Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  h100 aşısı yaptıranlar yorumları

  1 ziyaretçi

  h100 aşısı yaptıranlar yorumları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  H100 Aşısı Yaptıranlar Memnun mu?

  Aşı ve Genç Şikayetleri - Şikayetvar

  Gençlik Aşısı

  Gençlik Aşısı

  İnsan cildi; yaşam şartları, düzensiz beslenme, düzensiz uyku, çevresel faktörler ve en önemlisi yaşlanmayla birlikte esnekliğini yitirmeye başlar. Bu durum cilt üzerinde kırışıklıklara ve sarkmalara yol açar.

  İnsanlar yaşlanmalarına ve diğer etmenlere bağlı olarak daha genç görünmek için bazı yöntemlere başvurur. Bu yöntemlerden birisi de gençlik aşısıdır.

  Gençlik Aşısı Nedir?

  Gençlik aşısı; zamanla cilt üzerinde oluşan deformasyonun giderilmesi, oluşan kırışıklık ve sarkmaların engellenmesi için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Cildin kolajen yapısına yeniden kavuşması için kolajen aşısı yapılmaktadır. 

  Cildin kendi yapısı içinde hyalüronik asit bulunmaktadır. Zamanla azalan bu hyalüronik asit yapılan uygulamalarla cilde tekrar kazandırılır. İçeriğinde hiçbir hayvansal madde olmayan %100 Hyalüronik asit cilde iki hafta arayla uygulanarak cildin gençleşmesi sağlanır. Ayrıca yüz gençleştirmek için fransız askılamatekniği de kullanılmaktadır. 

  Gençlik Aşısının Amacı Nedir?

  Gençlik aşısı yaşın ilerlemesi ile formu bozulan cildin daha genç, parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşması için yapılan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok bireyin cildinde oluşan güneş lekeleri, kararmalar ve sarkmalardan dolayı oluşan yaşlı görünümün ortadan kalkması ve cildin doğal görünümüne kavuşması için uygulanan bu yöntem bireylerin ciltlerinde bulunan yağ ve nem oranı üzerinden işlem gerçekleştirilmesi ile uygulanan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır bu da bireylerin kalıcı bir şekilde yüz yapılarının onarılmasına imkân sağlamaktadır.

  Farklı aralıklarla tekrarlanan bu uygulama sayesinde bireyler daha güzel ve canlı bir görünüm elde etme isteklerine çözüm bulmaktadırlar. Gençlik aşısı bireyin cildinde bulunan yağ ve nem oranının dengelenmesi için yapılan farklı uygulamalara verilen genel addır ve cildin nemini arttırarak daha parlak ve genç bir görünüm kazanmasını sağlamak amacıyla oluşturulan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Bireylerin doğal bir yapıya kavuşmalarında yardımcı olan bu uygulama hyalüronik asit, aminoasitler ve bazı minerallerin kullanılması sonucu cildin doğal dengeye kavuşmasını sağlayan bu uygulama cildin ihtiyacı olan inorganik maddelerin temin edilmesi üzerinden ilerleyen bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sistem sayesinde cildin daha genç, taze ve parlak olması sağlanırken aynı zamanda cildin pürüzsüz bir görünüm kazanması da sağlanmaktadır.

  Gençlik Aşısı Nasıl Uygulanır?

  Gençlik aşısı bireyin daha parlak, genç, pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşmasını sağlamak amacıyla cildin ihtiyacı olan inorganik maddelerin birleşiminden oluşan bir karışımın cilde enjekte edilmesi ile gerçekleştirilen bir uygulamadır. Uygulama esnasında cildin ihtiyacı olan bazı mineraller, aminoasitler ve hyalüronik asit bir araya getirilerek dermapen ya da dermaroller olarak adlandırılan ürünler aracılığıyla deri altına uygulanmaktadır. Uygulama esnasında kullanılan dermapen ya da dermaroller olarak adlandırılan cihazlar genel anlamda deri altı uygulaması yapabilen cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Cihazların çalışma prensibi deri üzerinde minik delikler açarak karışımın cilt tarafından emilmesini sağlamaktır. Bu uygulama sayesinde cilt karışımı daha kısa sürede emer ve kısa sürede sonuç elde edilmesini sağlar.

  Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

  Hyalüronik asit aşısı, cilde parlaklık kazandırırken canlanmasını da sağlar. İnce kırışıklıklar düzelmeye başlar. Alkol ve sigaradan oluşan ya da çevresel faktörler sayesinde cilt üzerinde oluşan akne gibi unsurlar, uygulanan gençlik aşısı sayesinde engellenir.

  Gençlik aşısı; yüz, boyun, dekolte, el sırtı bölgelerine uygulanır. Lokal anestezi altında ortalama 10 dakika süren işlemde, hyalüronik asit özel ince uçlu iğnelerle cilt altına enjekte edilir. 2 hafta arayla ortalama 2 ila 4 seans uygulanan tedavi sonrasında, kişi günlük hayatına devam etmektedir.

  Cilt Aşısı Öncesi ve Sonrası Uygulamalar Nelerdir?

  Cilt aşısı uygulaması yaptırmaya karar veren bireylerin ciltleri öncelikle dezenfekte edilerek temizlenir ve cilt uygulamaya hazır hale getirilir ardından lokal anestezik krem sürülerek bireyin işlem esnasında acı çekmesi engellenir ve uygulamanın daha hızlı gerçekleştirilmesi sağlanır. Dezenfekte ve lokal anestezik kremin uygulanmasından sonra yaklaşık olarak 20 ila 30 dakika aralığında beklenir. Bu süre zarfından cildin lokal anestezik kremi emmesi sağlanır ve bu uygulamanın ardından ameliyatsız cilt aşısı uygulamasına geçilir. Uygulama dermapen aracılığıyla 10- 15 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir ve yaklaşık olarak 15 gün ara ile 4 seans şeklinde uygulanmaktadır.

  Gençlik Aşısı Yararları

  Nem aşısı yaptıranlar, ciltlerinde oluşan etkiyi kısa süreler içinde görmeye başlamaktadır.

  H100 Aşısı Fiyatı – Gençlik Aşısı Fiyatları

  H100 olarak da adlandırılan gençlik aşısı yoğun şekilde; hyalüronik asit, mannitol, vitamin, mineral ve aminoasit içermektedir. Hyalüronik asitin nem tutma özelliği sayesinde cilt nemlenmeye ve doğal yapısına kavuşmaya başlar.

  H100 aşısı fiyatı nedir konusunu araştıran birçok kişi bulunmaktadır. Gençlik aşısının fiyatı çeşitli unsurlara göre değişkenlik gösterir. H100 aşısı fiyatları; kaç seansta uygulandığına, nerede yaptırıldığına, hangi doktorun yaptığına göre değişkenlik göstermektedir.

  H100 Aşısı Yaptıranlar

  Gençlik aşısı yaptırmak isteyen kişiler, H100 aşısı yaptıranlar yorumları hakkında da bilgi sahibi olmak istemektedir. Yapılan yorumlarda gençlik aşısının en az 1 yıl etkili olduğu ve kişide gerçekten değişmelere yol açtığı yorumları yapılmaktadır.

  H100 aşısı yani gençlik aşısı, 20 yaş üzeri herkese uygulanabilme özelliğine sahiptir. Yan etkisinin olmaması ve aşının bütün yüzü kapsaması, H100 aşısı yorumlarında olumlu sonuçlara olanak tanımaktadır.

  Cildin kendi yapısı içinde bulunan Hyalüronik asit kullanılarak yapılan gençlik aşısı, %100 saf olarak kullanıldığından, herhangi bir yan etki göstermediği gibi, cildin ihtiyacı olan kolajen ve Hyalüronik asit tamamlamasını da sağlamaktadır.

  H100 Aşısı Kullananlar

  İçeriğinin zengin olması, %100 saf Hyalüronik asit kullanılması, H100 aşısı kullananların tereddüt yaşamamasına olanak tanımaktadır. H100 aşısı sayesinde bebek gibi bir cilde sahip olan kişiler, cildin neminin artmasıyla birlikte, cildin canlandığını ve parladığını da görmektedir.

  Özellikle cerrahi operasyon geçirmekten korkan ve daha farklı uygulamalar arayan kişiler için oldukça ideal olan H100 aşısı, ciltte oluşan sarkmaları ve kırışıklıkları yok eden medikal bir tedavidir.

  Cilt üzerindeki etkisini kısa sürede gösteren H100 aşısı, içeriğinde nükleik asit ve protein olmamasından dolayı da tamamen organiktir. Yaşlanmaya karşı dur demek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği yöntem, mineral, aminoasit, Hyalüronik asitten oluşmaktadır.

  Genç ciltlerde en fazla iki seansın yeterli olduğu tedavi, orta yaştaki ciltler için ise 2 ya da 3 seansta tedavi sonlandırılabilmektedir. Çok yıpranmış yaşlı ciltler için ise 3 ila 5 seans arasında seanslar uzamaktadır.

  Gençlik aşısı için konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile iletişime geçebilir, gençlik aşısı için kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

  Hayvansal olmayan % 100 saf Hyaluronik  Asit  cildin ihtiyacına göre 2 hafta ara ile 2-4 seans uygulanır.

  Cilde parlaklık, canlılık verir. İnce kırışıklıklar açılır. Foto yaşlanma, alkol-sigara ve akne gibi faktörlerden zarar gören ciltlere diğer tedavi yöntemleri ile birlikte tamamlayıcı olarak kullanılır.

  3-6 ay aralıklarla (ihtiyaca göre) tekrarlanır

  Gençlik Aşısı Uygulama Alanları:

  Uygulama:

  Lokal anestezik sürülür. 10 dakika sonra özel-ince iğne ucu ile cilt altı uygulanır. Yaklaşık 10 dakika sürer.  İşlem sonrası günlük aktiviyete devam edilir.

  Ayrıca ilgili sayfalarımızdan prp kök hücre tedavisi ve mezoterapi konularına da göz atmak isteyebilirsiniz.  

  Yazar: Op. Dr. Evren Helvacı

  Gençlik Aşısı Sıkça Sorulan Sorular

  Yazı kaynağı : evrenhelvaci.com

  H100 Aşısı

  H100 Aşısı

  H100 aşısı, zaman içerisinde eski elastikiyetini kaybeden cilde canlı ve parlak bir görünüm kazandırmak için yapılan aşı uygulamasıdır.

  İçeriğinde yer alan mineral, aminoasit, vitamin, peptit ile ileri yaşlarda sentezlenemeyen yapı taşlarını cilde geri kazandıran H100 gençlik aşısı yaşlanma belirtileri ortadan kaldırılır.

  Kadınlar kadar erkekler tarafından da tercih edilen uygulama, cildin nem dengesini koruyarak kırışıklık oluşma hızını yavaşlatır. Cildin sağlıklı ve sıkı kalmasına yardımcı olur.

  H100 aşısının yararları nelerdir?

  h100 aşısı fiyat

  H100 aşısı ile ilgili daha detaylı bilgi ve hızlı randevu için;  

  444 54 33

  çağrı merkezimiz yada

  Whatsapp

  hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

  H100 aşısı nasıl uygulanır?

  1) H1000 gençlik aşısı hastaların detaylı yüz analizi yapıldıktan sonra kişiye özel olarak uygulanır.
  2) Uygulamanın yapılacağı bölgeyi uyuşturmak için lokal anestezik krem sürülür.
  3) Kişiye özel ince uçlu iğneler aracılığıyla H100 gençlik aşısı enjekte edilir.
  4) İşlemin ardından ciltte belirli bir miktar kızarıklık oluşabilir. Ancak zaman içerisinde ortadan kalkar.

  h100 gençlik aşısı fiyat

  Kimler H100 aşısı yaptıramaz?

  h100 gençlik aşısı ne kadar

  H100 gençlik aşısı sonrası nelere dikkat edilmelidir?

  H100 aşısı hangi bölgelere uygulanır?

  Uygulamanın tercih edildiği bölgeler yüz, boyun, dekolte ve el bölgesi gibi yaşlanma ve elastikiyet kaybının sık gözlemlendiği yerlerdir.

  H100 aşısı kaç seans uygulanır?

  H100 gençlik aşısı cildin hasar durumu ve hastanın yaşı göz önüne alınarak 2-4 haftalık aralıklarla 3-4 seans şeklinde uygulanması önerilen bir uygulamadır. Seans sayısı elde edilen sonuçlara göre de değişkenlik gösterebilir. Uygulama sonrası ilk 15 günde aşının etkileri ön plana çıkar.

  H100 gençleştirme aşısının etkisi ne kadar sürer?

  Uygulamanın etkisi ortalama 6-8 ay boyunca devam eder. Seansların tekrarlanması halinde etki süresinin uzaması da mümkün olabilmektedir.

  Bilgilendirme amaçlıdır.

  Yazı kaynağı : www.lifemed.com.tr

  H100 Aşısı

  H100 (Gençlik Aşısı) Nedir?

  H100 aşısı, cildin nem ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır ve insanları daha genç göstermek ve cilt problemlerini ortadan kaldırmak için medikal kozmetolojinin ilk tercihidir.

  H100 içerik açısından zengindir ve özellikle sarkmış, susuz kalmış, kırışmış ve hasar görmüş ciltler için mükemmel etkilere sahiptir. H100 aşısı, cilt tarafından sentezlenemeyen vitamin ve mineraller içerir ve hyaluronik asit özelliği sayesinde genç bir görünüm sağlar.

  Aşıdaki kolajen peptitler, vitaminler, silikonlar, dmae, hekzapeptitler, mannitol, hyaluronik asit ve diğer maddeler cilt dokularına nüfuz eder. Böylece cilt kolajen üretimini tetikler ve cilt elastikiyetini geri kazanır. Tüm bu bileşenler kırışıklıkları ve hatta cilt tonunu giderebilir. Cilt gerginleşir, bu da insanların daha genç görünmesini sağlar.

  H100 Aşısı Nasıl Uygulanır?

  H100 aşısını olmak isteyenler öncelikle bu alanda deneyim ve uzmanlığa sahip bir kliniğin desteğini almalıdır. Burada deneyimli ve donanımlı bir uzman H100 aşısını göre uygulayacaktır.

  Rahat ve kullanışlı bir işlem olan H100 aşısı yapılırken öncelikle uygulama bölgesine uyuşturucu krem ​​sürülür. Ameliyat sırasında uygulanan anestezik krem ​​sayesinde hasta herhangi bir ağrı ve acı his yaşamaz. H100 aşısı vücudun farklı bölgelerine uygulanabilir.

  Uygulamayı yönlendiren ana unsur, bireysel ihtiyaçlar ve beklentilerdir. İşlem sırasında ince bir iğne kullanıldığı için ciltte iz kalmaz. H100 farklı seanlarla verilir.

  Bunlar 30 ila 45 dakika sürer. Seans sayısı kişilerin yaşına ve ihtiyaçlarına bağlıdır. Seans süresi genellikle 3 hafta aralıklıdır. Uzman doktorunuz olarak bu şekilde aşı uygulaması yapıyorum.

  H100 Aşısı Kimlere Yapılır?

  Güzel, sağlıklı ve genç bir cilt istiyorsanız H100 aşısını kullanabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı bir etkiye sahiptir, bu nedenle yaşlanmaya direnmek isteyen hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. H100 ile aşılanmış kişilerin cildi temiz ve sağlıklı görünür.

  H100 aşı öncesinde medikal estetik  veya doktor tarafından kişiye özel cilt analizi ile ihtiyaçların ne olduğu tespit edilir. Seans sayısı da tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir. Uzman doktor olarak cildiniz ile ilgili ihtiyaçları belirlemeniz konusunda sizlerle yardımcı oluyorum.

  H100 Aşısı Faydaları

  Çalışmalar ve incelemeler, H100 aşısının birçok avantajı olduğunu göstermiştir. Aşı, dokuların su ihtiyacını karşılayan ve dokuların ömrünü uzatan hyaluronik asit içerir.

  İçeriğindeki maddeler cilt yüzeyindeki kırışıklıkları giderir ve ince çizgileri yok eder. Cildi gergin tutarken kas dokusunda sıkı bir yapı sağlar. Hasarlı cilt dokusunu onarır H100 aşı cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

  Cilt tonunu eşitler ve cilt kusurlarını yok eder. Cildin nem ihtiyacını karşılar. Nemlendirilmiş cilt elastikiyetini yeniden kazanır. Dokuların kendini düzeltmesine yardımcı olur.

  Sarkan cilt görünümü kaldırılır ve cilt daha canlı hale gelir. Op. Dr. Hüseyin Kandulu olarak bu aşıyı olmak isteyen kişilere hizmet veriyorum. Hizmetler kapsamında da aşının sunduğu bütün avantajlardan yararlanmak mümkün oluyor.

  H100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

  Doktorunuz olarak aşı öncesinde birtakım gerekli incelemeler yapıyorum. Bu incelemeler doğrultusunda ise aşı uygulaması için gerekli olan dozu ve seansı belirliyorum. Aşı yaptırmak isteyen kişiler genellikle seans sayısını öğrenmek ister. Seans sayısı kişiye ve cilt yapısına bağlı olarak değişir.

  Uzman doktor olarak söyleyebilirim ki aşı, 3-4 seans ile yapılır. Bu seanslar ise 2 ya da 4 hafta ara ile gerçekleştirilir. Seanslar tamamlandıktan sonra aşılar biter ve daha genç bir görünüme sahip olunabilir.

  H100 Aşısı Öncesi Bilinmesi Gerekenler

  H100 yaptırmak isteyen kişiler öncesinde bu aşı hakkında bilgi edinmelidir. Alanında uzman doktor olarak bu aşı hakkında önemli bilgileri hastalarıma sunarım.

  Aşı öncesinde yapılması gerekenleri de belirtirim. İlk olarak aşı öncesinde kullandığınız kan sulandırıcı ilaçları bırakmanız gerekir. Aynı zamanda başka ilaç kullanıyor iseniz bunu operasyon öncesi doktor ile paylaşmanız önemlidir.

  Herhangi bir sağlık sorununuz yoksa aşı yaptırmanız gerekir. Bunun yanı sıra aşı olmadan önce alkol tüketimi yapılmamalıdır. Aksi takdirde birtakım istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar. Bahsettiğim bütün bu şeylere uyan hastalarım hem sorunsuz hem de etkili bir aşı uygulaması yaptırıyor.

  H100 Aşısı Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

  H100 adı verilen gençlik aşısını yaptırmak isteyen kişiler, aşı sonrasında bazı şeylere kesinlikle dikkat etmek zorundadır. Doktorunuz olarak sizlere bu konu hakkında gerekli bilgileri sağlarım. Öncelikle H100 aşı olduktan sonra ilk 24 saat çok önemlidir.

  Bu süre içinde uygulama yapılmış olan bölgeyi yıkamamak gerekir. Aşırı sıcak ortamlarda bulunmaktan kaçınmak gerekir. Bununla birlikte alkol ve sigara kullanımı da yapılmamalıdır. Bol su içilerek işlem bölgesine buz uygulaması yapmak gerekir.

  Direkt güneşe maruz kalmamak ve ağır spor faaliyetleri gerçekleştirmemek de aşı sonrasında dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Sizlere verdiğim aşı hizmeti kapsamında daha iyi bir cilde sahip olabilir ve estetik görünüm kazanabilirsiniz.

  H100 Aşısı Yaptıranlar

  H100 aşısını genç yaşta yaptırırsanız, cildiniz daha iyi görünecektir. Teniniz bir çocuğun güzelliğini ve şeffaflığını andırır. Yaşlanma karşıtı etkisi olduğu için cilt kırışmaz ve uzun süre nemi muhafaza eder.

  Kuru ciltler için en iyi tedavilerden biridir. Kuru bir cildiniz varsa nemlendirici kullansanız bile cildiniz nemli kalmaz. İnsanlar için faydalı aşıyı yaptıranların sayısı her geçen gün artıyor. İnsanların en çok korktuğu şeylerden biri yaşlanmaktır.

  Yaşlanmaya karşı en iyi önleyici tedbirler için bu tür tedavileri kullanırlar. Bazı kişiler için sadece bir seans geçerlidir. Madencilere aşı yaptıranlar faydasını görünce memnuniyetlerini dile getirdiler. Yüzdeki kırışıklıkları kolayca gidermeye yardımcı olur.

  Uygulanacak bölgede daha sıkı bir alanı garanti eder. Ayrıca hücre yenilenmesini artırır. Hücreler yenilendikten sonra cildiniz hemen kırışmaz ve uzun süre korunur. H100 aşısı uyguladığım hastalarım genel olarak bu ve benzeri sonuçlar elde eder.

  H100 Aşısı Yorumları

  H100 hakkında insanlar tarafından yapılan birçok yorum bulunuyor. Bu yorumlar çoğunlukla yüksek memnuniyet içerir. İnsanlar genel olarak aşının etkilerini beğeniyor. Hızlı etki etmesi ve güzel bir cilt sağlaması ile ön plana çıkar.

  Kullanan kişiler genel olarak aşının cildi kısa sürede daha iyi bir hale getirdiğini belirtiyor. Aşı uygulaması kapsamında hem pürüzsüz hem de temiz bir cilde sahip olmak mümkündür. Bir diğer adı gençlik aşısı olan bu madde sayesinde, daha genç bir görünüm sahibi olunur.

  Aşı yapmak isteyen kişiler uzman ekibim ile beni tercih edebilir. Aşı uygulamasını profesyonel bir şekilde yapıyor ve alanında uzman Operatör Doktor olarak bu alanda ön plana çıkıyorum.

  H100 Aşısı Fiyatları 2023

  Cildinizin daha sağlıklı ve parlak olmasını istiyorsanız gençlik aşısı talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede cildin yaşlanmasını engeller, daha uzun ve genç kalmasını sağlarsınız. Aşılamadan sonra hasta zaman zaman izlenmelidir.

  Doktorunuz olarak 6 ayda bir tekrarlamanın faydalı olduğunu söylüyorum. Bu aşı uygulaması 2 ya da 3 haftada bir seanslarla toplamda 3 veya 4 seansta tamamlanır.

  Bütçenize uygun tedavi seansları ile sunduğumuz aşılardan faydalanacaksınız. Çok fazla para harcamadan cildinizi tazeleyebilir ve yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz. Uzman doktor olarak H100 aşısı hizmeti sağlarım. H100 aşısı fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.huseyinkandulu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap