. Ünlü şarkıcının bu hareketi Mehmet Dinçerler ile Hadise'nin evliliğinde sorun olduğu yönünde yorumlandı ve ikilinin boşanacakları iddia edildi.

  Mehmet Dinçerler yüzük mü attı, Mehmet Dinçerler yüzük takmıyor mu, neden takmıyor?

  Ünlü iş İnsanı Mehmet Dinçerler yeni mekanının açılışı sırasında sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşmış ve fotoğraflarda iş insanının eşi Hadise'nin olmayışı dikkat çekici olarak yorumlanmıştı. Bunun yanı sıra alyans konularının konuşulduğu sırada Mehmet Dinçerler’in alyansının takılı olmadığı bir fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması da dedikoduları alevlendiren bir gelişme oldu. Peki Hadise ile Mehmet Dinçerler neden küstü, sorun ne?

  Magazin gündemine bomba gibi düşen habere göre ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler’in evliliğinde ciddi bir kriz yaşandığı konuşuluyor. Ünlü şarkıcının hayranları ikilinin evliliğine nazar değdiği yönünde yorumlar yaparken iş İnsanı Mehmet Dinçerler'in de sosyal medya hesabı üzerinden alyansını takmadan fotoğraf paylaşması da dikkat çekici olarak yorumlandı.

  Son zamanlarda sergiledikleri hareketliler ve tavırlar ile Hadise ile Mehmet Dinçerler çifti evliliklerinde sorun olduğu iddialarını alevlendirdi ve çiftin ayrı olduğu öne sürüldü. Diğer taraftan eşi Mehmet Dinçerler’in 23 Ağustos tarihindeki doğum gününde sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapmayan Hadise, daha sonra şarkı söylerken gözyaşlarına boğulmasıyla adından söz ettirdi. Bunun yanı sıra 2 ünlünün bir süredir beraber görüntü vermemesi de dedikodularla evlenmesine sebep olarak gösterildi.

  Mehmet Dinçerler Evlendikten Sonra İlk Kez Alyansını Çıkardı!

  Geçtiğimiz gün yeni mekanının ön açılışını gerçekleştiren iş insanı Mehmet Dinçerler sosyal medya hesabı üzerinden bazı fotoğraflar paylaştı ve iş insanının ilk kez alyansını takmadığı görüldü. Objektiflere yansıyan görüntülerde Hadise ile evlendikten sonra alyansına çıkardığı öğrenilen Mehmet Dinçerler dedikoduların alevlenmesine sebep oldu.

  İş insanı Mehmet Dinçerler’in alyansının takılı olmadığının görüntülenmesi ve ünlü şarkıcı Hadise'nin İzmir'de sahne aldığı sırada Küçük Bir Yol isimli şarkısını seslendirdiği anda gözyaşlarına boğulması da evlilik krizini doğrular yönde yorumlandı.

  Yazı kaynağı : www.haber24.com

  Hadise neden boşanıyor? Hadise Mehmet Dinçerler neden ayrıldı?

  Hadise neden ayrıldı, Mehmet Dinçerler ile neden boşanma kararı aldılar?

  Hadise neden ayrıldı, Mehmet Dinçerler ile neden boşanma kararı aldılar?

  Hadise neden ayrıldı, Hadise ile Mehmet Dinçerler boşanma kararı aldı. Boşanma kararıyla ilgili açıklama ise Hadise'nin menajerinden geldi. Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler ayrıldı mı, boşanıyorlar mı, neden, konuyla ilgili son dakika açıklama geldi mi, açıklamada ne denildi?

  Magazin dünyasında arkadaşlıkları ve evlilikleri uzun süre konuşulan Hadise ile Mehmet Dinçerler ikilisiyle ilgili son günlerde bazı magazin sitelerinde söylentiler ve dedikodular dolaşmaya başlamıştı.

  İddialara göre Hadise ile Mehmet Dinçerler çifti boşanma kararı aldı ancak kamuoyundan gizliyorlardı.

  Konuyla ilgili birkaç gün sessizliğini koruyan taraflar en sonunda bir açıklama yapmıştı. 

  İlk açıklama Hadise'den gelmişti.

  Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler 15 Mart'ta nişanlanmış çift daha sonra aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. Birlikteliklerinin ilk döneminde sık sık kameralara poz veren ve sosyal medya fotoğraf paylaşan çift bir süredir ayrı ayrı görüntüleniyordu.

  Özel hayatı hakkında açıklama yapmaktan kaçınan Hadise geçtiğimiz günlerde verdiği konserde "Küçük Bir Yol" şarkısını seslendirirken gözyaşlarına boğulmuş, duygusal anlar yaşayan ünlü şarkıcı sevenlerini de şaşırtmıştı. Bir süredir aralarında sorun olduğu konuşulan ünlü çift, son günlerde sergiledikleri tavırlarla dedikoduları alevlendirdi. Yakın zamanda eşiyle görüntülenmeyen Hadise, Dinçerler'in 23 Ağustos'taki yaş gününde de hiçbir paylaşımda bulunmamıştı.

  Hadise evlendikten sonra verdiği tüm konserlerinde Mehmet Dinçerler'in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon TL'lik pırlanta yüzüğü hep takmış, ancak ünlü popçunun son iki konserinde yüzüğünü takmaması dikkatlerden kaçmamıştı.

  Bir süredir eşinin konserine gitmeyen Mehmet Dinçerler önceki gün yeni mekânın açılışında ünlü isimleri ağırladı. Bu özel günde Hadise eşini yalnız bıraktı. Mehmet Dinçerler ise evlendikten sonra ilk kez alyansını takmadan objektiflere yansımıştı.

  Söylentilerin ardından Hadise'nin yakın çevresindeki bir kaynak, “Her şey yolunda” diyerek, söz konusu iddiaların 'gerçek dışı' olduğunu belirtmişti. Ama gelen son açıklama her şeyi daha net bir şekilde ortaya koydu. 

  HADİSE BOŞANMA DAVASI AÇTI

  Eşi Mehmet Dinçerler'e boşanma davası açtığı öne sürülen Hadise cephesinden ilk açıklama geldi. Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, boşanma davası açıldığını doğruladı.

  Hadise ve bir süreden bu yana sorun yaşadığı eşi Mehmet Dinçerler resmen boşanıyor. Konserinde ağlaması ve ardından yaptığı dans çok konuşulan ünlü şarkıcı Hadise, bugün boşanma davası açtı.

  Hadise cephesinden boşanma davası sonrası ilk açıklama da geldi. Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk, Snop Magazin'e yaptığı açıklamada boşanma davasının açıldığını doğruladı. Basın danışmanına "Boşanma dilekçesini verdim. Arayanlara boşanacağımı açıklayabilirsin" dediği öğrenilen şarkıcının dilekçesini Beykoz Adliyesi'ne verdiği belirtildi. Dinçerler'in daha az konser yapmasını ve kapalı giyinmesini isteyen ailesinin baskısından bunalan Hadise'nin fikir ayrılığı nedeniyle bu kararı aldığı konuşuluyor. Ünlü şarkıcının son dönemde konser sayısını artırması dikkat çekmişti.

  İkilinin çocuk meselesi yüzünden tartıştığı ve Hadise'nin evi terk ettiği öne sürüldü. Yine iddiaya göre büyükler araya girdi ve Hadise eve geri döndü. Ama yüzükler çıktı, sosyal medya paylaşımları da kesildi. Çift uzun süredir de birlikte görülmedi. Eşi Mehmet Dinçerler'in Hadise'nin sahne performanslarına karıştığı iddiasının dolaştığı sırada Hadise'den yürek hoplatan bir paylaşım geldi.

  Sahnede dans ettiği anları paylaşan Hadise'nin iç çamaşırının görünmesi ve dans ederken dilini çıkardığı anlara ise hayranlarından yorum yağdı. Boşanma aşamasında olduğu iddia edilen çift 4 aydan bu yana evliydi.

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap